Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-02-2006 - 21:40
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Moze poszli na przeszczepy... Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Niebieska_Lain
Temat postu:   PostWysłany: 06-02-2006 - 22:19
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 15-10-2005



Przeprowadziłam wywiad środowiskowy na forku Gaary i okazało się,że Pan Wielki Założyciel Gaara nie pisał tam od...hmmm,wigilii a Linda Najlepszy Kolega PWZG od hhmmm,hmmm,24 listopada.Coś chyba sobie odpuścili to forum.A może zrobimy konkurs,kto pierwszy znajdzie o nich informacje(nie pisząc do nich)? Smile : P

_________________
Zrób mi jakąś krzywdę!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-02-2006 - 22:22
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Trzeba obu znaleźć czy jeden wystarczy? (bo nie wiem czy już mogę się po nagrodę zgłaszać)

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Niebieska_Lain
Temat postu:   PostWysłany: 06-02-2006 - 22:38
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 15-10-2005



Obu,bo co?Razz A masz któregoś?
(cholera,jeszcze nagroda nie ustalona...Co chcesz?)

_________________
Zrób mi jakąś krzywdę!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-02-2006 - 22:42
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Na forum jednego z serwerów RO jest Suboku no Gaara z Bydgoszczy i ma charakterystyczny dyslektyczny styl wypowiedzi, av też pasuje, więc to na pewno on.
Dokładniejsze dane moge na priv podać (coby mi tu nikt osta nie wlepił za linkowanie do innego forum).

Został już tylko jeden, więc o nagrodzie jeszcze pomyslę.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-02-2006 - 22:44
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
...taaa, przepychanka Gaary i Lindy to byla jedna z tych nielicznych, w ktorych nie bralem udzialu... [westchnienie nostalgiczne numer 4]... Bede za nimi tesknil...

Iss na pewno zazyczy sobie Twojej wizyty w Wroclawiu. ;-P

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-02-2006 - 23:19
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Taak... bez ich obu z pewnością nigdy nie dowiemy się co lubimy w dziewczynach (nie koniecznie z anime)! Laughing

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-02-2006 - 00:59
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Raczej dziewczyny już nigdy nie dowiedzą się, co lubią w facetach... Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-02-2006 - 10:46
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-12-2005



Status: Offline
taaa....wracając do tematu Wink
darujmy już sobie kwestię palenia i picia, bo to nie ma sesnu....jak chce się facet otumaniać i nabawić choroby wściekłych krów, jego sprawa, każdy robi to, na co ma ochotę (no, prawie...moja ciotka została zmuszona przez córki do rzucenia palenia...wczoraj oświadczyła, że nie pali już od m-ca i 5 dni Very Happy )

co do przeciwieństw....jak to się mówi..przyciągają się, jest ciekawiej, jeśli można odkrywać w swoim partnerze cechy charakteru, których samemu się nie posiada...ot taka fascynacja, ale zgadzam się, że 50/50 byłoby najlepiej...ale jak to w życiu bywa...róznie bywa Wink

_________________
taaaa....moje Ĺźycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-02-2006 - 11:24
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
kate napisał/a:
co do przeciwieństw....jak to się mówi..przyciągają się, jest ciekawiej, jeśli można odkrywać w swoim partnerze cechy charakteru, których samemu się nie posiada...ot taka fascynacja, ale zgadzam się, że 50/50 byłoby najlepiej...ale jak to w życiu bywa...róznie bywa Wink

Mysle ze gdy ludzie sa za podobni do siebie to moze byc ciezko rozmawiac. A ja lubie dyskutowac. Lubie rozwazac rozne sytuacje i pytac kogos o zdanie. Nie koniecznie musimy dojsc do konsensusu, najwazniejsze jest to, iz nie ma jednego spojrzenia na swiat. Wazne zeby jej zdanie liczylo sie dla mnie tak jak moje. I jesli kiedys w jakims towarzystwie ona by dyskutowala i okazalo sie, ze jej zdanie jest w zdecydowanej mniejszosci to bym ja poparl. Nawet jesli by sie bardzo mylila. Pozniej bym ja z tamtad zabral. I poszlibysmy porobic to co lubi.

Oczywiscie nie da sie tak ze wszystkimi - ktos kto ma absolutnie skrajne do mnie poglady bedzie szczesliwszy z kims innym.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-02-2006 - 11:44
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Bycie podobnym nie oznacza wcale bycia takim samym. Nie chodzi mi o kwestie poglądów, ale raczej o sposób myślenia (choć nie wiem czy to dobrze brzmi). Poza tym jakieś wspólne zainteresowania czy tematy są chyba potrzebne...
Oczywiście jak ktoś kocha, to nie patrzy na takie drobiazgi , ale na dłuższą metę ciężko jest wytrzymać np. domatorowi z osobą o raczej wędrownym trybie życia...
Jeśli o mnie chodzi, to ideałem byłoby, gdyby druga połowa byłaby przy okazji dobrym kolegą...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
FelicitaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-02-2006 - 12:48
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 02-10-2005

Skąd: Warszawa i okolice

Status: Offline
No a tak. Co dziewczyny lubia w facetach? Moim zdaniem prawie wszystko. Bo kazda co innego i w inny sposob. Czyli dodajac to wszystko, mozna by powiedziec, ze dziewczyny lubia w facetah wszystko. Na przyklad ja u kazdego lubie co innego. U jednego oczy, u drugiego brode, u trzeciego budowe ciala, a u jeszcze innego charakter.
Wiem jedno dzieki temu, ze kazdy jest inny mozna zawsze znalezc to co sie lubi najbardziej. Jakby wszyscy byli tacy sami byloby nudno.
Cytat:

Jeśli o mnie chodzi, to ideałem byłoby, gdyby druga połowa byłaby przy okazji dobrym kolegą...

No coz, wdlug mnie to druga polowa musi byc w pewnym sensie dobrym kolega, bo inaczej by sie tej drugiej polowy tak bardzo nie lubilo.

_________________
Jestem w raju na ziemi i niech tak pozostanie na zawsze;)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 07-02-2006 - 13:29
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Mike napisał/a:
...taaa, przepychanka Gaary i Lindy to byla jedna z tych nielicznych, w ktorych nie bralem udzialu... [westchnienie nostalgiczne numer 4]... Bede za nimi tesknil...

Iss na pewno zazyczy sobie Twojej wizyty w Wroclawiu. ;-P

No jak pamiętam, to na początku tłukłeś się trochę z Lindą a potem się sqmplowaliscie Smile
Widzę że strasznie za nimi tęsknice, jeśli już konkurujecie w ich poszukiwaniach Wink
A co to tytułowego tematu, to mam siostrę, która jest może nie bardzo, ale trochę do mnie podobna .
Ostatnio składałem jej rover na mojej starej ramie. Oczywiście rower nie składa się z samej ramy, tak więc potrzebne były zaqpy. Jak przynieśliśmy te wszystkie części do domu, to nieomal ślina jej ciekła na sam widok tych części. Jak postawiłem rower na koła, to mimo że nie było jeszcze kierownicy, siadła, chwyciła niewidzialną kierownicę i zaczęła warczeć jak motur. Qrcze, szkoda że to siostra, bo fajna by była z nas para. Pewno oboje byśmy machali kluczami, rzucali się śrubkami i walczyli lutownicami Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-02-2006 - 09:49
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-12-2005



Status: Offline
Cytat:

Bycie podobnym nie oznacza wcale bycia takim samym. Nie chodzi mi o kwestie poglądów, ale raczej o sposób myślenia (choć nie wiem czy to dobrze brzmi). Poza tym jakieś wspólne zainteresowania czy tematy są chyba potrzebne...


Trudno się z kimś rozmawia, gdy nie łączy wspólny temat. Odmienny sposób myślenia popycha do rozmowy i wyrażania swoich poglądów. Jeśli dwoje ludzi się ze sobą od razu we wszystkim zgadza...to jest tak troszku sztywno i nudnawo...
Przeciwieństwa mają to do siebie, że dzięki nim świat jest całkiem ciekawy i chce się go jak najlepiej poznać...podobnie jest ze związkami..

_________________
taaaa....moje Ĺźycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-02-2006 - 10:36
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
[OT]->Gaara&LinD
Swego czasu LinD wspominał, że pokłócił się z Gaarą i że Gaara jest #$$^&#@ $%^^#$#@. Mówił też, że od jakiegoś czasu Gaara ma problemy ze swoim forum, z nikim nie może się dogadać. Co zaś tyczy się samego LinDa ponoć stracił natchnienie, Very Happy [/OT]

Co do różnic poglądowych:
Uważam, że wszystko zależy od tego, jakie są to różnice. Jeśli np. pojawiają się duże rozbieżności w systemie wartości czy ogólne w spojrzeniu na świat, to prawdopodobnie nie zakochałbym się w kimś takim, związek z taką osobą byłby IMHO szeregiem starć bez możliwości kompromisu. Bardzo lubię wszelkie dyskusje, polemiki itd. aczkolwiek czułbym się niezręcznie gdybym miał przerzucać się argumentami ze swoją drugą połową Confused, a już na pewno nie chciałbym, byśmy posprzeczali się z powodu np. różnych poglądów politycznych.
Poza tym sądzę, że należy skupić się na tym, co łączy, a nie dzieli. Embarassed Razz

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits