Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
IggIOffline
Temat postu: Full Metal Panic! The Second Raid  PostWysłany: 23-10-2005 - 13:41
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Nika mĂłwi to samo...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SheitanOffline
Temat postu: Full Metal Panic! The Second Raid  PostWysłany: 23-10-2005 - 13:54
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 19-07-2003



Status: Offline
najsmieszniejsze jest to, ze mam cala serie - a widzialem tylko 1 ep Smile Nie mam czasu ogladac na biezaco

_________________
I really should get a decent signature
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: Full Metal Panic! The Second Raid  PostWysłany: 23-10-2005 - 14:00
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Szkoda bo po 1 epie robi się coraz ciekawiej... Wink

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: Full Metal Panic! The Second Raid  PostWysłany: 23-10-2005 - 18:40
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

a jednak to spie... a tak im dobrze szło... odcinek 13 był wielce rozczarowujący i pozostawił spory niedosyt - powinno paść albo "kocham" albo pocałunek a on jej nawet nie objął - kretyn. a ta wariatka jak go już skopała mogła mu powiedzieć tak naprawdę za co...

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: Full Metal Panic! The Second Raid  PostWysłany: 23-10-2005 - 19:24
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Jak dla mnie to własnie dlatego nie było na końcu napisu w stylu: "Please wait a month or two because there's gonna be another series" Wink
Bo bez jajec ale koleś który pozostawia fanów w takim momencie sam sie prosi żeby mu mordę skuć.

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
m(e)stOffline
Temat postu: Full Metal Panic! The Second Raid  PostWysłany: 23-10-2005 - 20:13
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 26-09-2005



Status: Offline
Gdyby sie to skonczylo tak jak mowisz nika to nie wiem czy bylyby jescze jakies seriie FMP, a tak wszystko moze sie jeszcze zdarzyc, bo w obwodzie jeszcze jest Tessa, bo co z nia tez bedzie tez male pytanie Mr. Green , a chyba wszystko juz skonczone jest w ksiazkach FMP(chyba)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: Full Metal Panic! The Second Raid  PostWysłany: 23-10-2005 - 20:17
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Pozatym, on to wie, ona teĹź...
Jedyne czego żałuje to że nie było akcji w wykonaniu Mao i Kurza...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-10-2005 - 10:30
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Fatalny odcinek kończący świetną serię. Po kilku doskonałych odcinkach budujacych napięcie, trzymających tempo, pokazujących z rozmaitych stron bohaterów otrzymalismy idiotyczny pasztet pseudoromansu i filmu akcji klasy B. Całkowitym przypadkiem po wypadnieciiu Sagary z okna zjawiają się tam w ciagu sekundy jego kumple, całkowitym przypadkiem laduje w odpowiednim momencie obok mech, całkowitym przypadkiem nagle zjawia się, przebywająca normalnie w Tokio, Chidori, Tessa zaś, która własnie zdaje sobie sprawę, ze przegrała z Chidori zaczyna się cieszyć, ze mówi do niej Tessa wywalając się przy tym pod fotelik. Seria bzdetów na kółkach oraz niewykorzystanych pomysłów. Spotkanie Sagary z Chidori oraz ich relacje zupełnie denne, niewygrane, chociaz można było tu poprowadzic naprawdę świetną akcję. Widać, ze twórcom fimu śpieszyło się, zeby skończyć szybko wszystko. Finałowa walka oferuje może jedną setna tych emocji, co walka w części pierwszej. Echh, niech to gęś.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 24-10-2005 - 11:25
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



A tak na marginesie, to ile to ma epów. Aktualnie mam do 11 epa, ale za czasów, gdy jeszcze nie miałem zablokowanego limitu (na początku miesiąca) nie znalazłem nic więcej poza 11 epa.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-10-2005 - 16:02
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
13 epĂłw II serii

9 tomĂłw mangi...

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-10-2005 - 22:25
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Cytat:
Całkowitym przypadkiem po wypadnieciiu Sagary z okna zjawiają się tam w ciagu sekundy jego kumple,

Nie całkowitym przypadkiem tylko dlatego że, jak sami mówią, "śledzili go" (-Ciekawe na czyje polecenie?-spytasz pewnie. -Dowódcy Sosuke który krązył nad miastem w helikopterze.)

Cytat:
całkowitym przypadkiem laduje w odpowiednim momencie obok mech,

OdpowiedĹş na to pytanie jest niemalĹźe taka sama jak ta powyĹźej

Cytat:
całkowitym przypadkiem nagle zjawia się, przebywająca normalnie w Tokio, Chidori

1- zdaje mi się ze nie doceniasz możliwości Wraith (to ona pojawia się na dachu w jendej z ostatnich scen i komentuje pogodę)
2- nie doceniasz możliwości pracodawców Wraith (Mithril ma: mechy, własną wyspę, super łodź podwodną. A więc, naprawdę, czy przerzucenie jednej młodej japonki z jednego kraju do drugiego jest dla nich aż tak trudne?)

Cytat:
Tessa zaś, która własnie zdaje sobie sprawę, ze przegrała z Chidori zaczyna się cieszyć, ze mówi do niej Tessa wywalając się przy tym pod fotelik. Seria bzdetów na kółkach oraz niewykorzystanych pomysłów.

Gdybym był Tessą uznałbym, po takim oświadczeniu (podwujne znaczenie "suki"), że nie oświadczył mi się tylko i wyłącznie z szacunku dla starszego stopniem.

Cytat:
Spotkanie Sagary z Chidori oraz ich relacje zupełnie denne, niewygrane, chociaz można było tu poprowadzic naprawdę świetną akcję. Widać, ze twórcom fimu śpieszyło się, zeby skończyć szybko wszystko. Finałowa walka oferuje może jedną setna tych emocji, co walka w części pierwszej.

Akurat tu się zgodzę choć nie do końca. Gdyby powiedizeli sobie że się kochają to koniec serii byłby blisko... zbyt blisko dla producentów którzy liczą pewnie na jeszcze ze 3 serie...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-10-2005 - 09:11
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Kolego, przypadki chodzą po ludziach, jednakże nie tyle na raz, gdyz zaczyna to pachnieć małobudżetowymi filmami sensacyjnymi. Jest po prostu niesłychane, jak mogli tak niewykorzystać sytuacji Chiodori, która w odcinku poswięconym jej walczyła o życie. jak mogli potraktować tak walkę finałową, bez jakiejkolwiek ikry, jak mogli ... tutaj mozna wymieniać dalej. Według mnie, owszem, pewne watki wskazują ewidentnie, ze jest to tylko element, całości, nie zas koniec, jednakze to go nie usprawiedliwia, bo niby czemu? Fatalne, fatalne, fatalne. Przypomina to zrobienie czegos na "masz i odwal sięę". Niestety, jednakze wymagam zdecydowanie więcej od tak wspaniałego serialu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 25-10-2005 - 14:22
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Co do relacji Sagary z Chidori, to można powiedzieć że jest to taki jakby straszak dla facetów. Nigdy nie wiadomo co się stanie, gdy się odezwę do jakiejś dziewczyny Wink Co prawda, w realiach, przeciętna dziewczyna nie jest w stanie przyłożyć facetowi tak, że ten, wyrzucony siłą ciosu, ląduje na dachu pobliskiego budynku, ale nigdy nie wiadomo co się może przytrafić Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 25-10-2005 - 22:02
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

pomijam przypadkowo spadające mechy, ale cholera, ten facet przed chwilą kogoś zabił, miał ochotę się upić, przespac się z prostytutką a na koniec odebrać sobie życie, bo straciło ono dla niego sens. nagle widzi anioła, cudem dla niego zmartwychwstałą ukochaną osobę i co? daje się jej skopać a potem leci rozwalić złych kolesi? co za kanał! powinien się rozpłakać, objąć ją i tyle by wystarczyło - nie potrzeba "kocham", nie potrzeba kissu - nie byłoby zamkniętego zakończenia a wszystko rozumiałoby się samo przez się. czemu Sagara, który tak zdecydowanie i bezczelnie rozmawia z przełożonym nie potrafi nawet objąć Chidori na szkolnym korytarzu? w książce grzecznie karze Tessie się odczepić a tu za jej miękkość, rozlazłość i zazdrość ofiarowuje jej dozgonną przyjaźń. po takim wejściu w dorosłość wrócili do przedszkola? no dobrze do szkoły - każde z nich zabiło lub usiłowało zabić. a ta ich rozmowa w szkole? to o czym do cholery rozmawiali w samolocie? nie odzywali się do siebie?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-10-2005 - 23:45
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Cytat:
to o czym do cholery rozmawiali w samolocie? nie odzywali się do siebie?

Może wyświetlali Hauru's Moving Castle i Chidori zastosowała wobec chłopaka tę sama technike co ty wobec mnie podczas seansu? Pamiętasz? Wink

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits