Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
DOffline
6 Temat postu: Anime "bez słów" ;) + Noc z Anime w CzÄ™stochowie  PostWys³any: 02-06-2006 - 12:25
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 18-10-2003



Status: Offline
Mam pytanie: jakie znacie anime w którym nie jest wypowiedziane ani jedno slowo?
Jak do tej pory poznalem wyłącznie "Interstella 5555" - super anime z muzyką Daft Punk Smile
I krotkie anime o tytule "On your mark" Smile

A teraz wytlumaczenie dlaczego pytam o takie anime Very Happy

W najblizszy wtorek 06.06.2006 Twisted Evil od godziny 21.00 w Częstochowskim klubie "C4" będzie miala miejsce "Noc z Anime" i zastanawiam się co wyświetlić.

Pomyslałem że takie anime w ktorych nie trzeba czytac angielskich tudziez polskich napisow moze byc lepiej przyswojone przez ludzi ktorzy chcieliby sie dowiedziec czym jest anime a nie znaja dobrze jezyka angielskiego badz po prostu nie potrafia szybko czytac itd
Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Makro
Temat postu:   PostWys³any: 02-06-2006 - 14:59
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 26-05-2006



Spotkałam się tylko z jednym takim anime - Cat Soup. Co prawda wydają one jakieś tam odgłosy, ale są to głownie miałknięcia czy jakieś inne zwierzęce odgłosy nepotrzebne do sensu fabuły. Jak oglądałam anime było chyba z pięć napisów... xD

Hmm... chociaz jeśli piszesz, że chcesz anime dla nowicjuszy to czy ja wiem czy Cat Soup jest dobrym wyborem... To raczej anime dla dojrzalszego fana Very Happy

_________________

 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ciobanOffline
Temat postu: Anime "bez słów" ;) + Noc z Anime w CzÄ™stochowie  PostWys³any: 02-06-2006 - 15:00
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 21-12-2005

Sk±d: gdzieÅ› tam koÅ‚o Warszawy...

Status: Offline
Jak by się uprzeć to większość hentai się zalicza... Razz Szczególnie te z wyciszoną ścieżką dźwiekową dla mniejszej wielkości pliku...
A co do "Interstella 5555" mógłbyś opisać po krótce fabułe, czy coś to może sobie ściągnę... Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu: Anime "bez słów" ;) + Noc z Anime w CzÄ™stochowie  PostWys³any: 02-06-2006 - 15:22
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-02-2004



Status: Offline
Po krótce to będzie mniej więcej Daft Punk + anime = Interstella 5555

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu: Anime "bez słów" ;) + Noc z Anime w CzÄ™stochowie  PostWys³any: 02-06-2006 - 16:22
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 18-10-2003



Status: Offline
a teraz maly update:

Club4 UPDATE, Al.NMP 3
W ramach WTORKOWEGO FILMOWANIA... zapraszamy na wieczorek z ANIME:)
godz 19.00-24.00
Wjazd FREE

„Evangelion - Death & Rebirth” - 101 min (reżyseria: Hideaki Anno, Masayuki, Kazuya Tsurumaki)
„Perfect Blue” - 81 min (twórca - Yoshikazu Takeuchi, reżyser - Satoshi Kon)
„Samurai Champloo” /4 odcinki/ (twórca i reżyser : Shinichiro Watanabe)

+ Teledyski Anime wyświetlane między kolejnymi filmami...

a Interstella 5555 - to opowiesc o pewnym zespole muzycznym z jakiejsc "odleglej" planety ktorzy zostaja porwani przez "glownego zlego" Razz ktory robi im pranie mózgu tak aby mysleli ze od urodzenia byli ludzmi - i pracuja dla niego zarabiajac mase kasy Very Happy
w skrocie brzmi prosto itd. ale naprawde fajen anime z rownie fajna muzykÄ… Smile
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ciobanOffline
Temat postu: Anime "bez słów" ;) + Noc z Anime w CzÄ™stochowie  PostWys³any: 02-06-2006 - 17:02
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 21-12-2005

Sk±d: gdzieÅ› tam koÅ‚o Warszawy...

Status: Offline
Ach widziałem kawałek tego! Mam na dysku jakiegoś AMVa z tym anime! Razz Ale teraz ściągnę sobie całość i obejrzę...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
PaWiaNOffline
Temat postu: Anime "bez słów" ;) + Noc z Anime w CzÄ™stochowie  PostWys³any: 02-06-2006 - 20:10
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 21-05-2006



Status: Offline
Interstella 5555: 5tory of 5ecret 5olar 5ystem jest klipem (wizualizacją do Albumu "Discovery" francuskiej grupy Daft Punk) Kolejność utworów:

One More Time
Aerodynamic
Harder, Better, Faster Stronger
Crescendolls
Nightvision
Superheroes
High Life
Something About Us
Voyager
Veridis Quo
Short Circut
Face To Face
To Long

całość przedstawia sie naprawde świetnie, historia zespołu Crescendolls jako istot porwanych z innej planety... polecam tak na sam koniec do tanców... Very Happy notabene mala ciekawostka zespół zawsze wystepuje w maskach ( które uważam też są super! ) i są uwazani za jednych z pionierów muzyki House, bardzo ich lubie i mam prawie wszystkie płyty Smile
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits