Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu: Psycho le Cemu  PostWysłany: 08-06-2003 - 11:54
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Obejrzałam niedawno kilka PV tej grupy, i wciaz nie moge dojść doo siebie. Ich image mnie powalił. Sa świetni!! błaahahahaha! Czy to się dzieje naprawdę??
Uwielbiam ten zespół, zabawa gwarantowana. Ale nie tylko wyglad mi sie podoba, w sumie muzyka tez jest niezła, mysle, ze dobrze by sie przy niej tańczyło w kilku miejscach ;P
Aha, układy choreograficzne, jaie odstawiają drummer i gitarzysta są powalające!!!
Czy znacie ich? Jak się Wam podobają?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Nilete
Temat postu:   PostWysłany: 18-06-2003 - 10:53
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-12-2002



Tak, image to maja zabojczy. Wiekszosc PV jakos tak przywodzi mi na mysl stare dobre czasy kiedy kazdego niedzielnego ranka ogladalam sobie Power Rangers ;PP Urocze to :P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-06-2003 - 23:06
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
miałam identyczne skojarzenie: power rangers! Laughing Te fajerwerki kolorów mordują wzrok ;P
A sukieneczka Ayi- siostry do tej pory nie moge przekonać, ze to facet.

I zastanawiam sie jeszcze, jak by się mi taki zespół podobał, gdyby był polski......^^"

Japończycy to jednak potrafią się bawić!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Nilete
Temat postu:   PostWysłany: 21-06-2003 - 15:27
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-12-2002



dehira napisał/a:
A sukieneczka Ayi- siostry do tej pory nie moge przekonać, ze to facet.

Facet? A kto go tam wie, pewnosci nigdy miec nie bedziemy - lepiej nie wysnuwac takich odwaznych wnioskow ;PP

dehira napisał/a:
I zastanawiam sie jeszcze, jak by się mi taki zespół podobał, gdyby był polski......^^"

Prawdobodobnie tak samo, jak gdyby byl amerykanski - czyli wcale... Przynajmniej w moim przypadku. Ale nie jest i chwala mu za to Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-06-2003 - 12:27
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Nilete napisał/a:
dehira napisał/a:
A sukieneczka Ayi- siostry do tej pory nie moge przekonać, ze to facet.

Facet? A kto go tam wie, pewnosci nigdy miec nie bedziemy - lepiej nie wysnuwac takich odwaznych wnioskow ;PP


Jesli nie facet, to ma wyjatkowo inrtygujacy głos ;P (I fałszuje okropnie XD)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-06-2003 - 15:31
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
plik BT

http://www.aditel.org/~fluengo/mm/media/Psycho_le_Cemu_-_Shunkashuutou.mpg.torrent

PV Psycho Le Cemu
Shunkashuutou

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-07-2003 - 13:42
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
uwaĹźam ten klip za jeden z mniej zwariowanych XD.......
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-07-2003 - 15:01
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
heh, coz ja nawet tego nie widzialem Smile

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-07-2003 - 19:42
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
hehe, jesli kiedyś poczujesz, ze potrzebujesz terapi śmiechowej to polecam ten zespół. Na mnie działa niezawodnie od dłuzszego czasu!! XD
Na przykład takie klipy jak "Gekiai Merry-go-round" czy "Prism" albo "Ai no Uta" wywołują głupawe na reszte dnia, wystarczy raz obejrzeć XD
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-11-2003 - 20:05
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
dobra, cieszyłam sie dziko na ich widok, a o muzyce nic nie napisałam: Nie tak dawno chyba wydali nowa plytke: frontiers. full piosenek, bardzo psycholowych, czyli melodyjnych i para para^^
Aha! bo juz wiem, ze to co tanczyli aya i yura to wlasnie para para dance. Mówie wam, to sztuka sama w sobie. Od czasu pewnego konwentu złapałam lekkiego bzika na tym punkcie, no i co z tego, ze jak sie patrzy z boku to głupiutko wyglada^^; zabawa jest swietna. Podobno istnieje clip na którym yura udziela lekcji para para, ale istnieje tylko w formacie rm....a poniewaz real playera wywalilam juz kope lat temu to sobie nie poogladam....
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 20-12-2003 - 05:39
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Dehirka ma rację^^ Wchodźcie w Para Para bo naprawdę warto!! ^^ Można schudnąć, że hohoho Wink A przy okazji odstresujecie się!! ^^


I wszyscy razem : "Go GODZILLA Go" ^O^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-03-2004 - 22:13
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
psychole w lutym wydali nowy maxi singiel: "omoide aruki"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-04-2004 - 17:41
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Swieżo po obejrzeniu pv do omoide: zespół zamienił sie teraz w jakichś...... pielgrzymów? pustynnych tubylców? sama nie wiem, ale wokalista ma futrzany fartuszek i ogon, seek to jakiś rybo-ptakostwór, aya jak zwykle rózowy + sukienka, yura ma jeden bebenek, ale ogolnie nadal final fantasy, a ...zapomnialam jak mu tam na imie - ma jakas maske z zebami i rogami. Fajne sa instrumenty, czyli to tradycyjne japońskie strunowe cos, nie wiem jak sie nazywa.

problem z psycholami polega chyba na tym, ze mozna ich słuchac, i jest ok, ale jak sie ich raz zobaczy....to jakos zmienia sie sposób odbioru ich muzyki, i pozniej stają sie juz tylko takimi clownami, do posmiania się, z checia patrzy sie, co nowego tym razem wymyslili.....ale to juz jest show......
ciekawe, czy gdyby ograniczyli swoj visualowy image, jak np deg'i (wiem ze to inna bajka XD) to czy byliby sie w stanie utrzymac na rynku?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miyabi
Temat postu:   PostWysłany: 29-08-2005 - 19:09
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-08-2005

Skąd: Tokyo

Prawde mowiac ich image pozostawia wiele do zyczenia. Jak ich zobaczylem pomyslalem najpierw ze wyszli z bajki o spiacej krolewnie, potem ze bawia sie w niebo-pieklo.... Ale jedno trzeba im przyznac ze wokalista ma ciekawy glos i naprawde fajnie spiewa. Moze nie jest to mocna ,muza ale wciagaaaaa ^^ kazdy ma swoj styl ale to nie jest zle, wrecz przeciwnie a osoby ktore maja ten styl nieco odmienny od reszty nie mozna nazwac od razu psycholami. W Polsce gdybym wypadl w zielono-rozowych wloskach skonczylbym w zakladzie, natomiast w Tokyo (np w dzielicy cosplay'u) to na poziomie dziennym. W dzielicy Tama zalapalby mnie i wykopali do Obara... wszystko na tym swiecie ma swoje miejsce. Tzn "psychole" tez... ale to ich m,uza wlasnie jest taka pasjonujaca bo nietypowa ^^ Poplatalem sie w tym

_________________

____风间雅 ____Web

www.miyabi.w.interia.pl
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits