Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
alfistaOffline
Temat postu: Spiral ... kocham AnimeJunkies !!! -_-  PostWysłany: 21-06-2003 - 18:45
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-04-2002

Skąd: Lublin

Status: Offline
Jak sobie zgrywalem od kumpla to serie .. nie zwrocilem uwagi na to kto robil .. to znaczy zerknolem . obejrzalem peirwsze dwa .. sposobalo mi sie (fajna historia o dzieziaakach z duuuuuuuuuuuzyn IQ i wogule bardzo inteligtnymi .. narazie do tego doszlem) .. i byly robione przez anime-empire .. cool, swietna jakosc, karaoke, tumaczenie ..

a tu co sie okazalo .. reszta jest pro AJ .. tego normlanie momentami sie nie da ogladac .. raz jakosc jest gorsze .. w niektorych odcinkach o wiele gorsza, tluamczenie do dupy (podam tylko jeden przykad - pomogl jednej dziewczynie w tym ze bylo podejrzenie ze to ona rozbila szybe w szkole, ona twierdzial ze to nie ona .. nauczyciele jej nie wierzyli .. potrzedl nasz bohater zrobil maly wykladzik i kazdy przyznal mu racje .. potem jest kolejna scena co ta mala mu dziekuje ... przetluamczyli to jako 'arigatou for the lunch time' ... z kolej pozniej biegnie i sie przewraca .. nasz bohater komentuej 'ta .. ona jest powolna ...' to pierwsze jak dla mnie to juz kompletna pomylka ... a nastepne zdanie to wogule ... ehh ... Nie trzyma sie to kupy ..

no coz .. tak czy siak .. jak tylko moge to omijal AJ .. ale wracajac seria jest naprawde dobra, podoba mi sie, mozna sie paru ciekawych rzeczy dowiedziec ... ale czy ktos z forumowiczow ma moze wersje z a-e?

jak by co to na priv.

PS - z siecie nie sicagne bo mam za wolne lacze .. przez co zrobia mi sie zleglsoci z bierzacymi seriami ... ale jak by ktos mial stalke, i wolny czas to wciaz mozna sciagnac z bittorrenta http://a.scarywater.net/ae/ ... z a-e posiadam 3 pierwsze epy

_________________
alfi - nie tylko m&a : )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Radagajs
Temat postu:   PostWysłany: 21-06-2003 - 19:07
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 23-03-2003

Skąd: Warszawa

AJ jest ostatnio w ogóle bojkotowane przez spory odsetek fanów... Przyczyna? Fakt , że nie zaprzestali dystrybucji Ninja Scroll TV w chwili , gdy Urban Vision zdobyło na tę serię licencję ; nadto zaś do przedstawiciela firmy w odpowiedzi na ich uprzejme pismo skierowali maila pełnego wyzwisk oraz bluzg.

Uwaga ogólna : tak się niemal zawsze kończy fansubberski "wyścig zbrojeń". Dawniej trzeba było mieć kontakty w fandomie , aby móc dorwać anime ; dziś trzeba być równie oblatanym , żeby wiedzieć , która grupa najlepiej fansubuje dane anime (np. Wolf's Rain - Keep & ANBU). Jakie szczęście , że jeszcze nie doszliśmy do tego w Polsce...

_________________
Lailai Shugogetten!

I do not read that Potter slash.
I do not like it, Call-me-Trash.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
alfistaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-06-2003 - 19:34
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-04-2002

Skąd: Lublin

Status: Offline
to co mnie dwenerwuje w aj to to ze robio raczej na jakosc i na szynkosc .. pamietam takiego myka przy gunparade, przegapilem jakos 6 ep z keep-anbu (jak dobrze pamietam) no i kumple mial mi dociagnac .. ale nie poweidzialem z jakiej grupy .. dociagnal z AJ .. nie dosc ze marna jakosc .. 129 megowy avik .. dotego dziwek chyba w 32 bity, timing nawet nie byl dobrze zrobiony ...

AJ - lapie sie za wiele seri naraz, w wiekoszosci robi to marnie ..
a co do tego oblatania .. normalna sprawa .. i tym bardzije ze jak naprzyklad teraz na bt naprzyklad ultra maniac to 3 czy 4 grgupy wypuscily ... ja tam sse se keep (lubie ich tak samo jak anbu, anime haven, anime-empire no i triade, live-evil, rice-box i wszysktei inne ktore zapomnialme a nie wymienilem Razz) ..

analogicznie jak z wolf'sem masz przy scrapped princess

a czy u nas tak jest .. hmm .. w gruncie rzeczy to nie powtarza sie duzo rzeczy, raczej rzadko sie zadaza ze jakas grupa robi to co juz jakas zrobila .. ale jendak sie zdarza .. w tedy tez musisz wiedzec czy dana grupa robi dobrze czy tez nie. ... np przy GITS SAC

co do tej dystrybucji .. hmm .. czytalem na noated.com (z podpisu webmaster aj) i nie zaprzestali dystrybucji .. ale zaprzestali robienie .. podpierali sie tym ze przeceiz nie mogo kontrolowac co kto udostepnia na ircu ..

_________________
alfi - nie tylko m&a : )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Radagajs
Temat postu:   PostWysłany: 22-06-2003 - 09:57
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 23-03-2003

Skąd: Warszawa

Właśnie , mam następujące pytanie w związku z postem Alfisty :

1) Jakie grupy dotychczas robiły serię TV GITSa , oraz
2) KtĂłry z tych subĂłw jest najlepszy?

Wiem , że zajmował się tym Kurnik , SQHA i KMS. Sub KMSu na pewno nie będzie kontynuowany - grupa wycofała się z rynku. Kurnik miał pracować nad następnymi odcinkami wespół z ASG , a SQHA to jak zwykle wielka niewiadoma x_X. Wiadomo coś na temat?

_________________
Lailai Shugogetten!

I do not read that Potter slash.
I do not like it, Call-me-Trash.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
alfistaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-06-2003 - 10:24
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-04-2002

Skąd: Lublin

Status: Offline
hmm .. ja nie wiem .. ja mam tyle wspolnego z polskimi subami ze chce je robic Razz ... a nie na powaznie ..-_- .. juz dawno mi chodzi po glowie zebranie wszystkich polskich subow .. jakie wyszly .. do biblioteczki klubowej .. ehh ...

--

a tak sie sptytam jeszcze .. oni tylko po 2 odcinki zrobili? Maja zamiar robic reszte? bo zaczuynac seie i potem zostawiac .. to jendak cos nie tak ..

_________________
alfi - nie tylko m&a : )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
alfistaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-07-2003 - 08:07
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-04-2002

Skąd: Lublin

Status: Offline
ale powracajc do spirala .. wlanie koncze ogladac ta serie sobie i powiem ze jest doskonala .. przynajmije mi przypadla do gustu .. moze nie pod wzgledem samej graficzki, choc tez jest ladna .. sama fabula tez nie jest imo genialna .. ale to co mi sie podoba to prowadzenie histori, a mianowiecie, wszysktkie zagadki, pojedynki na spryt itp .. nawet sie nie spodziewalem ile przyjemnosci moze dac razme z glownym bohaterem analizowanie posuniec przeciwnika ... przewidywanie jego ruchow ... kojarzenie, rozwiazywanie zagadek .. jednym slowem prawdziwa intelektualna uczta .. anime przy ktorym sie naprawde mysli ^^, naprzyklad prez glowe by mi nie przeszlo, ze gra w zbijaka (rzuca sie w druga osobe 3 pilkami, ma sie ja trafic, odleglosc 8 metrow) ma takie znacznie, i tyle rozwiazan ^^, i znam dwa sposoby rzutu, aby kazdego zbic za pierwszym razem :]

_________________
alfi - nie tylko m&a : )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-10-2003 - 16:39
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Zaczęłam to ogladać..... ;_;
hope, ze się pózniej poprawi, bo na razie ..ekhem, przesadzają z naiwnością serii......
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
alfistaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-10-2003 - 18:37
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-04-2002

Skąd: Lublin

Status: Offline
a ja ta nawinosc cenie .... :]

_________________
alfi - nie tylko m&a : )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits