Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-03-2003 - 15:48
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
To kogo obstawiamy? Jak dla mnie, Hibiki... A ten malarz to pewnie wcale nie jest ten malarz - niby czemu przestał malować i pokazywać się publicznie po wypadku? Pierwsze skojarzenie: bo to nie on. Wykorzystał zniekształcenie twarzy i się podszył pod bogatego nieboszczyka. Tylko po cholerę... Dalszych skojarzeń nie mam. Wink

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-03-2003 - 18:11
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Veg>> Camus to Złoty Rycerz Wodnika z anime Saint Seiya, II miejsce na mojej liście bishonenów. Smile
Ja też będę obstawiać, tylko najpierw muszę sobie przypomnieć, gdzie właściwie wsadziłam mój 3 tomik Kindaichiego. Confused

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-03-2003 - 12:35
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ehhh, z SS pamietam tylko Rycerza Smoka (lubilam go, ale mnie w koncu wkurzylo, ze tyle razy prawie nie umartl, a w koncu oslepl :PPP) i Seiye (ktory jest sloooodki :)))

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-03-2003 - 09:10
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Ithil napisał/a:
To kogo obstawiamy? Jak dla mnie, Hibiki... A ten malarz to pewnie wcale nie jest ten malarz - niby czemu przestał malować i pokazywać się publicznie po wypadku?
if


Czemu? Ogień. Ogień palący nie twarz, przede wszystkim duszę. Malowanie daje radość, tworzenie - chęć życia. A teraz żyjesz tylko Ty, wygrzebujesz się z płonących resztek, wszędzie ogień, ból... Czołgasz się, Boże czemu mi to robisz!!!?.... Widzisz szczątki ludzi, którzy jeszcze chwilę temu rozmawiali z TObą o sztuce, chcieli Twoje autografy.... Widzisz misia tamtej dziewczynki, która siedziała z mamą trochą w prawo od CIebie.... Ogień popalił nie tylko Twoją twarz... Boże, czemu ja jeszcze żyję? Czemu muszę to widzieć, pamiętać.... Nie chcę już tworzyć... Nie chcę widzieć nikogo, nie chcę, żeby nikt mnie widział....




Tak, ale faktycznie to pewnie jest tak, jak mówisz, a moje pisanie, które mnie wciągnęło ( co chyba widać :) jest bez sensu jeśli chodzi o fabułę mangi. Ale uważam że takie wydarzenie mogłoby całkowicie zmienić człowieka.... To straszne.





Veg - opisiki lubię. Jeśli tylko chcesz - nie będę rzucał. Tobie pozostawiam decyzję :)))

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-03-2003 - 18:15
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ejjjj, lubie Twoje opisiki, chyba ze sa bardzo obrzydliwe :))) zreszta wtedy tez je lubie, tylko mniej :)

Ten tekst na gorze byl swietny...

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-03-2003 - 22:22
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Świetny? e tam, miernota jak większość rzeczy, które wymyślam. Zresztą i tak okaże się w świetle czwartego tomu, że nie ma sensu, więc... Tylko chciałem napisać, że zachowanie malarza nie jest nieolgiczne...


A zdarzył mi się obrzydliwy opisik? Jak chcesz, to odpowiedz na priva...


Heh, ciekawy jestem, jak to będzie z tym malarzem...

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-03-2003 - 21:33
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Znalazłam wreszcie mój tomik Very Happy i też mam zamiar obstawić mordercę. Zauważyłam, że dotychczas był nim ktoś, kogo Kindaichi lubił najbardziej, kto był mu bliższy niż pozostali podejrzani. Zatem mój typ to Marina Ayatsuji (wg słów Kindaichiego "Czuję się przy niej jakby była moją starszą siostrą").

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-03-2003 - 22:35
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Kurde, muszę znowu przeczytać Kindaichiego.. nie pamiętam, o kogo chodzi :(

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-04-2003 - 12:56
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Buahahaha, nowy Kindaichi, żenada.. To wydanie, ten papier, te błędy.. Żenada! Ale i tak się czyta, i tak się kupuje - paranoja.... Ech, Waneko jak dla mnie traci coraz więcej punktów. I jeszcze Mars się dalej opóźnia...

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-04-2003 - 09:13
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Jeśli chodzi o papier, to zgadzam się w 100%. Ale o jakich błędach właściwie piszesz Question Mnie podczas lektury żaden jakoś specjalnie nie poraził.
Acha. Zgadłam! Zgadłam, kto jest mordercą. Ale ja jestem genialna! Wink

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-04-2003 - 18:06
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
No i widzisz Herb, po co ja Ci je wszystkie pokazywalam???????? Jeszcze sie do Waneko zrazisz........

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-04-2003 - 20:56
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Lubię Kindachiego, choć wydany właśnie tomik jest nieco słabszy, a sprawa lodowego demona w porównaniu z poprzednimi nieco bezsensowna. Niemniej wkurzyłem się, bo podobno na nastepnym tomiku mają prawdopodobnie zakończyć serię. Czy to nie przesada?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-04-2003 - 21:04
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
CO!!!!!!!!!!???????????? GDZIE TAK NAPISALI!!!!!?????

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-04-2003 - 21:13
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
No i znalazlam...

"Seria obejmuje 27 tomów. Waneko zamierza wydać na razie 5 tomów.
Niewykluczone jednak, że seria będzie przez nas kontynuowana."

Cytacik ze strony Waneko.

Teraz NAPRAWDE przegieli......... O ile po Kindaichim plakac nie bede (szkoda, bo by sie poczytalo, ale bedzie wiecej kasy), to jesli wytna taki numer przy Marsie, albo Ai.........

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-04-2003 - 23:20
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Czyli może gdzieś kiedyś wznowią ... dla mnie brzmi to jak odkładanie et calendas grekas. Czyli na hohoho, a może i dłużej. Ja Kindachiego lubię, mimo, iż ostatni tom jest słabszy. Niemniej znacznie bardziej mi zależy na AI, a na Marsie ... jeszcze nie wiem. Pierszy to OK, ale ciekawy jestem, jak się rozwinie.
Natomiast wkurza mnie przerywanie serii. Nie rozumiem tego. A sprawa jest dość prosta. Jeżeli wydawnictwo będzie robić tego typu numery, to ludzie przestaną kupować wydane przez nie tytuły, no bo skoro nagle mogą przerwać emisje, to po co w ogóle zaczynać i sobie tylko psuć nerwy? Dla nich to czysta strata, a i image zdecydowanie negatywny. Głupota czysta tak postępować.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits