Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Radagajs
Temat postu:   PostWysłany: 17-04-2004 - 23:43
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 23-03-2003

Skąd: Warszawa

Magnus napisał/a:
jeżeli osoby zwykłe cywilne komentuja coś a wydawnictwo robi dalej swoje to znaczy że albo olewa innych albo taka ma swoja polityke natomiast osoba publiczna ma prawo sie wypowiedzieć gdyż wtedy wydawnictwo napewno posłucha


Czekaj , czyli JPF ma prędzej słuchać krytyki Raula niż Magnusa , bo Raul ma własne wydawnictwo , a Magnus nie? Jakiś dziwny ten przykład , i wnioski też.

_________________
Lailai Shugogetten!

I do not read that Potter slash.
I do not like it, Call-me-Trash.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-04-2004 - 23:52
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
Czekaj , czyli JPF ma prędzej słuchać krytyki Raula niż Magnusa , bo Raul ma własne wydawnictwo , a Magnus nie? Jakiś dziwny ten przykład , i wnioski też.


chodzi mi o to że bardziej ich ruszy osoba publiczna niz zwykły śmiertelnik...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-04-2004 - 23:59
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Radagajs napisał/a:

kilkoma znajomymi ufunduję doroczną nagrodę za najlepsze dzieło fantasy , oznacza , że nabierze ona rangi Zajdla?

Poczytaj sobie o randze Zajdla na p.r.a.

Radagajs napisał/a:

co najmniej dwa fora grupują więcej użytkowników

Uzytkownikow ktorych tak na prawde nie ma. Sa tylko zapisani. I to daje im wieksza miarodajnosc? To chyba zart.

Radagajs napisał/a:

nazywa się "wypominanie wszelkich błędów konkurencyjnemu wydawnictwu z odpowiednim komentarzem".
Poważnie : jeśli coś jest _niejasne_ to wypadałoby wyjaśnić , a nie zakładać najgorszy z możliwych wariantów...

Ja rozumiem twoje zaslepienie JPFem. Możesz ich kochać i nie widzieć błędów, tak samo jak ja mam prawo widzieć , że nie są idealni (to tylko ludzie, jak my wszyscy). A sprawa zostala wyjasniona i nie widze potrzeby walkowania jej po raz N-ty.
A ja na Kasumi (newsy) komentuje to co widze jako Raul nie jako wydawnictwo. Zreszta przypominam ze JPF nie jest moja konkurencja. Nie wydaja ani shounen-ai ani yaoi.

Radagajs napisał/a:

ROTFL! To jest tekst roku =^.^= Skąd redaktorzy JPF mają wiedzieć , że Raulowi się coś nie podoba? I chyba to w interesie Raula jest dać o tym znać odpowiednim organom , a nie w interesie redaktorów JPFu.

Niech zaczna czytac strone Kasumi. Zreszta najwyrazniej czytaja.
Sorki, ale ja do nich maile sle. To ze oni ich nie czytaja to jest ICH problem. Ja mam prace i swoje zycie.

Radagajs napisał/a:

A pytales ich czy mozesz podac ich namiary na tlena? Wiesz co to znaczy prywatnosc?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Radagajs
Temat postu:   PostWysłany: 18-04-2004 - 00:08
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 23-03-2003

Skąd: Warszawa

raul napisał/a:
Poczytaj sobie o randze Zajdla na p.r.a.


Nie mam ochoty , jest to miejsce , do którego mam awersję. Możesz zacytować.

raul napisał/a:
Uzytkownikow ktorych tak na prawde nie ma. Sa tylko zapisani. I to daje im wieksza miarodajnosc? To chyba zart.


Samych użytkowników , którzy się _wypowiadają_ jest parę razy więcej w obu przypadkach.

raul napisał/a:
A pytales ich czy mozesz podac ich namiary na tlena? Wiesz co to znaczy prywatnosc?


Do cholery , jesteś informatykiem , powinieneś umieć używać funkcji "Szukaj" w tlenie! A te informacje można za jej pomocą znaleźć w pięć minut. Są ogólnodostępne.

Dlatego zresztą tak się dziwiłem , żeś na nie nie trafił.

_________________
Lailai Shugogetten!

I do not read that Potter slash.
I do not like it, Call-me-Trash.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-04-2004 - 10:01
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Radagajs napisał/a:

Nie mam ochoty , jest to miejsce , do którego mam awersję. Możesz zacytować.

Tak, pamietam dobrze dlaczego. Natomist cytowac niebede bo kwestia zajela czesc watku (ilestam postow na grupie). Wejsc i przeczytac mozesz bez problemu.

Radagajs napisał/a:

Samych użytkowników , którzy się _wypowiadają_ jest parę razy więcej w obu przypadkach.

Podaj mi dokladne dane. A ja ci powiem ile osob tu sie wypowiada.

Radagajs napisał/a:

Do cholery , jesteś informatykiem , powinieneś umieć używać funkcji "Szukaj" w tlenie! A te informacje można za jej pomocą znaleźć w pięć minut. Są ogólnodostępne.

No i? Podajesz je publicznie bez ich wiedzy. Umiem uzywac funkcji szukaj, natomiast nie widzialem takiej potrzeby.

Zarzut na moj temat? Ciekaw jestem jaki to jest zarzut. Smile

Co do odpisywania na maile - JPF zatrudnia wiecej osob. Mysle ze srednio wychodzi po tyle samo maili dziennie na lebka. A ja (o ile nie zdazy sie cos nie przewidzianego) odpowiadalem na maile tego samego dnia. A bywalo ich duzo, uwierz. Po za tym przyjelo sie , ze jak firma podaje swoj e-mail kontaktowy to na niego odpowiada. Tak jest na calym swiecie. Jesli nie maja czasu na odpowiedz, nie powinni go podawac.

Jak na razie JPF oszukal fanow dwa razy. Raz za to przeprosil z czego sie ucieszylem - znaczy ze zalezy im na klientach. A ja patrze na rece kazdemu, takze sobie.

Jakie zwykle? Pomylili sie , wytknalem im blad. Poprawili sie, poprawilem newsa.

Bedziesz ciagle w kolko pisal o jednym newsie i udowadnial ze ja ich tak bardzo nie lubie? Smile
Jakos nie protestowales jak pisalem newsa o VGAi z Waneko?
Smile

Moze ty sie boisz publikowac prawde na acpie, to juz Twoj problem.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits