Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu: O nas bez offtopĂłw? ;-)  PostWysłany: 15-03-2003 - 12:56
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Nie wiem jak Wam, ale mnie troszkę brakuje takiego tematu a przecież stale pojawiają się jakieś wątki prywatne. Myślę, że moglibyśmy tu pogadać o sobie, bo to każdy lubi albo o innych użytkownikach, bo to każdy lubi jeszcze bardziej. O avach - kto jakie lubi, o znakach zodiakach i kto nie wierzy w te bzdury Wink (ja troszeczkę wierzę), o naszych zainteresowaniach poza mangowych, o szkole i kto co jeszcze zaproponuje.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-03-2003 - 14:49
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Dobre dobre dobre :) Ale czy przy założeniu, że jak ktoś ma ochotę offa walnąć to tutaj wchodzi? To znaczy, żeby przenieść to całe solenie z reszty forum tutaj? Czy tylko miejsce, gdzie tak po prostu można pogadać, całkowicie odcinając się od reszty forum i offtopiczenia na nim?

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gilma[tm]Offline
Temat postu:   PostWysłany: 15-03-2003 - 15:14
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 25-01-2002

Skąd: Ś-ca

Status: Offline
Herbert West napisał/a:
Dobre dobre dobre :) Ale czy przy założeniu, że jak ktoś ma ochotę offa walnąć to tutaj wchodzi? To znaczy, żeby przenieść to całe solenie z reszty forum tutaj? Czy tylko miejsce, gdzie tak po prostu można pogadać, całkowicie odcinając się od reszty forum i offtopiczenia na nim?


Ostate4cznie zawsze mozna zrobic tak, ze jak sie zauwazy ze temat nie ma szans powrotu na pierwotny tor to ktos krzyknie 'hej! wy tam, przeprowadzka!' albo mod sie tym zajmie... Czy cos w tym rodzaju :) (No dobra, wiem ze to nie ma szans zdac egzaminu :] Ja tak tylko...)

_________________
komus psychiatre? http://psychiatra.strona.pl ;D
a może coś dla kota? albo dla psa? http://www.ujadanko.pl :)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 15-03-2003 - 20:13
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

nie da się tak łatwo wyeliminować offtopów, ale czasem pojawia się ochota, żeby pogadać o studniówce, wizycie w kinie, kobietach/mężczyznach, innych ludziach z forku i tutaj jest na to miejsce. jeśli chcemy pogadać o swoim mieście możemy robić to spokojnie tutaj a nie np. w temacie o Pratchecie.
rzuciłam już temat - zodiak: przyznać się kto jest kim! ja jestem Lewkiem!!!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-03-2003 - 21:50
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Ostatnio w każdym temacie zrobiły się offtropy przynajmniej w tych starszych w nowszych też są ale żadziej...

Co do zodiakĂłw to ja jestem z grudnia co za tym idzie kozioroĹźec to ja Very Happy

a może też zdradzicie się skąd takie nicki na forum? Very Happy (mój jest od fascynacji X-Menem... jak byłem w podstawówce to uwielbiałem ten komiks a zwłaszcza Magneto Smile no i jakoś tak wyszło że zaczołem używać jego imienia przy różnych rzeczach ... zdradze wam jeszcze że nawet na bierzmowaniu sobie wybrałem takie imie Wink )

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Hell_DSOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-03-2003 - 22:32
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 24-02-2003

Skąd: Vorago

Status: Offline
a ja jestem Ryba..chociaz i tak nie wierzę w te bzdury :]]]]]]]]]]]]]]]]]]] a mój nick..początkowo był dłuuuuuuuuuuuuuższy później go skróciłem do tej formy którą teraz widzicie..a teraz jeżeli będe się gdzieś rejestrował to w jeszcze krótszej formie czyli HDS :]]]]]]]]]]]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-03-2003 - 23:42
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Herbert West - Reanimator. Lekarz. Chciał pokonać śmierć. Prowadził eksperymenty z przywracaniem do życia. Pogrążył się w manii, potem szaleństwie i obsesji. Odniósł sukces. Zamordowany przez jeden z eksperymentów.




Nika, Gilma - czyli dobrze rozumiem, że proponujecie walenie offtopów tutaj, a tematy zostawiać czyste, tak?




Znak zodiaku - byk.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-03-2003 - 02:20
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Historii mojego nika nie chce mi sie pisać powiem tyle że otrzymałam go przy grze w karty :]
Ja jestem zodiakalny lwik i jestem z tego w pełno dumna
A w kalendarzu chińskim też jestem kotkiem a dokładniej tygrysem Mr. Green

Herbert nigdy się nie uda wyczyścić forum żeby nie było offtopów Wink
Ten temat jest powiedzmy na większe offtopy...

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-03-2003 - 11:36
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Co do nicka - to jeszcze z DBZ mi zostalo, ale wzielam i skrocilam, zeby sie z nim za bardzo nie kojarzylo i bardziej dziewczeco brzmialo :)

Znak zodiaku: Panna, co do chinskiego horoskopu: tez Tygrys :)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-03-2003 - 12:00
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Wiem, Iolu, wiem - nie dopuszczę do tego, rękami, nogami, głową i co tam jeszcze (chodzi o siłę woli ofcoz) będę bronił offtopów. Potrzebuję ich i uważam za konieczne.

Veg, gdzie można sprawdzić, jaki ja mam znak z chińskiego?

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-03-2003 - 16:10
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ty jestes Wół :))

I wedlug horoskopu Wół + Tygrys to najgorsze polaczenie :PPP

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-03-2003 - 16:19
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
WÓŁ

Wol jest energiczny, swiadom swojej sily i jak sie uprze to po prostu nie znosi sprzeciwu. Obrawszy sobie cel, prze do niego uparcie poki go nie osiagnie. Jest osobnikiem autorytatywnym i uwielbia komenderowac, totez nalezy wspolczuc wszystkim dzieciom majacym za rodzicow osobniki spod znaku Wolu. Wol bowiem jesli juz czegos nienawidzi, to braku szacunku i nieokazywania respektu. Obrazony na tym tle, bedzie probowal wywalczyc sobie posluch wszystkimi dostepnymi sposobami. Uwielbia natomiast czuc sie bezpiecznie, a wjego pojeciu zapewniaja mu to nie pieniadze, ale wysoka pozycja spoleczna. Zasadniczo kazdy Wol dociera na sam szczyt dostepnej mu kariery. Kochajac musi czuc pod racicami solidny grunt, a na poznanie partnera poswieca duzo czasu. Szybka i wybuchowa milosc to nie dla niego. Oszukany potrafi byc naprawde grozny. Pod wzgledem zaufania w przyjazni i malzenstwie Wol jest pewniejszy niz panstwowe obligacje.

TYGRYS

Tygrys jak kazdy drapieznik czuje sie swietnie, gdy czuje w zylachadrenaline. Tygrys to urodzony buntownik (czasem bez powodu), totez czesto wdaje sie w rewolucyjne przewroty, w ktorych gra role przywodcze. Nie lubi planowania, myslenia i orgaizowania. Jest specjalista od szybkiej szarzy na granicy dopuszczalnego ryzyka. Tygrysy uwielbiaja byc na swieczniku, podziw dla swojej osoby odbieraja jako cos aturalnego. Sa jednoczesnie bardzo wytrwali w dazeniu do celu. Tygrysy procz buntowniczej natury sa niezwykle empatyczne, a potrzebujacemu oddalyby bezinteresownie ostatnia koszule. Potrafi kochac jak kazdy drapieznik zaborczo, namietnie i szybko.

Ufffff, koniec przepisywania. To z kalendarza KAwajca....

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-03-2003 - 16:23
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
A jakie macie grupy krwi??? Ja mam A, czyli..........

GRUPA A

Cichy, spokojny, nie wadzi nikomu. Wykonuje bez szemrania swoje obowiazki, troche samotnik, idealnie czuje sie otoczony swoim wlasnym kregiem znajomych. Sa to osobnicy wrazliwi, empatyczni, pelni troski.

GRUPA B

Ciagle poszukujacy drapieznik. Ludzie obdarzeni awanturnicza zylka, potrafiacy zyc w ekstremalnych warunkach emocjonalnych. Sa energiczni, entuzjastyczni, bezwzgledni, a jednoczesnie romantyczni.

Grupy 0 i AB mi sie nie chce :PPP Ale jak ktos ladnie poprosi, to przepisze ;)))

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gilma[tm]Offline
Temat postu:   PostWysłany: 16-03-2003 - 18:56
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 25-01-2002

Skąd: Ś-ca

Status: Offline
Jak wszyscy to wszyscy - babcia tez.
Wodnik
0
A nick jeszcze ze szkoly i tez dluga historia i nawet kawalek ewolucji ;)

A tak ciagnac watek:

GRUPA 0

ludzie z grupą krwi 0 posiadają silną wolę i dużo energii, łatwość nawiązywania kontaktów i nieprawdopodobną siłę przebicia.
Mają zatem wszelkie predyspozycje do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Ludzie Ci, w typie myśliwych, są zdrowi zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Co im zagraża? Ze względu na cechy charakteru są bardziej narażeni na wrzody żołądka i jelit. Jednak człowiek z grupą krwi 0 ma największe szansę na dożycie sędziwego wieku, powyżej 75 lat.
Myśliwi uchodzą za wysportowanych, konsekwentnie dążących do celu, odważnych, ale także autorytatywnych, pewnych siebie, czasem wręcz bezwzględnych i przyzwyczajonych do podejmowania nagłych decyzji. Grupa 0 to dobra krew dla bankiera. Zgodnie z teorią typologii krwi, osoby mające grupę krwi 0 są chodzącymi komputerami, potrafiącymi wręcz przewidywać przyszłość z dostatecznie dużym wyprzedzeniem, co umożliwia im podejmowanie właściwych decyzji w sprawach finansowych.

GRUPA AB

ludzie z grupą krwi AB są dobrymi organizatorami, są zagadkowi, posiadają charyzmę i są tajemniczy. Rzadko mają problemy ze zdrowiem. Niestety, owładnięci uczuciami mają bardzo duże trudności z podejmowaniem decyzji. W jednej piersi żyją jakby dwie dusze. Natomiast w przyjaźni, miłości, małżeństwie są bezinteresowni i prawie idealni: szczęśliwi i zadowoleni tylko wtedy, gdy ich partner też dobrze się czuje.

_________________
komus psychiatre? http://psychiatra.strona.pl ;D
a może coś dla kota? albo dla psa? http://www.ujadanko.pl :)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-03-2003 - 19:42
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Jej, dzieki za wyreczenie w przepisywaniu :)))

Jakie jest zrodlo Twoich informacji? Bo jest tego wiecej, niz w kalendarzu Kawajca.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits