Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
KellyOffline
Temat postu: Oh! My Goddess  PostWysłany: 06-01-2005 - 08:36
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Chyba trzeba znowu odświeżyc stare mangi opowiadające o miłości Belldandy i Keichiego, gdyż, jak informuje trailer, niedłużko rozpoczynają sie emisje serialu TV. Klasyczna manga, mozna się tylko zastanawiać, na ile klasyczna okaże się seria TV. 5 OAVałek i 1 film mimo, ze fajnie zrobione, pozostawiały uczucie potężnego niedosytu oraz wiele niedopowiedzeń. Zresztą, zrozumiałe, biorac pod uwagę liczbę odcinków. Chciałbym, żeby teraz uległo to zmianie, zwłaszcza, żeby mocno poszerzono wątki w postaciami pobocznymi, złaszcza pozostałymi boginkami, łącznie z Peorth, oraz z Megumi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SheitanOffline
Temat postu: Oh! My Goddess  PostWysłany: 06-01-2005 - 12:36
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 19-07-2003



Status: Offline
dzis leci w jap tv 1 ep--> pewnie jutro sie pojawi rawik-ciekawe kto sie sepnie na tlumaczenie

_________________
I really should get a decent signature
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu: Oh! My Goddess  PostWysłany: 07-01-2005 - 12:00
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Przewidywania były słuszne, RAW został udostepniony, jednakże wolę poczekać na jakiś sub.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzych AyanamiOffline
Temat postu: Oh! My Goddess  PostWysłany: 10-01-2005 - 09:11
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 21-02-2003



Status: Offline
Wersja angielska już jest. Ciekawe jak to wyszło w praniu.

_________________
Braki w sprzęcie? A co to takiego? Idziesz do najbliższej arabskiej chałupy, dajesz gospodarzowi w ryj i on uprzejmie otwiera piwnicę pytając: C3? F1? AK-47?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SheitanOffline
Temat postu: Oh! My Goddess  PostWysłany: 10-01-2005 - 09:41
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 19-07-2003



Status: Offline
no Solar wczoraj wyskoczyl-dzis zassam i zobacze.

_________________
I really should get a decent signature
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-01-2005 - 10:51
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Obejrzałem, jednakże zwyczajnie nie jestem w stanie ocenić po pierwszym odcinku, bowiem właściwie nic tam się nie dzieje. Znaczy, jeżeli porównać z serią OAV oraz z mangą. Jest to typowe wprowadzenie opisujące głównego bohatera, lekkiego pechowca, mającego jednak dobre serduszko.
Początkowo zwróciłem uwagę na opening, gdzie Keichi przypomina młodego herosa. Przynajmniej tak jest rysowany. Wydał mi się stanowczo zbyt przesadzony, jednakże podczas wydarzeń z pierwszego odcinka rzeczywiście okazuje się lekko ciamajdowaty, czyli dokładnie tak, jak powinno być. Jeżeli Keichi z openingu będzie tym Keichim, który pojawi się w późniejszych odcinkach serii, będzie to dowód, jak bardzo może miłość zmienić człowieka.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-01-2005 - 16:16
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
OMG ileż można.... ale poczekam co napiszecie po 4-5 epku to może się wtedy skusze... ta seria jest monotonna i boje sie że TVce też nic nowego nie pokażą

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SheitanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-01-2005 - 18:05
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 19-07-2003



Status: Offline
znalazlem chwile co by looknac w koncu ep no 1.
I co? No jestem troche zawiedziony. Podejrzewam iz to bedzie troche taka rozszerzona versja OAVki (cos a'la Hanaukyo Maids-La verite-->nowa stara wersja).
Do 20 epow nie da dobrze sie strescic 30 tomowej mangi. A nie sadze zeby chcieli wszystko oddawac wiernie-musialoby byc z 70-90 epow.
Liczylem ze moze poszerza historie po Oavce, a tu niet-od nowa polska ludowa. Nie wiem, ten Morisato wydaje mi sie za bardzo ciamajdowaty w porownaniu do orginalu, no i ta Belldandy jest taka jakas dziwna:) Orginalna lepiej wygladala-ta zas, za mlodo, mniej dojrzale, hmm?
Jedyny plus ze zostawili seiyu ( czy jak to sie tam pisze), ale zebym byl wielkim fanej tej serii to raczej nie.

Chyba potraktuje to jako zapychacz.

_________________
I really should get a decent signature
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SheitanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-01-2005 - 20:31
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 19-07-2003



Status: Offline
oki, jestem po 2 epie - znalazlem potwierdzenie swojej teori- jest to poszerzenie OAVki. 1 ep OAV rowna sie 5 epkom serii (skoro 1 ova to 5 epow, wiec 5x5=25, plus jakis jeden odcinek, tak wiec wyjdzie nam 26-a tyle to ma liczyc). Serialnie-w drugim odcinku jeszcze nie znalazl swiatyni. Dluga droga....

_________________
I really should get a decent signature
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
BunnyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-01-2005 - 15:29
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 19-10-2003



Status: Offline
Cytat:
Do 20 epow nie da dobrze sie strescic 30 tomowej mangi. A nie sadze zeby chcieli wszystko oddawac wiernie-musialoby byc z 70-90 epow.

o niczym innym nie marze Very Happy od czasu Maison Ikkoku nie było żadnego dobrego romansu-tasiemca, a z tego może być coś takiego Smile choć tutaj w sumie nie ma się nad czym rozwodzić Smile Verdandi jest od pierwszego spotkania "przeznaczona" kejciemu Smile

Cytat:
oki, jestem po 2 epie - znalazlem potwierdzenie swojej teori- jest to poszerzenie OAVki. 1 ep OAV rowna sie 5 epkom serii (skoro 1 ova to 5 epow, wiec 5x5=25, plus jakis jeden odcinek, tak wiec wyjdzie nam 26-a tyle to ma liczyc). Serialnie-w drugim odcinku jeszcze nie znalazl swiatyni. Dluga droga....

hah, pamiętam tą krótką drogę w OAV-kach, jak ich wspólne lata zrobili w ciągu takiego "flashbacku" trwającego parę sekund Smile no faktycznie, seria tv jest o wiele wolniejsza w porównaniu do OAV

Cytat:
no i ta Belldandy jest taka jakas dziwna:) Orginalna lepiej wygladala-ta zas, za mlodo, mniej dojrzale, hmm?

no właśnie.. mi też ona coś niezbyt przypomina tą starą... w ogóle kreska jest jakaś mniej staranna i troche ma głos inny.. no cóż.. ale lepszy stary głos niż ayako kawasumi, która na bank dostała by tą role [teraz nie ma żadnego anime bez niej]

_________________
Let's be together kaorin
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Keiichi16Offline
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2005 - 22:02
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 23-01-2005

Skąd: Olsztyn

Status: Offline
AMG to jedno z moich ulubionych anime...dla ludzi, którzy obejrzeli serie oavek i film kinowy i czują niedosyt polecam Mini Goddess (48 7-minutowych odcinków)^^

_________________
animce zostawiają bardzo duży ślad na psychice każdego człowieka.......wiem coś o tym XD
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ZeroOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2005 - 22:28
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 22-01-2005

Skąd: Olsztyn-biurko

Status: Offline
<Amg mi sie osobiscie nie spodobalo(seria) ale z tego co widzialem po teledysku kinowka jest zajefajna...>

_________________
Me o tojite kanaderu,
Kimi e okuru kono uta.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ChronoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2005 - 22:36
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 04-09-2004

Skąd: Warszawa/NY

Status: Offline
obejrzalem 3odcinki ja narzie i powiem ze poprostu swietna seria i chcem wiecej
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2005 - 22:56
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Hmmm, anime jest fajne... ale
po pierwszym epie uważam że Belldandy przydałby sie inny rysownik (wygląda jakby postarzała sie o 10 lat,mozliwe ze to przez serie o Mini Godeskach, choć z kinówek tez pamietam ją jako dziewczynke), podobnie jesli chodzi o gł. bohatera. K1 - wygląda IMHO jakby codziennie ktoś dawał mu patelnią w twarz, aż zrobiła się nienaturalnie wielka i okrągła.
Z drugiej jednak strony oprawa graficzna, tło i efekty specjalne zasługuja na najwyższą ocenę. (Szczególnie podobały mi się napisy-zaklęcia, przechodzące w ciągu kilku klatek w coś co można pewnie zobaczyć w centralce telefonicznej.)

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 26-01-2005 - 15:58
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

po dwóch odcinkach skasowałam - nie podoba mi się: manga jest ładniej narysowana i ciekawsza - anime jest nużące: przez dwa odcinki nic się nie działo a postacie wydają się strasznie okrągłe - denerwują mnie te wyeksponowane dziurki w nosie

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits