Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
DOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-11-2003 - 14:38
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
oj przesadzasz z ta wyrwa Twisted Evil
po prostu z kumplem walczylismy w zwarciu i porysowala sie... Razz
przeciez nie widzialas jak to wyglada...


nareszcie mam kompletny stroj do Iaido Smile Smile to teraz bedzie fajnie Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 24-11-2003 - 14:52
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Ja nie miałem czegoś takiego w ręku, ale miałem w ręku kopię miecza rycerskiego. Pamiętam jak kiedyś z kumplem dla chcieliśmy ĹźartĂłw powalczyć, ale jak zadał pierwszy cios w mĂłj miecz, i jak poczułem to uderzenie i zobaczyłem jak iskry przeskakują po zadaniu ciosu, to pomyślałem: ”chcesz na powaĹźnie? To masz na powaĹźnie.” Ale po paru minutach oboje nie czuliśmy łap. Pod koniec to nie nawet nie mogliśmy podnieść tego Ĺźelastwa z ziemi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
lady MagmaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-11-2003 - 16:14
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-08-2003



Status: Offline
z tego co wiem przynajmniej kilku polaków zna sie na kataganie w stopniu wystarczającym by powiedziec ze umia nia walczyć
co do mieczy rycerskich jednorecznym jest łatwo półtorarecznym juz za trudno
ale uwaga nawet tepym mozna zabic

_________________
mori e ikimashou musume san
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Czarny_PastorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-11-2005 - 22:58
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 25-11-2005

Skąd: Zakon Templariuszy

Status: Offline
siemacie chwala sie ja nie mam w domu katany czy jakiej kolwiek innej broni no poza moim bendz-bolem jak ja to muwie wysłużonym ale chcem sie pochwalic z rok temu pojechałe z kumplem na wakacie do jego wujka w japoni to był prawdziwy tradycionalista do przesady można powiedziec takrze posiadał oczywiście katany posiadał i całom zbroje samrujaską na specialnym miesciu oraz 2 katany ze glupi byliśmy wuja niebylo chwyciliśmy za katany tylko o nich słyszeliśmy wiec zaczeli sie bic tymi katanami po 10 minutach dobrej zabawy zaczeły sie problemy tak sie bawiliśmy jak głupi po 10 minutach pocieci byliśmy ranni odrazu lodowanie w szpitalu niebezpieczne te zabawki potem opiprz Razz

_________________
WCISKAĆ TU!!! niewykluczone ze zobaczysz gołom babe oraz inne cuda

10%luck, 20% skill, 15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain = a 100% reason to remember my name!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-11-2005 - 23:05
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Dobrze ze w szpitalu a nie w książce i na liscie Dawrin Awards... Wink

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-11-2005 - 23:19
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
To ja tez opowiem. Pare miesiecy temu bylem u cioci w Jemenie. Jemen wiadomo, kazdy ma Kalasznikowa, zwlaszcza na wsi. Poza tym ludzie zuja tam nalogowo takie liscie o lagodnych wlasciwosciach narkotycznych - do poludnia juz wszyscy sa na haju, zaczynajac od sprzedawcy bulek po policjanta kierujacego ruchem na ulicy.

No wiec byl taki jeden, najadl sie tych lisci szczegolnie duzo, to mu zabralismy tego kalacha, niby zeby schowac, ale kurcze, byl odbezpieczony i wystrzelil. A ze akurat obok przejezdzal konwoj z wicepremierem, od razu zjawila sie policja, aresztowali nas i przez tydzien przesluchiwali torturujac elektrowstrzasami, laskotaniem, opowiadaniem kiepskich dowcipow i dawaniem do czytania tekstow samozwanczych dyslektykow. Na szczescie po tygodniu przylecieli komadosi z GROM, rozwalili cale miasto i nas uratowali.

No mowie Wam, az sie nie moge doczekac kolejnych wakacji...

PS. Kiepskie dowcipy byly najgorsze...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LinDOffline
Temat postu: RozmĂłwki o broni wszelakiej  PostWysłany: 30-11-2005 - 12:13
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 05-11-2005

Skąd: Boring Town

Status: Offline
Zainspirowany "Ulubioną bronią/stylem walki" z działu anime, postanowiłem stworzyć temat ogólny dotyczący broni(dotyczy wszystkiego, czym można zrobić krzywdę, równierz uzbrojenia biurowego).
Czyli klon powyższego o poszerzonych możliwościach. Wink
Więc jaka jest wasza ulubiona broń wogóle?

Jeśli ten temat zostanie usunięty dlatego, że jest klonem "Ulubionej..." to będzie samo w sobie zaprzeczeniem. W ww. nie wolno nam rozmawiać o broni innej niz w anime(czyli mangi też odpadają), bo robi sie offtop, więc stworzyłem ten temat by móc rozmawiać na temat broni ogólnie.

Byłabym wdzięczna, gdybyś pogadał ze mną o tym przez priva a nie pisał małymi literkami w poście - Nika

Ja najbardziej lubię:

Mateba Model 6 Unica Custom



To najpiękniejsza Mateba, wykonana na zamówienie jednego z najpopularniejszych muzyków punkowych - Davida Doyle`a. Jej zewnętrzna pokrywa wykonana jest ze srebra, a rączka wykonana pod kątem jego wielkiej, marynarskiej łapy. Niestety Doyle nie cieszył się za długo tą spluwą. Dwa miesiące po zrealizowaniu u rzemieślnika zamówienia, jego bezgłowy korpus znaleziony został w dobrze strzeżonym hotelu w Night City. Szybko wykluczono rabunek, międzyinnymi dlatego, że nie znaleziono Mateby i głowy muzyka. Prasa szybko dokopała się raportów policyjnych, z których wynikało, że zabił go maniakalny fan Doyle`a, którego postanowił mieć go tylko dla siebie. Sprawcy nigdy nie wykryto, a do dnia dzisiejszego dnia wielu ekspertów próbuje rozwikłać zagadkę i dociec w jaki sposób zabójca zdołał wejść do muzyka, zabić go bezgłośnie, zabrać głowę, Matebę i niepostrzeżenie wyjść z naszpikowanego elektroniką oraz ochroną budynku.

A tu dane na temat zwykłej wersji tej broni:


Ten włoski rewolwer jest wyjątkowy. Dlaczego? Otóż jest to jedyny seryjnie produkowany rewolwer samopowtarzalny. Tak, napisałem "samopowtarzalny". Włosi pożyczyli zasadę działania ze starego brytyjskiego rewolweru Webley-Fosbery: pierwszy strzał oddajemy normalnie, ale odrzut górnej części broni obraca bębenek i napina sprężynę kurka. Oprócz tego możemy zamontować w niej cztery wymienne lufy (76, 102, 127 i 152 mm długości), a sama spluwa ma bardzo awangardowy wygląd. Oprócz tego waży mniej niż Desert Eagle. Aha, jedna ciekawostka na temat amunicji: automatyka broni nie działa przy stosowaniu naboi .38 Special.

Manvill


Obrotowy Granatnik Manvill 27mm wyprodukowany został w 1936 roku. Przeznaczony był dla policji jako narzędzie do "kontroli zamieszek". W obrotowym magazynie mieściło się do 18-tu dwudziestosiedmiomilimetrowych pocisków gotowych do odpalenia w każdej chwili bez dodatkowego przeładowywania po odpaleniu jednego z nich. Oryginalnie granatnik posiada pudełko, w którym może być przenoszony na miejsce akcji. Obecnie można go ładować jedynie flarami produkowanymi przez Heckler und Kocha. Inne typy pocisków przestały być produkowane w roku 1985. Nie znaczy to jednak, że ich nie ma. Rusznikarze chętnie dorabiają pociski do Manvilla, najczęściej modyfikując ruskie 30mm pociski do granatników.

Tym to dopiero można tłum rozganiać(w cztery wiatry!)



To jest broń Robocopa i lubię ja za sam wygląd.(danych niestety nie znam Mad )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu: RozmĂłwki o broni wszelakiej  PostWysłany: 30-11-2005 - 13:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Ja tylko obrazek pokażę, bo googlać techdata mi się nie chce.

To lubię:

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LinDOffline
Temat postu: RozmĂłwki o broni wszelakiej  PostWysłany: 30-11-2005 - 13:14
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 05-11-2005

Skąd: Boring Town

Status: Offline
Taak, Tommy Gun to stylowa broń.
Nawet teraz jest dobra, 900strzałów/min. to nie byle co.
Duch czasĂłw prohibicji...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: RozmĂłwki o broni wszelakiej  PostWysłany: 30-11-2005 - 14:25
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Ulubiona broń Sinnera
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu: RozmĂłwki o broni wszelakiej  PostWysłany: 30-11-2005 - 14:54
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



Moja lubi to: http://www.snipingoperationsexecutive.org/Cover_fire_with_sniper_rifle_on_rooftop_in_Diwaniyah_on_Govt_Center_op_800x600.jpg
Bez komantarza, bo moja uważa że komentarz zbędny Wink

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chiiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-11-2005 - 16:53
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-05-2005



Status: Offline
a ja mam słabość do małej broni, szczególnie Glocków ^o^
np :
http://www.glock.com/g26.htm
Smile

_________________

****
"Chitty chitty baby
When your nose is in the nitty gritty
Life could be a little sweet
But life could be a little shitty "
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-11-2005 - 17:02
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Ja jakoś nie mogę przekonać się do broni palnej, według mnie brak jej tego czegoś...

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LinDOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-11-2005 - 17:04
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 05-11-2005

Skąd: Boring Town

Status: Offline
Twoja ma dobry gust, ale twoja powinna uwazać żeby komu w oczy lunetą nie zaświecic bo uciekać twoja będzie musiała i zgubić gacie po drodze może Wink

Z karabinów snajperskich ja lubię ten:

SVD Dragunov


Krabin ten został oryginalnie zaprojektowany i wykonany dla potrzeb strzelców wyborowych byłej Armii Radzieckiej. Aby poprawić celność zastosowano w nim amunicję typu Rimmed z wystającą kryzą i 11,3 gramowym ładunkiem (nabój łuskowy). Karabin oparty jest cześciowo na sprawdzonych częściach mechanizmu AK47 (automatyczny zamek) oraz nowych elementach opracowanych specjalnie dla Dragunova (lufa oraz system spustowy) - wszystko dla poprawienia celności. Na broni zamontowany jest celownik optyczny PSO-1 o 4-krotnym powiększeniu i podświetlanych nitkach celownika. Dragunov jest dość rzadką bronią na Zachodzie, jednak we wschodniej Europie i Azji nadal jest to jeden z ulubionych karabinków snajperskich mafii oraz zabójców.





chii napisał/a:
a ja mam słabość do małej broni, szczególnie Glocków ^o^
np :
http://www.glock.com/g26.htm
Smile


Plastik fanatastik Wink
Avatar Mike'a chyba Glocka uĹźywa Wink

Thondor napisał/a:
Ja jakoś nie mogę przekonać się do broni palnej, według mnie brak jej tego czegoś...


Broni palnej niczego nie brak, ona ma coś innego...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DeithwenOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-11-2005 - 17:42
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 17-11-2005

Skąd: od mamy. Gliwice.

Status: Offline
Moja słabość do sztyletów, puginałów i tym podobnych...
Indyjski wymysł - puginały - Katary.
Które później wyewoluowały w mało znane "miecze z rękawiczką" - Pata.

Kontynuując temat broni indyjskiej, to moje ulubione noże Kukri [ schemacik ]. Były one genialnie wyważone, niewielkim wysiłkiem ramienia można było zadać potężny cios.

_________________
Forum Artystyczne - Słowo, Obraz, Dźwięk.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits