Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MetAtroNOffline
Temat postu: G.U.R.P.S. Discworld  PostWysłany: 16-02-2005 - 22:49
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
Wlasnie dostalem od kolegi wydrukowany podrecznik. Usiluja mnie zmusic do poprowadzenia sesji w klimacie Swiata Dysku. A ja staram sie przebrnac przez podrecznik :> Ma toto ponad 200 stron tekstu, opatrzone jest ilustracjami Jedynie_Slusznego Paul'a Kidby'ego i jest w calosci po angielsku :> Poki co jestem dopiero na samym poczatku, ale cala ksiazka jest utrzymana w takiej konwencji jak wszystkie ksiazki Pratchett'a wiec czyta sie raczej przyjemnie, zwlaszcza nieodzowne przypisy. Mozna ten podrecznik potraktowac jako pewnego rodzaju kompendium wiedzy o Dysku Smile

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: G.U.R.P.S. Discworld  PostWysłany: 16-02-2005 - 23:16
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Niezłe, kurde może wreszcie się przkonam do fantasy-RPG Wink
Chociaż "fantasy" ma się do twórczości Prachetta to tak jakby nazwać II Wojnę Światową "zamieszaniem gdzies na półwyspie o nazwie Europa"...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu: G.U.R.P.S. Discworld  PostWysłany: 17-02-2005 - 08:50
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
I tam sa statystyki Babci Weatherwax :> I wielu innych postaci :> Tyle ze jest po angielskiemu i czasem sie gubie, zwlaszcza w nazwach geograficznych. Ale coz, nie przewiduje sie wydania zadnego GURPS'a na jezyk polski bo jestesmy jakims krajem trzeciego swiata niewartym uwagi.

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: G.U.R.P.S. Discworld  PostWysłany: 17-02-2005 - 10:20
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Satystyki Babci? Mozna wiedizec odnośnie czego? (Ilość mężów, synowych czy może coś inszego?)
Jeśli tylko będzie ci się chciało to przepisać, bardzo chętnie ci to przetłumaczę.
Co do nazw geograficznych, polecam Ye Mappe of Discworld (uzupełnione tez o A Tourists Guide of Lancre choć to jest "a kingdom you can spit across" i Death's Domain, the Map) - mapy tez nigdy nie były tłumaczone więc w ostateczności GM pokaże co i gdzie się dzieje...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu: G.U.R.P.S. Discworld  PostWysłany: 17-02-2005 - 10:57
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
npelne statystyki wzgledem postaci babci jako ewentualnego NPC, od razu nadmieniam ze nie ma statystyk Smierci, ale sa staty np. kota na ktorym jezdzi Smierc Szczurow Smile
a ze sie tak spytam, masz moze te pozycje ktore wymieniles w postaci PDF?? byly by barodz uzyteczne Smile

tlumaczenie by sie przydalo, ale to syzyfowe prace, 250 stron tekstu o ile sie nie myle :> moze sie kiedys za to wezme, a jak cos to sie bede konsultowal ewentualnie wzgledem niuansow. Smile

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: G.U.R.P.S. Discworld  PostWysłany: 17-02-2005 - 11:11
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Kota?
PrzecieĹź on jeĹździ na kruku (bardzo pyskatym kruku do tego...)
Oki doki.

Cytat:
a ze sie tak spytam, masz moze te pozycje ktore wymieniles w postaci PDF?? byly by barodz uzyteczne

Pewnie że by się przydały, może bym nawet podał... gdyby m wiedizał O CO CHODZI... gomene... czym jest PDF
(dla mnie, baki, to plik otwierany Adobe'm)
Acha czy moze trafiłes na Foul Ole Ron'a i jego statystyki Smile

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu: G.U.R.P.S. Discworld  PostWysłany: 17-02-2005 - 13:01
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
udalo mi sie znalezc Map of Ankh Morpork, Death's Domain i Map of Discworld jako skany, tyle ze w malej rozdzielczosci i kiepskiej jakosci, nie nadaje sie do ewentualnego wydrukowania :/

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu: G.U.R.P.S. Discworld  PostWysłany: 17-02-2005 - 13:03
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Statystyki Śmierci? To ile on ma siły, int, czy co tam w GRUPSie jest? DIscworl to raczej storytelling niż takie zmechanizowane coś jak GRUPS.
Chociarz fajnie by tak pograć w Discworld Rpg .
Nie jesteśmy krajem III świata, będize polska edcja WFRP 2, wiec nie jest źle..
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu: G.U.R.P.S. Discworld  PostWysłany: 17-02-2005 - 13:06
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
no a jednak na gurpsie wyszlo :> musze orze zto przebnac i przez Discworld Also tez by sie przydalo. ale mnie wrobili... Wink

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu: G.U.R.P.S. Discworld  PostWysłany: 04-03-2005 - 13:01
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
no to zostalem wrobiony w prowadzenie gry w Swiecie Dysku i sie juz z tego nie wykrece Twisted Evil tylko co ja mam zrobic z trollem pacyfista i barbarzynka nikczemnego wzrostu taszczaca za soba 3 tony sprzetu?? Very Happy mam juz niejakie pomysly ciekawe tylko jak ja je wprowadze w zycie. a poki co dalej poznaje mechanike GURPS.

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits