Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-09-2003 - 19:32
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
no niby tak, tylko nigdy tak nie robiłam to znaczy; nie zamawiałam książek/manga wcześniej (przez ich normalnym wydaniem) z obawy (banalnej, ale co tam), że o mnie zapomną i nie przyślą mi tego (wiem, paranoik ze mnie) Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-09-2003 - 20:30
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
TIGRA napisał/a:
no niby tak, tylko nigdy tak nie robiłam to znaczy; nie zamawiałam książek/manga wcześniej (przez ich normalnym wydaniem)

Zawsze musi byc ten pierwszy raz. Po za tym jeśli zamówisz wcześniej to będziesz jedna z pierwszych i na pewno dostaniesz ją (nawet mam nadzieję dużo wcześniej) przed Świetami.

TIGRA napisał/a:
z obawy (banalnej, ale co tam), że o mnie zapomną i nie przyślą mi tego (wiem, paranoik ze mnie) Smile

Nie zdażyło mi się gdyż wszystko jest oczywiście zanotowane. No i w sklepiku jest zamówienie więc wszystko co opłacone musi być wysłane.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 01-09-2003 - 22:26
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Ja bym się może i wykosztował na to, ale już zakupiłem wyprawkę do gimka i szykuję kaskę na płytkę Ayumi Hamasaki....

Ale po ile to w końcu jest?!? Cool
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2003 - 01:24
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
23 zł + koszty przesyłki. Ale bardziej bedzie ci sie oplacalo przyjechac. Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2003 - 13:52
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Ok dzięki Raul za podtrzymanie mnie na duchu, dziś jest piękny dzień więc zamierzam wysłać Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gotenks
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2003 - 14:10
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 10-03-2003

Skąd: NeoHell

ja tez zamowilem Smile

_________________
LOVE & PEACE

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2003 - 14:45
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Dziekję. Dla mnie każde jedno zamówienie jest ważne. Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-09-2003 - 17:21
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
A nie ma Ĺźadnej zniĹźki dla tych, ktĂłrzy kupili AnK Question
Ech, też mam problemy z kasą. Sad A muszę jeszcze odłożyć na prenumeratę Bakajca, bo mi się po następnym numerze kończy.
Z Ank też straszono niskim nakładem itp., a wciąż mozna ją zamawiać wysyłkowo.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-09-2003 - 18:18
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Dida napisał/a:
A nie ma Ĺźadnej zniĹźki dla tych, ktĂłrzy kupili AnK Question

Jest zniżka dla wszystkich. Dlatego kosztuje 23 zł. Do tego niższe koszty wysyłki.

Dida napisał/a:
Ech, też mam problemy z kasą. Sad A muszę jeszcze odłożyć na prenumeratę Bakajca, bo mi się po następnym numerze kończy.

Z prenumerata Bakaii to sie wstrzymaj. Mówię serio. Dziwne rzeczy się dzieją Smile

Dida napisał/a:
Z Ank też straszono niskim nakładem itp., a wciąż mozna ją zamawiać wysyłkowo.

A co to ma wspĂłlnego? AnK ma maly naklad, ktory i tak jest wiekszy niz naklad Cutlassa. Wiec o ile AnK jeszcze troche zostalo o tyle Cutlassa watpie (tym bardziej ze to manga).
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Anime_Maniac
Temat postu:   PostWysłany: 10-09-2003 - 19:38
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

raul napisał/a:
Z prenumerata Bakaii to sie wstrzymaj. Mówię serio. Dziwne rzeczy się dzieją Smile

A tak się zapytam, co dziwnego się dzieje z Bakaii??
(Sorki za offtopa w tym temacie, to się nie powtórzy)

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-09-2003 - 21:30
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Anime_Maniac napisał/a:
(Sorki za offtopa w tym temacie, to się nie powtórzy)

To dobrze że się nie powtórzy. A żeby dać przykład, że nie komentuje od dzisiaj postów nie w temacie (ten powinien byc w inne firmy/sklepy) to pytanie zostanie bez odpowiedzi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-09-2003 - 16:08
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Raul, zacytowałam fragment o Bakajcu w odpowiednim temacie. Teraz możesz wszystko wyjaśnić bez offtopiczenia. Smile

Kupiłam AnK m.in. dlatego, że omamiono mnie jakimiś zniżkami z tego tytułu. Znalazłam numer Bakajca z wywiadem z Saishą i tam jest wyraźnie napisane "dla tych, którzy zakupią AnK, kolejna seria z Saishy będzie tańsza". I chyba na stronie wydawnictwa też była o tym mowa. Jeszcze raz człowiek się przekonuje, zeby nie wierzyć wszystkiemu, co przeczyta. Chyba, że jeden tom to nie seria. Czy ja się przypadkiem nie czepiam Question Twisted Evil

A dlaczego właśnie Cutlass Question Czy było więcej tytułów do wyboru i wydawnictwo zdecydowało się właśnie na ten Question

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-09-2003 - 17:27
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Dida napisał/a:
Kupiłam AnK m.in. dlatego, że omamiono mnie jakimiś zniżkami z tego tytułu. Znalazłam numer Bakajca z wywiadem z Saishą i tam jest wyraźnie napisane "dla tych, którzy zakupią AnK, kolejna seria z Saishy będzie tańsza".

To prawda. I jest tańsza. Dla tych co kupili AnK i dla tych co nie kupili również.
Popełniłem błąd nie wprowadzając od razu karty rabatowej (czy czegoś w tym kształcie). W tej chwili nie mam możliwości sprawdzenia kto zakupił a kto nie AnK (np. tych którzy kupili na konwentach,osobiście lub zamawiali na jeden adres).
Dlatego, żeby nie tworzyć sytuacji równych i równiejszych wszyscy mają Cutlassa za 23 zł.

Dida napisał/a:
człowiek się przekonuje, zeby nie wierzyć wszystkiemu, co przeczyta. Chyba, że jeden tom to nie seria. Czy ja się przypadkiem nie czepiam Question Twisted Evil

Co Ty byś zrobiła na moim miejscu?

Dida napisał/a:
A dlaczego właśnie Cutlass Question

Pewnie gdyby zamiast Cutlassa byl jakikolwiek inny tytuł pytanie by sie zmienilo tylko tytulem.

Dida napisał/a:
Czy było więcej tytułów do wyboru i wydawnictwo zdecydowało się właśnie na ten Question

Nie wybiera się z jednego , prawda? Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-09-2003 - 17:08
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Trzeba kultywować tradycję zapoczątkowaną w bakajcowym wywiadzie, co ne? Tradycję odpowiadania na pytania niczego przy tym za bardzo nie wyjaśniając i sypiąc ogólnikami. Wink

raul napisał/a:
Co Ty byś zrobiła na moim miejscu?

Pewnie to samo co Ty. Applause Po prostu myślałam, że 23 zł to cena podstawowa, od której dopiero będą jakieś zniżki.

Karta stałego klienta to dobry pomysł, chyba że chodzi o kartę JPFu, która właściwie niczemu nie służy. Pewnie tylko wydawnictwu ułatwia pracę przy składaniu reklamacji, a fanom umożliwia chwalenie się numerkami.

Sięgnęłam po poprzedni numer Bakajca i artykuł o Yu Higuri. Czy oryginalny tytuł mangi, którą Saisha ma zamiar wydać to Cutlass Shonen tachi no Toki? W każdym razie o niej napisano, że pozostała właściwie bez zakończenia.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-09-2003 - 23:45
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Chyba Cię polubię jeszcze bardziej (bez zlosliwosci Smile.
I wymyślę nową rangę - detektyw Smile

Dida napisał/a:
Trzeba kultywować tradycję zapoczątkowaną w bakajcowym wywiadzie, co ne? Tradycję odpowiadania na pytania niczego przy tym za bardzo nie wyjaśniając i sypiąc ogólnikami. Wink

Zamiast tego mogłem nakłamać, że wydamy 10 mang rocznie , że za 5 zł sztuka ... Najważniejsze w tamtym wywiadzie było to że jest nowe wydawnictwo które zajmie się tym czym nikt inny nie chciał.
Miałem w wywiadzie napisać, że lubię to robić? I kto by w to uwierzył? Jedni myślą, że chce zbić kasę ( Sad ) , inni że jestem pewnie jakimś wielkim fanem yaoi (co też nie jest prawdą).

Dida napisał/a:
Pewnie to samo co Ty. Applause Po prostu myślałam, że 23 zł to cena podstawowa, od której dopiero będą jakieś zniżki.

Zerknij na tomik Cutlassa (na allegro - od 40 zl lub w Honyi od 47). To jest cena podstawowa. DO tej mozesz porównywać bo gdyby nie było polskiego wydania można by kupić japońskie za tyle. Smile

Dida napisał/a:
Karta stałego klienta to dobry pomysł, chyba że chodzi o kartę JPFu, która właściwie niczemu nie służy.

Dziwne. Przeciez to najlepszy sposob na to zeby ludzie zamawiali z ich sklepiku.

Dida napisał/a:
Czy oryginalny tytuł mangi, którą Saisha ma zamiar wydać to Cutlass Shonen tachi no Toki?

Tak.

Dida napisał/a:

W każdym razie o niej napisano, że pozostała właściwie bez zakończenia.

Wątpie żeby Darek Styrna to wogóle czytał. Ja się wypowiem na ten temat jak przeczytam to przetłumaczone.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits