Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
Brush
Temat postu:   PostWys³any: 22-08-2005 - 11:41
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 11-10-2002



No a skąd będą wiedzieć w jakim stanie jest nasza planeta?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWys³any: 22-08-2005 - 14:08
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
Zgadzam sie z Wormem. Atak prewencyjny i prowadzenie wojny na terytorium wroga wydaja sie byc najlepszymi rozwiazaniami...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWys³any: 22-08-2005 - 14:19
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 11-10-2002



Tylko gorzej jak się nadziejesz na silniejszego. Radośnie wysyłasz swoją eskadrę myśliwców z nadzieją na szybkie zwycięstwo, a tu nagle ufole wytaczają jedno bez łuskowe, magnetycznie działko, albo inny ufolski wynalazek i jedną serią zmiatają całą flotę wroga.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWys³any: 22-08-2005 - 14:28
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
Dlatego wlasnie trzeba uderzyc z zaskoczenia. Dywersja zniszczyc dzialo luskowe, przekupic oficerow, agitacja przeciagnac szeregowych... Jesli idzie o inwazje kosmitow, to mam wrazenie, ze Szczota reprezentuje sposob myslenia Shinji'ego - polozyc sie i umrzec, bo po co sie starac, i tak nie damy rady. ;-P A moja szkola to szkola Sanosuke Sagary: wkop im dzis, wkop im jutro, wkop im po godzinach, i wkop im w przerwie na lunch. A potem jeszcze wkop im z wieczorka, by sie dobrze spalo. ;-P

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWys³any: 22-08-2005 - 14:36
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 11-10-2002



Ja mam postawę neutralną. Jak na razie ufole mi się nie naraziły abym miał ich obijać. Jak jakiś przypadkiem przyklei się do mojego kompa, to rozumiem że wtedy można zniszczyć ich planetę, ale nie będę ich tłuc za byle błahostkę Wink
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWys³any: 22-08-2005 - 14:40
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
Nie narazily. Jeszcze. Ale po co czekac? Po co tracic czas i sposobnosci?

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWys³any: 22-08-2005 - 14:40
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Oj tak... widzę że Mike oglądał już 6 ep FMP TSR ;-D
Szkoda tylko ze trzebaby najpierw móc się z nimi jakoś porozumieć...
a wyobraźcie sobie że u nas ktos dostaje od kosmitów informację w stylu: "Witaj! Jesteśmy na waszej orbicie i planujemy... pokojową wizytę. A tak przy okazji, ile (i czego) chcesz by unieruchomić całą broń na waszej planecie?" Laughing

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWys³any: 22-08-2005 - 14:46
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 11-10-2002



A ja bym chętnie zamieszkał na statku mieście. Latasz sobie takim statkiem po kosmosie i zwiedzasz odlegle zakątki wszechświata, a jak TOS się przypadkowo zabłąka, to odpalasz napęd transworp (dobrze to napisałem?) i już jest spoko. Ponadto będąc w ruchu ma się możliwości unikania potencjalnych bliskich spotkań, a planetą przecie nie ruszysz z miejsca.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
wormageOffline
Temat postu:   PostWys³any: 22-08-2005 - 17:38
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 10-07-2005

Sk±d: buahahahahahaha...

Status: Offline
ja tam sie w czesci zgadzam ze szota... tzn. byc na fajnym statku-bunkrze i zaatakowac ufoki buahahahahahahahhahaaahaha...
jestem za sposoben rozwiazywania klopotow mike-a...nalepiej ROZ....KLEPAC ^^ ufoli zanim oni rozklepia nas. zreszta to bedzie tak: na ziemi wybuchnie wojna i powstana trzy wielkie panstwa ktore sie bede bic ze soba o teren... dwa panstwa wybiora silowe rozwiazanie a trzecie naukowe czyt. zbuduje prom kosmiczny dla kolonistow i beda szukac innej planety jednak pozostale panstwa ukrada technologie naukowcom i beda kolonizowali iinne planety aby budowac koleine bazy i zeby zniszczyc tamte dwa panstwa. naukowcy natkna sie na ufoki z ktorymi sie zbrataja i zabija pozostale panstwa po czym ludzie przekaza informacjo o naszej technologii i planecie ufokom i wtedy sie okaze ze to miedzygalaktyczni piraci chacy opanowac nasza planete... niedobitki na ziemi zostana niewolnikami i w ostatnim podrygu zbuduja wieeelka bombe ktora zniszczy nasza planete i ufoki zyjace na niej. CDN.
moznaby z tego komiks machnac ^^

_________________

 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWys³any: 22-08-2005 - 19:24
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Chyba: warp ale sie nie znam...
Co do ruszania planety... Był kiedyś dawno serial w którym na skutek wielu eksplozji nuklearnych (wojna? zamach?) księżc Ziemi został zepchnięty z orbity i całego układu wraz z cała załogą bazy na nim się znajdującej przemierza kosmos... taki prototyp serialu Star Trek z lat 60'/70'tych.
A co do rozklepywnia UFOli, mozemy się znaleźc w niezłym bagnie zaczynając z nimi wojnę bez poznania ich technologii (która moze sie okazać lepsza od naszej) i zwyczajów (głupio by było bic się z okazji tego że jakiś kosmita weźmie ziemskie podanei dłoni za akt ofensywny i spróbuje sie bronić, prawda?).

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWys³any: 23-08-2005 - 09:38
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
Nie mowilem, ze bez rozpoznania. Mowilem, ze technika strusia nie jest najlepszym sposobem prowadzenia polityki obronnej. Zwlaszcza, gdy jest sie strusiem na betonowym placu.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
wormageOffline
Temat postu:   PostWys³any: 23-08-2005 - 09:51
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 10-07-2005

Sk±d: buahahahahahaha...

Status: Offline
podzielam zdanie mike-a... hmmmm... to juz wypadaloby zaczac budowac przeciwufolner bronie i statki. Twisted Evil
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWys³any: 23-08-2005 - 10:26
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Problem w tym ze nie mamy pojęcia jak i co budować. Może np. ufoki postawią na akata biologiczny i zbombardzuja nas deszczem meteorów pełnych bakterii które przerobią tlen na... bo ja wiem... tlenek siarki by dostosować atmosferę do wymagań swoich sił i przy okazji pozbędą się nas?
Co od statków to USA ma obecnie problem z uszczelkami i fugami których nieszczelność może zamienić ich wahadłowce w gigantyczne pochodnie. Skoro mają problem tej miary ze sprzętem domowym to az boję sobie pomyśleć co będzie jeśli postanowią wybudowac jakis uzbrojony statek. Wink

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWys³any: 23-08-2005 - 11:46
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
Iggi sie nasmiewa z wahadlowcow amerykanskich... ;-P To mi przypomina slawny (w pewnych kregach) spor o to, jaki byl bezawaryjny przebieg czolgow radzieckich w czasie II wojny. Luczie czytali: o, 500 km, ale smiesznie malo, ale buahahaha, i w ogole, a tymczasem po pierwsze 500 km to w sam raz, by okrazyc i zajac Berlin, a dwa, bezawaryjny przebieg czolgow niemieckich wynosil w tym samym czasie ledwie jakies 50 km. Wnioski: rozmawiajac o rzekomych wadach technicznych, my, fachowcy, patrzmy zawsze w porownaniu, a ziomala-laika poznasz wlasnie po tym, ze nigdy tego nie robi. ;-P Iggi, moze wahadlowce i maja problemy z uszczelkami, ale i tak sa bezdyskusyjnie najlepsze na swiecie.

Polecajac te kwestie refleksji, pozdrawiam. Wink

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
wormageOffline
Temat postu:   PostWys³any: 23-08-2005 - 13:33
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 10-07-2005

Sk±d: buahahahahahaha...

Status: Offline
a moze ufoki sa tacy sami jak my na tym samym poziomie technologicznym ?? kto wie... chociaz wystarczy poczytac kilka stron www o ufokach i uz wiemy jacy sa :PPPPPP

_________________

 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits