Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Ankieta
Saisha powinna wydawac:
shonen-ai (dla wszystkich) w cenie do 15 zl za tomik
66%
 66%  [ 6 ]
yaoi (cenzurowane , dla wszystkich) w cenie do 15 zl za tomik
0%
 0%  [ 0 ]
yaoi (bez cenzury, od 18) za 20-25 zl za tomik
33%
 33%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 9


Autor Wiadomość
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-05-2003 - 22:36
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
keiko napisał/a:
błahahahahahahahaha Laughing własnie diorwałam książeczkem ai no kusabi(jak by ktuś ne wiedziała mieszkam w wiosce szczecin Wink ).

A to miło mi było poznać osobiście.

keiko napisał/a:
pozdrowionka dla sprzedawcy i jego psa Laughing.

Na pewno przekaĹźe Tigerowi pozdrowienia Smile

keiko napisał/a:
colora, seimadena, yami no matsuei, gravitation, boys next door, tokyo babilon

Z tego na liscie nie ma TB.

keiko napisał/a:
FIGHT SAISHA!!!!!!!!!!

Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MissOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-05-2003 - 17:59
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 26-04-2003



Status: Offline
Oj, potencjalnie niepokojąca wiadomość.. Czyżby "..na liście nie ma TB" = "zero widoków na cokolwiek clampowego"..? A tam jeszcze i Wish, i RG Veda... Sad
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-05-2003 - 20:39
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Oczywiście ,że nic Clampowego nie ma na liście. Z jednego prostego powodu - jest to lista mang które _mają_ szansę się ukazać. Clamp nie sprzeda praw firmie (powiedzmy sobie szczerze - małej , nie znanej i bez dorobku) tylko dlatego ,że ktoś to chce wydać. Kiedyś w przyszłości czemu nie. Teraz to byłoby "obiecywanie" gruszek na wierzbie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KasiotfurOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-05-2003 - 13:18
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 11-05-2003

Skąd: Pierwsza stolica polski XD

Status: Offline
I nie urazajac nikogo IMO dobrze! :P Nie chce TB, choc jest ladne to moze je kto inny wyda, a nie wydawnictwo yaoi! ;___; To by byla taka strata, jak mozna wydac yaoi, a wydaje sie cos co nawet pod shounen-ai nie podchodzi ._.

Moja propzycja: No Money! XDDDD I of kors bez cenzury :>>> a z innych to np. Gravitka (Bede miala dwie wersje jezykowe XDD), Color, Moze cos Modoru Motoni? Shikugaru Rikka (chyba dobrze napisalam.. :/)

Nom, to by bylo na tyle ^^

_________________
..*~Gothic-and-Lolita~*..
There is nothing wrong in being a Harry Potter fetishist :3
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MissOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-05-2003 - 20:23
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 26-04-2003



Status: Offline
Kasiotfur, nie chcesz TB z Saishy?!...... a wiesz, że masz racje... :PPP Ach, jak ja lubię zmieniać zdanie! ^^ No dobra, nie całkiem zmieniać, clampowe kawałki też prawdę mówiąc nie znajdują się na czołowych miejscach mojej listy życzeń wydawniczych - pierwsze 10 miejsc okupuje oczywiście Kizuna ;PPP. Ale ze mną to tak jest, dać mi palec, a chcę całą rękę Very Happy.

Anyway.. Skoro - zgodnie ze szczerą wypowiedzią raula ^^ - Saisha to jeszcze wydawnictwo małe i mało znane, róbmy wszystko, żeby urosło! Ja osobiście deklaruję się kupować każdy tytuł jaki wyjdzie, pod warunkiem, że to będzie Kizuna ofkors.... Mr. Green OK, już serio, naprawdę biorę wszystko! A najbardziej to chciałabym Kiz... ehem.. to już wszyscy wiedzą Wink . Czyli oprócz tytułu jw., w pierwszym rzędzie nabyłabym chętnie kilka mang z listy dehiry: Wild Rock, Midare Somenishi (obie jednotomówki, Midare definitywnie od lat 18..), Yami no Matsuei, Zeus i Koori no Mamono no Monogatari - zgadzam się, dehi, to jest baaardzo fajne, a Ishuca jest takim słodkim gamoniem.. ^^ No i oczywiście dla porządku wspomnę o Gravitation - bo chyba będzie wydane na mur-beton? W końcu mordka Shuichiego na głównej stronie do czegoś zobowiązuje... Wink

O raju, ale mi wyszła epopeja.. Czy ktoś to przeczytał do końca..? ^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-05-2003 - 12:06
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Przeczytał, przeczytał Wink

Na TB rzeczywiście jest chyba szansa, ze JPF sie kiedyś tam skusi....Moze nawet jak im odbije, to na wisha by się skusili. Ale na gohou drug sie nie skuszą, jestem tego pewna.

Ale Gravitka jest taka dłuuugaśna! XD Nie chciałabym, zeby Saisha została zawalona tasiemcem na jakiś dłuzszy czas. Jest tyle ciekawych rzeczy do wydania^^
A poza tym czy macie już ta listę? Czy jest tam gravitka? (do dehiry jeszcze nie dotarło)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-05-2003 - 12:56
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Jak na dzien dzisiejszy zrobie wszystko zeby wydac jakiś tytuł. Niestety zamówień nie ma aż tyle żebym mógł spokojnie myśleć o kolejnym tytule.

Dostałem juz nawet odpowiedzi na dwie ankiety.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikarinOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-05-2003 - 10:19
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 25-04-2003

Skąd: Walbrzych

Status: Offline
He, wlasnie, nie ma na co liczyc....
O czym ty gadasz! Przeciez to dopiero poczatek!!! Very Happy
Trzeba wierzyc we wlasne sily, nie? Troche optymizmu!!!
A tak poza tym = zauwazyliscie, ile jest fanow yaoi wogole w Polsce... Jakos duzo. Nie powiem, nie mialem pojecia, ze znajde kogos o zainteresowaniach podobnych do moich w takiej zapyzialej dziurze, gdzie mieszkam, a tutaj okazalo sie, ze tych fanow jest duzo i nawet maja calkiem fajne rzeczy (for ex "Binetsu" i moje ukochane "Boys Next Door" Cool
Wracajac do rzeczy, nie ma sensu przejmowac sie wszystkim, bo sie nigdy nie wychodzi na tym dobrze. Nie wnikac w szczegoly! Saisha-is-the-best.
Koniec, kropka, a jak sie komus nie podoba, to wyzywam na udeptana ziemie, hehe Laughing
W sumie, moj egzendlarz przyjdzie gdzies na szarym koncu (ten koniec kwietnia, kiedy sie przekaz nadalo...), ale w sumie nie narzekam. Nie ma sensu. czekam sobie spokojnie i jestem podekscytowany az do nieprzyzwoitosci (heh, ogladalo sie anie piec razy pod rzad jednego dnia... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

A co to tego, co Saisha moglaby jeszcze wydac...
Wszystko, co mozna. Moze cos malo znanrgo, ale ladnie narysowanego i lubianego przez fanow?
Co do "No money"i tych dwudziestu poczatkowych stron, jakie czytalem, wydaje mi sie, ze manga jest 'troche' za ostra. Jezeli wydawnictwo wyskoczy od razu z czyms takim, opinia publiczna moze sie zbulwersowac, a to raczej nie byloby zbyt porzadane. Musimy pamietac o tym, ze nasze hobby MA (wbrew pozorom) wrogow, z ktorymi trzeba sie liczyc.

Moj osobisty przyklad = czytalem X-a przed Empikiem, ale ktory tom - nie powiem Very Happy Podeszla do mnie jedna dziewczyna i skomentowala: "O, to ten debil co czyta swierszczyki o pedalach" Nie powiem, nie bylo milo.

Na "Kizune" pani Kodaki tez chyba nie ma co liczyc w najblizszej przyszlosci, bo manga tez zaczyna sie dosc ostro. Przydaloby sie cos wlasnie w stylu Maki Murakami, ale chyba moga byc problemy z prawami autorskimi, ne? Z Clampa nici... Kaori Yuki pod znakiem zapytania... Moze Kyoko Tsuchiya? A moze Yoko Matsushita?

Dla tych, co nie kojarza, pierwsza pani stworzyla "Weiss Kreuz" (ach... Rolling Eyes ), a druga kultowe jak dla mnie "Yami no Matsuei".
Sa to jednak serie, a dobrze by bylo, gdyby na pierwszy rzut poszla jakas one-shot manga, ne?

_________________
Batsu wa kitto narete shimau
Nikushimi wa narete shimau
Ai to kisu no you ni narete shimau
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikarinOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-05-2003 - 10:55
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 25-04-2003

Skąd: Walbrzych

Status: Offline
Jeszcze tylko jedno - dlaczego zawsze jestem sam(a) na forum? Czyzby wszyscy inni spali w tym czasie (o jedenastej rano >_<)...

_________________
Batsu wa kitto narete shimau
Nikushimi wa narete shimau
Ai to kisu no you ni narete shimau
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-05-2003 - 12:16
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
Mikarin napisał/a:
Jeszcze tylko jedno - dlaczego zawsze jestem sam(a) na forum? Czyzby wszyscy inni spali w tym czasie (o jedenastej rano >_<)...


ja spie albo pracuje

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-05-2003 - 16:26
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Mikarin napisał/a:
Jeszcze tylko jedno - dlaczego zawsze jestem sam(a) na forum? Czyzby wszyscy inni spali w tym czasie (o jedenastej rano >_<)...

Ja jestem zazwyczaj w szkole a tak po za tym to na forum zagląda zbyt mało osób aby było ich więcej w jednym czasie niż 3-4 Wink

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-05-2003 - 20:11
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
No wlasnie - szkola, szkola, szkola.....

Ktora mnie zaczela dobijac......................

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MissOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-05-2003 - 21:16
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 26-04-2003



Status: Offline
Tada!! Dotarło!!! Ale jeszcze nie czytam, bo mam trochę roboty, a wiem, że jak raz otworzę to wsiąknę do końca.. Smile Ale przejrzałam już ankietkę, a w niej stoi tak:

Yami no Matsuei
Kizuna
Color
Zetsuai
Fake
Gouhou Drug
Boys Next Door
Zoku (Cutlass)
Stigma
Thief & Detective
Gravitation
Zeus
Kusatta Kyoshi no Houteishiki
Saiyuki
Wild Fish
Inny...............
Inny............... ^^

Chyba nie muszę mówić, jaki jest mój wybór... Mr. Green A co do tych dwóch wolnych miejsc: mogę tam wpisać dodatkowo jeszcze jakieś dwa proponowane, a nieobecne na liście tytuły? Czy, jeśli już spośród wymienionych zaznaczyłam.. no dajmy na to, Kizunę Wink i coś tam jeszcze, to w wolnym miejscu nie mogę już nic dopisać? (me tempak, więc woleć się upewnić ^^)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-05-2003 - 01:05
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Miss napisał/a:
dwóch wolnych miejsc: mogę tam wpisać dodatkowo jeszcze jakieś dwa proponowane, a nieobecne na liście tytuły?

Dwa znaczy dwa. Albo z listy albo inne. Smile

Miss napisał/a:

Czy, jeśli już spośród wymienionych zaznaczyłam.. no dajmy na to, Kizunę Wink i coś tam jeszcze, to w wolnym miejscu nie mogę już nic dopisać? (me tempak, więc woleć się upewnić ^^)

Prosilem o dwa bo jakbym poprosil o 10 to zaznaczylibyscie wiekszosc podanych i jeszcze dopisali inne. Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikarinOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-05-2003 - 14:15
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 25-04-2003

Skąd: Walbrzych

Status: Offline
Mój egzendlarz właśnie leży sobie w domu na półeczce, oprawiony w folię, żeby nie zniszczyła się okładka ^^
Zaczęłam już czytać, ale taka burza dopadła Wałbrzych wczoraj w nocy, że moje zagłębianie się w lekturę polegało na:
1)zawinięciu się z koc i wciśnięciu w kąt (ach, ten klimat ^^)
2)czatowaniu z latarką, bo faza poszła na ryby z powodu burzy
3)lataniu co pięć minut od okna do okna i sprawdzanie, czy okna nie przeciekają (siekło okropnie, a ja mieszkam w tzw. sarym budornictwie = drewniane okna, ubikacja na korytarzu etc. cudowne budynki, ne? Laughing )

Na razie nie mam serca nawet wziąć tego egzendlarza do ręki, żeby go: nie zniszczyć, nie pobrudzić, nie pogiąć, nie zarysować okładki...

Ale i tak bajerasto się czyta ^^
I tak trochę dziwnie szybko doszło... Ale okey, ja się nie kłócę. Brat uspokajał mnie przez kwadrans, bo fazę po dostaniu paczki w swoje łapki miałam niezłą (do tego jeszcze maturka ustna z matmy zaliczona na trzy, czyli odlot totalny. No co! Muszę się pochwalić Cool )

Ankietę sobie skseruję i prześlę w przyszłym tygodniu, bo jutro jeszcze trzeba zaliczyć angielski, a potem poświętować =*^_^*=

_________________
Batsu wa kitto narete shimau
Nikushimi wa narete shimau
Ai to kisu no you ni narete shimau
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits