Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
iolaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 24-10-2004 - 01:38
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 31-08-2002



Status: Offline
Louise z tym rozpromowaniem chodziło mi o to że w każym kiosku pożesz sobie kupić jakieś pisemko erotyczne i będzie tam conajmniej jedna para lesbijek, podobne pisemka o facetach możesz chyba znaleźć tylko w sexshopach Rolling Eyes
Do tego dochodzi to co powiedział Odol, dziewczyny częściej stykają się cieleśnie, łatwo im się przytulić czy pocałować i nikogo to nie dziwi, myślę że to poprostu wynika z uwrunkowań naturalnych i tolerancja ma tu niewiele do rzeczy Rolling Eyes psychicznie jesteśmy zaprogramowane na czyjąś bliskość, łatwiej więc przytulić się do dziewczyny która myśli podobnie i nie ma w tym żadnych podtekstów Very Happy

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWys³any: 24-10-2004 - 10:32
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 29-11-2002



Status: Offline
Pisemka z panami można kupić w większości dużych kiosków w Warszawie Rolling Eyes
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OdolOffline
Temat postu:   PostWys³any: 24-10-2004 - 10:36
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 04-08-2003

Sk±d: The Abyss of Eternity

Status: Offline
Sinner: Hmmmm... dobrze się w tym orientujesz... Powiało grozą Wink

Wydaje mi się, że tego typu pisemek dla mężczyzm jest ogólnie więcej niż tych dla kobiet i dlatego są lepiej dostępne i częściej można się w którymś z nich spotkać z dwiema osobami tej samej płci w niedwuznacznej pozie.

_________________
This world may have failed you,
it doesn't give you reason why.
You could have chosen a different path in life.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu: Re: ^^  PostWys³any: 24-10-2004 - 10:53
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 29-01-2003

Sk±d: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Nachebet napisa³/a:
(...) jak kobiete, czyli stronę uległą w związku. Czyli, że mieliby się zniżyć do poziomu kobiety.


Hahaha, ale się ubawiłem! Kobieta stroną uległą? Robicie sobie z nas poddanych, niewolników, zabaweczki, co tam kto chce, a potem jeszcze piszecie, że jesteście kruche, niewinne i zdominowane! Cóż z tego, że macie mniej siły fizycznej? Wykańczacie nas psychicznie aż nie mamy sił ani się bronić ani dbać o siebie samych, wysysacie z nas ostatnie siły życiowe, a potem żądacie jeszcze zachowywania się dzielnie i po męsku! Prawda o kobietach została przedstawiona w takim jednym filmie: "Wyrywają ci serce, rzucają nim o ścianę, miażdżą swoimi obcasikami, zapiekają, kroją na plasterki, wsadzają do kanapeczek, dają ci do zjedzenia i jeszcze oczekują, że powiesz <Kochanie, było pyszne!>".

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LouiseOffline
Temat postu:   PostWys³any: 24-10-2004 - 10:55
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 01-02-2004

Sk±d: Pabianice

Status: Offline
Cytat:
chodziło mi o to że w każym kiosku pożesz sobie kupić jakieś pisemko erotyczne i będzie tam conajmniej jedna para lesbijek, podobne pisemka o facetach możesz chyba znaleźć tylko w sexshopach



Pisemka o facetach znajdziesz i w kioskach i w centrach prasowych. Zapewne mniej niż tych z kobietami ale znajdziesz.


Cytat:
Do tego dochodzi to co powiedział Odol, dziewczyny częściej stykają się cieleśnie, łatwo im się przytulić czy pocałować i nikogo to nie dziwi, myślę że to poprostu wynika z uwrunkowań naturalnych i tolerancja ma tu niewiele do rzeczy psychicznie jesteśmy zaprogramowane na czyjąś bliskość, łatwiej więc przytulić się do dziewczyny która myśli podobnie i nie ma w tym żadnych podtekstów



To fakt. Dziewczynom łatwiej przychodzi robienie takich rzeczy i robią to często.
Ale widzisz skoro to takie normalne, to dlaczego często ludzie oglądają sie za dwoma dziewczynami (niekoniecznie będącymi parą) trzymającymi się za (lub pod) ręce albo krzyczą za nimi 'lesby"? Czy na to nie ma jednak wpływu tolerancja? Po twarzy też można dostać za coś takiego! Wiem to z własnego doświadczenia.
Geje trzymający się na ulicy za rękę mieli by jeszcze gorzej. No bo w końcu faceci sobie uczuć nie okazują więc tym bardziej by się "rzucali w oczy" a dodatkowo mogliby stać się ofiarami pobicia. Ale skoro geje tak nie robią, to cała ta ludzka frustracja przelewana jest na dziewczyny.
A może chodzi o to, że związek dziewczyn nie jest traktowany poważnie i dlatego patrzy się na niego pobłażliwie? Rolling Eyes

_________________
"Czasem zastanawiam się czy nie skończę jako trofeum na czyjejś ścianie." - Noguchi "AvP"
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWys³any: 24-10-2004 - 11:15
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 29-01-2003

Sk±d: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Ludzie to błoto, świnie i chamy, społeczeństwo to bezmyślna masa. Nie licz na jakieś ideały, jakąś tolerancję ze strony naszego społeczeństwa. Jesteśmy pod tym względem wyjątkowo głupi. Jednostki - tolerancyjni przyjaciele, czasem rodzice, pojedyncze osoby - to miłe wyjątki. Niestety nieliczne. Żeby to zmienić trzeba u nas naprawdę długich przemian, nasze społeczeństwo jest skostniałe, nietolerancyjne - po prostu nowe pokolenie musiałoby być edukowane, kształcone, uczone tolerancji. A stare - po prostu wymrzeć. Nie ma innej metody.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 24-10-2004 - 11:39
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 31-08-2002



Status: Offline
Sinner napisa³/a:
Pisemka z panami można kupić w większości dużych kiosków w Warszawie Rolling Eyes

Bierz poprawkę że nie wszędzie jest jak w Warszwie Wink

Louise przyznam że w ciekawym środowisku żyjesz Smile u mnie take ekscesy nie odchodzą, co prawda jak dam sobie buzi z moją przyjaciółką to jej chłopak się odwraca i mówi "z kim ja chodze" ale to tylko na żarty Smile

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Radagajs
Temat postu:   PostWys³any: 24-10-2004 - 12:11
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 23-03-2003

Sk±d: Warszawa

iola napisa³/a:
Louise z tym rozpromowaniem chodziło mi o to że w każym kiosku pożesz sobie kupić jakieś pisemko erotyczne i będzie tam conajmniej jedna para lesbijek, podobne pisemka o facetach możesz chyba znaleźć tylko w sexshopach Rolling Eyes


Ale Louise chyba nie o to chodziło. Fakt jest faktem , w mediach słyszy się o gejach kilkanaście razy częściej niż o lesbijkach. Także w kontekście małżeństw , adopcji dzieci czy Love Parade.

iola napisa³/a:
Do tego dochodzi to co powiedział Odol, dziewczyny częściej stykają się cieleśnie, łatwo im się przytulić czy pocałować i nikogo to nie dziwi, myślę że to poprostu wynika z uwrunkowań naturalnych i tolerancja ma tu niewiele do rzeczy Rolling Eyes


Right. IMHO , przyczyna traktowania kwestii lesbijstwa inaczej niż gejostwa jest dwojaka. Po pierwsze , historia. Przez długi czasy kobiety uważano za z definicji poddane mężczyźnie i związków dwóch kobiet nie brano na poważnie. Po drugie... A zacytuję Araela z forum biAngels , bo mi się podoba jego ujęcie tematu :

"Pod nietolerancją kryje się po prostu strach. Dlatego "skrzywienie" yaoi jest tak popularne, dlatego lesbijki są w porządku a "cioty" i "pedały" to najgorsza zaraza. Bo każdemu miłe to, co mu osobiście nie zagrozi. Typowy mężczyzna lubi patrzeć na pieszczące się nawzajem laski, bo są dlań bardziej kobiece i pociągające...ale ciekawe co by powiedział, gdyby mu taka odbiła dziewczynę? Ale niee, żadnemu macho taka myśl w głowie nie postanie. A jeśli o gejów chodzi, występuje tutaj ryzyko (potencjalne, ale jednak XD) dobrania mu się do tyłka... na co żaden "prawdziwy mężczyzna" się nie zgodzi Mr. Green

Oczywiście to tylko jedno z rozlicznych oblicz sytuacji..."

Odol : boshesh , przeca ironia z tego "rozróżnienia" Nachebet wali na kilometr...

_________________
Lailai Shugogetten!

I do not read that Potter slash.
I do not like it, Call-me-Trash.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OdolOffline
Temat postu:   PostWys³any: 24-10-2004 - 22:34
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 04-08-2003

Sk±d: The Abyss of Eternity

Status: Offline
Radagajs: Czego ode mnie oczekujesz? Zrozumienia kobiecej ironii? Przecież jestem mężczyzną, prawda?

_________________
This world may have failed you,
it doesn't give you reason why.
You could have chosen a different path in life.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWys³any: 25-10-2004 - 00:03
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
a ja to widze tak... biorąc po trochu ze stereotypów to macet ma być twardy, sily i panować nad emocjami zaś kobiety są i będą zawsze symbolem seksu i jeżeli padnie słowo miłość to większość pomyśli kobieta nie facet... dlatego dwie panie nie są czymś strasznym zaś jak się widzi 2 kolesi to już jest coś nie tak bo jak pisałem facet ma być męski zabrzmi to szowinistycznie za co przepraszam ale ma być "domeną" pilnować swojej wybranki i jak się zjawi jakiś inny "samiec" to go wyeliminować a nie iść z nim do łóżka czy zalecać się do niego...
kobiety sa piekne i to one pokazują że nas kochają a dwie panie ze sobą to podwójna dawka miłości (no chyba że sytułacja jest taka że panie sie zajmą sobą a faceta na bok dadza to już nie jest normalne Wink )

choc i tak jestem za parami mieszanymi pan z panią lub pani z panem niż dwie panie bądź dwóch panow... natury nie wolno zmieniac Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWys³any: 25-10-2004 - 12:16
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 29-01-2003

Sk±d: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Ba, tu jest problem - to natura sama popycha gejów czy lesbijki do bycia gejami i lesbijkami...

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWys³any: 25-10-2004 - 15:08
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Nie wolno jednak zapominać że czowiek nie jest tylko mieszanką genów swoich rodziców.
Nie jestesmy zwierzętami by wciąz kierowac się tylko instynktem.
Wiele zależy od wychowania.
Nie mam nic do gejów ale sam nie jestem sobie w stanie wyobrazić sytuacji gdy zapaabym milością do faceta. Moje wychowanie czyni przyjaźń najwyższym "stopniem wtajemniczenia" dostepnym dla mężczyzn.
Uwazam że jesli ktoś chce kochac druga osobe tej samj plci (a ta osoba nie ma nic przeciwko) to jest OKej. Jezeli chcą się calowac publicznie, spoko, jakoś to ścierpię (odwrócę glowę).
Ale narzucanie komus spojrzenia na świat (czyli wychowywanie go w pojeciu że "rodzina to też dwóch tatusiów") jest dla mnie chore.
Podobnie jak narzucanie się z afirmowaniem swojej seksualności. Nie podoba mi się urządzanie parad z okazji bycia "dumnym gejem/lesbijką".
Co mnie obchodzi, do jasnej ciasnej, czy jakaś moja uczennica woli calowac się z koleżankami? Nic. Ja ją uczę angielskiego i tylko to mnie w niej obchodzi. Podobne pojęcie powinno zaszczepić się pracodawcom. Dopóki pracownik nie będzie podszczypywal go w tylek to co go obchodzi czy jest gejem czy nie?
Ja też wkurzylbym sie gdyby kiedyś moi uczniowie przyszli objęci i domagaliby się lepszych stopni za sam fakt bycia homoseksualistami. Nastepni w kolejce pewnie ustawiliby się zakatarzeni, albo ci grający w futbol...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LouiseOffline
Temat postu:   PostWys³any: 25-10-2004 - 19:15
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 01-02-2004

Sk±d: Pabianice

Status: Offline
Cytat:
kobiety sa piekne i to one pokazują że nas kochają



A w takim razie od czego sÄ… faceci?


Cytat:
a dwie panie ze sobą to podwójna dawka miłości (no chyba że sytułacja jest taka że panie sie zajmą sobą a faceta na bok dadza to już nie jest normalne )



No tak, stara śpiewka. Póki mozna sobie pooglądać lub przyłączyc się do dwóch zabawiających się ze sobą laseczek, to wszystko ok, ale kiedy one nie są wogóle zainteresowane facetami to już jest bleeee...Typowo męski punkt widzenia.


Cytat:
natury nie wolno zmieniac



Natura sama wprowadza zmiany.


Iggi chyba nie rozumiesz ideii Parady Równości. Więc nie wypowiadaj się w tej kwestii proszę.
Acha i żeby była jasność mówię o polskiej Paradzie a nie o tych zachodnich.
Ty odwrócisz głowę widząc dwóch całujących się facetów lub kobiety. A ja czy jakiś gej możemy odwrócić głowę widząc jak Ty się z kimś całujesz. Weź pod uwagę, że ten widok też może być dla kogoś nie do zniesienia...

_________________
"Czasem zastanawiam się czy nie skończę jako trofeum na czyjejś ścianie." - Noguchi "AvP"
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gilma[tm]Offline
Temat postu:   PostWys³any: 25-10-2004 - 19:52
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 25-01-2002

Sk±d: Åš-ca

Status: Offline
Ehem... czemu widok kogokolwiek calujacego sie z kimkolwiek mialby byc nie do zniesienia? @@
Pomijam moze juz takie akcje z przegieciem do bolu, ale wtedy to tez sie robi niedobrze bez wzgledu na to kto z kim =]
Ja chyba jakas inna jestem ale ja nie rozumiem skad ludzie w ogole maja problem =] Facet chce byc z facetem? Prosze bardzo jesli tylko ten drugi tez chce. To samo z kobietami. Jaki problem ? @@

_________________
komus psychiatre? http://psychiatra.strona.pl ;D
a może coś dla kota? albo dla psa? http://www.ujadanko.pl :)
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWys³any: 25-10-2004 - 21:11
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 29-01-2003

Sk±d: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Nie kłócić mi się tu!

Ja uwazam tak - miłość, homo czy hetero - jest piękna. Koniec. Homo, hetero - miłość to miłość, nie uwazam, aby któraś była lepsza, któraś gorsza. Tolerancja! Nie narzucanie światopoglądu, ale tolerancja!

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits