Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
KellyOffline
Temat postu: Miss Anime  PostWysłany: 10-03-2003 - 09:46
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Zapraszam wszystkich Panów , a mam nadzieję, że także i Panie nie odmówią swoich cennych uwag, do wyboru MISS ANIME. Jurorami jesteśmy my wszyscy, to znaczy Ci, którzy będą mieli ochotę zabrać w tej sprawie głos. Kandydatek jest zbyt dużo, by je przedstawiać, przejdźmy więc do rzeczy i do wyboru dokonanego przez jurora Kelly;ego:

1. pierwsze miejsce zajmujeeee wspaniała boginka BELLDANDY, piękna, urocza o charakterze całkowicie niespotykanym w rzeczywistości, czyli OMG!

2. drugie zaszczytne miejsce nieśmiała i straszliwie zakochana w Hidekim, o głosiku niczym kląskanie słowika, chobitka Chii, czyli Chobits;

3. na trzecią medalową pozycję i objęcie tytułu drugiej v-ce miss proponuje się nie tylko śliczną, ale również znakomicie wygimnastykowaną i z niezwykłym zmysłem równowagi księżniczkę Amelię Will Teslę Seyrun, czyli Slayers.

4. czwarte miejsce, tuż poza podium, ale z szansami na awans, dzielna i piękna Amazonka Shampoo, popatrzmy jak wspaniale rozwiązuje dylematy związane z przepisami plemiennego prawa (jak cię pokonał w walce cudzoziemiec to, jeśli to kobieta zabij, jeśli mężczyzna poślub; biedny Ranma uczynił to w obydwu postaciach), czyli Ranma1/2

5. Naru Narusegawa zdobywa piąte miejsce, a gdyby nie ten zadziorny charakterek mogłoby być wyżej, niemniej te czułki, w które układa się na szczycie głowy zazwyczaj jej wspaniała czuprynka wywierają na mnie w istocie magiczne wrażenie, czyli Love Hina.

6. szóste miejsce kapłanka Melissa, której Riui został zesłany, jako bohater (burząc przy okazji jej cudowne marzenia o tym, jak ów bohater powinien wyglądać), otrzymuje je za nieprzeciętną urodę, charakter, wykształcenie (jest wykładowcą w szkole kapłańskiej, czyli ma co najmniej odpowiednik naszego doktoratu i własną katedrę) i tak często powtarzane słowa It is no my will, czyli Mahou Senshi Riui.

7. kolejne miejsce zajmuje przeurocza tradycjonalistka Aoi Sakuraba, z przepięknego i przeromantycznego shojo Ai Yori Aoshi, jeśli ktoś lubi połączenie urody z tradycją, to ta panienka powinna wylądować na miejscu pierwszym, czyli, jak wspomniałem, Ai Yori Aoshi.

8. Mahoro na ósemce, kolejna przepiękna automatyczna człowieczka (choć raczej należałoby powiedzieć nie automatyczna, tylko odpowiednio wyhodowana), która odwaliła swoje w armii i teraz zapragnęła być gosposią, czyli MohoroMatic.

9. Tiara, piękna, jako normalna dziewczyna, ale po przemianie w wojownika z Guardian World to istne cudo, czyli Shamanic Princess.

10. Kagero, piękna i niebezpieczna ninja nasączona trucizną, czyli Ninja scroll.

10. eqs equo 10 miejsce zdobywa również śliczna i pełna temperamentu Tiita, czyli Plastic Little.

Tak przedstawiają się urocze kandydatki do tytułu MISS ANIME w propozycjach jurora Kellyego. A co na to inni jurorzy i, mam nadzieję, jurorki?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jinnaiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2003 - 14:24
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 01-03-2003

Skąd: Koszalin/Poznan

Status: Offline
Pierwsze miejsce : Deedlit
Drugie miejsce : Deedlit
Trzecie miejsce : Pirotess



No nie wiem jak mozna bylo zapomniec o najpiekniejszych kobietach w anime Laughing TO prawie niewybaczalne (prawie Very Happy )

_________________
"Szczesliwi ktorzy czasu liczyc nie musza" Sneer, lifter.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2003 - 15:30
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Jednym zdaniem: wznosisz Jinaj okrzyk, niech żyją elfki z Lodos war. Owszem, owszem niezłe i te wspaniałe uszy Smile Ale tak na powaznie to dziewczyny naprawdę niczego sobie, choć mi się bardziej podobają te, które wymieniłem, a przecież w zasadzie w każdym anime twórcy serwują nam na deser jakieś czarujące kawai.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2003 - 16:49
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Kira Asou ( Mars), Shinobu (LH), dziewczyna-z-mieczem (LH), Chii.

Nie podejmuję sie ustawiania jakiejkolwiek kolejności.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2003 - 19:25
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Chii, Shinobu, Naru, Kaolla, Nuriko (mimo tego, ze jest praktycznie facetem :P)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2003 - 20:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
No więc tak Very Happy

Moje ULUBIENICE (kolejność przypadkowa)
1. Chun-Li (SF)
2. Shinobu (z LH)
3. Mariel (Hanaukyo Maids)
4. Kagero (NS)
5. Tiita (PL)


a takĹźe tuĹź za nimi:
Sakura (SF) , Mai (FFury) , (Comic Party) ta dziewczyna głównego bohatera , Minori albo Midori <nie pamietam> (Scryed) , panie z Vandread'a i reszta pokojówek z Hanaukyo Maids... i to by było na tyle choć troche ich jeszcze jest ale miejsca brak Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2003 - 20:47
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Aaaa.... Zapomniałem! CBD May!! Jak ja kurde mogłem... No więc May - chyba na pierwszym miejscu.. W każdym razie dość wysoko

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
alfistaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2003 - 21:49
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-04-2002

Skąd: Lublin

Status: Offline
szczerze .... troche taki dziwny topic, bedzie tyle zestawien ile tylko moze byc, a to sie obejrzy nowe, to sie zmieni ... ale jako pierwsze moge podac prace yuzo takady i katsury no i goscia od kora (uwielbiam jego akwarele) ... a co od samej postaci ... to ostatnio podoba mi sie anne (manga anne freak - o dzieciakach zabijajacych wlasnych rodzicow etc...)

_________________
alfi - nie tylko m&a : )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2003 - 21:56
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
To może zrobić duużą ankietę?

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-03-2003 - 07:22
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
No Alfista, ale masz upodobania, ufff Smile Exclamation A tak na powaĹźnie, Herbercie, ta panienka z mieczem to Motoko Aoyama.
Ale mam pytanie co do Shinobu Maehary. Bo ja też ją lubię i zapewne, gdyby zrobić konkurs na dziewczynę, która byłaby najlepszą małżonką Shinobu zajęjłaby zapewne drugie miejsce (po Kasumi Tendo), ale na Miss mi ona nie na razie nie wyglada. Może gdzieś za trzy, cztery lata, jak będzie miała osiemnastkę?
A co do dziwności tematu: czy to dziwne, ze dyskutujemy o anime i ładnych dziewczynach. Ja bym wręcz powiedział, ze to naturalne. Wprawdzie forumowiczki, które tu piszą tracą połowę przyjemności, ale my będziemy mieli tak samo, o ile któraś założy topic "Wybór Mistera anime."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-03-2003 - 13:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
U mnie jest sprawa jasna Smile Chun-Li RULEZ co do tej postaci to nie zmienił mi się pogląd od dobrych 10 lat Very Happy i wchodziły nowe postacie i były stare a CHUN-LI zawsze u mnie górą

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-03-2003 - 16:21
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Magnus - gratuluję stałości w uczuciach :))))


Kelly - dzięki serdeczne za napisanie imienia i nazwiska dziewczyny-z-mieczem :)))
A co do Shinobu - potraktowałem to jako nie tyle wybory miss, co miejsce, w którym można napisac, którą postać się lubi :) Ale faktycznie - cza poczekać, to się z niej za parę latek ślicznotka zrobi :)) Teraz jest słodziutka, ale zdecydowanie zbyt młoda :)

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-03-2003 - 20:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
no to powiedzmy że ma niezłe zadatki na przyszłą miss Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-03-2003 - 20:26
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Ano ma i to wg mnie nawet niezłe :) Bo oczywiście wypięknieje, wydorośleje i pozostanie nadal słodka, a jednocześnie dojrzalsza :)

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Hell_DSOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-03-2003 - 21:25
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 24-02-2003

Skąd: Vorago

Status: Offline
buu..dlaczego nie ma anime Chrono Cross??mógłbym zagłosowac na Kid:(( albo mogli by chociaz zrobić anime z Aeris:(( no ale cóż cos poza tym tez się znajdzie :]]


Rena Lanford ze Star Ocean'a Ex
Lain Iwakura :D z Serial Experiments Lain

hmm, z anime trudno by u mnie było o jeszcze jakieś postacie..prędzej coś z mangi :]]


Ooo!!wiem kto jeszcze!!:D:D:D

Faye Valentine z Cowboy'a Bebop'a :]]]]]


zaraz..niech no ja sobie jeszcze przypomnę jakoś postać..kurczę..dlaczego wszelkich psychopatów żądnych walki i z psychopatycznym śmiechem grają tylko faceci??:(( a przynajmniej ja nie znam takiej żeńskiej postaci:()

no cóż może póxniej coś jeszcze dodam :]]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits