Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-01-2006 - 15:25
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 25-12-2005



Status: Offline
@Miiru

Cytat:

Kyou też potrafi być miły: A kto zrobił Tohru zupkę ze znienawidzonych porów, hę? A kto ją tak jakby obronił przed kolesiami w szkole, którzy tak jakby chcieli się z nią zabawić, hę? A kto rzucił się (co prawda wraz z Yukim) na pomoc Tohru, gdy ta się poślizgnęła i spadała z urwiska w lesie podczas wycieczki nad jezioro(od.16), hę? A kto (też razem z Yukim, co prawda) przyszedł po Tohru, gdy tam wróciła do swojej rodziny, hę? A kto wrócił (co prawda znów z Yukim i to po uświadomieniu przez Hanajimę) w Nowy Rok do domu, by Tohru nie była sama, hę? A kto wyszedł po Tohru, gdy ta wracała o 11 wieczorem z pracy, hę(jakoś tak chyba odc 3)? A kto się przemógł i pojechał do gorących źródeł, hę? A kto przytulił Tohru pomimo klątwy (tylko zostawmy w tym momencie Momijiego w spokoju, bo on to zupełnie inna para kaloszy), hę? A kto powiedział, że Tohru ma suszoną śliwkę, na plecach, hę?(uf... ale mi się rozpisało...).


wow...podziwiam pamięć Shocked

Cytat:

Ja mimo wszystko myślę, że w tej tragedii większą część winy ponosi Akito i nie można go tutaj usprawiedliwiać.


to nie to, że go bronię, (osobiście uważam, że jest baaardzo wredny) ale jak ty byś się zachowywała/ żyła wiedząc, że masz umrzeć dość szybko? Idźmy w realia...np jakbym raka miała i pozostało mi 5 m-cy życia, nie wiem czy potrafiłaby się cieszyć z każdej chwili...to łatwo powiedzieć, ale trudno zrobić...

Cytat:

Hej, to nie prawda, że jeżeli ktoś jest świetny w sztukach walki, to od razu musi być łamagą w stosunkach towarzyskich.


właśnie mike! co się czepiasz? a ty to niby jaki jesteś? Razz

@Nika

Cytat:

jeśli chodzi o trio Shigure, Hatori, Aya to po prostu wymiatają.


No ba! Normalnie rozbrajajÄ…ca trĂłjca Very Happy

Co do kwestii wyboru...
nie zdziwiłaby się, jakby Toru wybrała Kyou...powody dam następnym razem...bo muszę uciekać...brat! Smile

_________________
taaaa....moje ĹĽycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miiru_MiyukiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-01-2006 - 22:35
Czytelnik
Czytelnik


Doł±czył/a: 20-12-2005



Status: Offline
kate napisał/a:

wow...podziwiam pamięć Shocked

A dziękujęSmile Poza tymi fragmentami przypomniało mi się jeszcze kilka innych, ale może sobie darujemy...(chyba, że ktoś chce, to przytoczę).

kate napisał/a:
to nie to, że go bronię, (osobiście uważam, że jest baaardzo wredny) ale jak ty byś się zachowywała/ żyła wiedząc, że masz umrzeć dość szybko? Idźmy w realia...np jakbym raka miała i pozostało mi 5 m-cy życia, nie wiem czy potrafiłaby się cieszyć z każdej chwili...to łatwo powiedzieć, ale trudno zrobić...

To chyba zależy od człowieka i charakteru. Można w takiej sytuacji naprawdę cieszyć się życiem i korzystać z niego, póki się może i nie użalać się nad sobą (znam kogoś takiego nawet osobiście), a można też znienawidzić cały świat, być obrażonym i w ogóle zachowywać się wstrętnie(są też oczywiście pewnie inne reakcje, ale te dwie to jakby ogólny podział jak dla mnie). Poza tym nikt nie wie, kiedy umrze, a nie wszyscy żyją sprawiając ból sobie i innym. Żal mi Akito, że nie potrafił docenić faktu, że jego życie jeszcze się nie skończyło... (przynajmniej na etapie anime). On to chyba zbyt bardzo wziął sobie do serca powiedzenie: "Jak nie masz po co żyć, żyj na złość innym."(tylko bez obrazy drodzy fani Akito, wcale tu nie chcę nikogo urazić.)
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-01-2006 - 22:59
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Swego czasu wybuchla burzliwa dyskusja, czy Akito pasuje do Shigure. Wink No wiec... moim zdaniem tak. Facet o psychice Shigure zameczylby normalna dziewczyne. Dla niego potrzeba czegos mocniejszego, wlasnie kogos takiego, jak Akito. Zadna inna nie zdobylaby jego prawdziwego szacunku.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chiiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-01-2006 - 13:13
Pisarz
Pisarz


Doł±czył/a: 01-05-2005



Status: Offline
Mike napisał/a:
Swego czasu wybuchla burzliwa dyskusja, czy Akito pasuje do Shigure. Wink No wiec... moim zdaniem tak. Facet o psychice Shigure zameczylby normalna dziewczyne. Dla niego potrzeba czegos mocniejszego, wlasnie kogos takiego, jak Akito. Zadna inna nie zdobylaby jego prawdziwego szacunku.

Taa..a ja w koncu musialam przyznać Ci racje XD

_________________

****
"Chitty chitty baby
When your nose is in the nitty gritty
Life could be a little sweet
But life could be a little shitty "
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miiru_MiyukiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-01-2006 - 16:38
Czytelnik
Czytelnik


Doł±czył/a: 20-12-2005



Status: Offline
Ranyyy.... Shigure +Akito... jakoĹ› to tak makabrycznie brzmi...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-01-2006 - 16:55
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Brzmi jak brzmi, ale co poradzic? Wink Nietypowi ludzie, nietypowe zwiazki...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miiru_MiyukiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-01-2006 - 22:41
Czytelnik
Czytelnik


Doł±czył/a: 20-12-2005



Status: Offline
Mimo wszystko ja bym tam jednak wolała nie mieszać Akito i Shigure w żadne takie sprawy...
Raczej jestem zwolenniczką standartowych związków, chociaż do tych, które są nieco jakby to ująć "odmienne" nic nie mam. Niech sobie ludzie żyją jak chcą.
Ciekawi mnie za to inna rzecz, a mianowicie dziadek Kazumy. On był przeklęy przez ducha kota, a mimo wszysstko Kazuma był jego wnukiem, no nie? Nie znam treści mangi, a ten wątek nieco mnie zaciekawił. Jakby się tak zastanowić, to przychodzą mi do głowy tylko 3 opcje: albo to nie jest rodzony dziadek, albo dziadek stworzył związek z jakąś kobietą także przekletą przez ducha, albo tez jest jakiś okres w życiu przeklętego, gdy jednak może zbliżyć się do płci przeciwnej(a może jest jakiś sposób by zdjąć klątwę, ale to wydało mi się tak niemożliwe, że od razu to odrzuciłam).
I jeszcze coś. kim właściwie są dla siebie (chodzi mi o relacje rodzinne) Yuki i Akito? Są do siebie strasznie podobni, no nie? Kuzynami? Ale tacy podobni jak bracia... na pierwszy rzut oka, to możnaby pomyśleć, że to nie Ayame, ale Akito jest bratem Yukiego.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-01-2006 - 14:00
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 25-12-2005



Status: Offline
Miiru...nie wnikaj w powinowactwa rodzinne...się w tym pogubić można...normalnie jak w "Klanie" Very Happy
wracajÄ…c do wyboru Toru...
więc postawiłan na Kyo, bo jakoś tak hmm, chodzi o to, że są jakieś takie standardy, że animeowane panienki zawsze wybierają tych takich niedostępnych...tajemniczych, z nieposkromionym temperamentem...nie zdziwiłabym się jakby teraz też tak było...

_________________
taaaa....moje ĹĽycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chiiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-01-2006 - 14:50
Pisarz
Pisarz


Doł±czył/a: 01-05-2005



Status: Offline
Miiru_Miyuki napisał/a:
Mimo wszystko ja bym tam jednak wolała nie mieszać Akito i Shigure w żadne takie sprawy...
Raczej jestem zwolenniczką standartowych związków, chociaż do tych, które są nieco jakby to ująć "odmienne" nic nie mam. Niech sobie ludzie żyją jak chcą.

What do you mean...odmienne? XD Co ejst odmiennego w zwiazku Akito i Shigure?

_________________

****
"Chitty chitty baby
When your nose is in the nitty gritty
Life could be a little sweet
But life could be a little shitty "
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miiru_MiyukiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-01-2006 - 19:50
Czytelnik
Czytelnik


Doł±czył/a: 20-12-2005



Status: Offline
W ten sposób chciałam delikatnie określić związki gejowskie, po prostu. Inni to mogą nazwać "zboczeniem" ja wolę dodać przymiotnik "odmienne" Smile.
A poza tym ja tam wolę Shigure takiego jakim jest, a mianowicie mam tu na myśli epitet "wolny" Very Happy.
A co mogłoby być odmiennego w związku (pomijając już sprawy przynalezności płci) Shigure i Akito? Ech... długo możnay o tym pisać... może najlepiej będzie jak rzucę jedno hasło, które mówi samo za siebie: Akito.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chiiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-01-2006 - 20:12
Pisarz
Pisarz


Doł±czył/a: 01-05-2005



Status: Offline
Miiru_Miyuki napisał/a:
W ten sposób chciałam delikatnie określić związki gejowskie, po prostu. Inni to mogą nazwać "zboczeniem" ja wolę dodać przymiotnik "odmienne" Smile.
A poza tym ja tam wolę Shigure takiego jakim jest, a mianowicie mam tu na myśli epitet "wolny" Very Happy.
A co mogłoby być odmiennego w związku (pomijając już sprawy przynalezności płci) Shigure i Akito? Ech... długo możnay o tym pisać... może najlepiej będzie jak rzucę jedno hasło, które mówi samo za siebie: Akito.

Ok,ok ... no to w takim razie zachecam do lektory mangi Mad nic wiecej nie mowie XD
Ale w sumie mnie tez najbardziej pasuje "Wolny Shigure" Very Happy

_________________

****
"Chitty chitty baby
When your nose is in the nitty gritty
Life could be a little sweet
But life could be a little shitty "
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-01-2006 - 00:09
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 07-01-2005



Status: Offline
"W ten sposób chciałam delikatnie określić związki gejowskie"

Moment... Przeciez Akito to kobieta! Nie poznaliscie? Wink Po charakterze?

"Ech... długo możnay o tym pisać... może najlepiej będzie jak rzucę jedno hasło, które mówi samo za siebie: Akito"

A ja bede natarczywy niczym tarczyca, bo dla mnie slowo "Akito" samo przez sie wlasciwie nic nie mowi.

No, dobra. Wink Wredna na maxa. Ale sorry bardzo, Shigure to tez nie matka Teresa. Kogo sobie wyobrazacie jako jego partnerke? Zadna zwykla, normalna kobieta z nim przeciez nie wytrzyma... Wink Dlatego - Akito.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chiiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-01-2006 - 14:15
Pisarz
Pisarz


Doł±czył/a: 01-05-2005



Status: Offline
Mike napisał/a:
"W ten sposób chciałam delikatnie określić związki gejowskie"

Moment... Przeciez Akito to kobieta! Nie poznaliscie? Wink Po charakterze?

"Ech... długo możnay o tym pisać... może najlepiej będzie jak rzucę jedno hasło, które mówi samo za siebie: Akito"

A ja bede natarczywy niczym tarczyca, bo dla mnie slowo "Akito" samo przez sie wlasciwie nic nie mowi.

No, dobra. Wink Wredna na maxa. Ale sorry bardzo, Shigure to tez nie matka Teresa. Kogo sobie wyobrazacie jako jego partnerke? Zadna zwykla, normalna kobieta z nim przeciez nie wytrzyma... Wink Dlatego - Akito.

Argh! ja tu kurcze sie staram subtelnie zeby sie ie kapneli a ty jak zawsze spojlerujesz prosto z mostu ;d;d;d;d

_________________

****
"Chitty chitty baby
When your nose is in the nitty gritty
Life could be a little sweet
But life could be a little shitty "
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-01-2006 - 15:11
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 25-12-2005



Status: Offline
Cytat:

Argh! ja tu kurcze sie staram subtelnie zeby sie ie kapneli a ty jak zawsze spojlerujesz prosto z mostu ;d;d;d;d


ehh, troszku wam nie wyszło Wink

_________________
taaaa....moje ĹĽycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-01-2006 - 15:28
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 07-01-2005



Status: Offline
O, to mam nie mowic, ze Yuki to dziewcz... Aha, nie mowic, dobra, sorry...

Ale wracajac do motywu Akito-Shigure... Ktos jeszcze za lub przeciw? Wink

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits