Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu: X-men  PostWysłany: 11-01-2003 - 13:19
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Chyba nie ma sensu za bardzo sie rozwodzic nad przeznaczeniem tej rubryki? Fani X-men ujawnijcie sie!
Wracajac do tematu, ktory rozpoczelismy z Mangusem... Co masz na mysli, mowiac "zaskakujaca" historia Wolviego? Czy mnie sie to spodoba? a link do wydawnictwa zapodaj - nigdy nie zaszkodzi looknac!
Ogladasz Evolution na Cartoon Network?
Co do kinowki tez jestem zdania, ze warto obejrzec, chociazby dla Wolviego i Rudej!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-01-2003 - 13:27
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Zaskakująca ponieważ jak pokazali kim był Rosomak w dzieciństwie to normalnie zamarłem wywalili mnie w KOSMOS i jeszcze dalej Very Happy

Wydawnictwo to www.Mandragora.com.pl

Evolution oglądam tylko na kompie bo nie mam Cartoona niestety ale oglądałem połowe odcinków już

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-01-2003 - 15:04
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
no mozna zalozyc ze jestem fanem X-men, choc juz komiksow nie zbieram nie omine kreskowki w tv czy nawet tego filmu, choc imo wlasnie dla wolverine'a bylo warto isc, no i dla storm Smile
ruda byla za lajzowata jakas taka...

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-01-2003 - 15:20
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
nie tyle łajzowata co zagubiona

denerwował mnie Toad nie lubiłem go w filmie a do filmu trafił tylko chyba dlatego że był najłatwiej do zrobienia Very Happy w komiksach bowim pojawił se tylko 1 albo 2 w przeciągu tych niecałych 40 lat

Ale w X-Men:Evo toad już lepszą role ma ..... choć w EVO króluje SchadowCat z Nightcrowlerem .... ten akcent kurta poprostu jest świetny:D

Słyszał ktos albo czytał o X-men manga?? mam prawie wszystkie zeszyty jakie ukazały się w stanach Twisted Evil mam 20 z 26 Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 13-01-2003 - 21:48
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

niom, troszke zaslodka jak na Ruda, ale miala w sobie pewien urok. za to Wolverine! ale co dziwne wole rysunkowego z Evo, ktore maniakalnie ogladalam na Cartonie, poki mnie nie wyslali na zsylke do Niemiec. jak mowilam Kurt i Kitty rzadzom! a skoro Kitty to i Lance - tez moj ulubieniec! ale i tak Wolvi ma najlepsze teksty - krotkie, ale trafiajace w sedno!
manga? serio? i jak to wyglada? wrzucilbys kilka skanow tu albo gdzies indziej i zapodal link! moglbys?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-01-2003 - 13:41
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
postaram się... narazie mam mało czasu bo to ostatni tydzień semestru więc trzeba wszytko co mozliwe zaliczać by podwyższyć oceny ale na feriach... kto wie Very Happy to zależy tylko czy lenistwo znowu mnie ogarnie .. ostatnio nic mi sie nie chce, przychodze do domu i się kłade spać albo siadam przed kompa i potem w kime Wink Co do mangi to postaram się.

Tylko gdzie to wrzucać??

W sumie to mam pierwszy zaszyt przetłumaczony teraz tylko wstawić txt w chmurki ale też troche trwa... Zobacze co da sie zrobić.

Co do X:Evo to pełno tego jest na Kazaa.

Najlepszy odcinek to s3e08 - "Self Possessed" największe jakoś wrażenie na mnie zrobił. To odcinek o Rogue gdzie traci kontrole nad sobą i zamienia się w każdego kogo do tej pory dotykała.

Ciekawą postacią jest Spyke jest dodany na potrzebe serii ale lubie tą postać.

Oglądałem też tą wcześniejszą serie X-MEN The Animated Series i jakoś mnie nie wciągneła X:Evo jest o wiele lepszy.

A skoro o straych seriach mowa to na sieci znalazłem pilota serii animowanej z któregoś tam roku nazywał ORGIN OF X-MEN czy jakoś tak i normalnie CYNA najlepszy odcinek jaki powstał... Kreska ta która była widoczna w polskich wydaniach przed upadkiem mutantów... podobna do kreski mojego ulubonego rysownika mutantów Jima Lee

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 15-01-2003 - 15:43
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

moze i jest na Kazaa, ale niestety TPSA oferuje mi jedynie 60 godzin i to do spolki z bratem a przesyl danych... mozna sie powiesic!
Lance jest fajniejszy od Spike'a! Wole juz tego Spike'a z Buffy... Widzialam teledysk do serialu - ale straaaszny!!! Shocked Sorki, odbieglam od tematu, ale musialam sie poskarzyc swiatu! Ja lubie bardzo odcinek o szkolnym balu i o Girl Power!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-01-2003 - 17:06
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Jak już pisałem Spyke jest robiony na potrzebę serialu. Wrozowany był chyba na Marrow, to taka klijętka dokładnie Morlock z mocą podobną do Spyke tyle że nie może do końca schować swoich "kości".

Co do odcinka "Walk On The Wild Side" czyli wspomnianego Grill Power Wink to tam jest fajnie wstawony teledysk Very Happy chodzi mi o moment jak powstają "Syreny"

Jedna rzecz która mnie irytuje to, to po jakich stronach dali niektórych mutantów. Chodzi mi o tych złych tylko, mianowicie Gambita, Colossusa, Quick Silvera (nie wiem czy dobrze napisałem tego ostatniego Confused ) ponieważ oni byli tymi dobrymi na nie tymi od "Ciemnej strony Mocy" Twisted Evil ... ostatecznie Pieto mógł być tym złym ze względu na ojca, ale Gambit i Colossus...

A co by napisać o komiksie to z polskiego wydania lubiałem komiks gdzie pierwszy raz pojawili się "Nowi Mutanci" i Long Shot oraz wszystkie z Magneto Very Happy zwłaszcza "Sąd nad Magneto"

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 17-01-2003 - 20:01
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

a czytales kiedys komiksy z Alfem? byly tam chyba ze dwa odcinki nawiazujace do X-menow, calkiem zabawne! tam akurat Colossus nalezy do tych dobrych, jesli Cie to troche pocieszy. Wink to co mnie irytuje: jak Jane moze chodzic z tym przyglupem, kiedy ma obok takiego faceta?!? i jak Wolverine mogl miec do niej slabosc?!? (to tak abstrahujac od Evo)
niom teledysk z Syrenami jest fajny. podoba mi sie tez watek Mistique jako mamusi Kurta.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-01-2003 - 22:12
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Komiksu z alfem nie widziałem...

Co do kwestii JG i Logana to w Evo raczej takiego czegos nie moze być ze względu na ich wiek no chyba że JG lubi starszych Wink

Tak samo wracając do Rogue to ona przecież w komiksie ma jeszcze pare zdolności których nie było w filmie i w EVO... chodzi mi o latanie i jej trochę większą siłe Very Happy

Co do Colosussa to kiedyś by mi nie przeszkadzało po jakiej on jest stronie ale po histori z jego siostrą jakoś polubiałem ta postać Smile i nawet było mi żal go jak (SPOILER) .... zginął

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 21-01-2003 - 11:56
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

co do wieku - gdyby to byla japonska kreskowka to nie byloby sprawy; nauczyciel-uczennica to dosyc czesty motyw (co prawda glownie hentajow Twisted Evil), ale przeciez w komiksie Logan czuje cos do JG, chociaz to Scott jest jej kochankiem - a z biednym Scottem to tez pokopana historia - nie lubie takich watkow: sa na siebie skazani, ale wciaz cos im nie wychodzi - blee! a jak bylo z Ruda, bo w Evo kocha sie w Scocie a w filmie kinowym w Loganie?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2003 - 15:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
co do JG i Logana to nawet doszło chyba nawet do małego romansu trzeba pamiętać że Scott też swojego czasu podkochiwał się w Betty (Psylocke)

Co do Rudej to w Evo jest Scott , W filmie poczęści Logan a w Komiksie był Gambit, Magneto swojego czasu też Very Happy

Co do słów że JG i Scott są skazani na siebie to się zgodze w końcu w komiksie są od zawsze razem, mają przecież w którymś komiksie ślub przecież... taka sama historia jest z MJ i Parkerem w Spiderze przecież

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2003 - 15:22
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

nie lubie takich skazanych na siebie par, a Ty? szczegolnie kiedy ich "skazanie" ciagnie sie nie wiadomo jak dlugo: pol kroku w przod, pol kroku w tyl...
kto to jest Psylocke? niestety nie wszystko padlo moim udzialem... Crying or Very sad

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2003 - 15:38
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Psylocke??!! nie wiesz kto to??!! łooo najlepsza postać żeńska w świecie X-Mena pochodzi z anglii ale przez pewien klan ninja została zamieniona w azjatke... to długa historia i dokładnie nie pamiętam o co tam dokładnie chodziło. Jej moc to zdolności telepatyczne oraz możliwość "wykształcenia" czegoś takiego jak "psycho-nóż" którym robi małe krótkie spięcie w mózgu Twisted Evil To jej najbardziej mi brakuje w Evo
Co do romansowania ze scottem to lekko używała mocy by mu się spodobać przez co miała mały zgrzyt z JG potem.

Co do takiego skazania na siebie pomyśl sobie jaki by to wywołało odzew fanów jakby scott ożenił się z inną... była by wtedy niezła zadyma, trzeba się niestety z tym pogodzić... świat mutantów jest tak duży że taka jedna para to kropla w morzu

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2003 - 15:43
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

to, ze Scott sie z nia ozenil to akurat w porzadku, ale chodzi mi bardziej o Evo - wszyscy wiedza, ze sa dla siebie stworzeni tylko oni dwoje nie: to debilizm! dlatego np. Ranma jest nie na moje nerwy: trzydziesci kilka tomow i nic sie nie wyklarowalo!
nie wkleilbys skana z Psylocke?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits