Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
RaulOffline
Temat postu:   PostWys³any: 16-04-2004 - 20:29
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
Radagajs napisa³/a:
Raul , jedna uwaga : czy aby na pewno zmienianie własnych postów i zadawanie pytań "gdzie tak napisałem?" to dobra metoda? Tzn. metoda może i dobra , tylko mało moralna. I ten się dziwi , że go nie lubią.

Radagajs - edycje postu powyzszego postu dokonalem dlatego, ze nie chcialem sie odnosic wprost do swojego sklepiku. I tyle. Natomiast zdania w dyskusji nie zmieniałem.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWys³any: 16-04-2004 - 22:42
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

no cóż nie znajduję nic obraźliwego w tym, co powiedział Raul, ale oczywiście można powiedzieć, że nie jestem obiektywna. swojego czasu nie zostałam zbyt uprzejmie potraktowana na forum jpf przez przedstawiciela wydawnictwa - nie chodzi mi tyle o treść jego prośby, co o jej formę. i wtedy nikt się nie bawił, zeby się zwracać do mnie per "pani", więc skąd ta nagła zmiana w forumowej etykiecie przedstawicieli JPF?
to, ze Raul twierdzi, iż sprzedaż mang innych wydawnictw przez JPF nie jest działalnością charytatywną a ma na celu zwiększenie dochodów wydawnictwa nie jest przecież niczym ubliżającym? twierdzenie, że takie działanie było podyktowane jedynie troską o fanów jest chyba nie do obrony. zresztą nie ma nic w tym złego, ze wydawnictwo chce zarobić i to jeszcze przy okazji ułatwiając fanom życie, stąd nie widzę powodu, żeby tak się unosić.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWys³any: 17-04-2004 - 14:42
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 14-05-2003

Sk±d: 707

Zgadzam siÄ™ z NisiÄ…! XD
Co do pomocy, to zarówno na forum jak i w obsłudze klienta JPF nie spisuje się dobrze! XD
Niemożność znalezienia stałego serwera (ciągłe zmiany), fatalna wręcz obsługa w wykonaniu pani Bakierskiej (już wredniejszej kobiety nie znam! XDDD) i jakikolwiek brak pomocy a propos problemów - i to ma być porządna firma?!?! Bleee....

Co do lubienia Raula, to mylisz siÄ™ Rad - tu go wszyscy lubiÄ…! XD
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Radagajs
Temat postu:   PostWys³any: 17-04-2004 - 15:20
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 23-03-2003

Sk±d: Warszawa

chobit napisa³/a:
Co do pomocy, to zarówno na forum jak i w obsłudze klienta JPF nie spisuje się dobrze! XD


Trzeba być wrednym fanem , żeby wymagać "spisywania się na forum" od zajętych pracowników wydawnictwa wypuszczającego około sześciu mang miesięcznie i zestawiać ich z Raulem fundującym fanom jeden tytuł rocznie.

chobit napisa³/a:
Niemożność znalezienia stałego serwera (ciągłe zmiany),


Chyba serwera forum? Przypominam , że forum jest jednostką od JPFu niezależną.

chobit napisa³/a:
fatalna wręcz obsługa w wykonaniu pani Bakierskiej (już wredniejszej kobiety nie znam! XDDD)


Miałem okazję poznać p.Bakierską (na Targach Książki) i wywarła na mnie dodatnie wrażenie. Możesz jakiś przykład podać , Chobicie?

chobit napisa³/a:
i jakikolwiek brak pomocy a propos problemów - i to ma być porządna firma?!?! Bleee....


Hmm... jakich problemów?

chobit napisa³/a:
Co do lubienia Raula, to mylisz siÄ™ Rad - tu go wszyscy lubiÄ…! XD


A czy ja coś innego mówiłem? Z akcentem na "tu". Poza tym nie zapominajmy , że forum jest kameralne i (z wyjątkiem działu o Saishy) stanowi raczej miejsce pobytu grupy znajomych niż pretenduje do roli wyraziciela vox populi. Osoby , które nie lubią Raula , to przede wszystkim tu nie przyjdą.

Ale mieć pretensje do JPFu , że nie ma czasu na wielogodzinne dysputy forumowe czy odpowiadanie na wszystkie maile , jest... dziwne , zważywszy na wydawaną przez nich ilość i jakość mang. Zresztą to jest dla mnie ważniejsze kryterium przy ocenie wydawnictwa niż postać p.Bakierskiej , Hulita , Kralizka czy innego Raula.

A co do konfliktu Raul - Hulit : Raul , czy tobie zależy na _wyjaśnieniach_ ze strony JPF , czy na oficjalnej tromtadracji? Bo jakby zależało na wyjaśnieniach , to mam wrażenie , że cała afera z VATem obeszłaby się bez wrednych tekstów w portalu Kasumi. Jakbyś nie zauważył , trzech redaktorów JPFu jest obecnych na Tlenie. Wystarczyło któregoś zapytać. Jęczą głośno ruskie pany : opamiętaj się , władyko! Very Happy Trzebaż ci dokopywać JPFowi przy każdej okazji? Notabene , nie zauważyłem , żeby którykolwiek redaktor JPFu krytykował publicznie konkurencyjne wydawnictwo. Zresztą , jeśli chodzi o wydawnictwa m&a , to Raul jest ewenementem : tylko on krytykuje na własnym forum konkurencję. Notabene , chciałbym zobaczyć , jak przez użytkowników forum Kasumi zostałoby obsobaczone którekolwiek z innych wydawnictw , gdyby pozwoliło sobie na tego typu krok.

Nio. Istotnie , da się obronić podział na publicznego Raula , zachowującego ogólnie przyjęte normy , i Raula prywatnego , z forum , który nie zawsze jest politycznie poprawny. Tyle że IMHO wypadałoby w stosunku do konkurencji zachować minimum przyzwoitości , bo ona zachowuje. Notabene , już sam slogan "My nie obiecujemy , my wydajemy" ma IMHO formę pewnego przytyku do konkurencji. Szkoda jedynie , że tylko pierwsza część jest prawdziwa , a druga nie. Wolałbym odwrotnie.

Dość moich komentarzy. Nie znam osobiście ani Raula , ani Hulita , nie będę się wypowiadał na temat ich personalnych relacji. Niech robią to sami. O ile mają ochotę.

_________________
Lailai Shugogetten!

I do not read that Potter slash.
I do not like it, Call-me-Trash.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWys³any: 17-04-2004 - 17:14
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
Cytat:
A czy ja coś innego mówiłem? Z akcentem na "tu". Poza tym nie zapominajmy , że forum jest kameralne i (z wyjątkiem działu o Saishy) stanowi raczej miejsce pobytu grupy znajomych niż pretenduje do roli wyraziciela vox populi. Osoby , które nie lubią Raula , to przede wszystkim tu nie przyjdą.

To ile jest tych osob co mnie nie lubia? Smile Pol fandomu czy jak?
Jesli to forum jest kameralne to kazde jest.



Cytat:
A co do konfliktu Raul - Hulit : Raul , czy tobie zależy na _wyjaśnieniach_ ze strony JPF

Sam Hulit powiedzial ze trzeba bylo do niego maila wyslac., W jakim celu skoro na 4 wyslane do nich maile nie raczyli odpowiedziec nawet na jeden? Kiedy wyjasnili pomylke na stronie , ja to wyjasnienie dopisalem do newsa. Czy ja wygladam na Don Kichota? Smile

Cytat:
Bo jakby zależało na wyjaśnieniach , to mam wrażenie , że cała afera z VATem obeszłaby się bez wrednych tekstów w portalu Kasumi.

O ile pamietam dyskusje wtedy nie twierdziles ze sa wredne (poczytaj sobie Twoje odpowiedzi) a jedynie ze musieli sie pomylic. Wyjasnili sprawe- ja wyjasnilem sprawe na Kasumi. Mam ich przepraszac ze wprowadzaja ludzi w blad?

Cytat:

Jakbyś nie zauważył , trzech redaktorów JPFu jest obecnych na Tlenie.

Jak widzisz nie zauwazylem. Nie mam ich numerow tlena a jesli by chcieli to mail moj na forku jest i moga sie skontaktowac rownie dobrze jak ja z nimi.

Reszte skomentuje pozniej.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWys³any: 17-04-2004 - 17:34
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 14-05-2003

Sk±d: 707

Miałem problemy a propos GITS #1. P. Bakierska jeszcze miała do mnie pretensje. Akurat było to wtedy, kiedy JPF miał jakieś problemy z serwerem. Prosiłem o pomoc - otrzymałem tylko komentarz znudzonej trochę odbieraniem telefonów pani, co mnie potwornie wkurzyło! XD
Takiej zlewki się robić nie powinno, nie uważasz?
Obsługa telefoniczna CU czy Animestore.pl jest lepsza niż JPF-owska!

A czy ja miałem pretensje o to, że ktoś z firmy miał mi na forum pomagać? Mi nie pomagał absolutnie nikt, a od czego są moderatorzy i admin? No pytam się? >.<

Co do pana Yasudy - nie wypowiem się, bo nie miałem okazji z nim obcować ani sieciowo ani "na żywo".
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Radagajs
Temat postu:   PostWys³any: 17-04-2004 - 17:50
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 23-03-2003

Sk±d: Warszawa

raul napisa³/a:
To ile jest tych osob co mnie nie lubia? Smile Pol fandomu czy jak? Jesli to forum jest kameralne to kazde jest.


Ja nie mówię o założeniach , tylko o stanie faktycznym. Czy to , że z kilkoma znajomymi ufunduję doroczną nagrodę za najlepsze dzieło fantasy , oznacza , że nabierze ona rangi Zajdla?

Poważnie : co najmniej dwa fora grupują więcej użytkowników i bardziej miarodajną grupę fanów niż Kasumi - Mangaforum i forum Mangazynu. Ze wskazaniem na to drugie , za którym stoją pewne zasady , których dla fanów się _nie_ nagina , co umożliwia zachowanie pewnego porządku dyskusji. Fora te właśnie przez swe "oficjalne" powiązania z wydawnictwami są miejscem , gdzie ludzie komentują rozmaite rzeczy chętniej niż na takich , ot po prostu , forach m&a poświęconych.

raul napisa³/a:
Sam Hulit powiedzial ze trzeba bylo do niego maila wyslac., W jakim celu skoro na 4 wyslane do nich maile nie raczyli odpowiedziec nawet na jeden? Kiedy wyjasnili pomylke na stronie , ja to wyjasnienie dopisalem do newsa. Czy ja wygladam na Don Kichota? Smile


Yup Smile W tym znaczeniu , że uprawiasz walkę z wiatrakiem , która kodowo nazywa się "wypominanie wszelkich błędów konkurencyjnemu wydawnictwu z odpowiednim komentarzem".

Poważnie : jeśli coś jest _niejasne_ to wypadałoby wyjaśnić , a nie zakładać najgorszy z możliwych wariantów...

raul napisa³/a:
Jak widzisz nie zauwazylem. Nie mam ich numerow tlena a jesli by chcieli to mail moj na forku jest i moga sie skontaktowac rownie dobrze jak ja z nimi.


ROTFL! To jest tekst roku =^.^= Skąd redaktorzy JPF mają wiedzieć , że Raulowi się coś nie podoba? I chyba to w interesie Raula jest dać o tym znać odpowiednim organom , a nie w interesie redaktorów JPFu.

A więc , dla twojej informacji :

hulitdb@tlen.pl
kraliz@tlen.pl
ravcza@tlen.pl

Enjoy.

_________________
Lailai Shugogetten!

I do not read that Potter slash.
I do not like it, Call-me-Trash.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWys³any: 17-04-2004 - 18:03
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 14-05-2003

Sk±d: 707

Ja nie wiem, co zabawnego widzisz w ostatnim, cytowanym przez Ciebie fragmencie? Nitz, kompletne zero.
Czepiasz siÄ™ i tyle xD
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWys³any: 17-04-2004 - 18:17
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

jesli ktoś nie odpowiedział na 4 maile to będzie odpowiadał na tlena? sorki ROTFL
dlaczego Raul nie ma komentować błędów JPF? bo ma własne wydawnictwo? to, co już nie ma przez to prawa do własnego zdania? bo inni się na jego temat nie wypowiadają? a może po prostu nie mają mu co zarzucić? to, że wydaje mangę rocznie to powód, żeby się bić w piersi? kupuję mangi JPF i jestem zadowolona, że wydali Urushiharę czy Clampa i chwała im za to, ale zdażało im się nawalać - innym też, co również było komentowane.
skoro to forum jest tak kameralne to po co się przejmowac tu wyrażaną opinią? a może to jest tak, że prawda w oczki kole, co? to sprostowanie odnośnie VATu zamieszczono dlatego, że Raul był złośliwy? ROTFL pewnie sporo innych ludzi też wyraziło swoje oburzenie - podobnie jak Veg, która te sprawę tu zaczęła.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWys³any: 17-04-2004 - 18:23
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 14-05-2003

Sk±d: 707

Applause Åšwietnie powiedziane, lepiej bym tego nie ujÄ…Å‚. xD
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Radagajs
Temat postu:   PostWys³any: 17-04-2004 - 18:54
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 23-03-2003

Sk±d: Warszawa

chobit napisa³/a:
Ja nie wiem, co zabawnego widzisz w ostatnim, cytowanym przez Ciebie fragmencie?


Że Raul żąda od JPFu , żeby w przypadku jakichkolwiek niejasności sami się z nim kontaktowali? =^.^= Doooooobreeee Smile Jasnowidzenia się od nich domaga czy co?

_________________
Lailai Shugogetten!

I do not read that Potter slash.
I do not like it, Call-me-Trash.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWys³any: 17-04-2004 - 18:57
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 14-05-2003

Sk±d: 707

No wiesz....

Porządnie firma korzysta z czegoś takiego, jak "badanie opinii społecznej" xD
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Radagajs
Temat postu:   PostWys³any: 17-04-2004 - 19:13
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 23-03-2003

Sk±d: Warszawa

nika napisa³/a:
jesli ktoś nie odpowiedział na 4 maile to będzie odpowiadał na tlena? sorki ROTFL


Ridi , pagliacci! Razz Tak się składa , że _wielu_ ludzi woli rozmawiać na tlenie niż odpowiadać na maile. Tak się również składa , że nie mam z JPFem żadnych szczególnych układów. Po prostu , namierzyłem na tlenie Hulita , zapytałem go o coś związanego z JPFem , i otrzymałem odpowiedź. Tak się zaczęło. Nie trzeba do tego specjalnych zabiegów. Wystarczy trochę pomyślunku , nie przypisywania z góry złych intencji (co Raul czyni) oraz zdanie sobie sprawy , że w wypadku konfrontacji pracy nad edycją mangi z wyjaśnianiem niejasności via forum czy maile to pierwsze musi (i powinno) wygrać. Trudno wymagać od redaktora , żeby rzucił pracę w diabły i zajął się tylko odpowiadaniem na maile , nie?

nika napisa³/a:
dlaczego Raul nie ma komentować błędów JPF? bo ma własne wydawnictwo?


Yup! To się nazywa "minimum przyzwoitości w stosunku do konkurencji". Poza tym odnoszę wrażenie , ze bardziej chodzi o to , _jak_ komentuje , niż o sam fakt , że komentuje...

nika napisa³/a:
to, co już nie ma przez to prawa do własnego zdania?


Stawianie znaku równości pomiędzy posiadaniem własnego zdania a jego ekstrawertycznym wyrażaniem to typowy błąd tzw. "zwierzątek forumowych".

nika napisa³/a:
bo inni się na jego temat nie wypowiadają? a może po prostu nie mają mu co zarzucić?


Ponieważ nigdy się tym nie interesowałem , nigdy też nie polowałem na dane o Raulu i jedyny zarzut na jego temat , o jakim dowiedziałem się prywatnie , poznałem całkiem przypadkowo. Zdanie o Raulu wyrabiam sobie ze stylu , tonu , częstotliwości i zawartości merytorycznej jego wypowiedzi na forum.

nika napisa³/a:
to, że wydaje mangę rocznie to powód, żeby się bić w piersi?


Nie. To było stwierdzenie faktu : Raul ma czas , żeby zajmować się każdym mailem z osobna i pisać długie epistoły , bo nie wydaje tyle co JPF.

nika napisa³/a:
kupuję mangi JPF i jestem zadowolona, że wydali Urushiharę czy Clampa i chwała im za to, ale zdażało im się nawalać - innym też, co również było komentowane.


Przepraszam , czy ja twierdzę , że JPF nie popełnia błędów? Ostatnim był pomysł wydania YuGiOh , i zresztą spytałem wówczas , czy ich , excusez le mot , popieprzyło. Tym niemniej Raul błędy wytyka w sposób "no , popatrzcie , znowu ten zły JPF , kłamie , oszukuje fanów , mąci , etc. etc. i w ogóle trzeba patrzeć im na ręce".

nika napisa³/a:
skoro to forum jest tak kameralne to po co się przejmowac tu wyrażaną opinią?


Bo Raul jest szefem wydawnictwa , czyli osobą publiczną , czyli obowiązuje go pewien kanon nie dokopywania konkurencji. To po pierwsze. Po drugie , tekst o VAT to na www.kasumi.pl poszedł , a nie na forum.

nika napisa³/a:
a może to jest tak, że prawda w oczki kole, co?


Zanim zaczniemy dyskutować znowu na ten temat , to ja poproszę wiarygodną informację na temat wysokości tego VATu.

nika napisa³/a:
to sprostowanie odnośnie VATu zamieszczono dlatego, że Raul był złośliwy?


Raczej z powodu nadinterpretacji Razz Ponieważ news na portalu Kasumi został po fakcie skorygowany , nie przytoczę go dokładnie , ale nie było to mile napisane , jak bardzo by JPF z VATem nie skrewił podając nie do końca sprawdzoną informację. Tym niemniej intencje były dobre , bo fan na tym nic nie tracił , a mógł zyskać. Raul zaś jak zwykle przypisał złe.

nika napisa³/a:
ROTFL pewnie sporo innych ludzi też wyraziło swoje oburzenie - podobnie jak Veg, która te sprawę tu zaczęła.


W formie oficjalnego newsa na ogólnodostępnym portalu? Przykład poproszę.

_________________
Lailai Shugogetten!

I do not read that Potter slash.
I do not like it, Call-me-Trash.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Radagajs
Temat postu:   PostWys³any: 17-04-2004 - 19:17
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 23-03-2003

Sk±d: Warszawa

chobit napisa³/a:
Porządnie firma korzysta z czegoś takiego, jak "badanie opinii społecznej" xD


No i co chcesz? Hulit się tu zapisał Razz
Poza tym JPF postępuje podobnie jak Saisha , tzn. przywiązuje bardzo dużą wagę do wyników ankiet (czasami aż za dużą , co mnie niestety wnerwia). A to , że nie chcą wydawać Ranmy? Boshesh , mają prawo chyba? Spróbuj przez rok męczyć przy każdej okazji Raula np. o Maison Ikkoku , to nawet i on w końcu się wkurzy.

_________________
Lailai Shugogetten!

I do not read that Potter slash.
I do not like it, Call-me-Trash.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWys³any: 17-04-2004 - 23:02
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
Sorki ale do czego ta rozmowa prowadzi??

JPF nich sobie sprzedaje inne mangi to nawet normalne, korzystają dwie strony tamto wydawnictwo które przez to sprzeda więcej mang i ma reklame a JPF zarobi na marży... dla mnie to normalna sprawa...

co do obsługi to kiedyś też mi sie zdarzłyło pisać do JPFu i powiem że szybciej jest zadzwonić niż wysłać maila ale to szczegół jeżeli chodzi o mnie to mandragora rządzi jeśli chodzi o odpowiedzi mailem i co z tego... to od wydawnictwa zależy jak traktuje klienta... chce to będzie miły nie chce być to traci klienta i już...

co do lubienia sie wydawnictw nie ma na rynku braterskiej przyjaźni w 100% zawsze jest rywalizacja i gdy są dwa wydawnictw to konkurować zawsze będą nawet gdyby byli braćmi... co w tym złego

natomiast co do komentowania to moje jest takie zdanie... jeżeli osoby zwykłe cywilne komentuja coś a wydawnictwo robi dalej swoje to znaczy że albo olewa innych albo taka ma swoja polityke natomiast osoba publiczna ma prawo sie wypowiedzieć gdyż wtedy wydawnictwo napewno posłucha (głupi przykład... czy to oznacza że inna partia w sejmie nie może sie wypowiedzieć na temat drugiej?? przeciez są konkurencją więc co maja siedzieć cicho??) ja różnicy nie widze...

co do ilości i braku czasu to niech zatrudnia więcej osób zmniejszą bezrobocie o te 2 osoby które mają zadbać o maile i inne komunikowanie...

każdy ma swoje zdanie... i każdy MOŻE je wypowiadać... a że niektóre osoby mogą dotrzeć do większej ilości osób to co to zmienia każda osoba mia swoje zdanie i ona decyduje... no chyba że ktoś sie boi/obawia (troche ostre słowo ale nie wiedziałem jak inaczej napisać nie chce nikogo urazić)

tamat zaczęty jest tematem rzeką... można tak bez końca oni to a tamten tamto... ale ja sie pytam do czego to wszystko ma prowadzić... do pogorszenia stosunków?? poznałem osoby które pracuja i w mangazynie i w kawaii czy to oznacza że mam z kogoś zrezygnowac bo oni sie nie lubią/ nie przepadają za sobą.. nie ja stoje po środku oni maja swoje zdania a ja swoje... nie chodzi o to by wszystkich olac tylko wysłuchać obydwu stron i wyciągnąć wnioski...

także sądze że dalsza rozmowa nie ma sensu bo zrodzi prędzej większa wrogość niż rozwiązanie problemów...

i pamietajcie że wydawcy też ludzie a co za tym idzie też fani i jedna rzecz jest taka której nie mozna zaprzeczyć że komentarze Raula sa na jego stronie a nie wydawnictwa info apropo JPFu wyszło na kasumi a nie na stronie wydawnictwa (chyba że coś mnie mineło)

także moze temat zakończymy bo tylko człowiek sie wrzodów nabawi a większość jest młoda i ma jeszcze całe zycie przed sobą

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits