Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
PaWiaNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-05-2006 - 11:37
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 21-05-2006



Status: Offline
Uważam ze są pewne stereotypy postrzegania obu płci, i w pewnych sytuacjach można sie z nimi utorzsamiać... Mam swiadomość tego że każdy z nas jest inny, kazdy z nas zachowuje sie inaczej na co dzień, inaczej postrzega świat, i tu własnie ten "typowy" nie istnieje przez cały czas ale w pewnych sytuacjach może pojawić sie zachowanie które będzie zamkniete w pewnych normach ogólnego postrzegania danej płci z czego niekoniecznie mozemy sobie zdawać sprawe...

Przez takie zachowanie rozumie dość chwilowe, i szybkie znajomosci z niekórymi "koleżankami" (ehhh... nawet nieraz nie wiadomo jak miały na imię Think - ale takie przedmiotowe podejscie zależy tylko i wyłącznie od tego wlasnie przedmiotu, skoro jast taki to znaczy ze jest mu z tym dobrze i takie puste zycie mu wystarcza), czy też chwile gdy można sie oderwac od rzeczywistosci i obejzec jakies widowisko sportowe przy piwku nie przywiązując zadnej innej wiekszej uwagi do tego co sie dzieje dookołai przez jakis czas miec wszystko gdzieś... >>> Nie mówie ze ja czy moi znajomi zachowujemy sie tak ciągle, ale raz na jakis czas mozna zaobserwowac własnie zachowanie takiego typu...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-05-2006 - 11:44
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Czyli to ze futbol (Nawet amerykański ostatnio - ...buhuhu! Vikings przerypali ostatnio 4 mecze pod rząd Crying or Very sad ) nie powoduje u mnie żadnych emocji, czyni ze mnie niepełnego faceta?
To ja przepraszam... wracam w Himalaje.

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
PaWiaNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-05-2006 - 11:57
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 21-05-2006



Status: Offline
IggI to był tylko przykład, przykład którym chciałem pokazac o co mniej wiecej mi chodziło a też na poczatku napisałem że każdy z nas jest inny... moim zdaniem brak zainteresowania sportem w żadnym wypadku nie ujmuje tobie męskości, bo moze sie ona u ciebie przejawiac w jakiś zupełnie inny sposób...

no ale dajmy sie wypowiedziec kobietom, wkoncu to one powinny przodować w tym temacie... Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-05-2006 - 20:00
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
...Iggi, nikt Ci nie karze od razu znac caly sklad polskiej reprezentacji z nazwiska, wieku i klubu, z jakiego pochodza, no ale chyba przeciez wiesz, kto jest z nami w grupie na MS? Smile

Bo moim zdaniem facetowi nie powinna byc obca jakas forma fizycznej aktywnosci. Jesli po wejsciu po schodach na 3 pietro wiruja Ci czarne plamy przed oczami to znaczy, ze jednak co jest raczej nie tak.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-05-2006 - 20:40
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Mike, mieszkam na 3-cim piętrze i dotąd nie mam czarnych plam przed oczami (nawet wchodząc na wizytę do Szcozty - skubany mieszka chyba na 5tym piętrze) ale po prostu futbol jako taki nie interesuje mnie. Ze składu nie wymienię ci nikogo bo głupi trener Dudka odwołał (jedynego pamietam z ulotek TPsy).
Co do ćwiczeń fizycznych, poza piwnym trójbojem (dźwig, karate, spanie na czas) nie brak mi aktywności. Po prostu zdaje się że jedyny sport dla mnie to golf.

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu


Ostatnio zmieniony przez IggI dnia 31-05-2006 - 16:38, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-05-2006 - 23:07
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Cytat:
Bo moim zdaniem facetowi nie powinna byc obca jakas forma fizycznej aktywnosci

Coś w tym jest....
A jeśli chodzi o mistrzostwa i te inne, to trochę śmieszą mnie faceci, którzy kibicują tylko przed telewizorem, a sami nie potrafią przejść dwóch przystanków na piechotę (u dziewczyn to też jest denerwujące, ale zwykle nie występuje razem z "manią kibica" Wink )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-05-2006 - 23:37
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Taa, zawsze mnie dziwili ludzie, którzy czekają 10 minut na tramwaj żeby podjechać na następny przystanek, który jest oddalony o 5 minut spaceru.

BTW w turnieju wiedzy o piłce obawiam się, że zdobyłym ujemne punkty.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-05-2006 - 10:10
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Dokładnie. Ja wczoraj wracając do domu wysiadłem przystanek wcześniej bo stamtąd było trochę blizej do Macdonalda i jedząc podwójnego "czisa" wróciłem do domu Razz

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-05-2006 - 16:15
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Kostaryka, Ekwador, Niemcy, tak? Smile

Ale przyznam sie, ze wiecej Wam powiem o gospodarce i o silach zbrojnych kazdego z tych panstw niz o ich druzynach pilkarskich... ;-P W przypadku Kostaryki jest to szczegolnie latwe - nie maja zadnych! Very Happy

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
PaWiaNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-05-2006 - 17:24
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 21-05-2006



Status: Offline
po wczorajszym wystepie tych naszych biało-czerwonych reprezentacje tych 3 krajów ktore wymienił MIKE pogrążą nasza na kilka nastepnych lat... ehhh...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-05-2006 - 17:36
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Nie musisz wstawac i skandowac, gdy mowisz moje imie. Wink Wystarczy zwykly uklon.

A co do szans - slyszalem, ze ostatnio Kostaryka przegrala z Macedonia 0:3. Wiadomo, ze Macedonia to futbolowa potega, ale zeby 0:3? Nadal jestem przekonany, ze wyjdziemy z grupy.

Na temat MS mamy osobny temat, wiec moze, w ramach jego reinkarnacji, ktos z adminow na cos sie przyda i przeniesie tam te pare postow?

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 05-06-2006 - 09:55
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Tak gadu gadu o piłce, a okaże się że w następnym meczu przeciwnicy wystawią samego bramkarza i wszystko się zakończy tym że zremisujemy Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-06-2006 - 10:03
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Na JMonster już się zastanawiali skąd strzeli nam gola reszta grupy. Buiorąc pod uwagę zdolności każdej z drużyn ustalono że: Ekwadorczycy strzelą z szatni a Niemcy z samolotu.

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 05-06-2006 - 10:15
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



To lepiej abyśmy nie grali z Brazylią, bo oni nawet nie będą musieli sie ruszać ze swojego kraju Wink Ale Polacy będą mieć jeszcze ostatnie spotkanie na Okęciu...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-06-2006 - 20:16
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Hmmm, a ja z własnych (małych? Dużych? Eh, nie będę wnikać ;P) doświadczeń powiem jedno. Preferencje PRZED poznaniem faceta i szukanie właśnie takiego się NIE sprawdza i nie ma NIC do rzeczywistości, prędzej czy później. Owszem, podobają się nam tacy_a_tacy (wstawić customowe upodobania danej dziewoi) i tyle - ale to wcale nie znaczy że właśnie z takim mężczyzną, na którego zwróciłyśmy od razu uwagę, się zwiążemy. Na przykładach - nie tolerowałam palaczy. Nigdy, przenigdy, odrzucało mnie na 2 kilometry - to tak z domu (rodzice palacze, no, tata rzucił 10 lat temu) wyniesione. Już pomijając fakt że w zadymionym pomieszczeniu ja się naprawdę DUSZĘ. Ale, odbiegłam jak zwykle - przechodząc do meritum sprawy - koniec końców związałam się z palaczem, co było dla mnie absolutnym zaskoczeniem. Tak jak i to, że w ogóle spodobał (spodobał? Małe słowo ;3) mi się facet z krótkimi włosami (preferowałam ZAWSZE długie, nie patrzyłam nawet na innych ;P), do tego stosunkowo niski (3 centymetry wyższy ode mnie, w glanach wyglądam jak wyższa ;P) kiedy uwielbiałam bardzo wysokich. Że już o zaskakujących cechach charakteru, które kiedyś także mnie średnio pociagały, nie wspomnę. Podsumowując - preferencje zmieniają się "just like that" <pstryk palcami> o ile po prostu "coś zaiskrzy". Nie znasz dnia ani godziny... ;P

A, pochwalę się, a co mi tam - palenie rzucił ;P <hepi hepi hepi> I nie, nie namawiałam go do tego - raczej znał mój stosunek do palenia, a że już wcześniej chciał z tym skończyć... :3

Średnio apropos tematu, ale ostatnio robi wszędzie furorę ;P www.purescore.com

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits