Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
IggIOffline
Temat postu: Miało byc bez polityki ale...  PostWysłany: 29-05-2003 - 12:55
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Kochani forumowicze zdaję sobie swietnie sprawe że to na 50% zbyteczne ale jednak musze sie upewnić że wszyscy p.t. forumowicze pójda do urn i ZAGŁOSUJĄ a jesli prawo nie daje im tej sposobności by zawlekli (choćy i siłą) rodziców, dziadków, ciocie i wujków, kuzynów -słowem wszystkich...
Pisze to by potem nie było (tak charektystycznego dla naszego narodu) narzekania i czucia sie mądrym po szkodzie...
IDŹCIE ZAGŁOSOWAĆ NA REFERENDUM- głosujcie jak chcecie i jak wam serce i mózg (lub inny organ) dyktuje
ale IDŹCIE ZAGŁOSOWAĆ #evil

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-06-2003 - 08:47
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Cool No
tym rayem wam sie upieklo Twisted Evil

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-06-2003 - 12:31
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Ledwo , ledwo.
No ale jesteśmy Europejczykami Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-06-2003 - 10:30
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Wiesz Europejczykami, jak trafnie zauwazyla kiedys Nika, jestesmy faktycznie od Wielkiej Wedrowki Ludow, choc mieszkalismy w zupelnie innej czesci kontynentu, a na pewno 8 wiekow dluyej niz tacy Hiszpanie nad ktorymi panowali Mauretanie az do upadku Malagi... Razz

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-06-2003 - 11:01
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Czytajcie i placzcie... ze smiechu Razz
STRONY LPR I UPR ZADZA!!!! Twisted Evil


Cytat:
Sieciowy katalog inicjatyw prawicowych


Internetowy magazyn zwolennikow wolnego rynku


30/5/03
Najnowsza wiadomość w tym dniu: I będą znaki na niebie i na ziemi....

- rakier godz. 22:00 PST
I są! W tydzień po referendum na Słowacji było trzęsienie ziemi w tym kraju... A na tydzień przed początkiem referendum w Polsce będzie częściowe zaćmienie słońca! Cieszmy się że tylko częściowe, to znak!
Czymże bowiem jest Unia Europejska! Jest słońcem, przynajmniej dla większości naszego społeczeństwa rozentuzjazmowanego rychłym wcieleniem. Już dawno wiedziałem, że na fladze Unii Europejskiej, w środku, pomiędzy gwiazdkami czegoś brakuje. Że miejsce to zostawione nie jest bez powodu, otóż, gdy cała Europa się zjednoczy, to tam właśnie zostanie wklejone słońce. Już teraz panowie Kwaśniewski, Miller, Kalinowski, Kaczyński patrzą w tę flagę Unii, jakby dostrzegali, że to słońce już dawno tam jest, a nie tylko będzie! Niemal z takim samym uwielbieniem wpatrują się w tę flagę z brakującym słońcem, jak niegdyś wpatrywali się w słońce narodów – wielkiego Stalina! I nie jest to, jak chcą przeciwnicy Unii, miejsce na czarną dziurę, w którą rychło wpadniemy!
A tu 31.05.2003 r. ok. godz. 5,30 nastąpi częściowe zaćmienie Słońca. W Polsce będzie widoczne jedynie 20% tarczy gwiazdy, 80% zasłoni księżyc! Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że ta chwilowa ciemność ma jasne przesłanie. Oto działanie wywrotowe! Ciemny księżyc zasłoni nam jasne słońce! Co więcej nie tylko ciemny księżyc, ale jakże ciemnogrodzki, zacofany i wsteczny! Dlaczego? Dlatego że będzie przesuwał się nad biegunem północnym tuż nad Grenlandią, która z Unii zdradziecko wystąpiła (swoją drogą to te foki i misie polarne mają łeb na karku) i w związku z tym jego cień nie będzie przesuwał się z zachodu na wschód, tylko odwrotnie! A wiadomo czego symbolem jest Księżyc! To symbol zacofania i parafiańszczyzny. Nie od parady warchoł i Sarmata – Twardowski tam zwiał, a i dzisiejsza młodzież, postępowa i światła, zapatrzona w słońce Unii woła: „księża na księżyc!” I teraz ten księżyc, choć na chwilę chce zatrzymać konieczność dziejową i zaćmić słońce. I to w jakich proporcjach! 80% tarczy słońca zniknie pod ciemnotą czyli, ze mimo wcześniejszych deklaracji przedstawicieli Kościoła aż 4/5 księży zdradziecko popiera wstecznictwo! Czyżby było to proroctwo wyniku referendum?
A więc członkowie komisji obwodowych do dzieła, nie pozwólmy, aby to zaćmienie było trwałe! Już dziś należy podliczyć głosy i zaćmieniu wstecznictwem stanowczo odpowiedzieć NIE!
Niech żyje jasne słońce Unii Europejskiej! A Księżycem i jego przedstawicielami będziemy tak kierować, aby już nigdy w Europie zdradziecko nie przesłonili nam Słońca!

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-06-2003 - 12:08
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Najgorsze jest to ze ktos czyta te bzdury i bierze na powaznie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-06-2003 - 13:03
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Confused Nikogo na tym forum nie podejzewalbym... wiec na razie nie kasuj... Razz
A swoja droga to tam jest jedna prawda... zacmienie slonca i ciemnosc pokazuje gleboka pomrocznosc jasna autora cytowanego przeze mnie tekstu... Twisted Evil
Nie wiem jak u was ale w naszym slicznym miescie zaczal pojawiac sie niejaki Liwiusz Ilasz...ktory jako prawdziwy Sarmata oglaszac swoja ksiazke 'NOWA WIZJA POLSKI' w ktorej domagal sie zmiany pytania referendalnego na 'Gdzie idziemy do UE czy do NAFTA?'...
Ale potem zjechali go felietonisci Metropolu (bezplatnej gazetki wychodzacej w wielkim nakladzie w warszawskim metrze) i koles zniknal... ale brat mi donosi ze stworzyl juz cos nowego...
'JAK WYDOSTAC SIE Z BRUKSELSKIEJ MATNI?'...
Tego typu idiotow to trzeba podziwiac...
... tak jak sie podziwia ludzi probujacych wyjsc z pokoju bez klamek.. #evil

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-06-2003 - 21:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Niezłe...
Ale najbardziej mi się podoba ten tekst, że Unia jest tak naprawdę spiskiem Żydów i Niemców, zawiązanym od samego początku przeciwko Polsce... ONI chcą zagarnąc nasze ziemie, wybic nas eutanazją, aborcją i podatkiem, a z reszty zrobić podludzi-niewolników...
Ech, jak czytam takie stwierdzenia, to zaczynam się bac tego kraju...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-06-2003 - 10:49
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Razz Bhe, to jeszcze nic..
jakis koles wreczyl mi kiedys ulotke na nowym swiecie ktorej autor (Bodajze i posel Wrzodak ale sie nie zaloze) przekonywal ze
...Z unii z Niemcami mysmy sie wypisali juz w 1410...
Jak juz sie pozbieralem z ziemi, Bogu dzieki bylo cieplo i sucho a wlasnie wracalem z egzaminu, nie moglem sie powstrzymac i sie spytalem kolesia czy on w to wierzy... Razz
Spojrzal sie na mnie tak ze chcialem sie go spytac o nazwisko i adres (tak w razie gdyby wprowadzili przymusowa eutanazje) Twisted Evil

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-06-2003 - 11:16
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Hehehe... Razz wlasnie wszedlem na strony LPR i szukam jakichs reakcji na referendum... a tu cisza... Confused Wink
BTW. Oni naprawde nienawidza Niemcow... przegladam ich strone na komputerze z nalepka SIEMENS i juz 2 razy mi sie Blue Screen of Death pokazal... Razz

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-06-2003 - 12:04
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Kiedyś mój brat dostał jakąś ulotkę na uniwerku, ale z tego co tam pisało to się do teraz nalewa Laughing
np. że kiedy już Polska wstąpi do unii to ta zmieni nazwę na wielkie cesarstwo niemieckie
albo że do każdej rodziny na wsi przyjedzie rodzina żydów który będą liczyć kury w gospodarstwie Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
nawet zastanawiali się z kolegami czy to aby nie żart...

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-06-2003 - 16:46
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Co do referendum. Rozumiem, ze mozna być przeciw równiez dobrze jak za. Ale straszliwie mnie wkurzył Giertych prosząc, by ludzie nie szli na referendum. Wiecie, ja mam problem na swoim osiedlu. Ponieważ jesteśmy wspólnotą ważniejsze decyzje sa podejmowane absolutną większością. Trzeba wiec mieć jednolitą decyzję kilkuset osób. Wiem najlepiej, co znaczy zebranie czegoś takiego. To po prostu masakra. Ludzie sobie olewają i przez tych niegłosujących olewaczy wszyscy mają kłopoty. dlatego wnerwia mnie niesamowicie, jak ktos jeszcze wzywa do niegłosowania.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-06-2003 - 21:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Hmm.. Ten przytoczony długi kawałek tekstu - a jeśli koleś po prostu robił sobie jaja? Dopuszczam tę możliwość, bo mam kumpla - Węgrzyna - z którym bardzo często nabijamy się właśnie w ten sposób, np zrzucamy rozmawiając między sobą winę za cokolwiek (bezrobocie, dziury w drogach, deszcz, brzydotę ludzką) na Żydów, kosmitów, cyklistów, niewiernych czy kogo tam jeszcze. Jeśli ktoś nas z boku posłucha to pomyśli - "ale debile". Ale jeśli ktoś wie, że to tylko żarty...

Co i tak nie zmienia faktu, Ĺźe ludzi po prostu ciemnych i zaciemnionych mamy w Polsce nadmiar...

A ja byłem, głosowałem, miód i mleko (wino :P ) piłem :)))

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-06-2003 - 23:53
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
To o liczeniu kur to i ja słyszałem ^__^
A widzieliście to?
Hehehe... Trzymajcie się krzeseł...
Pokazuje to na każdym forku, na jakim jestem i wszystkim się podoba ^__^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-06-2003 - 08:52
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Niezle... niezle...
Na onet.pl kiedy wpiszesz 'UPR' jednym z wynikow bedzie link do strony pt: FANKLUB ROMANA GIERTYCHA Razz
Niestety strona padla... pewnie przez zbyt wielki napor gosci...
Co do cytytow ktorymi upstrzona jest ta strona to przypomnialo mi slowa ktore red. naczelny Tygodnika Powszechnego rzucil Giertychowi w Kropce nad i gdy ten cytowal wyrwane z kontekstu akapity dokumentow... prosze pana, wie pan ze rabinackie przezucanie sie cytatami... nawet nie musial konczyc... nasz Ali G. stracil watek... Razz

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits