Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-06-2005 - 20:41
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Chorzy jacys jestescie... -_- Godzilla made in USA miala charakter, miala dusze i miala osobowosc. Japonski stworek to tania pluszanka. Ale dobra, co sie bede klocil. Sa fani gumowych smieszakow, sa fani prawdziwych bestii. Ja naleze do tych drugich. Smile Wy do tych pierwszych.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
smagalOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-06-2005 - 20:50
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 09-06-2005

Skąd: PomiechĂłwek

Status: Offline
zilla to prawdziwa bestia? hahahaha to sie usmialem Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy jakbys wiedzial Kaiju oznacza japonskie mityczne bestie i nią jest Gojira z japonii. widac ze wiesz na temat bestii tyle co moj dziadek 80 lat Razz

_________________
Godzilla jest w kaĹźdym z nas !!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-06-2005 - 09:28
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Stary, wow! Gratuluje genialnego dziadka! Razz Szkoda tylko, ze w mlodszych pokoleniach sie to juz nie utrzymalo... No, ale cos za cos.

U.S. Godzilla jest mityczna bestia, i dowodza tego opinie z pierwszej reki. Czyz w filmie japonski rybak nie nazwaj ja wlasnie "Godzilla"? Kim jestes Ty, by negowac opinie osob, ktore znaja temat z puerwszej reki i zarzucac Japonczykom brak wiedzy na temat Godzilli?

_________________
Smile or Die!


Ostatnio zmieniony przez Mike dnia 10-06-2005 - 15:32, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-06-2005 - 09:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Ha! Od razu wiadomo, że coś nie tak, bo Japończyk powiedziałby "Gojira", a nie "Godzilla".

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
smagalOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-06-2005 - 10:16
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 09-06-2005

Skąd: PomiechĂłwek

Status: Offline
Mike napisał/a:
Stary, wow! Gratuluje genialnego dziadka! Razz Szkoda tylko, ze w mlodszych pokoleniach Twojego rodu IQ spadalo o 2/3 w kazdej dekadzie... No, ale cos za cos.

U.S. Godzilla jest mityczna bestia, i dowodza tego opinie z pierwszej reki. Czyz w filmie japonski rybak nie nazwaj ja wlasnie "Godzilla"? Kim jestes Ty, by negowac opinie osob, ktore znaja temat z puerwszej reki i zarzucac Japonczykom brak wiedzy na temat Godzilli?

U.S. Godzilla to mityczna bestia...hahahahaha...nie no poprowailes mi humor Very Happy Very Happy Very Happy w U.S. Godzilli nie wystepowal rzaden japonczyk, chyba nie wiesz jak powstala Godzilla w filmie U.S. jest to zmutowana jaszczurka ktora ulegla mutacji poprzez proby jądrowe :/ widac nawet o tym nie wiesz. :/

_________________
Godzilla jest w kaĹźdym z nas !!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-06-2005 - 10:21
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Ej, no moment! To jest kwestia zapisu fonetycznego, a zwracam uwage, ze tamten rybak byl mieszkancem Okinawy przesiedlonym z Hokkaido, ktorego matka pochodzila zreszta z przedmiesc Kioto. Facet mowil czterema dialektami na raz plus jeszcze mial wade wymowy. Stad efekt.

W kazdym razie, Japonczyk z wada wymowy nadal wie wiecej o Godzilli niz szesciu Smiglow razem wzietych. ;-]

_________________
Smile or Die!


Ostatnio zmieniony przez Mike dnia 10-06-2005 - 15:32, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 10-06-2005 - 11:38
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Słoneczko, wiesz, że cenię sobie dyskusje z Tobą, ale bez takich uwag jak te o IQ proszę, bo wejdzie cenzura w Twoje posty, ok?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-06-2005 - 12:47
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Ale mamo, to ten brzydal zaczal! Smile Ja sie tylko bronie... Umowmy sie, ze to jest kolejny odcinek serii, "Gojira vs Godzilla". Grrroar! ;-P

OK. No to co, widzimy post powyzej i chyba mozna uznac, ze jest po rowno, nie? ;-P Mozemy wrocic do rozmowy o Godzilli.

Obiecuje, ze od teraz bede extremalnie milusi. Wink Dobra, klamalem. ;-D

"w U.S. Godzilli nie wystepowal rzaden japonczyk"

Smigi, Ty chyba nie ogladales tego filmu, albo tylko koncowe napisy. Przeciez kto pierwszy powiedzial "Godzilla"? Japonski rybak, ktorego przesluchiwal Reno. Swiecil mu w zrenice zapalniczka, a Japonczyk powtarzal, jak zegarynka: "Godzilla, Godzilla, nie sluchajcie Smigla, to naprawde byla Godzilla!". Wnioski sa chyba oczywiste...

"zmutowana jaszczurka ktora ulegla mutacji poprzez proby jądrowe :/ widac nawet o tym nie wiesz. :/"

A ja powiem tak: wszystkie organizmy zywe to mutacje tej pierwszej czasteczki bialka. Godzilla japonska tez. US Godzilla - alez owszem. Wnioski: skoro pochodzenie genetyczne US Godzilli i JapGodzilli jest takie same, to czy nie jest to raczej argument za, niz przeciw? Smile A ze jaszczurka... JapGodz tez jest gadem. Wnioski: pokrewienstwo jest jeszcze blizsze! Muaaahaha!

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
smagalOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-06-2005 - 13:41
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 09-06-2005

Skąd: PomiechĂłwek

Status: Offline
widac ze nie znasz pochodzenia japonskie Godzilli
są 3 pochodzenia JapGodzilli:
1. Dinozaur ktory zyl przez miliony lat na dnie oceanu i obudzily go bomby atomowe
2. zmutowany Godzillazaur
3. dusze japonczykow poleglych w II wojnie swiatowej o ktorych ludzie zapomnieli.

_________________
Godzilla jest w kaĹźdym z nas !!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 10-06-2005 - 14:08
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

hej, hej, to, że zwróciłam uwagę Mike'owi nie znaczy, że teraz Ty możesz być chamski - jeszcze chwila i skończę z mamusia mode a ten temat poleci, więc zachowywać się i proszę pozmieniać swoje posty!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-06-2005 - 15:30
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Dobrze mamo, juz zedytowalem. Wink Bede ironiczny i zlosliwy, ale nie bede rzucal miesem.

Ad. 1/ Jesli JapoZilla mieszkala na dnie morza, to znaczy, ze ma skrzela, a nie pluca. W takim razie jak oddycha na powierzchni? JapoZilla jest tak samo nakrecona co do prawdopodobienstwa wydarzen, jak USZilla. Smile

Ad. 2/ O_o Schizo do kwadratu. Smigi udowadnia, ze JapoZilla nie jest zmutowana przytaczacac argument, ze jezt zmutowana. Mocne. A moj telefon nie jest telefonem, bo jest telefonem.

Ad. 3/ To juz w ogole bez komentarza. Very Happy Kosmos. Atak zielonych pomidorow z Marsa. A czy dusze poleglych w I wojnie maja osobnego potworka? A co z tymi z wojny z Rosja 1904-05? Dyskryminacja jakas w ogole...

Na marginesie, jak jeden potwor moze miec az 3 pochodzenia na raz? Przeciez one sie wykluczaja nawzajem. Jesli jest dinozaurem, to znaczy, ze zyl juz miliony lat przez II wojna swiatowa. Jak moze wiec skladac sie z dusz ludzi ktorych praszczury w tym czasie w ogole byly lemurami biegajacymi po drzewach?

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
smagalOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-06-2005 - 15:59
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 09-06-2005

Skąd: PomiechĂłwek

Status: Offline
widzisz? to jest wlasnie czar Godzilli, wlasnie o to chodzi ze sie wykluczają, w prawie kazdym filmie wymyslają inne pochodzenie Godzilli Smile

_________________
Godzilla jest w kaĹźdym z nas !!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-06-2005 - 16:08
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
No to OK, JapoZippo ma swoj czar, ale US Godzilla Corps tez ma swoj urok. Taki sam, a moze i wiekszy. Ja nie mowie, ze trzeba spalic wszystkie filmy z JapoZippo. Ja mowie, ze dla mnie jest tylko gumowym potworkiem o zerowej charyzmie. natomiast USZilla, jako Wypasny Dinozaur vs Czlowiek jako gatunek dominujacy to jest i wciagajace widowisko, i w ogole fajna sprawa.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-06-2005 - 00:12
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Mike napisał/a:

Ad. 1/ Jesli JapoZilla mieszkala na dnie morza, to znaczy, ze ma skrzela, a nie pluca. W takim razie jak oddycha na powierzchni? JapoZilla jest tak samo nakrecona co do prawdopodobienstwa wydarzen, jak USZilla. Smile


Godzilla w obu wersjach jest chyba wystraczjąco duża by mieć jednoczesnie płuca i skrzela...
Pozatym, w okolicach Australii i Oceanii żyje gatunek ryb które w razie szuszy w rzece potrafią wypełznąć (cięzko inaczej wyjść z wody jesli się nie ma nóg tylko płetwy) z wysychającej kałuży i kilka dni/tygodni bytować na suchym (jak to zwykle bywa gdy chodzi o pustynny piasek) lądzie. Fakt, że mają i skrzela i płuca bardzo się im w tym przydaje.
Inna sprawa to kwestia pytania czy gady ery mezozoicznej (dinozaury i pterozaury) naprawdę wyginęły setki lat przed pierwszym ssakiem naczelnym?
Średniowieczne opowieści o smokach, czy szkocki Nessie (choć on jest, wg najdokładniejszych dostępnych opisów, raczej plejozaurem i to jednym z tych co wyginęły nim rozwineły się wyższe formy kręgowców) moga byc odpowiedzią...
A co myslicie o pomyśle zamarźniętego przed wiekami tyranozaura?

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
smagalOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-06-2005 - 09:33
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 09-06-2005

Skąd: PomiechĂłwek

Status: Offline
pierwszy raz slysze o tym zamrozonym tyranozaurze Very Happy

_________________
Godzilla jest w kaĹźdym z nas !!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits