Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-03-2004 - 21:49
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Ja wole Kimihiro, lubie ten Clampowy typ bohatera, zagubiony ale twardy i sprytny. Co do muzyki to ja chce YOKO-SAMA!! I muzy jak z GITS:SAC! Obecnie zasłuchuje się w run rabbit junk i stamina rose.
Anime to inna kwestia.
Nie uwarzam ekranizacji Clampa za udane, poza X serial i CCS kinówki (Co jest dla mnie dziwne bo sam nie lubie CCS). MKR seria była tragiczna, X kinówka (oprócz muzy, X-J YEAAA!!), Chobits seria też niezbyt udana (podobała mi się głównie Sumomo). XXXCholic to nadzieja na przyszłość. Unmei, the future is already decided. I wannaa XXXCholic anime!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 15-03-2004 - 22:12
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Mi się podoba Yuuko - jest cudownie mroczna, tajemnicza..^^ nyuuu^^

Muzykę koniecznie niech robi Yoko Kanno-sama!! Takie sexy połączenie "Cowboy Bebop" i SAC ^^ Hmm, coś w klimatach "Lithium Flower" i "Velveteen" z SAC...

Słucham tych pioseneczek namiętnie i je koffam^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-03-2004 - 18:44
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
Tak właściwie to z nikim w XXXHolic specjalnie nie sympatyzuję, pewnie dlatego z każdym kolejnym rozdziałem wzmaga się u mnie wrażenie, że czegoś w tej serii brakuje... Chłopaczek jest okej, ale zupełnie zwyczajny, co się zaś tyczy Yuko, to taki tyo postaci, który mi się bardzo podoba, ale nie wywołuje żadnych głębszych emocji. Ot, stylowa babka z klasą. :]

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 17-03-2004 - 21:21
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Póki co muszę przyznać, że nie wiele rozdziałów tego czytałem, a jeśli już, to nie po kolei, a na wyrywki. No ale mi się podoba i chciałbym to trzymać w łapkach w ślicznym, polskim wydaniu^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
InCoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-08-2004 - 19:03
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 04-08-2004



Status: Offline
XXXhohlic jest 2 mangą Cl;ampa którą lubię Wink chociaż jest troszkę dziwna =='
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 04-08-2004 - 22:23
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

ma klimat, ne? ^^'
nie wszystkie "clampówki" są tak klimatyczne *__*
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
InCoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-08-2004 - 08:12
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 04-08-2004



Status: Offline
racja, bo więksszość mang Clampa sa kiepskie ^^.

ale jak przez całą serię ma być tak praiwe 0 fabuły i tylko same takie morały, to ja dziękuję ==' <można przy tym zwariować xD>
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-05-2005 - 19:15
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
ta "wyjątkowa" kreska stwarza świetny klimat.

InCo - jak to większość O.o... rzadko się spotykam z kimś, kto nie twierdzi, że Clamp jest "bogiem", a dzieła Clampa jedną wielką biblią Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nai
Temat postu:   PostWysłany: 24-05-2005 - 15:35
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 29-04-2005



może nie "bogiem", ale na pewno każdy słyszał o przynajmniej jednej pozycji tej grupy ^^;

xxxHolic jest imo najlepszą mangą, które aktualnie wydaje Clamp (X się nie liczy, bo leży i kwiczy Razz). nie chodzi mi tu nawet o Yuuko, za którą najchętniej wyszłabym za mąż, ale właśnie wspomniany klimat tego komiksu, przy którym kulawa fabuła schodzi na dalszy plan.
i dla mnie to polskie wydanie ten klimat by zepsuło ;x chociaż mi i tak obojętnie, bo jestem szczęśliwą posiadaczką orginalnych tomików i nie zamierzam zaopatrywać się w polskie wydanie jeśli takowe będzie *^^*
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 24-05-2005 - 15:59
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

ha ha ha i tu sie mylisz. byłam na stypendium w Czechach i chodziłam w koszulce Dragon Baala - zaczepiły mnie Japonki i zaczęłyśmy gadać o m&a - najpierw o DB a potem o innych rzeczach. pytam je o Clampa a one na to, że nigdy nie słyszały. ja oczy w spodki i wymieniam tytuły - żadnej reakcji

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nai
Temat postu:   PostWysłany: 24-05-2005 - 17:20
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 29-04-2005



oh well, czyli tym bardziej twórczość Clampa nie powinna być nazywana biblią Razz

(ale też bym wywaliła oczy. zawsze wydawało mi się, że o X/MKR przynajmniej słyszął każdy V__v)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-05-2005 - 21:30
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
nika, no bo mając TAKI wybór w Japonii nie trzeba koniecznie znać Clampa... no ale w Europie i Płn Ameryce to chyba grupa Clamp jest wyjątkowo znana...

co do tego boga i biblii nie mówiłam dosłownie - to była metafora. Ale chyba każdy fan powinien znać X Clampa lub orientować się co to jest - tak ja sądzę.

nika, w jakim języku rozmawiałyście? Pewnie po japońsku... heh... ja dopiero od września będę się uczyć Neutral
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 25-05-2005 - 00:23
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

myślę, że co do Ameryki Pólnocnej też byś się zdziwiła - jeśli już coś Clampic to raczej Chobits i Card Captor Sakura, ale moja wiedza jest dość wyrywkowa. chyba zależy to też od gatunku jakim się dany fan interesuje

uważam, ze X nie jest wcale jedną z nocniejszych pozycji Clampa i wcale niekoniecznie trzeba ją znać a już na pewno nie ma co przypisywać swojego uwielbienia dla niej wszystkim innym; ma przecudną kreskę Mokony, ale treść mnie zniechęciła do czytania, natomiast kreska w xxxholic mi się nie podoba

rozmawiałyśmy głównie po angielsku i trochę po czesku, żeby było zabawniej

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 25-05-2005 - 21:54
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

po raz pierwszy spotykam się z kimś, kto nie lubi 'x'. o.O no istny szok. >,< toć fabułka jest tam najpiękniejsza, odrobinkę skeri. uwielbiaaam takie~!! ^,^

'xxxHOLIC' - ja już chcę animca do tego, no! xD
ciekawe, jak by wydano ową mangę na naszym ubogim ryneczku. Rolling Eyes
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 25-05-2005 - 22:57
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

X to manga o wzajemnym mordowaniu się, gdzie tam jest jakaś fabuła? o.O

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits