Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Kirie
Temat postu: OgĂłlnopolski Klub Anime i Mangi ASanctu  PostWysłany: 01-02-2006 - 22:04
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-02-2006

Skąd: Lublin

Hej! Widzę, że rozmawiacie o klubach anime w Wawie m.in. Smile Ja zapraszam do odwiedzenia strony internetowej nowego klubu powstałego dopiero od tego roku. Większość osób jest z Warszawy, Lublina, Krakowa, Wrocławia, Poznania i Trójmiasta.

http://anime.org.pl/


Ostatnio zmieniony przez Kirie dnia 02-04-2007 - 09:35, w całości zmieniany 3 razy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-02-2006 - 22:42
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Z Wroclawia nikogo nie zauwazylem... Wink Moge prosic o PESELe, NIPy czy tam inne nicki naszych tubylcow?

...woha! Konkurs fanfikowy...!? :> A kto bierze udzial i jaki jest temat? I jakie sa nagrody?

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kirie
Temat postu:   PostWysłany: 01-02-2006 - 22:50
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-02-2006

Skąd: Lublin

Tubylców Wink jestem w takim razie, sądze, przynajmniej w połowie ucywilizowana Razz

Wszystko jest napisane na stronie w Liście klubowiczów Smile A konkurs dotyczy i fanficów i fanartów dlatego są dwie nagrody: figurki z magna carta i Tristia - Błękitna wyspa DVD Smile taki mały konkursik na rozpoczęcie działalności Razz Temat jest walentynkowy "postaci fantastyczne in love", ponieważ klub jest mały to bierze w nim udział ok. 12 osób, z tym że można przesyłać dowolną ilość prac i mieszane czyli i fanfic i fanart Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-02-2006 - 23:08
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Taaa, ale by sie dobrac do listy trzeba sie zarejestrowac. Wink Nie mozesz mi powiedziec tak od razu? Wink

Temat walentynkowy... _-_ Kurcze... Ale ja nie chce... Nie ma jakiegos drugiego rezerwowego tematu dla osob nie-romantycznych? To jest kurcze dyskrymiacja, za takie rzeczy to na Syberie wysylaja...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kirie
Temat postu:   PostWysłany: 01-02-2006 - 23:14
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-02-2006

Skąd: Lublin

W takim razie nie chciałabym żebyś mnie znalazł... nie spieszy mi się na Syberię... wolę ciepłe, słoneczne plaże Wink Tam możesz mnie wysłać Razz

Sądzę, że każdy w inny sposób może interpretować miłość... nie koniecznie romantycznie ^-^ Czy ja tam napisałam, że ma być romantycznie?? Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-02-2006 - 23:18
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Hmmm... Hmmmmmm... Kurcze, tez racja... Meditate on that I will...

Ale jesli to prawda, ze az 12 osob bierze udzial, to jestem na "tak". Wink Lubie wyzwania. Tylko niech mi ktos powie, kto bedzie ocenial?

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kirie
Temat postu:   PostWysłany: 01-02-2006 - 23:28
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-02-2006

Skąd: Lublin

Smile Konkurs jest tylko dla klubowiczów, więc trzeba się najpierw zapisać, a oceniane prace będą na forum poprzez ankietę oraz na stronie, przez wszystkich - będzie demokracja Razz i subiektywno-obiektywna sprawiedliwość zależnie od tego jak kto patrzy na ten system.

Cytat:

Ale jesli to prawda

No nie .... nikt mi nie ufa.... powiedz mi czy ja Cię kiedyś okłamałam? Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-02-2006 - 23:33
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
E. Plebiscyt w zamknietym gronie? To wiadomo, ze wygra nie lepszy, ale ten z wieksza iloscia kumpli.

Please tell me, bo mi ten link do opisu cos nie dziala - do kiedy jest deadline i jaka jest oczekiwana objetosc? Jakie sa inne ograniczenia? I w ogole full metal information please...

"powiedz mi czy ja Cię kiedyś okłamałam?"

I co, mam tak publicznie o tym opowiadac? Wink

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kirie
Temat postu:   PostWysłany: 01-02-2006 - 23:50
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-02-2006

Skąd: Lublin

Może publicznie o tym nie mów, ale powiedz mi na ucho... bo ja mówię tylko prawdę Razz (ok, czasem mi się zdarza Wink)

Dobrze, zacytuję tutaj troszkę Smile mam nadzieję, że nie zostanie to uznane za "niezgodne z tematem" itp. Jakaś połowa regulaminu, ale wystarczy do zrozumienia Smile
Kod konkursu: 001 (dość logiczne... bo to pierwszy konkurs z dwóch istniejących i kilku planowanych w tym roku)
Nazwa konkursu: "Fantastyczne postaci in love"
Termin przesyłania prac: data ogłoszenia konkursu - 26 lutego 2006
Zasady:
W konkursie mogą brać udział tylko klubowicze.
Konkurs dotyczy fanartów i fanficów, dlatego są dwie nagrody (jedna dla najlepszego
fanfica, druga dla najlepszego fanarta). Można przesyłać dowolną ilość prac.
Tytuł prac: Walentynkowy "Fantastyczne postaci in love" (czyli można rysować lub pisać o:
aniołach, wampirach, elfach, demonach i innych dowolnych fantastycznych postaciach).
Zadasy rysunkĂłw:
1. Zgodność z tematem.
2. Wielkość: format A4 lub minimum 500x400 pikseli (wysokośćxszerokość)
3. Prace czarno-białe lub kolorowe
Zasady fanficĂłw:
1. Zgodność z tematem.
2. Długość: dowolna, ale dla formalności: minimum 360 słów

Jak widać ograniczeń prawie nie ma... Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-02-2006 - 00:38
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Dzieki za info. Wink Ale powinien byc tez pulap maksymalny wyznaczony. Say, 10 stron. IMHO, rzecz jasna...

"MoĹźe publicznie o tym nie mĂłw, ale powiedz mi na ucho..."

No to nadstaw swoje uszko i wsluchaj sie w moj szept... Wink

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kirie
Temat postu:   PostWysłany: 03-08-2006 - 13:42
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-02-2006

Skąd: Lublin

Długo mnie tu nie było Smile Ale za to mam dobrą wiadomość, przede wszystkim dziękuję wszystkim, którzy się zapisali. Po drugie zachęcam wszystkich, którzy jeszcze tego nie zrobili aby się zapisali. To wspaniały klub oferujący m.in. spotkania, kilka-kilkanaście konkursów z nagrodami rzeczowymi (np. filmy na DVD, figurki, katry, breloczki i inne gadżety) rocznie, własne forum, możliwość umieszczania swoich fanficów i fanartów na stronie i miłą atmosferę. Braliśmy też już udział w cosplayach i byliśmy na dyskotekach. Obejmujemy całą Polskę. Ciągle się rozwijamy! Teraz w szczególności, dlatego zapraszam wszystkich na stronę http://anime.org.pl

Niedługo zawiąrzemy współpracę z bardzo szczególną firmą anime, jedną z największych i najbardziej znanych firm związanych z anime w Polsce.

Zapraszam wszystkich!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kirie
Temat postu:   PostWysłany: 02-04-2007 - 09:45
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-02-2006

Skąd: Lublin

Już rok minął odkąd napisałam tu ostatniego posta, . Udało nam się nawiązać współpracę z kilkoma firmami i mamy nadzieję, że ta liczba będzie się ciągle powiększać; zorganizować kilkanaście konkursów, w tym ostatnio zakończone konkursy na fanart, fanfik i grafikę komputerową; stworzyć międzynarodową bazę penpal z zagranicznymi klubami animacji japońskiej; wydać kolorowy fanzin dla fanów anime i mangi Kyaa! ( <2 ostrzeżenie za to samo> ) i wiele innych Smile Eh, to był pracowity rok...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-04-2007 - 10:54
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
A kiedy ukaże się drugi numer 'Kyaa'? Gdzieś czytałam, że wtedy gdy uda się sprzedać cały nakład pierwszego numeru. Prawda to? Długo jeszcze trzeba będzie czekać? Mr. Green
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kirie
Temat postu:   PostWysłany: 02-04-2007 - 12:08
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-02-2006

Skąd: Lublin

Całe szczęście już niedługo, ale nie mogę aktualnie podać żadnej pewnej informacji. Fanzin "Kyaa!" chadza własnymi drogami Smile - udało nam się go "zaaplikować" w kilku sklepikach, można było go kupić na większość konwentów dzięki pomocy klubowiczów Very Happy , poza tym sprzedawany jest też na Allegro (dopiero od niedawna) i na stronie internetowej Klubu ASanctu. Niestety nikt z nas nie zajmuje się tym zawodowo i być może nie poświęcaliśmy tej sprawie dosć czasu i uwagi... mamy szkołę, studia i własne życie zawodowe...

Jeśli chodzi o warunek sprzedania pierwszego numeru to oczywiście jest on prawdziwy, ponieważ sam charakter fanzinu (pisemka fanowskiego sprzedawanego po cenie produkcji) wymusza, że aby powstał następny numer musi zejść poprzedni.

Drugim warunkiem jest odpowiednia ilość czasu, który każdy z chętnych do pomocy będzie mógł poświęcić na przygotowanie fanzinu.

Ostatnio zainteresowanie fanów fanzinem "Kyaa!" jeszcze wzrosło Smile Tobie również, Dida, dziękuję za zainteresowanie Very Happy

1 nr. można kupić na Allegro tutaj:
<ostrzeżenie za łamanie regulaminu>
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-12-2008 - 18:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Widziałam na ACPie informację o ukazaniu się 'pierwszego numeru nowej edycji magazynu Kyaa!'. Smile To jest to samo, w innej okładce, czy zupełnie nowa inicjatywa?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits