Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-11-2003 - 21:36
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
chodzi o Mistiqe chyba tak to sie pisało... migdy też nie pamiętam...
Magneto to dość specyficzna postać... jego postępowanie i charakter zmieniał sie tak często że nie wiadomo po jakiej stronie tak naprawde jest Smile

a jak juz jesteśmy przy Brotherhood'zie to lubieliście je kiedyś... chodzi mi o komiksowe jak i bajkowe (z pilota lub Evo)

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 15-11-2003 - 01:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

stawiałabym na Mistique Very Happy to też dość ciekawa postać, która zmienia nie tylko swój wygląd
ale w tym wydaniu moim najulubieńszym wrogiem będzie Gambit! Wink

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-11-2003 - 12:26
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
zapmniałem kogoś jeszcze... w sumie prawie na równi z Magneto choć nie egzekfo bo na drugim miejcu jest Emma Frost - White Queen... nie wiem czemu ale lubie tą postać... Smile kiedyś czytałem "Geaneration X" troche mam numerów tego komiksu i po tym komiksie jakos polubiałem Emme...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-12-2003 - 13:03
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
MAM X-MEN 2 NA DVD!!!!!!!!!!!

wydanie specialne dwudyskowe Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

powiem wam Ĺźe nic tak nie cieszy fana jak oryginalne rzeczy Very Happy

powiem wam ze myślałem że tych dodatków jest mało ale jest ich DUŻO!!! a powycinane sceny są bajer Razz niektóre bawią niektóre zadziwinaja a niektóre trzymaja w napięciu...

jakie sceny wycieli?? no więc wycięto walke Deathstrike z wolviem .. była troche bardziej brutalna... wycieli pewną iluzje którą stworzył syn stykera nim Xavier zobaczył małą dziewczynke... pokazali w jaki sposób Xavier znalałz sie w Carebro w bazie strykera... no i jedno co mnie troche rozbawiło i obrzydziło to jak Night crawler ratował dzieci i jedno po teleportacji zwymiotowało Kurt zrobił fajną mine Razz... ogółem jest chyba 8 czy 9 dodatkowych scen... aaaa jest tez scena z Jubi lee Very Happy

a teraz jeszcze lepsze wieści REŻYSER X3 będzie ten sam!!! podpisał kontrakt Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-12-2003 - 00:32
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
hihihi niedługo ma wyjść nowa seria wydana przez egmont Very Happy mianowicie chodzi mi o serie WOLVERINE Twisted Evil ciekaw jestem jakie to wydanie będzie czy seria czy tylko wybrane historie

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 23-12-2003 - 10:57
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Wczoraj na FoxKids był Christmas Special z X-menami, ale niestety taki sobie, choć Gambit w kuchni wyglądał conajmniej apetycznie. Ostatnio oglądałam tez jakiś odcinek z Morphem - kolejny X-men, którego nie znałam, ale czy mi się wydaje czy na FK nie ma Nightcrowlera?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-12-2003 - 11:34
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
jeżeli chodzi o Kurta to jest on od któregoś odcinka .. nie wiem którego ale w każdym bądź razie od początku go nie ma

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 27-04-2004 - 18:29
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Czy na Cartoon leci może już nowa seria X-menów, bo ostatnio jakoś przypadkiem zerknęłam w sobotę i był jakiś odcinek, którego wcześniej nie widziałam Ostatnio wogóle o tym zapomniałam.
Jak tam prace nad trzecim filmem - podobno aktorzy mieli rezygnować, ale w końcu dali się przekonać... Ja tam nie narzekam.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-04-2004 - 19:29
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
co do 3 to już dawno nie szukałem... teraz czekam na fily które bedą lub sa wczesniej niż X3 tj. Hellboy i Punisher które wyszły już oraz Spider2, Elektra, Batman Begins

a co do Cartoona to nie wiem bo nie mam

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-03-2005 - 19:29
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
ostatnio z czytego przypadku wszedłem na oficjalna stronę Marvela dawno nie wchodziłem i mnie jakoś naszło i powiem że wiele fajnych tapet tam przybyło Very Happy wiele fajnych zwłaszcza z x-mena (tapety z End Song są wypaśne) głównie tapety to przerobione okładki komiksów ale niektóre wygladają nieziemsko Wink


a co do zadanego pytania w innym temacie ... Kitty komiksowa zakochała się Colossusie który zginął (ale go wskrzesili potem - magia Marvela; kazdy ma 7 żyć) a ta kreskówkowa z Evolutiona ciągneła do Avalacha.... różnice między bajkami, komiksami czy filmami są ogromne... nie mozna porówywać tego co było w komiksie a tego co na ekranie... w kazdym przypadku potrzebne jest nowatorstwo bo gdyby wszędzie było tak samo człowieka by to znudziło... tylko niektóre zwiąski można nazwać stałymi niezaleznie od serii ale to też różnie bywa..

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 17-03-2005 - 01:06
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Colossus jest brzydki i stary a Avalanche był suuuper! to jakie są jeszcze inne parki w komiksie?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-03-2005 - 11:30
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
colossus stary i brzydki?? cały czas patrzysz przez pryzmat x-mena evolution Wink napewno bardziej pasuja oni do siebie niż ci z bajki... takie jest moje zdanie...

co do innych par... no tam było trochę ale najbardziej znane to Rogue/Gambit , Jean/Cyclops, Jean/Wolverine, Rouge/Magneto, Banshee/Moira Storm/Forge, Angel też miał swoją lubę chyba nawet kiedyś z Psylocke był, Iceman tez z kimś tam był... troche ich tam było... nie pamietam już kto z kim i jak Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-12-2005 - 22:10
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
http://x3movie.com/ <<<<<<<Portrety postaci (w tym nowych) narazie tylko po jednym zdjęciu i nic wiecej, ale wiemy kto ma być Very Happy

http://x3movie.com/announcement-teaser/index.html <<<<<<< Teaser X-Men 3 Very Happy Very Happy Very Happy ja juz nie mogę sie doczekać tylko żeby do końca maja doczekać Very Happy

mały edit....


zgodnie z IMDB zobaczymy nowe postacie takie jak:
Famke Janssen .... Jean Grey/Phoenix <<<<moze nie nowa ale jako Phoenix Very Happy

Kelsey Grammer .... Dr. Hank McCoy/Beast
Ellen Page .... Kathryn "Kitty" Pryde/Shadowcat
Ben Foster .... Warren Worthington III/Angel
Olivia Williams .... Moira MacTaggart
Daniel Cudmore .... Piotr Rasputin/Colossus
Eric Dane .... Jamie Madrox/Multiple Man
Vinnie Jones .... Cain Marko/Juggernaut
Shauna Kain .... Theresa Rourke/Siryn
Vince Murdocco .... Omega Red
Dania Ramirez .... Callisto
Mercedes Scelba-Shorte .... M
Kea Wong .... Jubilation Lee/Jubilee

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
spike00Offline
Temat postu: XTERNALY YOURS  PostWysłany: 26-12-2005 - 11:31
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 26-12-2005

Skąd: Białystok

Status: Offline
Jeżeli idzie o x men to trochę się znam.
X men animated - 5 sezonów (jak łapiecie angielski to bez problemu zrozumiecie fabułę a jak nie to będzie problem).
Jedyny x men gdzie wolverine ma naprawdę fajny głos ten z Evo mi się nie podoba.
Skąd: najlepiej z kazy (tylko lite nie resurection)

X men Evo - 4 sezony (Dla mnie trochę słabe wolałem zykłego x mena animacja w EVO jest niezła ale niektóre postacie jakoś kiepsko zrobione (Sabretooth i wolverine)
Skąd: oczywiście kaza chyba że macie czas to edonkey

X men :Pryde of the x men
Pierwszy odcinek serii x men(reklama serii) ostra animacja ale głosy kiepskie (dobrze że orginalnie x men animated wyszedł lepiej).

Niedługo powstanie film kinowy poświęcony dla Wolviego w 100%.
A w przygotowaniach są plany dotyczące animowanej serii o nazwie : Wolverine (Tas)
Więcej info na filmweb i kinomaniaku.

No i X3 juĹź wkrĂłtce.

_________________
==============================
Lepiej być samotnym niż samotnie czuć się w grupie (Faye Walentine - Cowboy Bebop)
==============================

 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: XTERNALY YOURS  PostWysłany: 26-12-2005 - 11:59
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
Pierwszy odcinek serii x men(reklama serii) ostra animacja ale głosy kiepskie (dobrze że orginalnie x men animated wyszedł lepiej).


Reklamą bym tego nie nazwał, gdyż dzielił ich ogromny czas. Co wyjścia lepiej to zmieniono cały zespół więc co sie dziwić. Moim zdaniem to Pryde jest o wiele lepszy ponieważ był blizszy Claremontowsko-Kurbertowskiemu X-Menowi które należą do moich ulubionych.

Co do ściągania sezonów to każda metoda jest dobra... najszybciej na torrencie moim zdaniem bo nie trzeba szukać osobnych odcinków tylko zasysa sie całe sezony ale kto co lubi.

Cytat:
Niedługo powstanie film kinowy poświęcony dla Wolviego w 100%.


Nie tak niedługo bo teoretycznie w 2007 roku. To dopiero pre-produkcja jeżeli się nie myle. Czyli zbieranie aktorów i pisanie scenariusza by w tym roku zacząć kręcić (w 2006 znaczy sie).

Cytat:
A w przygotowaniach są plany dotyczące animowanej serii o nazwie : Wolverine (Tas)


W jednym z Wizardów z przed jakiś 4-5 lat było o projektach filmów/bajek na podstawie komiksów. Było 30 projektów a światło dzienne ujżało dopiero około 5 więc takim planą należy wierzyć wtedy gdy wejdą w produkcję wstępną

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits