Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
AlquaOffline
4 Temat postu: DOJIcon 5! 6 - 7 sierpnia 2005 w Krakowie!  PostWysłany: 14-01-2005 - 21:50
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-08-2003

Skąd: KrakĂłw

Status: Offline
Hej!
Przypadł mi zasczyt, aby w imieniu organizatorów zaprosić Was wszystkich na kolejny (piąty już!) DOJIcon. w dnaich 6 - 7 sierpnia przygotowujemy dla Ciebie drogi czytajacy mnóstwo atrakcji ^_^.
Wbrew panujacymw Polsce zwyczajom postanowiliśmy nie obiecywać "niewiadomoczego",a psiać tylko konkrety pewne. Dlatego też na naszej stronce podane są tylko atrakcje, które już sa praktycznie gotowe ^_^. Na dobry początek:
- Konkurs fanowski
- "Czy mangowcy są subkulturą?"
- Panel yaoi
Więcej informacji i ciekawostej na: www.dojicon.prv.pl

_________________
Elen sila lumen omentielvo!
Zapraszamy na DOJIcon7!
11 - 12 sierpnia 2007
www.dojicon.pl
Blog: www.alqua-londe.blog.pl
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ezoOffline
Temat postu: DOJIcon 5! 6 - 7 sierpnia 1005 w Krakowie!  PostWysłany: 15-04-2005 - 00:41
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 09-04-2005

Skąd: KrakĂłw/Wiedeń

Status: Offline
no musze przyznac ze mimo ze od dosc dawna ogladam anime to nigdy nie interesowalem sie "sceną" jezeli mozna to tak nazwać. chyba sie nawet przejade jako ze i tak mieszkam w krakowie wiec ok. nie wiem tylko jednej rzeczy. mianowicie , wyslalem pieniadze (te 20 zl) i nie wiem czy dostane jakies potwierdzenie czy nie i jak to wyglada cala ta procedura

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: DOJIcon 5! 6 - 7 sierpnia 1005 w Krakowie!  PostWysłany: 15-04-2005 - 11:59
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

jak Ci ludzie się cofną te 1000 lat wstecz? Wink

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AlquaOffline
Temat postu: DOJIcon 5! 6 - 7 sierpnia 2005 w Krakowie!  PostWysłany: 17-04-2005 - 13:23
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-08-2003

Skąd: KrakĂłw

Status: Offline
Why 1000 lat wstecz??
A potwierdzenie dostaniesz Smile.
A co do konwentu to przygotowujemy na najbliższe dni nowe informacje Smile. Tzn więcej nowych bo ogólnie to co chwila cos nowgo piszemy ^_^

_________________
Elen sila lumen omentielvo!
Zapraszamy na DOJIcon7!
11 - 12 sierpnia 2007
www.dojicon.pl
Blog: www.alqua-londe.blog.pl


Ostatnio zmieniony przez Alqua dnia 17-04-2005 - 14:36, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: DOJIcon 5! 6 - 7 sierpnia 1005 w Krakowie!  PostWysłany: 17-04-2005 - 13:36
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

why? popatrz na temat swojego postu... Wink no ale w Krakowie wszystko jest moĹźliwe

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AlquaOffline
Temat postu: DOJIcon 5! 6 - 7 sierpnia 2005 w Krakowie!  PostWysłany: 17-04-2005 - 14:35
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-08-2003

Skąd: KrakĂłw

Status: Offline
Humm nie wiem czemu sie zmieniło na 1005 Very Happy zwłaszcza, ze w głownym temacie jest 2005 Smile

_________________
Elen sila lumen omentielvo!
Zapraszamy na DOJIcon7!
11 - 12 sierpnia 2007
www.dojicon.pl
Blog: www.alqua-londe.blog.pl
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu: DOJIcon 5! 6 - 7 sierpnia 2005 w Krakowie!  PostWysłany: 17-04-2005 - 15:36
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
No dobra to kto z ekipy kasumian tam będzie- ewnetualnie ??

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu: DOJIcon 5! 6 - 7 sierpnia 2005 w Krakowie!  PostWysłany: 17-04-2005 - 20:01
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ja RACZEJ na pewno - raczej, bo jest dosc odlegly termin i nie wiadomo co wypadnie.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu: DOJIcon 5! 6 - 7 sierpnia 2005 w Krakowie!  PostWysłany: 17-04-2005 - 20:37
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
A no racja... w sumie to dobry temat.
Czy mangowcy są subkulturą... heh... ale ja się jakoś nie wyróżniam jak dres/metal/skejt z tłumu i nie widac po mnie "ta czyta mangi ogląda anime i slucha j-music" =.='
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AlquaOffline
Temat postu: DOJIcon 5! 6 - 7 sierpnia 2005 w Krakowie!  PostWysłany: 17-04-2005 - 20:48
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-08-2003

Skąd: KrakĂłw

Status: Offline
Panel przewiduje dyskusję, a ponadto temat jest w formie pytającej Razz

_________________
Elen sila lumen omentielvo!
Zapraszamy na DOJIcon7!
11 - 12 sierpnia 2007
www.dojicon.pl
Blog: www.alqua-londe.blog.pl
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu: DOJIcon 5! 6 - 7 sierpnia 2005 w Krakowie!  PostWysłany: 17-04-2005 - 21:51
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
No tak tak. Ja chcę wyrazić, że to jest niezwykle dobry pomysł z dyskusją na taki temat. Gratuluję osobie która wymyśliła inwencji ^^

ten konkurs wiedzy jest trudnyyy???

/hue hue ... cosplay Twisted Evil /
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AlquaOffline
Temat postu: DOJIcon 5! 6 - 7 sierpnia 2005 w Krakowie!  PostWysłany: 17-04-2005 - 23:00
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-08-2003

Skąd: KrakĂłw

Status: Offline
Cóż wymyslić panel to najtrudniejsza część Very Happy Ale jakoś sie udało Smile. konkurs wiedzy.. nie wszystkei pyatnia sa gotowe, ale jak na arzie większosć z tych któe mam wymyślałem bez pomocy naukowych wiec nie powinny być starszliwie trudne Wink.

_________________
Elen sila lumen omentielvo!
Zapraszamy na DOJIcon7!
11 - 12 sierpnia 2007
www.dojicon.pl
Blog: www.alqua-londe.blog.pl
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu: DOJIcon 5! 6 - 7 sierpnia 2005 w Krakowie!  PostWysłany: 18-04-2005 - 02:12
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

ja w sumie nie mam pojęcia. wypadałoby się zjawić, bo nigdy na doji nie byłem.
z drugiej strony jednak perspektywa kilkunastogodzinnej jazdy pociągiem + nieodległa reanimka oponują przed tym. dodatkowo uzależniony jestem od tego, czy H!P nie wyda czegoś. bo jak tak, no to lżej mi puścić kasę na parę singli/albumów/dvd niż na kon.

póki sierpień daleko, na razie luz. pomyślem.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu: DOJIcon 5! 6 - 7 sierpnia 2005 w Krakowie!  PostWysłany: 18-04-2005 - 16:26
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
U mnie też nie wiadomo, jeśli będą sprzyjające okoliczności to czemu nie, ale jeśli będę musiała wybierać między doji a reanimką to pojadę na to drugie Rolling Eyes (po za tym trasa pociągów z wysokim statusem ryzyka >.< )

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AlquaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-04-2005 - 15:39
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-08-2003

Skąd: KrakĂłw

Status: Offline
Zgodnie z obietnicą dostarczam, w torebce najnowsze informacje ^_^. Dzisiejszy news jest akurat dosyć ważne, a przynajmniej przydatne ^_^. ale do rzeczy. W końcu zdecydowaliśmy się na podanie lokalizacji konwentu. Nie robiliśmy tego wcześniej ponieważ nie chcieliśmy podawać informacji niepotwierdzonych. Jednak dzisiaj możemy już oficjalnie poinformować, że konwent odbędzie się w Zespole Szkół Energetycznych w Krakowie na ulicy Loretańskiej 16. Jest to tylko kilka minutek drogi od rynku więc wszędzie jest blisko ^_^.
Jeszcze raz zapraszam wszystkich bardzo serdecznie i zapewniam, że warto będzie się pofatygować do Krakowa Smile
Wszelkie informacje znajdziecie oczywiście na naszej stronie: www.dojicon.prv.pl

_________________
Elen sila lumen omentielvo!
Zapraszamy na DOJIcon7!
11 - 12 sierpnia 2007
www.dojicon.pl
Blog: www.alqua-londe.blog.pl
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits