Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2003 - 10:46
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
A nie pasuję? Tak bardzo staram się być jak Pan Gourry :((( I nic a nic mi nie wychodzi :((( On jest taki męski, ale przecież to nie to decyduje o tym, że jest tak dobrym wojownikiem. Dzięki odwadze i sprytowi zdobył Miecz Światła... Chciałbym też taki mieć... :((( Chlip... No i jest geniuszem strategii, świetnie zna się na zyciu i na kobietach (On tylko udawał z tym miesięcznym czasem... Na pewno, chciał sprawdzić Linę, czy ona wie... A swoją drogą nie cierpię tej małej czarownicy.. Tak opętać i omotać tak wspaniałęgo wojownika jak Pan Gourry :((( Serce się kraje :((( ) Gourry My Mastah!!!!!

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2003 - 12:09
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
:PPPPPPPPPPPPPPPP

Zawsze myslalam, ze miecz to po prostu odziedziczyl :P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2003 - 13:39
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Ach, krwawi me serce na tak oszczercze pomówienie! Odziedziczył?!?!?! Przecież powszechnie wiadomo, iż zdobył ów miecz po latach trudów, walk i wyżeczeń! Jest przecie w istocie starszy niż wygląda, a tylko wewnętrznej sile zawdzięcza, że ponad ćwierć wieku starań o ów Miecz nie wycisnęło na nim śmiertelnego piętna... A przecież dużo zapłacił - włosy Jego niegdyś kruczoczarne zblondowiały.... Cóż to za strata...

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2003 - 14:34
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Taaaaaaaaak, a swistak siedzi....

Heh, i tak uwazam, ze micz sie bardziej nalezal Rowdemu... A Gourry nie wyglada na pol elfa. co nie? (ale moze nim nie jest :)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2003 - 15:06
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Slayers, nawet lubię, zwłaszcza Amelię i Zelgadisa.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2003 - 00:52
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Veg napisał/a:
Heh, i tak uwazam, ze micz sie bardziej nalezal Rowdemu... A Gourry nie wyglada na pol elfa. co nie? (ale moze nim nie jest :)


:PPPPPPPPPPPPPPPP Za słabo znam/pamiętam Slayersów, żeby móc się wypowiedzieć. W zasadzie ":(" pasuje tu bardziej niż ":P" :(

A co do Magicznych Wojowników (bezgustny tytuł, no nie? Kto go wymyślił...) - ja chyba lubię całą serię po prostu - bez szczególnych sympatii i antypatii.. No, może Rezo i jeszcze.. Cholera, jak jej było.. Kapłanka, zakochana w Gourrym, nie umiejąca za bardzo czarować. Ech, co to ja miałem?.. A, no tak! Dobrą pamięć!...

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2003 - 09:42
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Masz na myśli Sylphill (tak się to chyba pisze)?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2003 - 20:35
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Nie lubiles Rezo, czy wrecz przeciwnie???

O Rowdym to byl jeden film, moim zdaniem jedyny warty uwagi z serii... Co do Slayerswo, to jak dla mnie Zell rzadzi.......... i Val Gaav (ale nie pamietam go dokladnie, bo z ostatniej serii mi umknelo kilka odcinkow).

Ogolnie zalatwie od kogos 3 serie Slayersow, bo tak strasznie lubie to anime... (ale tyllko serie TV i pierwszy film)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2003 - 21:05
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Rezo lubiłem. Lubię niewidome postaci. Nie jest to żadna solona poprawność polityczna, tylko... klimat. Niewidomi widzą co innego.. W Inni Autorzy => Gatunek Literacki (jeśli dobrze pamiętam) jest zapisana The Book Of The Blind ( a co tam, poszukam) No, już mam:


I can see what you see not.
Vision milky then eyes rot.
When you turn they will be gone,
whispering their hidden song.
Then you see what cannot be,
shadows move where light should be.
Out of darkness, out of mind,
cast down into the halls of the blind.


:) Klimat, no nie?

Veg - znasz Slayersów znacznie lepiej ode mnie... Chcesz, żebym na Necie szukał?

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-04-2003 - 08:31
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Ja tez bardzo lubię Val Gaava^^ Niewidomi owszem, ale w ogóle tragiczne postaci cos w sobie mają.

Poza tym uwielbiałam Xellosa i Filię (nie wiem jak to sie pisze==") Ale tylko w duecie, bo osobno juz nie byli tacy rewelacyjni. Ich wartość rośnie wraz z ilościa kłótni^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-04-2003 - 17:03
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Herb: nie, nie szukaj. I tak mnostwo rzeczy sciagasz :)

Dehira: ja lubilam Xellossa nawet w pojedynke, a Filia podobala mi sie tylko w pierwszym odcinku, kidy to Gourry przyczepil jej sie do ogona :)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-04-2003 - 21:49
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Kiedy pierwszy raz widziałam Rezo szukałam własnie pomysłów na jakies ciekawe różdżki, laski..krótko mówiąc, szukałam pomysłów na sprzęt dla maga. No i on miał własnie interesujący sprzęt, bo dźwiękowy, co mi wczesniej nie przyszło do głowy. Plany spełzły na niczym, bo ostatecznie i tak postawiłam na stropnie wizyjnej, ale moze jeszcze kiedys bede miała okazję wykorzystać jakoś ten pomysł ^^
Tylko nie mam pojecia z czego to musiałoby być zrobione, zeby tak ładnie brzęczało. ^^"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-04-2003 - 22:26
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Xellosa nie lubię. Jest przepakowany do kwadratu. Faktycznie, związek z Filią nieco ratuje tą postać, ale tylko nieco. I pomyśleć, że Xellos podobno jest najpopularniejszą postacią ze Slayers na świecie ... hm, nie rozumiem. Mimo, iż ciągle powtarza słowo tajemnica, to nie jest tajemniczy, w sensie mistycznym, tylko nudny.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-04-2003 - 18:03
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Czasami jest nudny, ale potrafi byc klimatyczny. Podobnie jak rezo (jabradziej klimatyczna jest muzyczka mu towarzyszaca, i dzwieki wydawane przez pierwscienie na lasce..)

To nie Zell jest najpopularniejszy?

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-04-2003 - 12:02
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Podobno Zel zajmuje zaszczytne drugie miejsce. Takie przynajmniej informacje spotkałem w necie, bo sam badań nie prowadziłem.

A czy Xellos potrafi być klimatyczny? Owszem, ale, przynajmniej dla mnie, tylko wtedy, gdy go nie ma. Wtedy klimat filmu od razu się poprawia. Och, wiem, że mam odmienne zdanie, ale ja mam dość często odmienne zdanie od większości i bynajmniej nie z przekory, tylko mi się naprawdę coś podoba bądź nie. A potem okazuje się, że jestem w mniejszości.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits