Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Refresh
Temat postu: Poradnia i nie tylko  PostWysłany: 29-11-2005 - 13:10
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



Trzeba jakiś tytuł wymyślić żeby się moderatorzy do jakiegoś ot nie mogli przyczepić Wink

A robię ten temat po to aby jak ktoś ma z czymś problem, to tu mógł napisać, a inni uczciwi i nieuczciwi "zawodnicy" mogli dopomóc biednemu w potrzebie.

Tak więc moje problemo:
Robiłem sobie defragmentację dysku, siedzi koło 50% a tu mi prąd odbierają i ciemno jak w d***e u Murzyna się robi. Niedługo potem zapalili z powrotem, ale mój komputer się na mnie obraził i mnie już nie lubi tak jak poprzednio, bo mi pisze, że "Błąd ochrony systemu Windows" sobie wystąpił. Uruchamia się tylko w trybie awaryjnym. Reinstalowałem windowsa poprzez nałożenie na poprzedniego, ale nadal nie dzioje. Sądzę że nie przeniosło do końca plików Nortona Antyw. i teraz jest lipa.
Czy da radę coś z tym zrobić tak, aby nie był to jeszcze format? Bo ostatecznie do kumpla z dyskiem pójdę i zrzucę mu to co potrzebuję, ale wolałbym to załatwić polubownie. Jakieś pomysły?? #Robot #Puppy dog

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LinDOffline
Temat postu: Poradnia i nie tylko  PostWysłany: 29-11-2005 - 13:16
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 05-11-2005

Skąd: Boring Town

Status: Offline
Strasznie zagmatwana sprawa... a próbowałeś przywrócić system do czasu z przed defragmentacji?

A ja mam taki problem: mam napęd DVD, który nie chce odczytywać dwu warstwowych płyt(na początku odczytywał, ale był strasznie wrażliwy na zakłócenia, do tego stopnia, że czasem musiałem komputer resetować). Wie ktoś moze dlaczegi i czy da się coś z tym zrobić?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu: Poradnia i nie tylko  PostWysłany: 29-11-2005 - 13:22
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



System próbowałem przywrócić, ale po chwili wychodzi ten sam problem.

A do twojego: ja mam napęd DVD, który czyta tylko płyty normalne. To jest bieda. I naprawić nie umiem. Sad

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: Poradnia i nie tylko  PostWysłany: 29-11-2005 - 15:44
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Cytat:
Trzeba jakiś tytuł wymyślić żeby się moderatorzy do jakiegoś ot nie mogli przyczepić

Nie martw się. parafrazując starą, sowiecką zasadę: "pokaż mi usera, a powód się znajdzie" Twisted Evil

A codo Twojego problemu: przykra sprawa, mozliwe, że niepełny defrag namieszał coś w tablicy dysku... Spróbój zrobić go ponownie, tym razem jakimś porządnym programem. Polecam Pargon Disk Manager - pełna wersja za 9.90 w którymś z archiwalnych Komputer Świat Expertów. Może pomoże, a w sumie nie masz nic do stracenia.
Alternatywą jest zrobienie sobie partycji dyskowej, przegranie tam najważniejszych rzeczy, i formatka.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits