Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu: AnK  PostWysłany: 16-02-2003 - 22:29
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Ooł jeees! Miejsce na wyżywanie się na nowo powstającym AnK! Tego mi tu brakowało ^__________^
Czy jest na tym forku jakis yaoifil, a przynajmniej ktoś, kto ostrzy sobie na to ząbki???????
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-02-2003 - 22:56
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Chyba będziesz musiała kogoś zaprosić Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-02-2003 - 23:40
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
To zdecydowanie nie byłby dobry pomysł^^
Z tymi osobami temat mam już gruntownie obgadany, przynajmniej na dzisiejszym poziomie wiedzy^^ Wymieniłysmy już 100% pogladów na te kwestie i to byłaby powtórka z rozrywki. Może pojawi się ktoś nowy?? ^____^

Tymczasem, skoro jest miejsce i pusto to mozna zrobic następującą rzecz:
Iason :}~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Katze :}~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
no i Riki teĹź :}~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Czekam, kiedy będę mogła skonfrontować ich, ich zachowanie i charakterki z anime. Może być ciekawie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-02-2003 - 22:55
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
dehira napisał/a:
To zdecydowanie nie byłby dobry pomysł^^

to miejmy nadzieje ,że ktoś nowy się włączy do tematu.

dehira napisał/a:
Czekam, kiedy będę mogła skonfrontować ich, ich zachowanie i charakterki z anime. Może być ciekawie.

Ja na szczęście ich nigdy nie skonfrontuje z anime Smile [nie obejrzę anime po prostu Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2003 - 00:07
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Ale powieść jakoś przeczytałeś?? Wink
Opisy opisami, ale urody panów z anime powieść nie odda, więc to będzie dla mnie takie uzupełnienie ^0^

Własciwie to anime wcale nie ma aż takiego strasznego kalibru! Po przeczytaniu recenzji spodziewałam się "niewiadomoczego", krótko mówiac yaoiowatego hentaja, ale okazało sie, ze historia jest całkiem w porządku, i panowie nie przesadzają, a przynajmniej nie zajmuje to najważniejszego miejsca w historii....i na końcu anime doprowadziło mnie do łez. Jesli powieść tez bedzie to potrafiła, to bedę happy^^"


Iason :}~~~~~~~~~~
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ogzinkaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2003 - 14:40
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 03-02-2002

Skąd: Wrocław

Status: Offline
No to i ja się przyłączę ^___~ Już złożyłam zamówienie (tylko muszę się wybrać na pocztę zapłacić.. skleroza nie boli +__+) i bardzo chętnie się zapoznam z powieścią, bo anime bardzo mi przypadło do gustu ;)))

Yaoi-filką nie jestem, prawdę powiedziawszy to AnK jest jak do tej pory jedynym anime yaoi-owym, które mi się podobało ^___^; Reszta (czyli Gravitation i Zetsuai, więcej nie widziałam ^^;) za bardzo wionęła mi nudą i była jakaś taka, bez polotu ^__^;;; Tak więc ogromna prośba do dehiry (i reszty) - może polecisz mi jakies fajne tytuły? :D

_________________
auxiee
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2003 - 18:27
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
kurcze powiedzcie mi co jest w yaoi fajnego?? ja jakoś omijam to z daleka...

Na ten temat mam mało informacji ale z chęcią poznam co jest fajnego w yaoi... choć i tak pewnie nigdy nie pooglądam Razz

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ogzinkaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2003 - 19:02
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 03-02-2002

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Oj Magnus, Magnus, przecieĹź to jest dla dziewczyn ;DDD
(jeszcze nie słyszałam o ani jednym facecie, który by lubił yaoi... =] )

_________________
auxiee
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2003 - 19:47
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Hm, a ja znam facetów, którzy czytają yaoi, niezbyt wielu, ale znam. I wszystko z nimi ok, zeby wszystko było jasne ;P Po prostu to ich nie odrzuca (i znją za dużo yaoifilek;P)^^

Magnusik, słowa nigdy Cię nie przekonają, musisz po prostu trafic na jakąs fajniutka mange albo anime (najlepiej shounen ai na poczatek) i...stwierdzić, ze było całkiem w porzadku, To przecież zazwyczaj ma jakąs fabułę, jak kazda normalna manga, wiec gatunek moze sie obronic nawet sama historią. Well, bierz się za czytanko, lub ogladanko^^

ogzinka>> jakies fajne cos? hm, a masz na mysli tylko anime, czy mangi też chciałabyć jakieś poczytac? (na necie leży tego mnóstwo)

anime... tak naprawde to nie ogladałam tego zbyt wiele, i mam tylko 13 tytułów, ale ....kurcze, część to totalne yaoi-hentaje, reszta jest słodko-mdląca....hm, nie mam bladego pojecia co mogłoby Ci sie spodobać!
Z mangami sprawa byłaby wiele prostsza, bo te które znam są zazwyczaj ciekawsze od mang.
Np taka Kizunka>> anime jest tak grzeczne, ze można to dać do ogladania nawet nieletniej siostrze, tam nic poza słodkimi buziaczkami nie ma, i powiedzmy to wprost> fabuła z koniecznosci musiała zostac strasznie okrojona. Ale manga, to jest to^^ Jesli chcesz poczytac, to służę linkami^^

Mogłabym krótko zrecenzowac wszystkie anime które ogladałam, chcesz?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ogzinkaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2003 - 20:39
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 03-02-2002

Skąd: Wrocław

Status: Offline
dehira:

A toś mnie zszokowała O___o; Ale i tak upieram się że faceci na fanów yaoi się nie nadają. Może najwyżej są tacy co je tolerują ;)))) (a może lubią to oglądać ze względu na miłe towarzystwo lubiących yaoi koleżanek? *^___-*)

Co do polecenia mi tytułu to raczej chodzi mi o anime, bo mang faktycznie jest na sieci sporo i ciut ciut, a że objętościowo są nieduże mogę sama je sobie poprzeglądać. Z anime gorzej, bo trzeba pościągać (czyt. pozamawiać pościąganie przez osoby zaprzyjaźnione ;D)... Ale od razu uprzedzam - żadnych tytułów mdło-romantyczno-westchnieniowych, bo takie właśnie powodują u mnie trudny do powstrzymania odruch ziewania ;D Coś w stylu AnK byłoby git. Jeśli znasz jakieś takie tytuły to chętnie przeczytam krótką recenzyjkę każdego ^___- Pliiiiis *____*

Z góry wielkie dzięki! ^____^

_________________
auxiee
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2003 - 20:52
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
jakoś nie mam przekonania do yaoi .... ale co innego do koleżanek lubiących yaoi Twisted Evil ... na tym chyba zakończe mój udział w tym temacie bo jednak wole jak jest przewagę posiada płeć przeciwna w anime/mandze Very Happy .... i niech tak zostanie Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2003 - 21:24
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Okej^^
wykluczmy wszystko co słodkie i romantyczne i pozostanie:
1. Fake
To jest nie tyle słodkie, ile zabawne. Zresztą kocham mangę a bohaterowie sa przeniesieni dosc dosłownie na ekran. To anime o policjantach. Ryo, (uke Razz) zostaje partnerem policjanta, któremu wg szefa przyda się bardziej solidny/niespóźnialski/piszący raporty/nie narwany towarzysz. Dee, bo tak sie ten narwaniec nazywa od razu blond piekność przypadła do gustu, i od tego momentu nie potrafi sie od niego odczepic. Ale to tylko tło, bo na pierwszym planie jest kazus kryminalny, zwiazany z narkotykami, i morderstwem pewnej dziewczynki, którą bohaterowie musza rozwiazać. Krótko mówiąc, anime to jakieś 1,5 toma mangi o tym samym tytule. Aha, i to jest tylko 1 OAVka.

2.Fish in the Trap.
Niektórym się to bardzo podoba, a niektórym się to bardzo nie podoba. Ja naleze do tych drugich, ale to zdecydowanie nie jest słodkie anime. Wg mnie głupie. Well, chłopak został kiedys zgwałcony przez starszych kolegów ze szkoły. A po ilus tam latach spotyka w nextej szkole jednego ze sprawców i sie w nim zakochuje. Przy czym chyba połowa innych chłopaków ma na niego chrapkę albo jakies porachunki do załatwienia z ..seme (oczywiscie najbardziej mozna wkurzyc seme zabierając mu uke Razz) Wkurza w tym anime to, ze uke jest lalką do gwałcenia, która chyba nawet nie mówi tylko się daje! I za często płacze. Ja tego nie polecam.

3.The Legend of Blue Wolves
Nie ukrywam, ze to najbardziej zboczona rzecz jaką ogladałam. Do oddziału wojskowego przetransferowany zostaje "nowy", który niemal natychmiast zwraca na siebie uwagę szefa> really obleśnego, grubego wieprza, który zresztą ma prawdziwą słabośc do swych podwładnych. Ale nowy ma współlokatora, który.....neee, nie bede aż tak strasznie spoilerowac, ale mamy tam do czynienia z seksem przymusowym i zbiorowym>> obleśne!!!!!!!!! ...ale uke jest śliczny^^

4. Bronze
To dalsza część Zetsuai, wiec już wiesz jakiego typu to anime.

5. Boku no Sexual Harassment
Zboczone (a jakie miałoby być? dehi, ty mówisz o yaoicach! Razz). Słodki uke pnie sie w pewnej firmie po szczeblach kariery zawodowej przez łóżka swych szefów, którzy okazują się bez wyjatku zboczeńcami. Łeee, pewnie cos już o tym anime słyszałaś (to tutaj pokazane jest zastosowanie warzyw w sztuce miłosci ;P), ale ja sama tylko to ogladałam, a teraz dopiero planuje, jak by to zdobyc^^

6. ....wyczerpują mi sie pomysły...lukam na spis i zauważyłam, ze mam jeszcze Fujimi no Orchestra nie obejrzane. Jak obejrze i nie bedzie słodkie to jeszcze napiszę^^
A ogladałaś Yami no Matsuei? zbyt yaoiowate to nie jest, ale baaardzo ładni bohaterowie, i piekny, prawdziwie psychiczny seme na którego nie sposób nie zwrócic uwagi Razz


ogzinka, a jakie yaoi-mangusie są Twoimi ulubionymi???
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2003 - 21:38
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
ogzinka napisał/a:
Oj Magnus, Magnus, przecieĹź to jest dla dziewczyn ;DDD
(jeszcze nie słyszałam o ani jednym facecie, który by lubił yaoi... =] )

Mylisz sie. Jest trochę zamówień i od facetów Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ogzinkaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2003 - 21:50
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 03-02-2002

Skąd: Wrocław

Status: Offline
raul napisał/a:
Mylisz sie. Jest trochę zamówień i od facetów :)


Hejże, to jeszcze niczego nie dowodzi ;))) Może kupują to jako prezent dla dziewczyny, albo dlatego ze nie wiedzą co to yaoi? ;)))))

_________________
auxiee
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ogzinkaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2003 - 22:01
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 03-02-2002

Skąd: Wrocław

Status: Offline
dehira napisał/a:
A ogladałaś Yami no Matsuei? zbyt yaoiowate to nie jest, ale baaardzo ładni bohaterowie, i piekny, prawdziwie psychiczny seme na którego nie sposób nie zwrócic uwagi :P
ogzinka, a jakie yaoi-mangusie są Twoimi ulubionymi???


Wielkie dzięki! ^___^ Trochęś mi pomogła, obejrzę sobie parę z tych tytułów jak się uda (nie powiem które ;D może na privie się podzielimy uwagami? ;))))) Jeszcze raz big dzięki!

Co do Yami no Matsuei to nie widziałam, też spróbuję dorwać ^__^

Mang za dużo yaoiowych jeszcze nie zdążyłam oblukać (ostatnio nie miałam czasu - egzaminy -_-), ale z tego co pamiętam to podobała mi się Kizuna :D (z wyglądu, bo po krzaczkowemu jeszcze czytać nie umiem, muszę poszukać wersji anglojęzycznej). Więcej kurcze nie moge sobie przypomnieć... Obiecuję, że jak trafię na coś naprawdę fajnego to podzielę się wrażeniami ^___~ A jakie mangi ty lubisz najbardziej? (yaoiowe I mean)?

_________________
auxiee
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits