Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
wormageOffline
18 Temat postu: Uprawiacie może jakieÅ› sporty ekstremalne ??  PostWys³any: 24-07-2005 - 22:20
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 10-07-2005

Sk±d: buahahahahahaha...

Status: Offline
no tak jak w tytule bo ciekawi mnie z kim mam do czynienia na tym forum Smile
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: Uprawiacie może jakieÅ› sporty ekstremalne ??  PostWys³any: 24-07-2005 - 22:39
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Kilka, choć jestem tak przyzwyczajony ze żadne to dla mnie ekstremum
le parkour - z wybitnie polskimi "utrudnieniami" jak np. przechodzenie przez tłum w metrze
chodziarstwo sportowe - kilometr w 8 minut, nie odrywając dwóch stóp na raz od podłoża,
i tzw. "trójbój polski" czyli: podciąganie, picie piwa na wytrzymałość i (charakterystyczny gest wierzchem dłoni w okolicy szyi) karate, a ty?. Wink

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
wormageOffline
Temat postu: Uprawiacie może jakieÅ› sporty ekstremalne ??  PostWys³any: 24-07-2005 - 23:37
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 10-07-2005

Sk±d: buahahahahahaha...

Status: Offline
więc jednak coś ćwiczysz Very Happy Ja Kung-fu, skacze na rowerze (dirt jumping) chociz ostatnio coraz mniej Sad i planuję grać w paintball ^^ (narazie zakupuje sprzet) . i chodzę do szkoły, (w końcu to też sport extremalny). parkouru nigdy nie próbowałem, to raczej nie dla mnie. aha i mam dziwne zainteresowania, m.in militaria, manga i anime Razz . i bieganie w 30 stopniowym upale w wojskowych mundurach ^^. tak więc jak widzisz jestem dziwnym człowiekiem Smile

_________________

 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: Uprawiacie może jakieÅ› sporty ekstremalne ??  PostWys³any: 25-07-2005 - 11:02
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Militaria, to nie jestes daleko od Mike'a... A czy Mike jest dziwny... cóż, powiem tak, zdania są różne... Wink
Próbowałem za młodu kung-fu ale uznałem że to nie dla mnie. Zaśmiałem się w twarz trenerowi jak chciał żebym ćwiczył wytrzymałość i przjął cios z nunczaku na klatę. Kiedy nie posłuchał, odbiłem je wierzchem dłoni tak że wylądowało mu na nosie... Ależ się darł, niegodne wprost wojownika... Wink
Przez pewien czas fascynowało mnie karate. Zwłaszcza gdy poznałem katechetę z parafii Niki który czytał brewiarz robiąc brzuszki (około 50) w zwisie dolnym. Wink
Ale najbardziej podoba mi się krav-maga. Tu drobna uwaga jeśli zaczynacie ze mną "sparing" zablokujcie na wstępie wszelkie możliwe drogi prowadzące do pachwiny... i załóżcie metalowy ochroniacz... trochę się wygnie ale przynajmniej bedizecie mieli szanse na dziecko... Twisted Evil

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
wormageOffline
Temat postu: Uprawiacie może jakieÅ› sporty ekstremalne ??  PostWys³any: 25-07-2005 - 11:43
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 10-07-2005

Sk±d: buahahahahahaha...

Status: Offline
krav maga to troche cos innego niż karate i kung fu. miałeś fajnego nauczyciela.
ja ćwicze i jeszcze takiej sytuacji nie mialem... ale ja ćwicze u trenera kadry polskiej ^^ (zdaje się siódmy na świecie jest i to nie sciema) a grałeś kiedys w paintball ??

_________________

 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: Uprawiacie może jakieÅ› sporty ekstremalne ??  PostWys³any: 25-07-2005 - 13:25
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Wiem że k-m to coś innego...
Trener na pierwszych zajeciach mówił że chodzi raczej o to "by uświadomić przeciwnkowi że moze zbyt wiele stracić ryzykując kolejny atak i żeby albo uciekł albo udawał martwego". Tam nie ma jakichś super kopów z obrotu nad głową, za to wiem jak można złamac komuś kości piszczelowe, tak żeby przebiły mu jego własne kolano. Bo to nie jest "sztuka walki" tylko cos co pozwoli ci się obronić przed czterema, pięcioma przeciwnikami z pałkami czy nożami. Wink

P-ball wydaje mi się głupi i zbyt kosztowny... Pozatym jest niebezpieczny, zabrałem w kwietniu jednemu uczniakowi taki pistolecik jak próbował nim strzelać do kumpli... Przyszedł z ojcem po południu do dyrekcji i tłumaczył się "no przeciez im powiem jak będe strzelał"... Strzelanie do ludzi, nawet farbą, to lekka przesada. Jak już wolę z wiatrówki bo miałem też zajęcia z tego na k-m.

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
wormageOffline
Temat postu: Uprawiacie może jakieÅ› sporty ekstremalne ??  PostWys³any: 25-07-2005 - 15:57
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 10-07-2005

Sk±d: buahahahahahaha...

Status: Offline
paintball jest super po prostu trzeba go poznać... a to krav maga teorie że można się obronić przed calą armią z pałami i nożami to tylko ładne hasełka dla zachęty... Nigdy nie przewidzisz co zrobisz podczas ataku. i żadna sztuka walki cie nie uratuje przed kilkoma dobrymi nożownikami... jak ktoś kto umie się posługiwać nożem cię zaatakuje obrona jest prawie niemozliwa, a wiesz że nóż jest groźniejszy niż pistolet ? Ok jeśli napastnik będzie jeden to spoko go można atakować ale jak jest kilku i zaczniesz walczyc z jednym reszta sie na ciebie rzuci i znowu przegrywasz. walka na ulicy powinna wyglądać tak : podchodzi (ze dwoch) do ciebie ty nie wchodzisz w zwarcie z nimi tylko kopiej w jakieś czule miejsca tak żeby ich spowolnić i na troche unieruchomić i uciekasz...

_________________

 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Uprawiacie może jakieÅ› sporty ekstremalne ??  PostWys³any: 25-07-2005 - 15:59
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
Iggi! Cios w szyje zadaje sie nie WIERZCHEM dloni, ale KANTEM dloni! -_- Aj waj, aj waj...

P-ball - wg mnie to swietna zabawa, a niebezpieczne moze byc wszystko, nawet bierki czy szachy, jak sie nie jest ostrozym. Kwestia jest w kosztach, to stosunkowo drogi sport. Tylko dla desperatow i zamoznych. Ja sam zagralem kilka razy, i jazda byla kosmiczna. Ale nie az tak kosmiczna, bym wywalal na to dwie stowy miesiecznie dla samej zabawy.

K-M to bardzo niebezpieczna rzecz, ale takze dla trenujacego. Czemu? Bo zlamanie kolesiowi nogi w kolanie i uczynienie go inwalida do konca zycia oznacza dla Was to, ze bedziecie mu przez 60 lat placic co miesiac 1000 zlotych renty, albo jednorazowo dwie banki odszkodowania. Kazdy trenujacy KM traktowany jest przez sad jako osoba uzbrojona, ergo, kazde naduzycie sily (zlamal noge? a przeciez wystalczylo tylko wykrecic reke!) traktowane jest jako eksces, ergo, wyjscie za granice kontratypu, ergo, przestepstwo.

Iggi, wole karate, ktore trenuje od 6 lat. Owszem, jest mniej agresywne, ale ze wzgledu na swoja specyfike (z grubsza porzypomina kick-boxing) nie zadaje trwalych uszkodzen (oczywiscie sa wyjatki, w stylu niskie wamashi-geri czy tam ushiro-geri w kark, ale to juz te bardzo czarne pasy cwicza). Uderzarz w twarz, kopieszw splot sloneczny, obezwladniasz kolesia, ale go nie zabijasz. Polska to nie Izrael. Zlam mu noge w kolanie, a siedziec pojdziesz Ty, a nie kolo. I jeszcze bedziesz musial sprzedac mieszkanie, by splacic jego roszczenia i prawnikow.

Dlatego - nie szalejcie ludzie, ze sportami walki. Z glowa, z rozsadkiem, i z chlodna kalkulacja. To hobby, a nie linia frontu. Chcecie lamac nogi w kolanach, to zapiszcie sie do GROMu.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Uprawiacie może jakieÅ› sporty ekstremalne ??  PostWys³any: 25-07-2005 - 18:48
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
co co sportów walki to kiedyś ćwiczyłem... zdarzyło mi się najpierw jeden klub potem Wrocławski Budokan (osoby w temacie wiedząc co to jest Wrocławski Budokan - to jest juz zywa legenda Polski)

K-M oj nie... to nie jest sport to sztuka zabijania... taka hybryda różnych styli wycięte to co najgorsze i zbite w całość... to nie dla mnie

kung-fu hmmm w sumie to bardziej "filozofia" niz sztuka walki trzeba moim zdaniem wiedzieć po co to i jak co żeby coś zdziałać i przede wszystkim wielu, wielu lat treningu...


a wracając do prawdziwych sportów ekstremalnych to kiedyś próbowałem rolek... po roku odłozyłem bo nie zawiele mi wychodziło (jezeli chodzi o triki nie jazdę Wink )

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
wormageOffline
Temat postu: Uprawiacie może jakieÅ› sporty ekstremalne ??  PostWys³any: 25-07-2005 - 19:51
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 10-07-2005

Sk±d: buahahahahahaha...

Status: Offline
trza trochę cierpliwości... co myslisz o paintballu ? a kung fu to faktycznie filozofia. nawet sposób zycia.

_________________

 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Uprawiacie może jakieÅ› sporty ekstremalne ??  PostWys³any: 25-07-2005 - 20:17
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
cierpliwość była ale ból po upadku jest dobrym argumentem by przestać Wink a przestałem bo wyrosłem z rolek Very Happy

paintball... nie miałem okazji ale z chęcią bym spróbował Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: Re: Uprawiacie może jakieÅ› sporty ekstremalne ??  PostWys³any: 25-07-2005 - 22:52
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

ja strzelałam z kuszy i nieźle mi szło, ale to chyba się nie zalicza do sportów ekstremalnych

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
wormageOffline
Temat postu: Re: Uprawiacie może jakieÅ› sporty ekstremalne ??  PostWys³any: 25-07-2005 - 22:54
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 10-07-2005

Sk±d: buahahahahahaha...

Status: Offline
ból to dodatek... czy te sporty byłyby extremalne gdyby nie bolały ?!!! o to chodzi, ból jest argumentem do wykonywania poprawnych tricków.

_________________

 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: Re: Uprawiacie może jakieÅ› sporty ekstremalne ??  PostWys³any: 25-07-2005 - 22:56
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Sądzę że nie chodzi o ból, gdyby chodziło o ból nazywały by się "sporty sado-maso" albo coś w tym stylu?
Pozatym w futbolu tez niexle boli jak nie zdążysz z unikiem do wślizgu... Twisted Evil

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Re: Uprawiacie może jakieÅ› sporty ekstremalne ??  PostWys³any: 25-07-2005 - 23:05
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
ekstremalność w tych sportach to duży stopień ryzyka a nie ilość bólu

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits