Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
UglukhaOffline
Temat postu: [Poszukiwane] Anime w klimacie fantasy/dark fantasy  PostWysłany: 24-05-2006 - 19:51
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 26-07-2004



Status: Offline
Hejka,
juz kiedys zakladalem podobny topic, ale nie moge go znalezc, nvm. Poleciliscie mi serie Berserk, naprawde fajne, klimatyczne, mroczne i bez glupawego humoru, bardzo mi sie podobalo. Moze ktos jeszcze zna jakies anime fantasy? Moze byc serial, moze byc pojedynczy film...

Dzieki,
pozdrawiam,
Ugluk
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: [Poszukiwane] Anime w klimacie fantasy/dark fantasy  PostWysłany: 25-05-2006 - 08:39
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Usunąłem bo minęło kilka miesięcy od ostatniej odpowiedzi.
Zachęcam byś zajrzał na Tanuki (link jest na str. głównej)

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
CaliOffline
Temat postu: [Poszukiwane] Anime w klimacie fantasy/dark fantasy  PostWysłany: 31-05-2006 - 12:24
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 11-05-2004



Status: Offline
Ys
Record of lodoss war
Shamanic Princess
Bastard
Those Who Hunt Elves
Legend Of Lemnear
Darkstalkers
Vampire hunter D

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
UglukhaOffline
Temat postu: Odp: [Poszukiwane] Anime w klimacie fantasy/dark fantasy  PostWysłany: 21-06-2006 - 22:04
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 26-07-2004



Status: Offline
na tanuki znalazlem tylko to - Shin Angyo Onshi - wlasnie obejrzalem, swietny film, podobal mi sie klimat i fabula Very Happy

record of lodoss war obejrzalem pierwszy epizod, hmm, nie wiem czy warto dalej ogladac, nie do konca klimat ktory lubie, takie hmm za malo mroczne, i ta elfka zachowujaca sie jak 16letnia sterotypowa blondynka Wink zobacze jeszcze z japonska sciezka, bo trafila sie mi sie jakas dubingowana amerykanska, uszy bola od tego heh

vampire hunter d widzialem dawno temu, mam nawet gdzie w swojej kolekcji, ciekawy, nawet bardzo ciekawy

reszta przede mna Smile
dzieki za tytuly Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Radical DreamerOffline
Temat postu: Odp: [Poszukiwane] Anime w klimacie fantasy/dark fantasy  PostWysłany: 24-06-2006 - 12:02
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-01-2003



Status: Offline
Shin Angyo Onshi proponuję raczej przeczytać - to co było w filmie to tylko dwa rozdziały tej manhwy Rolling Eyes
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits