Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
MAJOROffline
Temat postu:   PostWys³any: 04-07-2007 - 08:40
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 02-07-2007



Status: Offline
No właśnie, muszę zmienić chyba neta, bo ogólnie jak nie muli, to mi modem rozłącza i mnie mało krew nie zaleje jak coś ściągam konkretnego Twisted Evil Najwyżej jeszcze spróbuję cały system przeinstalować, może faktycznie siedzi mi coś tam w środku "nieproszonego", chociaż niby mam jakieś tam bariery ochronne Confused Pokombinuję to może zacznie normalnie działać Smile

Myven, a jak tam u Ciebie modem przy Neostradzie, działa wszystko idealnie?? Bo może to ja trafiłam na jakiś wadliwy produkt, bo mam z tym ciągle problemy Mad
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 04-07-2007 - 10:47
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 24-10-2005



Status: Offline
Ezh-akurat w mojej osiedlówce nie ma zbyt wiele sieci, admin się przykłada do swojej pracy(choć w sieci jest 200 osób). Wszystko działa poprawnie, może raz na jakiś dłuższy czas pojawi się problem z dostawą, ale to zdarzenie losowe jak np. spalenie się huba u nas w klatce schodowej.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
EzhOffline
Temat postu:   PostWys³any: 04-07-2007 - 16:11
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 25-03-2005



Status: Offline
MAJOR napisa³/a:
No właśnie, muszę zmienić chyba neta, bo ogólnie jak nie muli, to mi modem rozłącza i mnie mało krew nie zaleje jak coś ściągam konkretnego Twisted Evil Najwyżej jeszcze spróbuję cały system przeinstalować, może faktycznie siedzi mi coś tam w środku "nieproszonego", chociaż niby mam jakieś tam bariery ochronne Confused Pokombinuję to może zacznie normalnie działać Smile

Jakiś niezły program antywirusowy ( np: nod32 + mks ), hijackthis + spybot ( czy nie masz torjanków etc. i firewall ( ten z windy wiecej wpuszcza niż wypuszcza więc nie polecam Wink ).

MAJOR napisa³/a:
Bo może to ja trafiłam na jakiś wadliwy produkt, bo mam z tym ciągle problemy Mad

A nie masz możliwości pożyczyć na dzień-dwa od kogoś? Metodą eliminacji dojdziesz co jest nie tak.

Joshua napisa³/a:
Ezh-akurat w mojej osiedlówce nie ma zbyt wiele sieci, admin się przykłada do swojej pracy(choć w sieci jest 200 osób). Wszystko działa poprawnie, może raz na jakiś dłuższy czas pojawi się problem z dostawą, ale to zdarzenie losowe jak np. spalenie się huba u nas w klatce schodowej.

Wypada się tylko cieszyć skoro jest jak napisałeś.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWys³any: 04-07-2007 - 17:04
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-02-2004



Status: Offline
Cytat:
Jakiś niezły program antywirusowy ( np: nod32 + mks )

Ekhm, w systemie powinien być najwyżej jeden antywirus. Dwa antywiry to zbędne dodatkowe zamulanie systemu, możliwe konflikty (jeden potraktuje jako wirus bazę drugiego) i ogólny bajzel. Wystarczy jeden, ale dobry. Niestety nie polecę żadnego, bo nie używam. W dobie dyskietek najlepszy był MkS, potem chyba AVG, a teraz nie wiem. Z darmowych jest jeszcze Avast.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 04-07-2007 - 17:38
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 24-10-2005



Status: Offline
Jeżeli masz trochę kasy, to zainwestuj w F-secure.
Iss-racja, dwa antywirusy są zbędne, ale jakiś dodatkowy firewall by się przydał. Np. Zone Alarm.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
EzhOffline
Temat postu:   PostWys³any: 04-07-2007 - 21:08
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 25-03-2005



Status: Offline
Ezh napisa³/a:

Jakiś niezły program antywirusowy ( np: nod32 + mks ), hijackthis + spybot ( czy nie masz torjanków etc. i firewall ( ten z windy wiecej wpuszcza niż wypuszcza więc nie polecam Wink ).

MAJOR, Iss, Joshua - sorki Embarassed
Nie napisałem dokładnie o co chodzi - nie miałem na myśli instalacji 2 na raz. Instalka NOD'a a skan od czasu do czasu skanerem online mks'a. Ogólnie rzecz biorąc proponowałem ( w domyśle ) najpierw dokładne przeskanowanie kompa w.wym. progsami a defrag i instalka dopiero na końcu o ile nie będzie wcześniej oczekiwanego efektu. Firewall do wyboru - dobrze zerknąć na testy który jak się sprawuje. Zone Alarm jest hmm.. taki sobie, no nie będę przechwalał - jest niemal najgorszy z możliwych. Raptem 14% skuteczności ( windowsowy 0% ^^ więc Zone lepszy Razz ), ZoneAlarmPro i owszem, czwarty plac - 72,2%.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 04-07-2007 - 21:40
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 24-10-2005



Status: Offline
Jeśli stać Cię na Zone Alarm pro, to proszę bardzo.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
EzhOffline
Temat postu:   PostWys³any: 05-07-2007 - 02:00
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 25-03-2005



Status: Offline
Owszem stać ale nie w tym rzecz. Imo Outpost jest przyjaźniejszy w obsłudze, od wer. ( o ile pamiętam 4.0 ) ma wbudowany skaner anty-spyware, a cenna średnio wychodzi ~12 zeta za miesiąc. Za poziom oferowanego komfortu to niezbyt wiele. Raz się kiedyś przejechałem i mam nauczkę, że na bezpieczeństwie się nie oszczędza.

_________________
ACL = AnimeChickLover or Anti-Christ Loli Mr. Green
GIRL = Guy In Real Life
Get used to it.
It is the rules of teh internetz:
1. Guys are guys.
2. Girls are guys.
3. Little girls are FBI agents.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MAJOROffline
Temat postu:   PostWys³any: 05-07-2007 - 08:49
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 02-07-2007



Status: Offline
To na bank coś z moim modemem jest coś nie tak, bo kiedyś mi się schrzanił i to konkretnie, tzn. łączył na 20 minut i później cisza w eterze przez jakieś 2 godziny, ale jak oczywiście zadzwoniłam do obsługi Neo to oczywiście zjawili się u mnie po 5 telefonach najpierw z prośbami o pomoc, a później to się już przerodziło w groźby Shocked
Kompa przeskanowałam wczoraj i nic nie wykrył mi antywirus, więc teraz już zgłupiałam, bo faktycznie myślałam, że jakieś śmieci mi się naściągały, ale to nie to Confused
Nie wiem co jeszcze można zrobić, jakieś pomysły i sugestie Question

Posłucham chyba rad Joshua i zainwestuję w coś porządnego bo więcej nerwów tracę, a wiadome złość piękności szkodzi, a tu jeszcze za mąż by pasowało wyjść HAHAHA Wink Laughing
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
EzhOffline
Temat postu:   PostWys³any: 05-07-2007 - 13:09
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 25-03-2005



Status: Offline
W takim razie dzwoń na party-line tepsy i zgłaszaj reklamację. Jak będą Ci wmawiać, że to wina Twojego komputera/systemu to powiedz, że na innym komputerze objawy są te same.

_________________
ACL = AnimeChickLover or Anti-Christ Loli Mr. Green
GIRL = Guy In Real Life
Get used to it.
It is the rules of teh internetz:
1. Guys are guys.
2. Girls are guys.
3. Little girls are FBI agents.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits