Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
LinDOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-11-2005 - 22:15
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 05-11-2005

Skąd: Boring Town

Status: Offline
Hmm, nie wiedziałem, że właśnie TO powiedział Walter, gdy prezentował ten pistolet Alucardowi(ale nadal się uczę sensei Wink )
Mówię o tym:


IggI napisał/a:
Podoba mi sie napis na lufie... Twisted Evil


Wszystkie napisy są fajne Twisted Evil Na przykład rękawiczki Ojca Aleksandra Andersona:



Ostatnio zmieniony przez LinD dnia 06-01-2006 - 17:50, w całości zmieniany 2 razy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu:   PostWysłany: 01-12-2005 - 13:06
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



A ja nadal przystaję przy swoim. Mimo iż cyborg, jest dzieckiem, które też ma uczucia. I Henrietta jest ładniejsza od Victorii. zobacz to . Przez to, że jest dzieckiem wygląda tak niewinnie. A co do broni - nie tylko siła rażenia się liczy. Z bronią trzeba delikatnie jak z instrumentem

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LinDOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-12-2005 - 14:09
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 05-11-2005

Skąd: Boring Town

Status: Offline
Refresh-senpai napisał/a:
A ja nadal przystaję przy swoim. Mimo iż cyborg, jest dzieckiem, które też ma uczucia. I Henrietta jest ładniejsza od Victorii. zobacz to . Przez to, że jest dzieckiem wygląda tak niewinnie.


O cyborgu wspomniałem tylko dlatego, że Harconnen moze przebic takich z dziesięć.

Refresh-senpai napisał/a:
A co do broni - nie tylko siła rażenia się liczy. Z bronią trzeba delikatnie jak z instrumentem


Do pokonania każdego wystarczy wielka siła ognia, oczywiście nie mniej ważna jest strategia.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-12-2005 - 14:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Hej, ale co jest z tym dzieciecym wygladem? O_o Ile lat ma Henrietta? A raczej - na ile lat ma wygladac?

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LinDOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-12-2005 - 14:56
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 05-11-2005

Skąd: Boring Town

Status: Offline
Mi Henrietta wyglada na góra dwanaście lat.

A co do rusznicy Victorii:

Cytat:
Harconnen zapewne wzorowany był na broni dobrze znanej jako S.A.(Stalinowski Argument) W latach 42-43 opracowano pewien rodzaj broni spadochroniarzy. Wielka rusznica kalibru 44 mm o długości sięgającej 1,9 m miała niesamowite na tamte czasy jarzmo redukujące niemal całkowicie odrzut. Odgłos strzału z tej broni był podobny do huku gromu kierowanego w chmury. Skoczek z tą bronią był zrzucany w nocy i powoli spadając mógł oddać strzał, lub zająć dogodne miejsce po wylądowaniu. Broni tej użyto także przy oblężeniu Moskwy likwidując załogi czołgów niemieckich. Więcej o tej broni w książce Wiktora Suworowa choćby "Wybór" lub książka Specnaz(też znajduje się mała wzmianka) Broń strasznie mi przypomina tą z Hellsinga... a jest niemal identyczna. Działko, większe nawet od swej właścicielki. O tej broni nie musze zbyt wiele pisać bo widać co potrafi na pierwszy rzut oka ,ma dwa typy amunicji, z osłabionego uranu i wybuchowe zapalające pociski FMJ. Pokona każdą lądową i powietrzną jednostkę na tej planecie z wyjątkiem batalionu czołgów. Bez problemów spenetruje średni pancerz. Jak każdy, albo prawie każdy się domyślił, mieści jeden nabój ale zniszczy dosłownie wszystko co mu stanie na drodze. Ma dość duże pole rażenia, ale to też zależy od rodzaju amunicji.


Ostatnio zmieniony przez LinD dnia 01-12-2005 - 15:33, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-12-2005 - 15:13
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
SA opisany byl w "Wyborze", amigo, i uwazam, ze to nie to: tamta bron miala pod lufa wielki wachlarz dla rozproszenia dzwieku. Poza tym nie strzelalo sie z niej z ramienia, a tym bardziej gdy opadasz na spadochronie. To byla duza konstrukcja do rozlozenia na ziemi..

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LinDOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-12-2005 - 15:36
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 05-11-2005

Skąd: Boring Town

Status: Offline
Zapomniałem "zacytować".

Poza tym Harconnen mógł być WZOROWANY, a nie że BYŁ tą rusznicą.
Pewnych zmian dokonano by wampir mógł się posługiwać tą armatą.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-12-2005 - 15:37
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Strzelanie "z ramienia" w wypadku SA to delikatnie mówiąc byłby idiotyzm. LinD chce podkręcić parametry Harconnena za pomocą SA. Zresztą nie liczy się siła ognia, lecz styl.

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LinDOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-12-2005 - 15:41
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 05-11-2005

Skąd: Boring Town

Status: Offline
Thondor napisał/a:
Strzelanie "z ramienia" w wypadku SA to delikatnie mówiąc byłby idiotyzm. LinD chce podkręcić parametry Harconnena za pomocą SA. Zresztą nie liczy się siła ognia, lecz styl.


Już poprawiłem tamten post.

A jeśli chodzi o styl, to odpowiednia siła ognia też ma styl.


Ostatnio zmieniony przez LinD dnia 01-12-2005 - 16:36, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-12-2005 - 16:21
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Panowie. to jest temat o anime...
Lind'a ma całkowita rację. Można mieć sliczną katanę i walczyć zupełnie bez jakiegokolwiek stylu (i nie mam tu na mysli szkoły walki).

W Samurai Schamploo jest kilka odcinków w których jeden z głównych bohaterów rozprawia się z lepszymi pod wzgledem stylowości i uzbrojenia (katany) przeciwnikami używając podeszw swoich drewnianych sandałów. Ale za to w jakim stylu!!! Twisted Evil

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ciobanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-01-2006 - 12:24
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 21-12-2005

Skąd: gdzieś tam koło Warszawy...

Status: Offline
Jak dla mnie najlepsza broń w anime to katana Razz Jednak fajne są też wielkie evangeliony, czy srebrne nitki lub wyrzutnia na pociski z osłabionego uranu z Hellsinga... Fajna jest też wszystkiego rodzaju broń snajperska Razz
#Sniper
A w filmie niewątpliwie najlepiej wyglądał Leon Zawodowiec zwieszający sie z sufitu Razz Piękna scena
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-01-2006 - 21:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Scena piekna, ale sprobuj zrobic samemu taki numer... Wink Trzeba miec miesnie brzucha, jak hipopotam... Tak wiec bron to jedno, ale liczy sie tak naprawde osoba z niej korzystajaca. To ona jest najgrozniejsza bronia.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Niebieska_Lain
Temat postu:   PostWysłany: 02-01-2006 - 21:12
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 15-10-2005



Rambo sobie radził nawet bez broni...Razz

_________________
Zrób mi jakąś krzywdę!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kitsuneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-01-2006 - 15:40
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 28-10-2005



Status: Offline
Podoba mi się broń z Hellsinga, ale podoba mi się styl walki bohaterów Tenjo Tenge i Naruto

_________________
Reflection of fear makes shadows of nothing, shadows of nothing.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ciobanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-01-2006 - 15:46
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 21-12-2005

Skąd: gdzieś tam koło Warszawy...

Status: Offline
Niebieska_Lain napisał/a:
Rambo sobie radził nawet bez broni...Razz

Radzić to on sobie radził ale lepiej wyglądał z nożem Smile albo z tym fajnym łukiem Wink

A co do Leona do trochę ćwiczeń i na pewno się uda Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits