Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-09-2003 - 23:34
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
średnio to różnie bywa ale na dzień dzisiejszy zaczołem lub zbieram następujące części

-cross geny (wyprawa i dziedzic)
-spider-man
-Gunsmith Cats
-VGA
-Strarznicy
-Sin City
-Usagi
-48stron
-wolverine/hulk
-darkness

ale to nie sa miesieczniki nie które to wrecz nieregularniki w sumie kupuje to co mi wpadnie w oko... z paru serii musiałem zrezygnować niestety X i OMG przestałem kupować bo bym sie nie wyrobił nistety...

a i do tej listy dojdzie teĹź INHUMANS i BATMAN B&W Razz

takze ciężkie jest życie kolekcjonera... dlatego też łapie się kazdej roboty jaka mi wpadnie by dorobic na komiksy i odciązyć rodziców... gier na kompa nie kupuje, filmy mam od znajomych więc na to kasa nie idzie... nałogów nie mam przez co też nie musze wydawać kasy... jak do klubów chodze to zawsze wcześniej by nie płacić... w sumie robie wszystko co moge by jak najmniej wydawać by kupić komiksy Very Happy ...

na tej liscie nie ma jeszcze wszystkich tytułów bo tez myślałem nad kupnem Green Arrow i ELG (Lige Gentelmenów) ale to juz bym wogóle sie finansowo nie wyrobił... zreszta i tak ledwo na te udaje mi sie kase skołowac Razz

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 01-10-2003 - 16:51
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



pozwolisz ze wrzuce OT - co z mandragorowym Usagim? Widzialem juz gdzies okladke, ale kiedy toto ma wyjsc?

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-10-2003 - 18:08
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Mialo wyjsc we wrzesniu... Ani widu, ani sluchu.........

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-10-2003 - 19:02
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Usagi za tydzień... góra dwa tygodnie... Very Happy tak mi powiedziano

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-10-2003 - 19:11
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
O kurde, ale poslisg O_O No ale Na Usagiego warto czekac, naprawde warto. Bardzo chetnie przeczytam pierwszy tom :) Mierzylam tomiki egmontowskie - identyczny rozmiar jak tych z Mandragory :) Ciekawe, jakie beda grzbiety :P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-10-2003 - 01:20
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
no niestety czasami zdarzaja sie poślizgi.. UY bedzie na dniach góra do tygodnia czasu powinien być...


a na rynku sa oczywiście 2 kolejne tomy Cross Gena

WYPRAWA - TOM3

- poszukiwanie części strzały trwa... nasza tajemnicza pani która zleciła zadanie głównej bohaterki okazuje sie brać udział w pewnej ceremoni i być potężniejsza niż nasz zły władca... a główni bohaterowie szukają smoka który posród swoich skarbów podobno ma pierwszą część strzały...

DZIEDZIC - TOM3

- tym razem mamy historie jak doszło do pokoju pomiedzy krukami a czaplami oraz nasz książe przybywa na ziemie kruków i znów natrafia na łowce nagród... dowiadujemy się też kim tak naprawde jest czerwonowłosa pani która chciała by nasz książe przeszedł na ich strone i walczył o wolność niższych ras


to tak na szybko... mam kilka nowych komiksów więc je niedługo szybko streszcze Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 03-10-2003 - 15:46
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



ja sie tak nie bawie - stanowczo za szybko wydaja te CG i nie bede nadazal z czytaniem #Silly

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-10-2003 - 21:03
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
INHUMANS - tom 1

... na ten komiks troche czekałem... opisuje on losy "nieludzi" których mogliśmy spotkać w jednym ze starych X-MENów... rysunki są fajne i bardzo pasujące do klimatu pan Jae Lee się tutaj postarał dzięki tym rysunkom postać BLACK BOLTa nabiera majestyczności i dostojności...
... co z treścią w tomie pierwszym poznajemy rodzine królewską oraz świat INHUMANSów w dalszej części dowiadujemy się w jaki sposób ulegają mutacją oraz o co bedzie chodziło mniej więcej w komiksie a jest tego troche... oprócz wątków zdrady i knucia spisu jest tu także o tolerancji oraz przemyśleń co by mozna było powiedzieć swemu ludowi i bliskim mając powiedzmy mozliwość powiedzenia jednego zdania... dokładnie o fabule mozna mało powiedziec bo tom 1 to w sumie wprowadzenie i zapoznanie sie z bohaterami ale i tak zapowiada sie kolejna dobra seria...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-10-2003 - 16:36
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
tyle nowych komiksĂłw a ja milcze Very Happy

JEST NOWY USAGI TOM 1 ktos już czytał?? wyszedł juz jakiś czas temu ale czy ktoś juz go ma??

No i ukazało sie takie coś jak:

Batman Black & White II

czyli antologia o batmanie w czerni i bieli ... komiks jest poprostu swietny coś dla osób lubiacych mrocznego rycerza... rysunki i scenariusze samych sław powiem tylko JIM LEE , ALEX ROSS tych rysowników nie trzeba chyba reklamować Wink .... polecam jeszcze raz polecam... Bruce jako Batman i jako milioner jest ukazany z wszelkich stron od niani i powaznego człowieka po czysta parodie...

musze nadrobic zaległości Very Happy więc niedługo napisze więcej bo troche tego doszło Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-10-2003 - 16:52
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Owszem, owszem 1 tomik sie czytalo :)

Ale moja dyskusja na temat nowego Usagiego z Jaczakiem jest gdzies w innym temacie :P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-10-2003 - 17:32
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
w jakim ... z chęcią dodam swoje 3 gorsze Very Happy

zaraz poszukam

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 25-10-2003 - 01:16
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



nawet Jaczak nie pamieta gdzie - jak mu ktos przypomni to Jaczaczek bedzie wdzieczny Razz

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-10-2003 - 12:34
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
BATMAN: EGO

co jest gorsze stanąć przeciwko Jokerowi czy Pingwinowi a moze znowu zmiezyć sie z Ridlerem?? nie to nic w porównaniu ze zmierzeniem sie ze sobą.. własnym strachem... o tym własnie jest nowy komiks o batmanie.. nasz bohater musi zmierzyc sie z sobą samym... komiks fajny klimatyczny... i stanowczo tym razem przeznaczony nie tylko dla fanów Batmana tak jak to było w przypadku B&W... cena przystepna mozna powiedziec nawet że jest tani... tylko jak to bywa zawsze za krótki Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-10-2003 - 15:03
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
dziękuje za przeniesienie tematu Very Happy

a co ostatnio do kupienia?? no więc wyszła pewna niezależna polska pozycja o nazwie "Ciach Bajera 2" komiks kolesi z Wrocławia znaczy sie przebywających we Wro... komiks ten jest stanowczo pozycją od 18 lat pełna specyficznego humoru który nie każdego śmieszy... pełna wulgaryzmów i sprośności... pozycja śmieszna ale jak wspomniałem tylko dla osób lubiacych taki humor..

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-11-2003 - 20:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
no to teraz nowe komiksy i te mniej nowe...

WYPRAWA tom 4

tu troche ognisto... Pan Mroczne M spotyka sie w pojedynku ze smoczyca poznana w 3... kto wygra.. oraz aleja bohaterów las w którym sa portrety zasłużonych osób wyrzeźbione w drzewach - zostaje wyrzeźbiony kolejny... Arwyna zostaje wystawiona na ostatiną próbe czy chce przyjąć misje kótrą jej powierzono

DZIEDZIC tom 4

Umarł król niech zyje król... umarł dziedzic niech żyje dziedzic... u kruków następuje zmana władzy... nasza azjatycka doradczyni okazuje sie byc kimś większym niz tylko doradcą... kim?? sie okarze

CIACH BAJERA tom 1 i 2

to juz mandragora ale jest to doś ciekawy komiks pełen specyficznego wulgarnego humoru.... komiks tylko dla osób których nie drażni taki humor...

PUNISHER część 1

Frank wraca do NY i odrazu daje o sobie znac gangą i innym kryminalistą nie pomijając mafii ... nie pyta, nie zastanawia sie on poprostu wymierza sprawiedliwość...

----------------

niedługo do splepów powróci pewien pan z piekła rodem... SPAWN POWRACA!!!!!!!!!!!!!!!!! pikna sprawa Twisted Evil

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits