Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
RedmitsuOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-12-2005 - 23:00
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 24-12-2005



Status: Offline
ale i tak nie mam wyboru jezyka a pozatem te napisy maja i tak inna tresc niz to co mowia ale sa to tylko kosmetyczne zmiany zamiast np wymawiac imie to wymiaja kogos nazwisko badz nainaczej sa wymiana przezwiska itp itd Wink ogolnie i tak slucham co mowia chyba ze nie zrozumie badz mowia za duzo (znowu retrospekcja ) to wtedy czytam bo nienadazam Smile

_________________
I'm Shadow , I've no name...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-12-2005 - 19:29
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Różne napisy i tekst... no cóz tak przynajmniej dowiesz się więcej... Wink

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sakura_89Offline
Temat postu:   PostWysłany: 27-01-2007 - 16:51
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-02-2006



Status: Offline
O jejku, ale stary temat...a ja dopiero teraz oglądam Inuyashę i bardzo mi się podoba...humor, akcja, nawet wątek romantyczny-kocham takie anime:-p jestem co prawda dopiero w połowie, ale już się modlę aby zrobili kontynuację heh:-p Kagome rulezz, a Kikyo już mnie wkurza:-p Mogłaby już dać spokój naszemu pół-demonowi Twisted Evil

_________________
"Pepole cannot gain anything without sacrificing something. You must present something of equal value to gain something."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-01-2007 - 18:44
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Manga jest dalej kontynuowana (jakieś pół roku temu, braciszek Inuyashy akurat wydostawał się z piekła) ale wdzięczny bardzo jestem autorom anime ze się poddali po 150-którymś epie. Ile można wałkować tosamo, w kólko i w kółko?
Bokura ga Ita to świetny przykład że wilu autorów głuchnie gdy fani pytają "a kiedy koniec".Z drugiej strony każdy tomik mangi jest wykupowany więc chyba nie można się im dziwić?

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KamalOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-01-2007 - 01:49
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 08-10-2006

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Obejrzałem całą serię anime Inuyasha, pozostały mi jedynie filmy pełnometrażowe do obejrzenia i jakoś zabrać się za nie nie mogę Wink W każdym razie anime było całkiem fajne, zdarzały się pojedyncze epki mniej przykuwające moją uwagę, ale ogólnie ocenię to anime jako warte obejrzenia, na nudę raczej się nie będzie narzekało Smile Zakonczenie serii niestety (a moze stety) bez roztrzygnięcia, no ale skoro manga jest kontynuowana to jakże inaczej mogłoby się zakończyć. Ciekaw jestem jak dalej potoczą się losy Inuyashy, Kagome i reszty ekipy, z chęcią zobaczyłbym kontynuację tego anime Wink.

_________________

~15.02.2007~ - data, na którą wielu czekało... -> Naruto: Shippuuden!!!
しのび
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sunako-chanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-06-2007 - 20:48
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-06-2007

Skąd: Czerwionka

Status: Offline
Cóż poczytałam sobie parę postów i zauważyłam, że nie tylko ja oglądałam Inuyashe na MTV czy na RTL II (czywiście programy niemieckie)
Dzięki właśnie Inuyashy, zauroczyłam się anime (było to jakieśpięc lat temu??)
Kiedy oglądałam na RTL II starałam się nie przegapiać żadnego odcinka, jednak szkoła,też inne zajęcia.
Mamie też się nie podobało że siedzę przed telewizorem i patrze na uwaga ! -> "beznadziejne bajki, bez fabuły", ale muti teraz się już przyzwyczaiła
Tak poza tym wracając do tematu, to szkoda że seria ma tak dużo epizodów,
nawet nie wiem jak się to anime skończyło, bo albo nie póścili do końca całej serii, albo opóściłam odcinek.
Po długiej przerwie zaczynam ściągać Inuyashe, ale kinówki (ich też jest dużo, chyba ok.6 ,ale to wkońcu nie 150 Razz)

Cóż zauważyłam też,że użytkownik, a raczej moderator Magnus nie wiedział jak się nazywał koleś "skaczący" w białej skórze , otórz to jest Naraku.

A co do ulubionej postaci, hmmm chyba takowej nie mam. Zawsze uwielbiałam odcinki (chyba nadal) z Naraku(czarny charakter ]:-> ). Też bardzo lubię głównego bohatera Very Happy (a jakże). Zauważyłąm,że są tu fani Shippo. Lisek, jest niezły, ale zawsze myślałam że to dziewczyna... czyż nie xD. Śmieszny, lecz sądzę że anime obeszło by się bez słodziutkiej maskotki Razz
Cóż Miroku (hmm) "bohater" z troszkę rozszeżoną wyobraźnią - erotyczną. Koleś nawet jest fajny.Tak samo jak Sango która zawsze go sprowadzi na ziemię! Smile
Potem te pseudo maskotki takie jak szop( czy co to jest xD) czy sługa Sesshumaru.
Kikio, jest dość specyficzną postacią, nie odczuwam żadnym lepszych czy gorszych odczuć co do tej postaci. Nie jest ona ani zła ani dobra. pośrednia.

Wkońcu dochodząc do Kargome. Ehh to jest dziewczyna naprawdę zabawna Smile Najbardziej mnie rozbawia kiedy gada Inuyashy "siad", a psi demonek mordą w ziemię.
Poprostu nie idzie zapomnieć jak w pierwszym epizodzie biednego(ale też zarazem cwaniackiego) Inuyashe do wody.

No anime jest z penością warte obejrzenia Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits