Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-08-2003 - 12:13
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Hehe..napisales
Cytat:
Kinowy
.... wiec to chyba jasne ze bez 14metrowego ekranu i maszyny do wyswietlania tasmy nie da rady... Wink
Nika ma X2 ale bez polskich tekstow... ale sie nie da namowic zeby mi pozyczyc.... dla mnie to bedzie swietne cwiczenie na Translation... Twisted Evil Very Happy Laughing

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 18-08-2003 - 14:55
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Iggi – Ja mam wersję na zamĂłwienie.
Co do tego tłumaczenia – fajnie jest mieć co najmniej 2 języki w gębie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-08-2003 - 21:26
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Własnie wczoraj widzielismy...
dĹşwiek do bani... jak z butelki nagrany
chińskie napisy na dole (tyle ja)
no i brak ostrości w scenach z Loganem (tu głownie Nika narzeka!)

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 20-08-2003 - 21:28
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Bo on jest taki sliczniutki (Logan oczywiscie)!!! Ponawiam swoje narzekania, ktore byly juz przy pierwszej czesci: gdzie jest ten slodki, smukly Scott, ktory jest moim ulubionym bohaterem w Evolucji?!? Zamiast tego Colossus w paskudnych okularach! Poniewaz niezbyt dobrze znam komiks, moge sie opowiedziec jako osoba "z zewnatrz" - film pozostawia jeszcze sporo do zyczenia, oby 3 byla lepsza! Ale przyznaje bez bicia, ze gdybym ogladala lepsza kopie, wrazenia pewnie bylyby tez lepsze. Kurt jest fajny, ale czy aby nie troszke za stary? Oswieccie mnie! Phoenix mowicie - przypomina mi sie znow przerobka z Alfa: Dark Piernix - stanowczo Mangus powinienes to kiedys przeczytac, smialbys sie do lez
Odcinki 216 i 217?!? Naprawde?!? To jakichs 100 mi chyba ucieklo!!! Teraz puszczaja 2 i 3 sezon, prawda? Jeszcze sie troche nie lapie. Dzis byl odcinek z panienka-klonem Wolverina. Nieco za krotki i pelen psychologizmu w najgorszym amerykanskim stylu, moim zdaniem, ale i tak Logan jest wspanialy!!! Ostatnio polubilam tez Magneto, do ktorego profesor mowi Magnus... Lubilam tez Avalanche'a (dobrze napisalam?) - dlaczego okazal sie taka meska, szowinstyczna swinia??! Biedna Kitty!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 23-08-2003 - 14:36
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Ja muszę poszukać u kumpli jakiejś sprawnej kopii. Może uda mi się odpalić swoją.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 04-10-2003 - 23:49
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Jak dobrze jest wrócić przed ekran i ponadrabiać x-menowe zaległości! Szkoda, że Mangus nic nowego nie napisał!
Wczoraj był bardzo fajny odcinek o Scotcie i JG nareszcie!!! Strasznie nie lubię tego schematu: wszyscy wiedzą, że bohaterowie powinni byc razem tylko nie oni sami, to mnie strasznie denerwuje! Oczywiście w komiksie jest inaczej, ale w filmie chyba nie ma wątpliwości - Wolverin opowiadający o miłości swojego życia (motocyklu) jest rewelacyjny! Aprops to ostatnio widziałam odcinek na Fox Kids, gdzie oczywiście coś poplątali z wymiarami i w jednym z nich Wolverin był razem ze Storm! Myślę, że to wcale nie taki głupi pomysł... Pewnie zaraz ktoś będzie chciał mnie zdekapitować... Nowa seria (dla mnie nowa) jest ekstra - szczególnie Wanda i Gambit. O Wandzie nic wcześniej nie wiedziałam - niech ktoś mnie oświeci!!!, ale o Gambicie owszem tylko wydawało mi się, że on trzymał z X-menami. A właśnie czemu Lance nie został?!? Buu! Bardzo go lubię i wolałabym, gdyby był bardziej pierwszoplanową postacią!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-10-2003 - 13:00
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
AM BACK Very Happy

Cytat:
film pozostawia jeszcze sporo do zyczenia, oby 3 byla lepsza!


jak dla mnie film był bomba Twisted Evil byłem na nim w kinie i po wyjściu byłem zachwycony... jest wiele rzeczy różniących się z komiksem ale film jest bajer

Cytat:
Odcinki 216 i 217?!? Naprawde?!? To jakichs 100 mi chyba ucieklo!!!


216 i 217 to dokładnie 2seria odcinek16 i 17 ... ja juz tak z przyzwyczajenia pisze Very Happy bo nie chciało mi sie pisać s1e16 albo 2x17... takze aż tyle tych odcinków nie było Very Happy

Cytat:
Ostatnio polubilam tez Magneto, do ktorego profesor mowi Magnus...


bo to jego prawdziwe imie Very Happy

a tak w ogóle to ogladałem już pierwsze 3 epizody 4 serii X-men evolution... APOCALISE już jest na ziemi co nie podoba sie Magneto... powraca też X23 i Rogue chyba znienawidziła Mistique robiąc jej kuku... niedługo będę miał 4 i 5 epizod tylko musze do szwagra skoczyć bo leżą u niego na dysku...

a wracając do X2 i Kurta to moze wygląda troche staro ale tylko w X:Evo był młody... a scena z prezydentem na początku jest niesamowita na duzym ekranie Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TrofimOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-10-2003 - 23:32
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 10-10-2003

Skąd: Rzeszoow

Status: Offline
Dobrze, ze Gambit nie trzyma z "aniolami", za dobrze by bylo gdyby im sie trafialy same gwiazdy, a tak to przynajmniej ciekawiej jest.
Wanda Maximoff tez jakos mi wczesniej umknela ale te wiedze mozna szybko uzupelnic na stronkach, ktorych tera pelno.

"jak dla mnie film był bomba byłem na nim w kinie i po wyjściu byłem zachwycony... jest wiele rzeczy różniących się z komiksem ale film jest bajer "

qrcze, coraz bardziej zaczynam zalowac, ze nie obaczylo sie 2filmu-a to glownie z powodu tych "roznic" w 1 -- z Szablozebnego jakiegos przymula mi zrobili) #Mad
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-10-2003 - 00:49
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
w sumie różnice przeszkadzają ale jak sie przyjrzeć temu z innej strony to w sumie te różnice sa dobre bo jest element zaskoczenia... choć pewnie niektórzy chcieli by zobaczyć w 100% odwzorowanie fabuły ale niektórym te nazwijmy "schematy" obrzydły no i trzeba też nowych czytelników nabywać...

takze idąc na film trzeba zapomnieć o tym co było w komiksie i pamiętać tylko o klimacie...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TrofimOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-10-2003 - 06:56
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 10-10-2003

Skąd: Rzeszoow

Status: Offline
Ja tez do roznic miedzy komiksem a filmem nic nie mam, ino takie zmiany jakie nam zaserwowali tforcy mi nie odpowiadaja:(
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-10-2003 - 11:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Mnie sie w filmie nie podobało że smierc
Jane Gray przekresliła szanse na ukazanie konfliktu miedzy Wolverinem a Cyclopsem... Twisted Evil
Choc z drugiej strony, od poczatku filmu zanosiło sie że nic z tego...
Razz

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-10-2003 - 12:24
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Iggi jak już gdzieś pisałem JG żyje nie mogą jej zabić... w X2 miała już początki mocy Phoenix moge sie założyć że jeśli dojdzie do wyprodukowania X3 (a pewnie tak będzie) pani JG zjawi sie i będzie miała sie dobrze... i kto wie może będziemy mieć Dark Phoenix jeszcze jak by powiedzmy dodali Hellfire Club... JA CHCE ZOBACZYĆ WHITE QUEEN NA EKRANIE Twisted Evil
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lord CezarOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-10-2003 - 12:27
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 30-09-2003

Skąd: Wołomin czy coś koło...

Status: Offline
nika napisał/a:
Aprops to ostatnio widziałam odcinek na Fox Kids, gdzie oczywiście coś poplątali z wymiarami i w jednym z nich Wolverin był razem ze Storm! Myślę, że to wcale nie taki głupi pomysł... Pewnie zaraz ktoś będzie chciał mnie zdekapitować...

Ja go widziałem też chociaż nieco wcześniej. I jeśli ten odcinek miał tytuł "One man worth" czy coś takiego to za całe zamieszanie odpowiadał mutant z mocą podróży w czasie. I w tym odcinku cofnął się aby zabić na zlecenie Masterminda Xawiera. A tak osobiście teżmi się podobał pomysł Wolwerina i Storm razem. (To moi dwoje najbardziej ulubieni X-meni) Smile

_________________
Veni, Vidi, Vici

!!!UWAGA!!! Klikanie na poniższy link grozi poważnymi konsekwencjami z pożarciem włącznie.
http://www.outwar.com/page.php?x=1773111
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-10-2003 - 14:27
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
nie pamiętam czy pytałem ale... Czy ktoś widział pilota animowanej serii X-Men o tytule PRYDE OF X-MEN?? fajny jest bo jest kreska z czasów Jima Lee Very Happy i jest brotherhood of evil mutants... szkoda tylko że nie wyszło z tą serią i dopiero po kilku latach wyszła ale już inaczej rysowana...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-10-2003 - 15:01
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
To czemu plakali na zakonczenie 2ki?
No i czemu JG nie pojawila sie w ostatniej scenie?
Ja tez chcialbym zobaczyc X3

Ostatnio jestem zas po obejrzeniu Ligii Niezwyklych Gentlemanow czyli XIX-menow... (cyt za FILM)
Film jest boossski...
Najlepsza scena to ta gdzie Wampirzyca malpuje Quatermain'a...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits