Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
chobi
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 16-03-2005 - 16:00
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

okładka mogłaby być sztywniejsza. ale to tak imho.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 17-03-2005 - 07:06
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Dida napisał/a:
Mirai napisał/a:
Hm, a możesz napisać gdzie tego jest aż tyle? :) Bo ja pamiętam ze dwa miejsca raptem :)


Na pewno są trzy (w opisie figurki Misato i w tekstach Mary z działu Siedmiu Samurajów o Girls Bravo! i o Mahoromatic). :mrgreen: Niestety nie prowadziłam przy lekturze notatek i nie zapisałam sobie wszystkich miejsc występowania tego zwrotu... :cry: :wink:


Jeszcze w artykule o Blood jest :D

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzych AyanamiOffline
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 17-03-2005 - 23:46
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 21-02-2003



Status: Offline
Skoro już tu jestem... Mirai, czy następnym razem moglibyście na samym końcu sprawdzić numery stron na kuponie konkursowym? Nie zawsze się zgadzają.
Na 9 jest i w porządku, ale następny jest na 33 a nie 31. Kolejny jest na 78 a nie 79. Ostatni zgodnie z tym co jest na kuponie został umieszczony na stronie 81. Wiem, to może detal, ale jak szukałem to irytowało mnie, że czasami jest na właściwej stronie a czasami muszę szukać.

Po za tym na stronie 29 w opisie Kimi-wa petto rysunki zostały "podpisane" jako "Tokko (c) Toru Fujisawa". Wiem, że ta manga została opisana wcześniej, ale naprawdę, chyba trzeba na takie rzeczy uważać.

Przydałoby się również zwrócić pani Ewelinie Lachoń uwagę na to, że jeśli komiks jest reklamowany w telewizji, to to jeszcze nie oznacza, że zrobi się z niego anime... Po za tym Pricness Ai ma tylko jedną reklamę...

I na rany boskie... Jeżeli w przyszłości pojawią się w gazecie jeszcze jakieś komiksy, to ustawcie ich strony, tak, żeby czytało się je w jedną stronę. Czytałęm Preista w autobusie i dostawałem szału, że musze co chwila machać rękami jak wiatrak, bo ktoś sobie umyślić ułożyć komiks w sposób utrudniajacy czytanie tak jak to jest tylko możliwe.

_________________
Braki w sprzęcie? A co to takiego? Idziesz do najbliższej arabskiej chałupy, dajesz gospodarzowi w ryj i on uprzejmie otwiera piwnicę pytając: C3? F1? AK-47?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 20-03-2005 - 00:00
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
chobi napisał/a:
okładka mogłaby być sztywniejsza. ale to tak imho.


no to macie ludzie problemy... byliśmy zdani na łaski Kawaii Confused A teraz, gdy wyszło coś porządnego marudzicie i tak...
Taka Polska - co nie zrobisz - będzie źle.

Mi się Anime+ podoba tylko poprosiłabym o większe plakaty, ale dobre i to. Anime są porządnie opisane, Mangi też. Czego jeszcze chcieć, jeśli dają mangę za darmo? O.o'?
Gazetka jak na pierwsze wrażenie, wydaje się być na poziomie. Osobiście oceniam 8/10...
PorĂłwnam z Kawaii, ktĂłre oceniam 3/10... heh...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 20-03-2005 - 00:16
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

nie widzę powodu, żeby padać na kolana i dziękować za Anime+. chyba odrobina konstruktywnej krytyki nie zawadzi, tym bardziej z ust potencjalnych klientów? ludzie oceniali pismo raczej pozytywnie, po prostu mówili, co mogłoby być jeszcze lepsze.
mangę dają z tego, co wiem jednorazowo - Priest wyjdzie po polsku i jeśli ktoś chce ten tomik i tak musi zapłacić za to, co już wcześniej przeczytał za darmo...
może zamiast porównywać z nowym Kawaii porównasz je ze starym Kawajcem albo Mangazynem?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 20-03-2005 - 12:00
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

To tak po "zwiedzeniu" połowy kiosków w Bytomiu dostałem wreście upragniony numer Anime+. No to teraz moja konstruktywna krytyka:
Okładka jest spoko
Spis treści, newsy, recenzje anime równierz - może być więcej
dodatek na gorszym papierze:
uważam że kolor fioletowy jest niepotrzebny - ma być czerń i biel
recenzje mang są ok, h-corner tu już sie zaczyna Very Happy powinien być większy - mogli by dać recki hentai. Priest to totalna porażka - nie dawajcie tego szkodach tych 8 kartek zalanych tuszem do tego niewygodne czytanie i wogule jakieś takie dziwne w dotyku! Lecimy dalej miusic ok, nauka japońskiego rozszerzyć do 2 kartek Very Happy read it jest super, read me i z sieci dziwne to jakieś zwłaszcza ten catman. Artykuły o japoni są świetne - więcej więcej więcej, live action interseujące, figurki to porażka (coś ciekawszego powinno być) i końcówka siedmiu samurajów - naprawde świetne Very Happy. Już spodobały mi się kyo & riche - więcej Very Happy
Strona internetowa jaszcze nie działa, mam nadzieje że szybko otworzą i będzie można zaprenumerować. Ogólnie jest spoko i wiem że na 100% kupie następny numer Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 20-03-2005 - 12:45
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

dream*hunter >> kochana, "mangazyn" również dawał mangę za darmo. porównaj sobie ich jakość. chyba "anime+" dostanie minusa xP

zgadzam się z poprzednimi opiniami, iż poczytasz parę razy gazetkę i już wygląda, jakby krzyczała "wyrzuć mnie!" xD no chyba sypnąć troszkę grosza na lepszy papier i okładkę nie zbawi nikogo, prawda?
chociaż mimo wszystko debiut dość udany.

.ps. ciekawe, czy doczekamy siem magazynków o jakościu chociażby "cawaii" ^0^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 07-04-2005 - 22:21
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
A mi to tam się wszystko pasuje... pozwólcie im rozwinąć skrzydła...

TYPOWA POLSKA co nie zrobią i tak nie pasuje... HeHHHHHHHHHHHHHHHHHH
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 08-04-2005 - 03:06
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

zobaczysz raz 'cawaii!' i już chcesz więcej podobnych! *,* ponad 200 stron, śliczniutki, śliski papier, dużo kolorków i 500 jenów (czyli ok. 15 zł) *,* mioooodzio

ale wracając do 'anime+' - z chęcią zobaczę kolejny numer :3
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 08-04-2005 - 08:52
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Zejdz na ziemie. Tu jest Polska, gazety maja za maly naklad zeby oplacalo sie wydawac tak grube i takiej jakosci. I za 15 zl to ciezko u nas sprzedac gazete (jak pokazal Mangazyn za 12 jest to samobojstwo).
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 08-04-2005 - 10:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Ja się zastanawiam tylko z czasem wydawania, coś ktoś bąknął, że to ma być kwartalnik?
Hmmm no czarno tego tak nie widze, a nakład tej gazetki jest 15 000 egz. / komentarze dla siebie/

Dla mnie jest dobrze, lepsze to od Kawaii /obecnego/ więc wsio gra, z małymi niedociągnięciami, ale to kwestia wprawy i gustu czytelników- nie ma się co rzucać w końcu to pierwszy numer, Kawaii /stare/ też na początku zachwycające nie było, a potem, chyba każdy sam pamięta.

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 08-04-2005 - 10:31
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Tak, to jest na razie kwartalnik.
Co do bledow sadze ze nastepny numer bedzie zawieral ich mniej.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 08-04-2005 - 12:03
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Czyli częstotliwość wydawania, może ewentualnie ulec w przyszłości zmianie- dobrze wiedzieć.
W końcu na nich się człowiek uczy- nie Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 08-04-2005 - 13:12
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
Ja ogólnie to prosiłabym o rozwinięcie działu o J-music. Przydałyby się też jakieś plakaty z tamtejszymi "gwiazdami" ;] I nie plakaty formatu A4 tylko co najmniej A3 V_V
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 08-04-2005 - 15:10
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Raul napisał/a:
Tu jest Polska, gazety maja za maly naklad zeby oplacalo sie wydawac tak grube i takiej jakosci. I za 15 zl to ciezko u nas sprzedac gazete

no pacz, a 'cdaction' za prawie 20 zł sprzedaje się dość dobrze...
aaa, mówiłeś o rynku mangowym Razz


Raul napisał/a:
Co do bledow sadze ze nastepny numer bedzie zawieral ich mniej.

tylko czemu mam wrażenie, że będzie zgoła inaczej?

DreaM*HunteR napisał/a:
Ja ogólnie to prosiłabym o rozwinięcie działu o J-music.

zgadzam się w pełni. to co było w tym numerze to istny śmiech na sali (chociaż nie powiem, że nie było interesujące. sęk w tym, że ZA MAŁO!)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits