Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-04-2007 - 18:34
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Ban się należał. Gdyby się nie należał to by go nie było.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-04-2007 - 23:52
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Ban się należy, gdy ilość ostrzeżeń osiągnie limit, to oczywiste. Ale jakim cudem użytkownik nagrabił sobie tyle ostów w tak krótkim czasie? (pytam, bo nie wiem)

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2007 - 09:52
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Glos rozsadku i realizmu odbija sie od uszu decydentow tego Forum jak groch od sciany, wiec w sumie na prozno strzepimy jezyki, jednak w takiej sytuacji stanowisko zajac trzeba, jesli ma sie kregoslup.

Mr T, odpopwiedz na twoje pytanie brzmi: bo taki byl kaprys tak zwanego moderatora. Jesli tak bedziecie traktowac userow, to niewazne ile aliasow i ile blogow rozdacie. Nikogo to nie bedzie krecic.

"Ona jest na Kasumi od ponad roku. O jak długiej chwili mówisz?"

Nie manipuluj faktami. Znam sie na kalendarzu. Zapisala sie rok temu, ale posty za ktore dostala bana poszly jednego dnia, po rocznej nieobecnosci.

"Skoro jej nie obchodzi Kasumi to dlaczego mnie/Was ma obchodzić ona?"

Bo taka sytuacja to Twoja wina. Twoja i bezsensownych zasad, jakie tworzysz i zmieniasz jak i kiedy Ci sie podoba, w zaleznosci od tego, jaki masz dzien. To zenujace. Jesli statek idzie na dno, a czlonkowie zalogi wypadaja za burte, to ZAWSZE winien jest kapitan. Zawsze.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2007 - 10:52
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Thondor napisał/a:
Ban się należy, gdy ilość ostrzeżeń osiągnie limit, to oczywiste. Ale jakim cudem użytkownik nagrabił sobie tyle ostów w tak krótkim czasie? (pytam, bo nie wiem)

Jesli ktoś napisze jednego posta w ktorym da linka, to jest ostrzezenie. Ale 3 linki to juz przesada. Dlatego dostala bana.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2007 - 11:01
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
A ja mowie: nie liczy sie ilosc linkow, ale ilosc POSTOW, w ktorych sa te linki. Jesli ze sklepu ukradniesz trzy batoniki, nie jestes sadzano za trzy kradzieze, ale za jedna. Ale jesli trzy razy przyjdziesz i trzy razy ukradniesz polowe batonika - to dokonales trzech kradziezy i dostajesz wyrok x 3.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2007 - 11:07
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Mike napisał/a:
Glos rozsadku i realizmu odbija sie od uszu decydentow tego Forum jak groch od sciany, wiec w sumie na prozno strzepimy jezyki, jednak w takiej sytuacji stanowisko zajac trzeba, jesli ma sie kregoslup.

Moze zamiast gĂłrnolotnych tekstĂłw zaproponujesz zmiany w regulaminie.

Mike napisał/a:
Mr T, odpopwiedz na twoje pytanie brzmi: bo taki byl kaprys tak zwanego moderatora. Jesli tak bedziecie traktowac userow, to niewazne ile aliasow i ile blogow rozdacie. Nikogo to nie bedzie krecic.

Regulamin to nie kaprys. Dlaczego Ty mozesz go przestrzegac i nie dostawac ostrzezen a inni nie moga? To nie jest takie trudne.

Mike napisał/a:
Nie manipuluj faktami. Znam sie na kalendarzu. Zapisala sie rok temu, ale posty za ktore dostala bana poszly jednego dnia, po rocznej nieobecnosci.

Ty nie manipuluj - napisała 30 postów , to nie był ktoś kto wszedl pierwszego dnia i nie wiedzal co robi. Zreszta nie zabraniam nikomu miec linkow w podpisach, po prostu nie chce zeby posty zmienily sie w reklamy / linki do sklepow.
Sam mowiles ze nieznajomosc prawa nie zwalnia z jego przestrzegania.

Mike napisał/a:
Bo taka sytuacja to Twoja wina. Twoja i bezsensownych zasad, jakie tworzysz i zmieniasz jak i kiedy Ci sie podoba, w zaleznosci od tego, jaki masz dzien. To zenujace. Jesli statek idzie na dno, a czlonkowie zalogi wypadaja za burte, to ZAWSZE winien jest kapitan. Zawsze.

I wlasnie dlatego ja jestem adminem a Ty mnie krytykujesz. Jak bys byl adminem to ja bym mial pretensje do Ciebie.
Regulamin sie nie zmienil o dawna. Zaproponuj lepsze zasady.
W ogole mysle, ze trzeba by porozmawiac o regulaminie.
Jesli jest niezrozumialy, jakies punkty Wam nie pasuja to ja jestem otwarty na propozycje.


Ostatnio zmieniony przez Raul dnia 04-04-2007 - 11:13, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2007 - 11:11
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Mike napisał/a:
A ja mowie: nie liczy sie ilosc linkow, ale ilosc POSTOW, w ktorych sa te linki. Jesli ze sklepu ukradniesz trzy batoniki, nie jestes sadzano za trzy kradzieze, ale za jedna. Ale jesli trzy razy przyjdziesz i trzy razy ukradniesz polowe batonika - to dokonales trzech kradziezy i dostajesz wyrok x 3.

Czlowieku, linki byly w 3 rĂłznych POSTACH.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2007 - 14:27
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
"Ty nie manipuluj - napisała 30 postów"

Jasne. Z czego w ciagu ostatnich 8 miesiecy - szesc. Slownie: 6. Nie sugeruj wiec, ze siedziala i pisala uporczywie tuziny postow lamiacych regulamin. Napisala wszystkie szesc na raz, a wyscie za jedna akcje dali jej 3 osty i bana. I to jest wlasnie niesprawiedliwe, i do tego sie wlasnie odnosze w przykladzie z batonikami.

"Sam mowiles ze nieznajomosc prawa nie zwalnia z jego przestrzegania"

I znowu jak na wiecu partyjnym w Monachium... O_o Nie przesadzaj juz z tym prawem...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2007 - 15:13
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Dokładniej to "wyście" byłem ja. Rozumiem, że napisałaby jeden, pomyliła się. Ale 3 to trochę za dużo jak na pomyłkę.

Postaram się, żeby następnym razem tak nie było.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2007 - 15:50
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
OK. Mi to straczy.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2007 - 16:03
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
Mike napisał/a:
Jasne. Z czego w ciagu ostatnich 8 miesiecy - szesc. Slownie: 6
z czego 1/3 była niezgodna z regulaminem. Ja myślę, że to wszystko tłumaczy.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2007 - 18:08
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
@Moderatorzy
A ja myślę, że moderatorzy z Raulem na czele powinni nabrać nieco dystansu - IMO czy priv z prośbą o przeczytanie regulaminu i podmienienie owych feralnych odnośników na link do regulaminu nie da lepszego efektu niż banowanie? To przecież nie było uporczywe łamanie regulaminu, lecz jedna, ciągła akcja. Wink
@Mike
Czy Ty aby nie przesadzasz? Zachowujesz się jakby czepianie się Raula było Twoją misją. Też uważam, że zaistniałą sytuację można było rozwiązać na spokojnie, ale kompletnie nie zgadzam się z argumentacją "cofnijcie jej bana, bo rozruszała temat". Zasady są zasadami, a dopóki Raul się ich trzyma, nie bardzo masz za co na niego najeżdżać. Jeżeli uważasz, że przesadza wprowadzając pruski dryl (IMO przesadza), to chyba możesz to normalnie powiedzieć, prawda? Czasem łagodna perswazja potrafi zdziałać więcej niż gonienie admina z saperką. Wink

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2007 - 22:34
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Kirie przeprosiła i obiecała, że już nie będzie. Postanowiłem zdjąć jej bana i dać jej szansę.
To tak a propo pruskiego drylu Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits