Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-07-2006 - 16:56
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Bylem wczoraj w Kobierzycach, korzystajac z tego, ze znow czolgalismy Koreanczykow (czy raczej oni nas) po naszym pobliskim tajnym obiekcie PT-1. Hej, byla nawet jakas Koreanka, ale cos tak kolo 40-tki, wiec nie przesadzalem... Wink

Plac budowy w Kobierzycach ma (zmierzylem!) poltora kilometra wzdluz i co najmniej drugie tyle w poprzek. Szkielety hal juz stoja, teraz tylko wypelnic sciany i mozna wprowadzac maszyny. Very impressive.

Chociaz wiecie, wszystko jest jednak kwestia perspektywy. Na wyjezdzie kilka tygodni temu widzialem ichniejsza specjalna strefe ekonomiczna - przez 20 kilosow fabryki, fabryki, fabryki... W pale sie nie miesci... O_o

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-07-2006 - 22:17
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
A ja jednak jestem za wyższością LCD bo kiedyś miałem jeszcze CRT i okrutny był poprostu , od grudnia używam LCD i jest o niebo lepiej
Po pierwsze mam więcej miejsca na biurku
Po drugie LCD można powiesić na ścianie
po trzecie to zaszpanować można Very Happy w całej klasie tylko ja i drugi koleś mamy LCD Very Happy

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits