Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
PoD'ieOffline
Temat postu: I one more tim  PostWysłany: 20-03-2002 - 13:53
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 15-03-2002

Skąd: Szczecin

Status: Offline
Jaro-moim celem nie bylo rozdrapywanie ran tylko uzyskanie odpowiedzi na ogoolne pytanie. Wyszlo jak wyszlo. Po za tym nie bede miala potrzeby pojawiania sie w Kimigayo, tylko musze odebrac swoja CD.

_________________
Zcyborgizowana virutalna spiewajaca vampirzyca z duszom kota.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-03-2002 - 02:23
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
PoD'ie napisał/a:

Jaro-moim celem nie bylo rozdrapywanie ran tylko uzyskanie odpowiedzi na ogoolne pytanie. Wyszlo jak wyszlo. Po za tym nie bede miala potrzeby pojawiania sie w Kimigayo, tylko musze odebrac swoja CD.

Może i lepiej ,że to ogólne pytanie tu sie znalazło. Jest okazja ,żeby pewne sprawy wyjaśnić. Lepiej o nawet przykrych sprawach mówić w prost i dać innym szansę wytłumaczyć . Możliwe , że to tylko nieporozumienia.

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
PoD'ieOffline
Temat postu: ...  PostWysłany: 22-03-2002 - 10:31
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 15-03-2002

Skąd: Szczecin

Status: Offline
Wiesz raul, niektoorzy nie chca slyszec wyjasnien tylko robic innym wyrzuty i drzec na innych mordke. Nic na to nie poradze. A jak widzisz reakcja Jaro pokazala ze pewnych spraw nie da sie wyjasnic. Bo po prostu nikomu sie nie chce tracic na to czasu.

_________________
Zcyborgizowana virutalna spiewajaca vampirzyca z duszom kota.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gilma[tm]Offline
Temat postu:   PostWysłany: 22-03-2002 - 23:04
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 25-01-2002

Skąd: Ś-ca

Status: Offline
PoD'ie przeczytaj jeszcze raz co napisalas o mordkach i tak dalej. Popatrz na siebie jako na kogos innego. I zastanwo sie co ty wlasnie robisz i czy przypadkiem twoja wlasna wypowiedz nie odnosi sie tez do ciebie. A to ze rozmowa zeszla tak jak zeszla wg mnie tez nie wyszlo samo z siebie. Ktos o cos zapytal, ktos inny nieco wiecej odpowiedzial i ktos kto pytal nie potrafil przyjac odpowiedzi do wiadomosci i pociagnal watek dalej uderzajac tym samym w stol. A jak wiadomo kiedy uderzy sie w stol odzywaja sie nozyce i tutaj bynajmniej nie bylo inaczej...

I tylko jeden Raul stara sie chyba byc w miare nautralny zamiast olac caly watek i sie nie meczyc.

Co do koniecznosci i aluzji o jakich piszesz, to obserwojac cie tu i owdzie na forach sadze ze kto jak kto ale ty masz z aluzjami, a razcej z ich rozumieniem dosc powazne problemy. Nie wiem niestety jak reszta 'szacownych zalozycieli'. Tak czy siak ty masz na pewno problem z sama soba a wina za to obarczasz innych (patrz twoje wlasne wypowiedzi w stylu: jestem nikim, wszyscy mnie odrzucaja,.... bla bla bla). Dalej sie nie zaglebiam bo zaraz pewnie uslysze ze sie ciebie czepiam a wcale nie o to mi chodzi. chce zebys sie TY przestala czepiac innych. Zadalas pytanie, dostalas odpowiedz. Zakoncz rozmowe. Nie umiesz nie ciagnac watku w nieskonczonosc?

I to by bylo tyle mojego komentarza do dyskusji, bo zdanie dotyczace klubow wyrazilam juz wczesniej. jak ktos cos ode mnie w zwiazkuz powyzszym chce to na maila bo ja juz ten watek tutaj zamknelam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-03-2002 - 00:18
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
W takim razie wątek zamykamy. Zaraz założę owy temat który jest na czasie Smile

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits