Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo
VegOffline
Temat postu: Re: ^^  PostWysany: 23-10-2004 - 11:09
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 25-01-2003



Status: Offline
Odol napisa/a:
Veg napisa/a:
w sumie na tym gife nawet nie widac, czy to dwoch facetow, dwie dziewczyny, czy para hetero

True. To na górze to spokojnie mogłaby być dziewczyna. Sama jednak wiedza, iż mamy do czynienia z aktem homoseksualnym dość dziwnie na mnie działa. Inna sprawa, że gdyby chodziło o dwie kobiety, nie miałbym nic przeciwko.


Jejku, a ja wlasnie tego podejcsia u wielu facetow nie czje :P Staram sie glebic ta wszechpotezna tajemnice, ale mi jeszcze nie wyszlo XD Slowem - co za roznica, czy 2 babki, czy 2 facetow? W ogole co za roznica homo/hetero? XDDD

_________________
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
NachebetOffline
Temat postu: Re: ^^  PostWysany: 23-10-2004 - 11:24
Czytelnik
Czytelnik


Doczy/a: 06-07-2004

Skd: Poznań

Status: Offline
Veg, to przecież oczywiste... faceci, tak mają, że wolą się ślinić do dwóch lesek, bo w końcu, w takim wypadku nie chodzi o tolerancje, ale o pociąg HETEROseksualny, do kobiety, bo zapewne nie dość, że chcieliby się znaleść obok takich dwóch w akcji, ale na pewno by nie chcieli się ograniczyć do patrzenia Wink. A dlaczego nie lubią nawet myśleć o gejach? Bo to zwykłe samce, heh. Chodzi o ich wielkie ego, no nie? Wiesz, faceci hetero tak mają, że zaraz sobie wyobrażają co by to było, jakby taki gej się do nich dorwał. Wiadomo, facet, mysli tylko o seksie [uogólnienie oczywiście Wink] -> czyli nawet nie pomyśli o zwykłej miłości, ale od razu o akcie miłosnym. A że, to proste, czują się pełno prawnymi, dominującymi samcami, to nie mogą znieść myśli, że jakiś gej mógłby ich "posówać" jak kobiete, czyli stronę uległą w związku. Czyli, że mieliby się zniżyć do poziomu kobiety. Męskie ego, pisałam Razz. Oczywiście jakby któregokolwiek zapytać, to żaden się nie chce przyznać, będzie odwracać wzrok i powie, że nie chce gadać na takie tematy Rolling Eyes . E tam, nie warto się przejmować Razz
ps.ach, wytnijcie, wytnijcie i zróbicie nowy topik albo coś... taki offtop wielgachny ;__;

_________________
szare gołebie
przynoszą szarym ludziom
skrzydlate myśli

Mariusz Parlicki
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
chaos_spawnOffline
Temat postu:   PostWysany: 23-10-2004 - 13:46
Czytelnik
Czytelnik


Doczy/a: 29-05-2004

Skd: Kraków...much much warpstone there

Status: Offline
Veg napisa/a:
Jejku, a ja wlasnie tego podejcsia u wielu facetow nie czje Razz Staram sie glebic ta wszechpotezna tajemnice, ale mi jeszcze nie wyszlo XD Slowem - co za roznica, czy 2 babki, czy 2 facetow? W ogole co za roznica homo/hetero? XDDD


Ja ująłbym to tak: dwie babki to.. dwie babki, a dwóch facetów to... dwóch facetów.


Nachebet: Niezłe Laughing


Nachebet napisa/a:
faceci, tak mają, że wolą się ślinić do dwóch lesek, bo w końcu, w takim wypadku nie chodzi o tolerancje, ale o pociąg HETEROseksualny, do kobiety, bo zapewne nie dość, że chcieliby się znaleść obok takich dwóch w akcji, ale na pewno by nie chcieli się ograniczyć do patrzenia


Moge mówić tyko za siebie ale tak ogólnie rzecz ujmując to masz racje, choć ja równie dobrze ślinie sie do jednej laski co do dwóch i więcej, a nawet rzekłbym że do jednej wychodzi mi dużo lepiej Wink

Cytat:
Wiesz, faceci hetero tak mają, że zaraz sobie wyobrażają co by to było, jakby taki gej się do nich dorwał


To ciekawe... ja nigdy o tym nie myślałem. Może ja wcale nie jestem hetero ? Shocked Shocked Shocked (Jak dla mnie ktoś kto o tym myśli jest co najmniej dziwny )

Cytat:
A że, to proste, czują się pełno prawnymi, dominującymi samcami, to nie mogą znieść myśli, że jakiś gej mógłby ich "posówać" jak kobiete, czyli stronę uległą w związku. Czyli, że mieliby się zniżyć do poziomu kobiety. Męskie ego, pisałam .


Kobieta to strona uległa w związku ? ^^' Nie znam takiego zwiazku. Ja po prostu mam tak że jak widze gejów to czuje sie dośc nieswojo... nie wynika to bynajmniej z moich przekonanń politycznych ale po prostu instynktownie czuje że coś jest nie tak ^^'.

Cytat:
Wiadomo, facet, mysli tylko o seksie [uogólnienie oczywiście ] -> czyli nawet nie pomyśli o zwykłej miłości, ale od razu o akcie miłosnym


Poza tym jeszce o jedzeniu i o tym w jaki wyuzdany sposób dostac zaliczenie z ćwiczeń ^_^ "Zwykła miłość" ? A co to ?

Cytat:
Oczywiście jakby któregokolwiek zapytać, to żaden się nie chce przyznać, będzie odwracać wzrok i powie, że nie chce gadać na takie tematy


Osobiście nic nie mam to takich tematów, a że sie nie chcą przyznać to może dlatego że nie masz racji ? No to skoro taka niesamowita psychonalize facetów zrobiłaś to może powiesz nam czy kobiety tez zachwycają sie widząc dwóch facetów ?

(Co do samego avika to na pierwszy rzut oka widać było że to facet... a może ja jestem przewrażliwiony. Ostatnio ogladałem film z wyborów miss świata transwestytów gdzies w azji, wszyscy uczestnicy byli po specjalistycznych operacjach.. i musze przyznać że szczęka dawno nie opadła mi tak nisko ^^'.. po prostu niektórzy z nich mogliby spokojnie uczestniczyć w wyborach normalnej miss world z całkiem niezłymi szansami)

_________________
"Tylko Bóg wie o co chodzi w niektórych ustawach... a jeśli chodzi o polskie ustawy to nawet bóg nie wie..." prof.S
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
NachebetOffline
Temat postu:   PostWysany: 23-10-2004 - 14:34
Czytelnik
Czytelnik


Doczy/a: 06-07-2004

Skd: Poznań

Status: Offline
Cytat:
To ciekawe... ja nigdy o tym nie myślałem.

pisałam o większej większości, a nie o wyjątkach potwierdzających regułę Wink

Cytat:
Kobieta to strona uległa w związku ? ^^' Nie znam takiego zwiazku.

bosz... Rolling Eyes od strony czystotechnicznej też? A nawet jeśli, to dałbyś dziewczynie sobie włożyć?

Cytat:
Ja po prostu mam tak że jak widze gejów to czuje sie dośc nieswojo... nie wynika to bynajmniej z moich przekonanń politycznych ale po prostu instynktownie czuje że coś jest nie tak ^^'.

czyli dokładnie tak jak napisałam Cool sam nie wiesz dlaczego x]~

Cytat:
Poza tym jeszce o jedzeniu i o tym w jaki wyuzdany sposób dostac zaliczenie z ćwiczeń ^_^ "Zwykła miłość" ? A co to ?

oczywiście napisałam, że uogolniam i oczywiście nie zauważyłeś?

Cytat:
No to skoro taka niesamowita psychonalize facetów zrobiłaś to może powiesz nam czy kobiety tez zachwycają sie widząc dwóch facetów ?

oczywiście x>~ ale się wkopałam xD
To działa tak samo w drugą stronę. Jak myślicie, dlaczego wśród fanów yaoi jest wiecej dziewczyn? Oczywiście trzeba wziąść pod uwagę odmienność myślenia kobiety i mężczyzny. Dziewczyny w większości przypadków zapewne nie myślą w ten sposób, że chciałyby się znaleść pomiędzy dwoma gejami. Co więcej, nawet chcą się odsunąć jak najdalej i nie przeszkadzać. Czyli w pewnym sensie to jest również jakiś pociąg, choć nie w takiej formie jak u mężczyzn. A poza tym kobiety ze względu na usposobienie są pod tymi względami bardziej tolerancyjne (zauważcie, że my, kobiety, też nie mamy nic do lesbijek, mimo, że nie zawsze nas one interesują).
Oczywiście wszystko imho, żeby ktoś się nie czuł skrzywdzony, że wypowiadam się za niego Wink

_________________
szare gołebie
przynoszą szarym ludziom
skrzydlate myśli

Mariusz Parlicki
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Angel_YukariOffline
Temat postu: ^^  PostWysany: 23-10-2004 - 15:30
Pisarz
Pisarz


Doczy/a: 01-02-2004

Skd: z Gorzowa ^^

Status: Offline
Cytat:
bosz... Rolling Eyes od strony czystotechnicznej też? A nawet jeśli, to dałbyś dziewczynie sobie włożyć?

Przepraszam ale ... co włożyc xD?

Cytat:
No to skoro taka niesamowita psychonalize facetów zrobiłaś to może powiesz nam czy kobiety tez zachwycają sie widząc dwóch facetów ?

zależy jakich facetów i co oni robią Razz
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
SinnerOffline
Temat postu: ^^  PostWysany: 23-10-2004 - 15:50
Moderator
Moderator


Doczy/a: 29-11-2002



Status: Offline
Cytat:
Przepraszam ale ... co włożyc xD?


Równie ważnym pytaniem byłoby: gdzie? Wink
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
LouiseOffline
Temat postu:   PostWysany: 23-10-2004 - 16:02
Czytelnik
Czytelnik


Doczy/a: 01-02-2004

Skd: Pabianice

Status: Offline
Cytat:
A poza tym kobiety ze względu na usposobienie są pod tymi względami bardziej tolerancyjne (zauważcie, że my, kobiety, też nie mamy nic do lesbijek, mimo, że nie zawsze nas one interesują).



Z tym się nie za bardzo zgadzam. Bardzo często kobiety, które nie mają nic do gejów, na lesbijki patrzą krzywo i chętnie by je wysłały daleko stąd. To działa w tą samą stronę, co geje na facetów.

_________________
"Czasem zastanawiam się czy nie skończę jako trofeum na czyjejś ścianie." - Noguchi "AvP"
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Angel_YukariOffline
Temat postu: Re: ^^  PostWysany: 23-10-2004 - 16:05
Pisarz
Pisarz


Doczy/a: 01-02-2004

Skd: z Gorzowa ^^

Status: Offline
Sinner napisa/a:
Cytat:
Przepraszam ale ... co włożyc xD?


Równie ważnym pytaniem byłoby: gdzie? Wink


hm tu się można w sumie domyśleć ...
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
iolaOffline
Temat postu: Re: ^^  PostWysany: 23-10-2004 - 17:02
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Doczy/a: 31-08-2002



Status: Offline
Kobiety w wiekszości są biseksualistkami, dzięki czemu możemy iść ulicą spojżeć na dziewczynę i powiedzieć że jast ładna (i może nam się naprawdę podobać), a mężczyźni to przeważnie heteroseksualiści i w takiej samej sytuacji, kiedy widzą przystojnego faceta, raczej nie powiedzą że z niego niezła sztuka Wink
Dochodzi też do tego fakt że lesbijki są bardziej "rozpromowane" niż geje i ludzie lepiej tolerują i znoszą widok tych pierwszych Rolling Eyes

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
LouiseOffline
Temat postu:   PostWysany: 23-10-2004 - 18:09
Czytelnik
Czytelnik


Doczy/a: 01-02-2004

Skd: Pabianice

Status: Offline
Cytat:
Dochodzi też do tego fakt że lesbijki są bardziej "rozpromowane" niż geje



To geje są lepiej rozpromowani niż lesbijki. Choćby dlatego, że ostatnio utrzymuje się tendencja do posiadania przyjaciela geja (lesbijki NIE), to jest w dobrym tonie. Zauważyłam to nawet wśród mężczyzn, bo z gejem i na piwo można iść i mecz obejżeć i zostawić pod jego opieką własną dziewczynę, bo i tak jej nie poderwie, a dodatkowo wokół niego kręcą się laski i można sobie jakąś zarwać.
Pary heteroseksualne częściej trafiają do pubów gejowskich niż lesbijskich.
Panuje opninia, że geje są bogaci a to też sprzyja wianuszkowi znajomych wokół nich.
A lesbijki...ze względu na stereotyp, że kobieta jest od rodzenia dzieci i gotowania mężowi obiadków, to właśnie na lesbijki się źle patrzy. Dodatkowo nie sprzyja temu opinia, jakoby lesbijkami były kobiety, które "nie spotkały w swoim życiu odpowiedniego mężczyzny" przez co staja się one często obiektem drwin. Z posiadania przyjaciółki lesbijki też żadnych korzyści nie ma.



Cytat:
i ludzie lepiej tolerują i znoszą widok tych pierwszych


To zależy raczej od stopnia tolerancji i od płci patrzącego, a nie od tego, że gej ma gorzej bo jest gejem.

_________________
"Czasem zastanawiam się czy nie skończę jako trofeum na czyjejś ścianie." - Noguchi "AvP"
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
OdolOffline
Temat postu: Re: ^^  PostWysany: 23-10-2004 - 18:22
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Doczy/a: 04-08-2003

Skd: The Abyss of Eternity

Status: Offline
Ojejku, ale się z tego pokaźne temacisko zrobiło. No to może skrótowo:

Veg: Różnica jest zasadnicza, chociaż trudno jednoznacznie określić jej przyczynę. Może to wpływ wpajanych nam wartości oraz środowiska w jakim żyjemy: dziewczęta dużo częściej trzymają się za ręce, przytulają, całują na przywitanie itp. niż chłopcy, u których od pewnego wieku jest to wręcz nie do pomyślenia. Dlatego właśnie jesteśmy sukcesywnie przyzwyczajani do takich widoków i odnajdujemy w nich coś ciekawego i wręcz pięknego.

Nachebet: Coś mi się zdaje, że znasz niewłaściwych facetów, skoro uogólniasz w ten sposób. A co do wkładania: nie jestem zwolennikiem stosunków analnych.

chaos_spawn: Sama świadomość, że dana kobieta (nieważne jak miła dla oka) urodziła się jako facet sprawia, że traktuję ją inaczej i nie jestem w stanie opanować niechęci. Znowu przewrażliwienie i nietoleracja biorą górę nad zdrowym rozsądkiem.

Angel: Na przykład takich, jak na Twoim byłym avku Very Happy

Sinner: Wielka zagadka ludzkości?

Louise: A ja mimo wszystko uważam kobiety na bardziej tolerancyjne. Znowu stereotyp?

iola: Szkoda, że tylko kobiety mają takie ciekawe zdolności. Możliwość stwierdzenia atrakcyjności przedstawiciela tej samej płci uważam za bardzo przydatną umiejętność.

_________________
This world may have failed you,
it doesn't give you reason why.
You could have chosen a different path in life.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
NachebetOffline
Temat postu: Re: ^^  PostWysany: 23-10-2004 - 19:11
Czytelnik
Czytelnik


Doczy/a: 06-07-2004

Skd: Poznań

Status: Offline
łolaboga! człowieka nie ma przez 2 godziny w necie, a zaraz tyle zamieszaniaXD
ok, to pokolei.
Yukari napisa/a:
Przepraszam ale ... co włożyc xD?

Sinner napisa/a:
Równie ważnym pytaniem byłoby: gdzie?

nie przeczytaliście moich wcześniejszych postów? Chaos napisał, że on nie zna związku, gdzie dominuje facet, ale jemu chodziło o stronę psychiczną, a mnie fizyczną, dlatego zapytałam jak to jest możliwe technicznie Wink a nawet jeśli BYŁOBY, to czy by pozwolił sobie włożyć Wink

Odol napisa/a:
Coś mi się zdaje, że znasz niewłaściwych facetów, skoro uogólniasz w ten sposób.

czy niewłaściwych, to nie wiem, raczej normalnych Cool. Chodzi o to, że wy i tak jesteście tolerancyjni podnad miarę [a raczej w sam raz... ale chodzi o porónanie Wink], a ludzie "nie z naszego środowiska", ale również zwyczajni ludzie nie są tak nastawieni. Hm, możliwe tez, że chodzi o dane środowisko ?_?

Czy lesbijki mniej popularne od geji? Ja nie wiem. Są bardziej popularne w programach erotycznych XD a w ogólnej "wojnie tolerancyjnej" geje. Nie wiem, może mi się wydaje, ale geje są rzeczywiście bardziej promowanie przez media. Znaczy ogólnie chodzi o homotków, ale wtedy przeważnie pokazują facetówXD Ale nie wiem, może mi się przywidziało x_x

Louise napisa/a:
Panuje opninia, że geje są bogaci a to też sprzyja wianuszkowi znajomych wokół nich.

a tak na marginesie, kiedyś kolega postanowił mi wytłumaczyć na czym polega różnica między "gejem" a "pedałem"XD jak stwierdził "przecież wszyscy wiedzą, że gej mówi się na bogatego faceta, którey ma pociąg do chłopców. A pedał na biednego geja"XDDDDDDDDD zabił mnie po prostu __^__... ale to tak na marginesieXD

_________________
szare gołebie
przynoszą szarym ludziom
skrzydlate myśli

Mariusz Parlicki
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
chaos_spawnOffline
Temat postu:   PostWysany: 23-10-2004 - 20:53
Czytelnik
Czytelnik


Doczy/a: 29-05-2004

Skd: Kraków...much much warpstone there

Status: Offline
Nachebet napisa/a:
Chaos napisał, że on nie zna związku, gdzie dominuje facet, ale jemu chodziło o stronę psychiczną, a mnie fizyczną, dlatego zapytałam jak to jest możliwe technicznie a nawet jeśli BYŁOBY, to czy by pozwolił sobie włożyć


Jeśli byłoby to możliwe to jak by sie facet odrózniał od kobiety ? Sądze że dominacja psychiczna , w pewnien sposób pociąga za sobą dominacje fizyczną.... i jestem pewien że kobieta nie musi niczego "wkładac" żeby dominować. Nie moge odpowiedzieć czy bym sobie pozwolił czy nie bo to przeciez dywagacje czysto abstrakcyjne.

Nachebet napisa/a:
czyli dokładnie tak jak napisałam sam nie wiesz dlaczego x]~


Ty napisałaś że jestem samcem któremu chodzi o jego wielkie ego , i że wyobrażam sobie jak dopada mnie jakiś gej i zmusza do uległości.No i najwazniejsze że niechce sie do tego przyznac. Wink
To są konkretne myśli... a ja jak mówiłem czuje coś dokładnie nieokreślonego, być może wynikającego z socjalizacji, która kazdy z nas przeszedł, byc moze ze środowiska w którym sie wychowałem lub po prostu czuje że dzieje sie tu coś nie do konca zgodnego z naturą (taką wogóle... nie ludzką ).

_________________
"Tylko Bóg wie o co chodzi w niektórych ustawach... a jeśli chodzi o polskie ustawy to nawet bóg nie wie..." prof.S
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
VegOffline
Temat postu:   PostWysany: 23-10-2004 - 22:01
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 25-01-2003



Status: Offline
I to niby ja taki temat rozpetalam? XD Olaboga XDDDDDDDD

_________________
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
OdolOffline
Temat postu:   PostWysany: 23-10-2004 - 22:27
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Doczy/a: 04-08-2003

Skd: The Abyss of Eternity

Status: Offline
Nachebet: Zdefiniuj określenie "zwyczajni ludzie", bo nie wiem, którzy to.

Imho "gej" jest po prostu określeniem mniej obraźliwym niż pedał i status majątkowy nie ma tu nic do rzeczy. A mit, że geje są bogaci wziął się stąd, że ci o niższej pozycji czy to społecznej czy majątkowej po prostu boją się przyznać do swych preferencji.

_________________
This world may have failed you,
it doesn't give you reason why.
You could have chosen a different path in life.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits