Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Usako
Temat postu:   PostWysłany: 05-08-2006 - 17:39
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005



hmm hmm...jezeli bede w tym czasie u psiapsióły to i ja się pojawięRazz/bać się xD!/ a jak nie to sie trudno mówi

_________________
http://tsuki-no-odango.totalh.com/

Jeśli w niebie nie ma czekolady to ja tam nie idę...xD'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
lady MagmaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-08-2006 - 12:40
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-08-2003



Status: Offline
Ja wiem jak mnie znalezc
nasłuchujcie ciszy
tam gdzie cicho na pewno mnie nie znajdziecie

_________________
mori e ikimashou musume san
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chiiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-08-2006 - 19:01
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-05-2005



Status: Offline
Ehh..no i my z Yaczersem juz po DOIJconie Sad
Ach, bylo cudownie xD
(Co prawda bylysmy najmlodsze) XD
Przez pierwsze 2 godzinki sie blakalysmy pomiedzy korytarzami, bufetem a salami projekcyjnymi xD
W koncu podazylysmy do DDR roomu, gdzie szczeny nam opadly jak zobaczylysmy co ci ludzie robia z nogami.. Laughing
No i spotkalysmy Refresha xD.
Podem podazylysmy na panel "Koszyk z owocami", gdzie upatrzylysmy Mike'a.*ciekawe czy on nas tez Razz* Rzecz byla o chinskim i japonskim zodiaku, zostalysmy zaspojlerowane faktami z mangi Fruits Basket :[ xD.
*Gratuluje scenki z Ayame Byla OBLEDNA Laughing* xD
Potem zakupy,bufet gdzie again spotkalysmy Refresha, z ktorym podazylismy spowrotem do DDR roomu.
Tutaj wreszcie, po kilku razach, w ktorym mu machalysmy, ale z wysokosci swoich 2 metrow nas nie zauwazyl poznalysmy Mike'a xD z ktorym to sobie pokonwersowalismy i podazylismy na seans Furuby. Niestety okazalo sie ze 4 odcinek Furuby maja tylko z anielgskim dubbingiem Shocked. Ten kto nie slyszal, niech sie cieszy... Tak "zrąbanego" dubbingu dawno nie slyszalam Laughing. Wiec nie wytrzymalysmy i poszlysmy do drugiej sali projekcyjnej gdzie wyswietlano "Ouran High School Host Club". *Polecam, bo ubawlysmy sie niesamowicie Razz ^^*
Potem jeden epizod "Jigoku Shoujo" i trzeba bylo jechac... Sad
Zazdroszcze wszystkim, ktorzy zostali do jutra ^^ *a bylo ich sporo poniewaz jak kupowalysmy wejsciowke, to poinformowano nas, ze jestesmy pierwszymi osobami zostajacymi tylko na 1 dzien Very Happy*

_________________

****
"Chitty chitty baby
When your nose is in the nitty gritty
Life could be a little sweet
But life could be a little shitty "
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yachiru-chanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-08-2006 - 19:51
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-12-2005

Skąd: Fotel obrotowy w moim pokoju

Status: Offline
Ojj zabawnie było Very Happy wszystko jak wyzej opisała chii, z tym że ciekawa jestem jak widać z wysokości ok. 2 metrów Razz a ten pan u którego kupowałam wejściówkę (notabene powinnam dostać nagrodę dla pierwszej osoby kupującej wejściówkę na jeden dzień Razz), po moim pytaniu "Podać imię czy ksywę?" odpowiedział mi "imię, tak jak cię rodzice nazywają" x_X Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chiiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-08-2006 - 19:53
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-05-2005



Status: Offline
To ne tak bylo!
Bo on mowil "Podaj imie"
A Yacz madry "Ksywe?"
To co mial powiedziec? Razz

_________________

****
"Chitty chitty baby
When your nose is in the nitty gritty
Life could be a little sweet
But life could be a little shitty "
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yachiru-chanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-08-2006 - 20:42
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-12-2005

Skąd: Fotel obrotowy w moim pokoju

Status: Offline
No nie wiem co miał powiedzieć ale czemu akurat TO powiedział? XD
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chiiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-08-2006 - 21:12
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-05-2005



Status: Offline
i tak dobrze ze nie powiedzialas "ale rodzice mowia na mnie Yacz!" Razz

_________________

****
"Chitty chitty baby
When your nose is in the nitty gritty
Life could be a little sweet
But life could be a little shitty "
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-08-2006 - 19:52
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
konwent jednak nie popisal sie za bardzo Sad - chociaz nie mowe ze nie bylo tez kilku pozytywnych akcentow Wink
bardzo na niego liczylismy bo w zeszlym roku bardzo dobrze sie tam bawilismy Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chiiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-08-2006 - 20:58
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-05-2005



Status: Offline
A jak wygladałes? XD
Wiesz nam sie podobalo - bylysmy pierwszy raz. Poza tym bylo zabawnie a to chyba najwazniejsze Razz

_________________

****
"Chitty chitty baby
When your nose is in the nitty gritty
Life could be a little sweet
But life could be a little shitty "
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Usako
Temat postu:   PostWysłany: 13-08-2006 - 23:50
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005



ja niestety Was nie wypatrzyłam buuuuuuu (zabić ike'a że mi nie dał znać na komorkę to bm chętnie pospieszyła do Was) nom ale jeden dzień byłam(only) ale musze przyznac ze sympatycznie bylo i milusich ludzi poznalam xD

_________________
http://tsuki-no-odango.totalh.com/

Jeśli w niebie nie ma czekolady to ja tam nie idę...xD'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-08-2006 - 00:18
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Hej! XD Chii, sorry, naprawde zobaczylem Cie dopiero w DDR! Very Happy Z 2 metrow widzi sie juz tylko bezkresny blekit i szczyty Himalajow. Respekt dla Was, dziewczyny. Macie zarabiste poczucie humoru. Dlatego tak sie dogadujemy. Wink Chii - tak mi sie przypomnialo, przeciez kawa i herbata byly, moglas zatankowac kofeine na miejscu. Wink

Refresh - sorry, ze Cie dwa razy nie poznalem! XD Po prostu jestes bardzo podobny do Mikrona (aka Milvi), wiec za kazdym z tych dwoch razy, mialem wielkie schizo -"przeciez on juz w Warszawie mial byc! o_O" Very Happy

Raul - pomysly o kasumiowskim panelu beda realizowane! Smile

_________________
Smile or Die!


Ostatnio zmieniony przez Mike dnia 16-08-2006 - 11:38, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-08-2006 - 00:30
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
lol - przeciez od poczatku pisalem ze bede z ekipa na tym konwencie Razz

na cosplay'u i w scenkach mozna mnie bylo zobaczyc

a wczesniej/pozniej bylem w niebieskiej koszulce allprint Behemoth'a Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu:   PostWysłany: 14-08-2006 - 05:18
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



A no to cie raz Di widziałem, jak gdzies się przebłąkiwałeś.
Magma tez mi kilka razy mignęła (najdłużej w bufecie).
Usa też była??! Eeee, a gdzie cie nosiło że kumpla nie znalazłaś Wink
Mike - spoko, chociaz twoja mina i "hmmm..." na dworcu były po prostu tak niewinne że przez chwilę pomyslałem że to może to ja się pomyliłem.
Raul - jak będę miał jak to bakę nawiedzę i razem z Mikiem będziemy w cosplayu Koreanek reklamować nasze stoisko XD

Szkoda że czwórka z Chrzanowa tak krótko była (Agi mnie pierwsza wypatrzyła) bo raptem z 2 czy 3 razy sie spotkaliśmy i jakoś nie było jak se pogawędzić. I wciąż uważam że już was gdzieś widziałem, te wasze pyszczki, no jak nic Yacz, Agi, Chii i Zioło widzę jak żywe, i to przed konwentem (nie wiem, może mozliwości jasnowidcze?).

Swoją droga to też i mój pierwszy konwent i bardzo mi się podobał. Najlepsze było... spanie, a jak, gdzie się nie poszło można było znależć jakis śpiwór (osobiście zdeptałem jeden w świetlicy, mam nadzieje że gościa nogi nie bolą : P).

Poza tym, to najwięcej zabawiłem w sali gier interaktywnych: grałem pierwszy raz w Soul cośtam 3, podobne do Tekkena, i ponoć wymiatałem : P pośpiewało sie na karaoke tak, że ma się teraz gardło zdarte (..."jesteś szalona" + taniec 3 metali Very Happy...), byłem na panelu o zwierzętach w legendach japońskich, prowadząca mówiła nader inteligentnie i interesująco żeby nie wyjść tak jak to było na panelu o fetyszach, gdzie doszło i do tego że sama goła kobieta też jest fetyszem XD I w jakieś girki w EyeToya też sie pograło Smile

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chiiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-08-2006 - 09:58
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-05-2005



Status: Offline
Cytat:
Hej! XD Chii, sorry, naprawde zobaczylem Cie dopiero w DDR! Z 2 metrow widzi sie juz tylko bezkresny blekit i szczyty Himalajow. Respekt dla Was, dziewczyny. Macie zarabiste poczucie humoru. Dlatego tak sie dogadujemy. Chii - tak mi sie przypomnialo, przeciez kawa i herbata byly, moglas zatankowac kofeine na miejscu.

BYLY?! Ja tam ledwo zywa pod koniec...
Cytat:
Szkoda że czwórka z Chrzanowa tak krótko była (Agi mnie pierwsza wypatrzyła) bo raptem z 2 czy 3 razy sie spotkaliśmy i jakoś nie było jak se pogawędzić. I wciąż uważam że już was gdzieś widziałem, te wasze pyszczki, no jak nic Yacz, Agi, Chii i Zioło widzę jak żywe, i to przed konwentem (nie wiem, może mozliwości jasnowidcze?).

My z Yaczi na nastepny dzien bylysmy w kosciele i wypatrzylysmy ministranta, ktory wygladal dokladnie tak jak Ty.. Laughing
Poza tym Agi mowila ze jak Cie zobaczyla to od razu wiedziala ze to Ty, dopiero potem na ident popatrzyla Razz
EDIT: PYSZCZKI?! Laughing

Cytat:
lol - przeciez od poczatku pisalem ze bede z ekipa na tym konwencie

na cosplay'u i w scenkach mozna mnie bylo zobaczyc

a wczesniej/pozniej bylem w niebieskiej koszulce allprint Behemoth'a

No na cosplay'u juz mnie nie bylo.. Ale widzialam Cie pare razy.. ^^"

_________________

****
"Chitty chitty baby
When your nose is in the nitty gritty
Life could be a little sweet
But life could be a little shitty "
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu:   PostWysłany: 14-08-2006 - 12:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



Cytat:
Agi mowila ze jak Cie zobaczyla to od razu wiedziala ze to Ty, dopiero potem na ident popatrzyla

U mnie dokładnie to samo Very Happy Pierwszy raz zobaczyłem was na holu przy zapisach, jak właśnie stamtąd odchodziłyście, potem mi kilka razy mignęłyście i na koniec w DDRze do siebie podeszliśmy (chociaz wcześniej każdy na każdego x razy wzrokiem rzucił XD). A identów nawet gdybym zobaczył, to dopiero z 1,5 m mogłbym przeczytać bo cieniutko napisane (ja tam przy rejestracji najgrubszy marker na chwilke 'pożyczyłem' wogóle sie nie pytając Very Happy).
Cytat:
EDIT: PYSZCZKI?!

Tak, pyszczaki / paszczaki nasze kochane XD

No i kawa była... i to ile wlezie i w jakiej chciało sie postaci (do dyspozycji: woda, kawa, mleko / śmietanka, cukier, kubeczek plastikowy, mieszadełko) A tak poza tym to mówisz że ledwo zywa? Ja podliczyłem godziny snu i na 3 doby wyszło mi 8 Very Happy A zasnę dopiero w nocy dzisiaj bo jeszcze się Iggim i Niką w Gdańsku umówiiśmy.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits