Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Alex
5 Temat postu: Duel Masters - Następca Yu-gi-Oh! ?  PostWysłany: 01-03-2005 - 14:18
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 14-02-2005



Na samym początku przepraszam za ten wypad z Hellsingiem. Rzadko bywam na forach i poprostu niepomyslałem, że może już być taki temat. Nie blokujcie go tylko usuńcie. Crying or Very sad SORRY Crying or Very sad
Ok, a teraz do rzeczy.
Co myślicie o Duel Masters ? Chodzi mi o anime jak i o grę w karty.
Dla mnie anime jest zabawne. fabuła niezbyt mi się podoba, ale wiadomo, to tylko pretekst do duelów. Duele są krótkie i takie mają być. Grający nie wyjaśniają jak działają poszczególne karty bo je znają. Głupie jest tylko, że nie pokazują każdego ruchu tylko niektóre albo z początku meczu kiedy Shobu ma 1 manę przeskakują odrazu na koniec kiedy już wygrywa.
Ale pozatym mi się podoba.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kjabolOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-03-2005 - 15:30
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 13-05-2004

Skąd: Eternal

Status: Offline
widzialem jeden odcinek, ale bardziej z takich anime wciagneło mnie Yu-Gi-Oh

_________________
ZGMF-X20A S-Freedom = ZAFT [ Zodiac Alliance of Freedom Treaty] Generation Unsubdued Nuclear Drive Assault Module Maneuver Fighter - X20A Strike-Freedom
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Alex
Temat postu:   PostWysłany: 01-03-2005 - 16:12
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 14-02-2005



Yugioh jest fajne ale mi sie podoba tylko karcianka. W anime zejdzie tylko Yugi, design niektórych postaci (np. Tea, Ishizu, Marik) i gra. Za dużo gadają podczas gry (niektóre duele trwają dwa, trzy odcinki a normalnie powinny trwać jakieś 10-20 min). Ciągle sie powtarzają, gadają dur o tym samym.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWysłany: 01-03-2005 - 16:16
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

Yu-Gi-Oh i Duel Masters - widziałem i nie podobają mi się. Są to anime dziecinne, którym jest poświęcone 99% stron w kawajcu. Mają nudną fabułe, dziwnych bohaterów a te ukazywanie dramatycznych emocji przy walce jest po prostu śmieszne. Cały czas gadają to samo, ciągnie się to, a dubbing jest żenujący. Cały ten dramat i powaga bohaterów w sytuacjach walki, dziwne zasady rozgrywki, akcja ( a raczej jej brak) zachowanie postaci i ogólnie sens sprawiają że nie wiem jak takie coś może być nazywane anime. Dla mnie seria jest żałosna i nic nie warta - gorsza od pokemonów. Jak lubujecie się w tasiemcach proponuje Naruto
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Alex
Temat postu:   PostWysłany: 01-03-2005 - 16:43
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 14-02-2005



Mnie w tych dwóch anime podobają się tylko Duel Monsters i Kayjudo (czy jakoś tak)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
neptunOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-03-2005 - 17:59
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 01-03-2005



Status: Offline
Dla mnie DM jest tragicznym pod względem fabuły i kreski anime, którego twórcy chcieli zarobic wykorzystując popularność, jaką cieszy się YGO (co do karcianki mam inne zdanie-nie mam jej nic do zarzucenia)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Alex
Temat postu:   PostWysłany: 07-03-2005 - 07:19
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 14-02-2005



A grywa ktoś w karty Yugioh lub Duel Masters ?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kjabolOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-03-2005 - 10:08
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 13-05-2004

Skąd: Eternal

Status: Offline
kupilem sobie karcianke w empiku, ale jest strasznie droga. Najlepiej to kupowac karty na allegro, tylko trzeba uwazac na podrĂłbki
OprĂłcz tego grywam sobiena Gameboyu Advance

_________________
ZGMF-X20A S-Freedom = ZAFT [ Zodiac Alliance of Freedom Treaty] Generation Unsubdued Nuclear Drive Assault Module Maneuver Fighter - X20A Strike-Freedom
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Alex
Temat postu:   PostWysłany: 07-03-2005 - 11:15
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 14-02-2005



A ja właśnie tylko na Gameboyu i w Yugioh i w Duel Masters, ale brakuje mi żywego przeciwnika, chociaż w Duelu są trudni gracze.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kjabolOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-03-2005 - 23:15
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 13-05-2004

Skąd: Eternal

Status: Offline
była jeszcze wersja komputerowa, znaczy wersja na PC ale jest bardzo słaba

_________________
ZGMF-X20A S-Freedom = ZAFT [ Zodiac Alliance of Freedom Treaty] Generation Unsubdued Nuclear Drive Assault Module Maneuver Fighter - X20A Strike-Freedom
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
tom_21Offline
Temat postu:   PostWysłany: 03-09-2005 - 21:45
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 22-08-2005



Status: Offline
Duel Master jest fajne.
WIdziałem kawałek na cartoon network.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-09-2005 - 22:36
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Z czego z "animesuki"? Laughing
Musisz pamiętać ze oni produkują anime głownie na rynek rodzimy. A w Japonii istnieje kilka tysięcy podobnych forków i innych form dowiadywania się o tym co mysli publika o takiej czy inszej serii.
Pozatym jest jeszcze kwestia że gusta japońskie są nieco inne niż nasze (a przynajmniej moje Wink ). Moze tam wszystko nudzi się wolniej, albo po prostu w natłoku (suby powstają dla niewielkiej raptem części wszystkich wyświetlanych w Kraju Wschodzącego Słońca anime, podobnie jest ze skanlacjami) żadko kiedy zdarza się by jedna stacja puszczała 2 podobne do siebie serie. Wiem jak to nieprawdopodobnie brzmi, ale wg. danych ich Ministerstwa Informacji (na rok 1997) było tam 128 stacji nadających "zwykłe" (tj. bez "pay-per-view", "HD-TV" innych odmian) programy. Z takim wyborem, cieżko im się dziwić, prawda?

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
wormageOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-09-2005 - 21:18
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 10-07-2005

Skąd: buahahahahahaha...

Status: Offline
ano w sumie racja... ale chyba co za duzo to nie zdrowo

_________________

 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ConRedOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-01-2006 - 23:08
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 06-01-2006

Skąd: Trzeci karton od lewej

Status: Offline
Nie no Duel Masters jest w porzo, nawet udany dubbing a humor jest zajebisty(trafiający w sedno) np. jak Shobu przerywa dialog bo kończy się odcinek a ojciec Rekuty mówi"nie cierpię kiedy tak robią"
A co do Yu-Gi-Oh to rzeczywiście denny dubbing, brzmi jagby brali przypadkowe osoby z ulicy i kazali podkładać głosy.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Alex
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2006 - 07:24
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 14-02-2005



Zgadzam sie. Polska (albo przynajmniej Polsat) są marnymi dubbingowcami. Nie umywają się do Niemców, którzy rzadko (naprawdę bardzo, bardzo rzadko) nie dubbingują zagranicznych programów.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits