Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
YarodeGeminiOffline
Temat postu: Saint Seiya Hades Inferno Chapter  PostWysłany: 07-03-2006 - 03:00
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 07-03-2006



Status: Offline
Saint Seiya Hades Inferno Chapter i ostatni film Saint Seiya Tenkai Hen - Overture. Chcialem sie dowiedziec na temat serii Hades Inferno. W ostatnim 6 odcinku Shun Andromeda zmienia sie w Hadesa , Seiya zostaje przeteleportowany do jednej z czesci piekla ( lodowej ). Kanon de Gemini przegrywa walke z Minionem. Ratuje go Ikki rycerz Feniksa. Ale nie wiem co z Athena i Shaka. Hyoga i Shiriu tez gdzies sie gubia w serii. W tym 6 ostatnim odcinku nie ma zakonczenia. Moze z was ktos wie cos. A jesli chodzi o film to jeszcze nie widzialem wiem natomiast ze zemsta Bogow calkowicie niszczy rycerzy Atheny.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JacekOffline
18 Temat postu: Saint Seiya - The Hades-Inferno Chapter. Co o tym sądzicie?  PostWysłany: 29-07-2006 - 13:19
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 26-07-2006

Skąd: KIELCE

Status: Offline
Nowe przygody moich ulubionych bohaterów z dzieciństwa w nowej odsłonie!


Napewno wielu z was obejrzało chociaż po jednym odcinku. Niektórym to anime przypadło do gustu niektórym nie! Tak czy siak proszę o opinie na ten temat. Mam nadzieję, że znajde pare pokrewnych dusz, które tak jak ja lubią przygody młodych rycerzy?!


Ostatnio zmieniony przez Jacek dnia 29-07-2006 - 13:25, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ArcticOffline
Temat postu: Saint Seiya - The Hades-Inferno Chapter. Co o tym sądzicie?  PostWysłany: 29-07-2006 - 19:39
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 24-07-2005

Skąd: Stąd

Status: Offline
AAA...Chodzi o "rycerzy zodiaku" ogładałem kiedyś cos tam chociaż mało już nie pamiętam (nawet nie wiem jak sie kto nazywał) W którymś momencie poprostu przestałem oglądać . Ale było całkiem całkiem Very Happy.

_________________
Ciekawe co o tym powie historia?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu: Saint Seiya - The Hades-Inferno Chapter. Co o tym sądzicie?  PostWysłany: 29-07-2006 - 21:53
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



Nie załapałem o co chidzi po japońskim tytule ale jak Arctic to na polską wersję wrzucił to już wiem co to. I tak, oglądałem to, a nawet byłem wielkim fanem. Tylko jakoś nigdy zakończenia nie widziałem bo uciekało mi na początku sagi norweskiej (tej z Odynem) mimo tych kilku powtórek :/

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JacekOffline
Temat postu: Saint Seiya - The Hades-Inferno Chapter. Co o tym sądzicie?  PostWysłany: 29-07-2006 - 22:32
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 26-07-2006

Skąd: KIELCE

Status: Offline
Właśnie skończyłęm oglądać kolejne dwa odcinki! Zapowiada się ciekawie!!! Może dojdzie do walki z trzema najsilniejszymi rycerzami Hadesa?

Siemka ! Kolejne dwa epizody i kolejne dni niepewności! Co będzie dalej? Jak Iki poradzi sobi z trzema silnymi wojakami HADESA? Czy Seiya zdoła uwolnić się z pułapki? No i zaskakujący zwrot akcji ze strony Shuna! Oj! Oj będzie się
działo!

Obejrzałem sobie właśnie francuską wersje dalszych przygód naszych bohaterów w następnej serii pt: "Saint Seiya - Zeus Chapter"!
Jak na taką skrobankę ujęć z różnych epizodów francuzi nawet nieżle się spisali! Zastanawiam się także nadtym czy widzieli to producenci z Japoni?

Siema! Nadal czekam na kolejne odcinki z przygodami naszych rycerzy! Jeśli ktoś wie wiecej niż ja to niech da mi znać!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JacekOffline
Temat postu: Saint Seiya Hades Inferno Chapter  PostWysłany: 14-08-2006 - 23:57
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 26-07-2006

Skąd: KIELCE

Status: Offline
Siemka! Miło przeczytać, że ktoś się interesuje tym ANIME!!! Dancing
Tak ja też nie wiem co dalej się dzieje z naszymi bohaterami! Prosze jesli można o jakieś informacje na ten temat!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits