Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu: Kaori Yuki  PostWysłany: 28-02-2003 - 22:24
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Zamiast tytułu-autor, ale należy do mojej ulubionej czołówki. Kaori Yuki narysowała np Angel Sanctuary, świetną historię o aniołach, ludziach i demonach, wprowadziła niesamowity swiat hierarhii wśrób wyżej wymienionych, zdarła otoczke świętosci z aniołów, i zmusiła do zastanowienia, czym sie one włąsciwie różnią od demonów. Czy wspominałam już o cudownej kresce, która sprawia, ze nawet jesli któraś z mang nie jest taka rewelacyjna po d względem treści, to i tak trudno mi sie od niej oderwać ze względu na przepiekne rysunki?

Wśród jej dzieł najbardziej spodobała mi sie jednotomówka "Kaine", ale ma na swym koncie jeszcze kilka innych tytułów, całkiem niezłych Smile~~
(Boys Next Door :}~~~~~~~~)

Pewnie każdy zetknął sie już z tą autorką, a to ze wzgledu na choćby dosć dużą iloscia skanów na necie, ale moze skrobniecie, czy sie Wam spodobało, i które z jej dzieł przypadło Wam (jesli tak) do gustu najbardziej?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-03-2003 - 15:20
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Widzialam AS i czytalam pierwsze 2 tomy mangi. Ogolnie anime bardziej mnie ruszylo niz manga, ale ta ostatnia ledwie zaczelam wiec sie za bardzo nie bede wypowiadac...

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-03-2003 - 15:58
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
Ze wszystkich komiksów Yuki tak naprawdę lubię chyba tylko jeden - Hrabiego Caina (chociaż od roku chyba nie tknęłam...). Resztę generalnie miło się czytało, ale jakoś niewiele pamiętam, więc wielkiego wrażenia chyba na mnie nie zrobiła. Kreska trochę naciaprana i same chudziaczki (biedactwa, trzeba by je podkarmić czasem), ale poza tym - bardzo przyjemna. Właściwie lubię tę artystkę. Wink

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-03-2003 - 22:20
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Troche podobne do kaori yuki wydaje mi sie alichino^^" Tez ładna kreska (poza oczami, które są paskudne w alichino), podobny sposób rysowania włosów, kształt twarzy...jakos tak podobie to wyglada. Nawet identyczny sposób cieniowania.
Tylko historie Kaori jednak wymysla fajniejsze XD
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikarinOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-04-2003 - 08:45
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 25-04-2003

Skąd: Walbrzych

Status: Offline
Co ja moge powiedziec? Czytalam troche manga Kaori Yuki i kocham jej rysunek (chociaz osobiscie nic nie pobije barokowego "X" Clampa - panie po prostu rzadza na calej linii). Za to moja ulubina manga jej autorstwa jest one-shot "Boys Next Door" i bylabym bardzo wdzieczna, gdyby ktos to wydal (tutaj gleboki uklon i jednoznaczny usmieszek w wiadoma strone ^^). Nie wiem czemu tak mi sie spodobala - chyba dlatego, ze zachacza bardziej o tematyke shounen-ai niz yaoi. Poza tym, jezeli cos naprawde moze przemowic do czlowieka, to dlaczego nie zwiazek miedzy seryjnym morderca a chlopcem z burdelu? Miedzy katem i ofiara, ktora sama prosi sie o smierc?

Nigdy nie placze na mangach, ta jednka doprowadzila mnie do lez, szczegolnie jej ostatnia scena, w ktorej nareszcie pojawia sie ducha Lawrence'a. (chlip = bo takiego znaczka nie ma, wiec sobie napisze ^^) Siedzialam przy kompie i plakalam jak bobr, dobrze, ze rodzice sie nie obudzili.

Od tamtej pory, kiedy slysze nazwisko kaori yuki wiem juz z czym to kojarzyc. Ma niepowtarzalna kreske i pisze niepowtarzalne historie. Chociazby "Angel Sanctuary".

_________________
Batsu wa kitto narete shimau
Nikushimi wa narete shimau
Ai to kisu no you ni narete shimau
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-10-2003 - 20:19
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
angel sanctuary jest na ankiecie jpf, i w listach do mm czytelnicy meczyli o to waneko. Taka super historia, moze ktos sie na to skusi i wyda?
Tylko szkoda, ze to tez jest tasiemiec, one ostatnio nie ciesza sie powodzeniem......
A to najlepsza historia Kaori.....no, mozna sie jeszcze nad kainem zastanawiac, ale nie jestem pewna^^ (i, hje hje, to moze zostawie jak boys next door dla saishy, ne, raul? prawda, ze to bardzo fajne jednotomĂłwki, w sam raz dla saishy?^^ moze sie skusi....)

ciesze się, ze temat został odblokowany. Genialni rysownicy jak kaori powinni miec swój temat. To nazwisko wymieniam bez zastanowienia kiedy jest mowa o pięknych kreskach i jakosci rysunku.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-11-2003 - 11:33
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Widziałam anime AS na Vivie, mam je również na płytkach. Tylko obie wersje przerosły moje zdolności językowe. Nie wszysko zrozumiałam. Cały czas miałam wrażenie, że anime jest dość ubogie treściowo. (Jakiś link do strony ze skanami?) Ale kreska jest super. Very Happy I do tego to o aniołkach, ostatnio ślinię się na widok wszystkiego, co choćby zachacza o ten temat. Very Happy
No i ściągnęłam parę tomów Hrabiego Caina, po recenzji w Bakajcu, ale jeszcze mi się nie chciało przeczytać.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MarronOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-02-2004 - 01:40
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 29-05-2003

Skąd: Wyspy Owcze ;)

Status: Offline
Bardzo lubię Kaori Yuki. Jej kreska jest niesamowita i choć muszę zgodzić się, że postacie należą do tych bardziej chudych, to jednak pyszczki mają urocze :} Czytałam Boys Next Door, Nejiego, Caina i jestem w trakcie Angel Sanctuary, i muszę przyznać, że fabuły tworzy równie dobrze, jak postacie. No i te slasujące się we wszystkie strony bishe *____*

I osobiscie też bohaterowie są bardzo sympatyczni. Moja siostra chodzi z Cainem, naprawdę miły chłopiec XD~

_________________
*smirk*
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-02-2004 - 09:34
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
E, z tym chodzeniem to chyba jednak przesada... Cool
Mar>> A Kaine nie czytałaś? Czy po prostu Ci się zapomniało? Razz Na widok głównego bohatera dłuuuugo miałam od tego odrzut na pół kilometra, ale w końcu się przymusiłam i okazało się całkiem niezłe. Chociaż pokręcone. :]

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MarronOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-02-2004 - 15:18
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 29-05-2003

Skąd: Wyspy Owcze ;)

Status: Offline
Czytałam Kaina, przpomniałas mi XD~ Ale szczerze mówiąc wolę inne tytuły i jakoś tak mi sie w pamięci nie zachowało...

A co do chodzenia, hyhy, z kim ona teraz nie chodzi? XD Oprócz tego, że śpi z Pippinem, a w nogach leży sasuke O____o Zaczynam się Was bać. I mowię to zupełnie poważnie @_________@

_________________
*smirk*
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 08-02-2004 - 16:04
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Ja Kaori znam w sumie tylko z "Angel Sanctuary"...

Na - CIACH!- moderator J - znajduje się parę mang pani Yuki, ale nie za bardzo mam czas, żeby je pościągać...

Warto?? ^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MarronOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-02-2004 - 17:06
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 29-05-2003

Skąd: Wyspy Owcze ;)

Status: Offline
Pewnie, że warto :} Zwłaszcza Boys Next Door :} I Count Caina.

_________________
*smirk*
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-02-2004 - 17:45
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
Mar>> Hehe, co dwie głowy to nie jedna! Tak sobie myślę, że nas po prostu gdzieś na poziomie molekularnym rozbiło przypadkiem na dwa osobne organizmy i dlatego dopiero teraz wszystkie cechy zsumowały się i dopełniły. Bój się, bój. Twisted Evil

Cain ma tylko na początku raczej brzydką kreskę - tzn może nie tyle brzydką co wyraźnie niewyrobioną, więc fanom AS może się wydać słaba. Od God Childa to już cud, miód i orzeszki - oczywiście jeśli się lubi taki styl, bo ja mam chwilami mieszane odczucia. :]

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MarronOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-02-2004 - 15:03
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 29-05-2003

Skąd: Wyspy Owcze ;)

Status: Offline
Waaaaaaai... siostro XDDDDD~~~ !!!

Wiesz, jak dla mnie to kreska z pierwszych tomow Caina jest bardzo ładna, taka miekka i okrągła i nie wiem, czy po przeczytaniu kilku pierwszych tomow za bardzo się do niej przyzwyczailam, bo chyba ją wolę od tej nowszej... A może i nie... w końcu Cainiątko tak slodko evil wygląda w tym cylindrze *_____* Heh, załóżmy, że powiem tak: kreska, owszem, widocznie się zmienia, ale obie mi pasują XD

_________________
*smirk*
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Rei-chan^^Offline
Temat postu:   PostWysłany: 13-02-2004 - 17:41
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 13-02-2004

Skąd: ŁódĹş

Status: Offline
Ta pani naprawde ma talent. Moimi ulubionymi mangami, które wyszły z pod jej łapek to: angel sanctuary i neji....Tem cudowny klimacik poprostu zachwyca~!!! Powiedzmy że przez jej twórczość nie mogę spać po nocach i wcale mi to nie przeszkadza!! Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits