Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo
Herbert WestOffline
Temat postu: Żywność bardzo alternatywna  PostWysany: 06-11-2004 - 15:31
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 29-01-2003

Skd: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Zgadzam się z Wami - smieszne i żałosne jest gdy osoba pije/bierze coś tylko po to żeby potrafić się bawic. Co innego, jezeli siąda kumple, popijają pivko czy cos mocniejszego, i gadają, i świetnie się bawią, i jest humorek, i jest klimacik - ale i bez tego potrafią się tak samo bawić, pod wpływem chwili czy nastroju. Z reszta, chemiczna zabawa to nie zabawa - w tym sensie, że szpikowanie się czymkolwiek, od landrynek poprzez alkochol na narkotykach skończywszy - to tylko oszukiwanie się. Jezeli mogę - to jak porównać masturbację z seksem z ukochaną osobą - kwestia półśrodka Wink Z resztą jak wskazuje przykład rozlicznych barów, dyskotek, pubów, czegokolwiek - wiele jest osób gotowych się tak "oszukiwać".

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
nika
Temat postu:   PostWysany: 06-11-2004 - 16:29
Moderator
Moderator


Doczy/a: 26-08-2002

Skd: Warszawa

no co do landrynek... napchanie się czekoladą znacznie poprawia humor... albo mleniem czekoladowym, nie Tigruś?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysany: 06-11-2004 - 17:53
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 29-01-2003

Skd: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Ja jak mi źle potrafię wpierdzielić kilka czekolad pod rząd - najlepiej mi się do tego celu nadaje biała Smile To jest ta tak zwana kobieca strona mej natury Wink

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysany: 06-11-2004 - 17:56
Moderator
Moderator


Doczy/a: 29-11-2002



Status: Offline
Mi najlepiej smakuje czarna dmuchana... Białej nie lubię, za słodka, jak na mój gust...
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysany: 06-11-2004 - 18:35
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Doczy/a: 31-08-2002



Status: Offline
Sinner to tak jak ja - też białej nie trawie Smile
A tak w ogóle to czekolada ma jakiś tam składnik (nie pamiętam jaki) że właśnie poprawia humor, a jeśli mamy problemy z nauką to też najlepiej sobie wcząchnąć taką pełnomleczną tabliczkę i powinno być chociaż trochę lepiej Very Happy

Widzę że przechodzimy na inne uzależnienia Wink

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysany: 06-11-2004 - 18:58
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 30-09-2002

Skd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Dopamina

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysany: 06-11-2004 - 19:34
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Doczy/a: 04-07-2003



Status: Offline
biala czekolada jest dobra bo jest dobra i koniec. i ogolnie produkty mleczne. a gorzkiej czekolady nie cierpie.

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysany: 06-11-2004 - 23:56
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 29-01-2003

Skd: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
A ja lubię jak jestem zgorzkniały to fajnie sobie wrzucić kawałek dobrej, gorzkiej czekolady Very Happy

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysany: 07-11-2004 - 02:55
Moderator
Moderator


Doczy/a: 21-10-2002



Status: Offline
wszystko co słodkie jest dobre Wink (przynajmniej nic co słodkiego nie przychodzi mi teraz do głowy aby mogło nie być dobre)

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
issOffline
Temat postu:   PostWysany: 07-11-2004 - 04:16
Moderator
Moderator


Doczy/a: 16-02-2004



Status: Offline
Czekolada jest niesamowitym wynalazkiem. Gdybym nie był leniwy, to codzienne bym do sklepu szedł po nową, a gdybym nie był oszczędny, to kupowałbym duże ilości na zapas, ale wtedy pewnie zeżarłbym wszystko od razu. Łaciata i truskawkowa to moje ulubione, ale innymi też nie pogardzę. Jednakże uważam, że wynalazca tworów czekoladopodobnych powinien być do piekieł zesłany na wieczne męczarnie, bo produkty czekoladopodobne to syf nieziemski.
Czasami się zastanawiam czy moja miłość do czekolady nie jest zwykłym uzależnieniem. Ale nawet jeśli tak, to jest najfajniejszym nałogiem na ziemi.
Zreszta cukierki, batoniki, żelki i inne takie też są boskie.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
VegOffline
Temat postu:   PostWysany: 07-11-2004 - 10:21
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 25-01-2003



Status: Offline
Nawet nie wspominaj o czekoladopodobnej masie.... Cos takiego ledwo moge przelknac Sad((((

Za cukierkami i batonikami nie przepadam, ale zelki *_* Mniam mniam ^^

_________________
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysany: 07-11-2004 - 11:28
Moderator
Moderator


Doczy/a: 29-11-2002



Status: Offline
Czekolada może uzależnić...

JA z kolei nie cierpię wszelkich wynalazków typu czekolada nadziewana czymkolwiek...
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
VegOffline
Temat postu:   PostWysany: 07-11-2004 - 11:55
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 25-01-2003



Status: Offline
A bablowana? Ta powietrzna? Biala jest cudna, i co ciekawa ma zupelnie inny smak niz zwykla biala Razz

W sumie to wszystko co ktos lubi moze uzaleznic. Niektore rzeczy bardziej, inne mniej, niektore szkodza wiecej, inne mniej, ale nie jest dobrze byc uzaleznionym od czegokolwiek XD

A nadziewanej wielkimi orzechami laskowymi nie lubisz???

_________________
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysany: 07-11-2004 - 13:02
Moderator
Moderator


Doczy/a: 21-10-2002



Status: Offline
ŻELKI!!!! oj to jest straszny nałóg oj straszny co nie ISS... mangowe bez żelków czy konwent to jak ryba bez wody, jak Tommy bez Jonesa, jak.... no domyślacie się co Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysany: 07-11-2004 - 13:18
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 29-01-2003

Skd: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Tak, to fakt, czekolada uzaleznia - i podobno jezeli na raz zjeść 5 do 7 kilo (Cholera, to jest możliwe? O.o) to człowiek popada w nałóg, taki konkretny.

Veg - a co do uzaleznień - ja jestem uzalezniony od Ciebie. I co, to źle? :PPPPPPPPPPPPPPPP

Magnus - był czas, że na kazde spotkanie z Veg kupowałem średnio po pół kilo żelków Very Happy Nie wiem ileśmy tego w sumie wtranżolili, ale myślę że jakby podliczyć, to w ciągu paru miesięcy z piętnaście kilo by się uzbierało Smile I to żadna przesada Very Happy

Co do dziwnych rzeczy - kupiłem sobie ostatnio takie cos co się nazywa "cukierek z imbirem". To jest bomba - słodkie, smakuje karmelem (takim jak te wielkie, kolorowe, przezroczyste lizaki) - ale jednocześnie jest ostre Smile Tak konkretnie ostre, jak, nie wiem, pieprz.

A skoro juz tu mowa o czekoladach i innych tego typu używkach - co sądzicie o produktach typu Nutella?

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits