Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
PoD'ie
Temat postu: Jak wyglada sytuacja?  PostWysłany: 12-03-2002 - 12:29
Gość






Takie pytanie jak maneki neko jest nastawione do Kimigayo? Nie pytam o to jako czlonek Kimigayo (nie naleze tam juz). Frywolne pytanie.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-03-2002 - 19:36
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
moje osobiscie... obojetne

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-03-2002 - 18:48
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Ja sie bardzo cieszę że jest Kimigayo , działa sobie , spotykają sie , rozmawiaja , robią konwenty.
Tylko przyklasnąć.

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Jak wyglada sytuacja?  PostWysłany: 13-03-2002 - 18:54
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
PoD'ie napisał/a:

Takie pytanie jak maneki neko jest nastawione do Kimigayo? Nie pytam o to jako czlonek Kimigayo (nie naleze tam juz). Frywolne pytanie.


Mam prośbę, zapisz sie bo ja niedługo zmienię temat Maneki Neko tylko dla zarejestrowanych.
Dziekuję Smile

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gilma[tm]Offline
Temat postu:   PostWysłany: 13-03-2002 - 19:06
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 25-01-2002

Skąd: Ś-ca

Status: Offline
To ja nic nie powiem poza tym ze troche mnie smieszy taka sytuacja. Jeden z drugim sie pogniewal i dzialaja na wlasna reke dodatkowo cierpiac na cos w rodzaju manii przesladowczej =] To nie lepiej polaczyc sily? Ale co tam... Nie moja broszka.

A moze po prostu przemawia przeze mnie moj stosunek do pewnej osoby? Nie wiem, nie wazne.
Tak czy siak cos tu jest nie tak =]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
PoD'ie
Temat postu: Gilmo Gilmo...  PostWysłany: 13-03-2002 - 19:18
Gość






Problem jest taki ze pewne dwie osoby meca caly spokooj i przez nie MN i Kimigayo nie chcialoby sie polaczyc. Z reszta sytuacja jaka miala miejsce ostatnio, jak nam namieszano itp. tym bardziej zaostrzyla konflikt. Watpie zeby Kimigayo nawet chcialo wspoolpracowac z MN. Niestety...Na szczescie ja nie naleze ani tu ani tu (wiem Raul-dla Ciebie nigdy nie wypisalam sie z MN ale to mnie wypisano, po za tym MN oficjalnie sie nie spotyka a ja zostalam "odepchnieta". Czy ktos mnie gdzies zaprasza?). I'm nobody Wink Whatever.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
m.
Temat postu:   PostWysłany: 13-03-2002 - 19:39
Gość






Gilma[tm] napisał/a:

To ja nic nie powiem poza tym ze troche mnie smieszy taka sytuacja. Jeden z drugim sie pogniewal i dzialaja na wlasna reke dodatkowo cierpiac na cos w rodzaju manii przesladowczej =] To nie lepiej polaczyc sily? Ale co tam... Nie moja broszka.

A moze po prostu przemawia przeze mnie moj stosunek do pewnej osoby? Nie wiem, nie wazne.
Tak czy siak cos tu jest nie tak =]


E tam, juz wszystko ok. Reiko byl w piatek na spotkanbiu MN i zaproponowal zrobienie wspolnego konwentu.
m.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Gilmo Gilmo...  PostWysłany: 14-03-2002 - 02:37
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
PoD'ie napisał/a:

szczescie ja nie naleze ani tu ani tu (wiem Raul-dla Ciebie nigdy nie wypisalam sie z MN ale to mnie wypisano, po za tym MN oficjalnie sie nie spotyka a ja zostalam "odepchnieta". Czy ktos mnie gdzies zaprasza?). I'm nobody Wink Whatever.

Obgadamy Twoją sprawę na MN ML , na razie nie zauważyłem aby ktoś był wyraźnie przeciw Twojemu powrotowi (nikt z osób które już zabrały głos nie ma nic przeciwko).

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
PoD'ie
Temat postu: Eee...  PostWysłany: 14-03-2002 - 10:38
Gość






Nie wiem czy chce wracac. Nie wiem czy powinnam wracac. Moze lepiej zostac na boku, nie angazowac sie w nic? Wiem, ze Reiko byl na spotkaniu i proponowal wspoolny konwent. To krzyz na droge. Bo maja sie dolaczyc ludzie ze Stargardu-kazdy chce byc organizatorem...Juz wyobrazam sobie kaszane...Ja tam sie nie wtracam, nie mam nic wspoolnego z tym konwentem ani klubem.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Eee...  PostWysłany: 14-03-2002 - 12:19
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
PoD'ie napisał/a:

Nie wiem czy chce wracac. Nie wiem czy powinnam wracac. Moze lepiej zostac na boku, nie angazowac sie w nic?

Decyzja naleĹźy do Ciebie.

PoD'ie napisał/a:

Wiem, ze Reiko byl na spotkaniu i proponowal wspoolny konwent. To krzyz na droge. Bo maja sie dolaczyc ludzie ze Stargardu-kazdy chce byc organizatorem...

Nie każdy będzie. Smile

PoD'ie napisał/a:

Juz wyobrazam sobie kaszane...Ja tam sie nie wtracam, nie mam nic wspoolnego z tym konwentem ani klubem.

Na razie to jest konwent "w planach" , do realizacji jeszcze daleko.

I jeśli możesz to się zarejestruj , bo następnego maila nie wyślesz (zmieniam na tylko dla zarejestrowanych).

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
PoD'ieOffline
Temat postu: No juz juz..  PostWysłany: 16-03-2002 - 12:20
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 15-03-2002

Skąd: Szczecin

Status: Offline
Jestem zalogowana jak widac Smile

_________________
Zcyborgizowana virutalna spiewajaca vampirzyca z duszom kota.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Preznty dla Ani  PostWysłany: 17-03-2002 - 01:12
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Skoro już mówimy tu o sprawach Maneki neko - przydałby sie jakiś prezent dla Ani na pożegnanie. Ja może coś dla niej będę miał, ale fajnie by było daj Jej coś od klubu. W końcu często siedziała z nami dłużej a nikt za ten czas jej nie płacił (nie mówiąc już o tym , że na przykład miała w nocke w drukarni).

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gilma[tm]Offline
Temat postu: PoD'ie PoD'ie...  PostWysłany: 17-03-2002 - 12:42
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 25-01-2002

Skąd: Ś-ca

Status: Offline
PoD'ie napisał/a:

Problem jest taki ze pewne dwie osoby meca caly spokooj i przez nie MN i Kimigayo nie chcialoby sie polaczyc.


No nie wiem nie wiem. Nie znam sytuacji tak dokladnie, ale wiem ze byl jeden klub, jeden idiota (sory nie moglam sie powstrzymac) sie pogniewal i zalozyl sowj wlasny klub bo go nie lubia nie sluchaja ma urazona dume czy cholera go wie co jeszcze....
Innymi slowy gdyby nie ow idiota nie byloby nawet mozliwosci 'mecenia spokoju' ja to nazywasz. Jak ktos ma patent na razje to potem wychodza takie chore sytuacje.

(kurna, znowu rymuje --')
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu: Preznty dla Ani  PostWysłany: 17-03-2002 - 20:15
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
raul napisał/a:

Skoro już mówimy tu o sprawach Maneki neko - przydałby sie jakiś prezent dla Ani na pożegnanie. Ja może coś dla niej będę miał, ale fajnie by było daj Jej coś od klubu. W końcu często siedziała z nami dłużej a nikt za ten czas jej nie płacił (nie mówiąc już o tym , że na przykład miała w nocke w drukarni).


znajac MN nic z tego nie wyjdzie i kazdy w koncu kupi cos sam Wink (widzialem fajna swinke-rekawice, hehe) zreszta Raul czemu sie czaisz ? czemu nie pusciles tego na MNML ?

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-03-2002 - 22:02
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Cytat:

znajac MN nic z tego nie wyjdzie i kazdy w koncu kupi cos sam (widzialem fajna swinke-rekawice, hehe) zreszta Raul czemu sie czaisz ? czemu nie pusciles tego na MNML ?


To ja nie kupuje świnki-rekawicy Smile
Zaraz wyśle to i na MN ML.

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits