Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Radagajs
Temat postu: Plany Kasenu  PostWysłany: 07-10-2004 - 13:09
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 23-03-2003

Skąd: Warszawa

*********** , post Krzycha Ayanami.

"Na konwencie Aicon, wydawnictwo Kasen ma zamiar zaprezentować dwa nowe tytuły. Jednym z nich jest zbiorek Yaoi Edition 1. Drugim jest tytuł-niespodzianka (która co nie jest wykluczone równiez będzie należeć do gatunku shonen-ai) - aby się przekonać, co też ma do nas trafić, trzeba się będzie wybrać na konwent.

Tak swoją drogą... Raul reklamował Saishę jako wydawnictwo zajmujące się yaoiami i na razie stanęło na jednej książce i mandze. Jak widać kto inny przejmuje pałeczkę w tym temacie."

Wzmiankowany zbiorek prezentować będzie jedno dzieło polskie ("Łowca" Minaka i Pradery) i dwa importowane. Notabene , autorka pierwszego polskiego oficjalnie wydawanego yaoia żaliła się , że musiała swoje dzieło dość mocno ocenzurować z uwagi na wymagania wydawcy ^^ Cena będzie wynosi 13 złotych.

Co do niespodzianki , wiadomo o niej tyle , że będzie koreańska.

_________________
Lailai Shugogetten!

I do not read that Potter slash.
I do not like it, Call-me-Trash.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu: Plany Kasenu  PostWysłany: 07-10-2004 - 15:12
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
I ta niespodzianka to chyba nie bedzie Ragnarok, nie? Co to by byla za niespodzianka o ktorej ludzie wiedza Razz Ale jesli nie to cos ostatnio duzo tego wydaja.

EDIT - najpierw pisze, a potem zauwazam newsa.... Jakie to do mnie podobne... Widzialam ten obrazek z tej niespodzianki i zdecydowanie nie jest to Ragnarok Razz Tak BTW to imho nie wyglada za ciekawie...

_________________


Ostatnio zmieniony przez Veg dnia 07-10-2004 - 20:41, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu: Plany Kasenu  PostWysłany: 07-10-2004 - 16:03
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
niespodzianka koreańska- hmmm (pewne pomysły chodzą mi po głowie ale cichosza)
fajnie że coś będzie nowego akurat na konwent Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzych AyanamiOffline
Temat postu: Plany Kasenu  PostWysłany: 07-10-2004 - 16:30
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 21-02-2003



Status: Offline
Na stronie Kasenu jest mowa o tym, że "komiks bedzie nawiązywać do tematyki konwentu" - czy coś w tym stylu. Aicon jest z tego co wiem nastawiony raczej na yaoie (plus nieco yuri), na graficę zdecydowanie widać faceta... Więc podejrzewam, że będzie to kolejny shonen-ai.

_________________
Braki w sprzęcie? A co to takiego? Idziesz do najbliższej arabskiej chałupy, dajesz gospodarzowi w ryj i on uprzejmie otwiera piwnicę pytając: C3? F1? AK-47?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gotenks
Temat postu:   PostWysłany: 12-11-2004 - 14:05
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 10-03-2003

Skąd: NeoHell

Wydawnictwo Kasen ujawniło swoje plany na najbliższe miesiące.
I tak: w listopadzie zobaczymy pierwszy tom serii Les Bijoux oraz Mortadello & Filemon. Na grudzień zapowiedziano z kolei pierwsze tomy serii Ragnarok i Viox oraz czwarty tom Island.

Les Bijoux- manga której autorką jest Park Sang Sun rozgrywa się w świecie podzielonym na dwanaście kopalni- każda z nich rządzi się własnymi prawami. Klasą dominującą jest grupa tzw. "Habit", podlegają im zaś i służą "Spar". Nadzieją "Spar" jest dziecko w którego przeznaczeniu zapisane jest pokonanie ciemiężców),

Viox- Viox - tytułowy bohater przemierza zniszczony świat w poszukiwaniu zabójcy swojego klanu. Natrafiając na grupę uciekinierów, pierwszy raz od dłuższego czasu nawiązuje kontakt z innymi ludźmi, odzyskując uczucia, które powoli zaczął zatracać podczas swojej wędrówki wśród zgliszcz i milczącej śmierci. Teraz musi ich ochraniać przed "Libiomerami" - stworami, które z niewiadomych przyczyn pojawiły się na powierzchni zniszczonej, postapokaliptycznej planety.

info: aleja-komiksu.pl


Les ma 5 tomów, kilka przykładowych stron można zobaczyć tu

Okładki:
ISLAND
Les Bijoux

Zaś leśli chodzi o "Mortadello & Filemon", to tu jest dziwna sprawa. Nie jest to komiks mangowy, tylko europejski Rolling Eyes
Imho lepiej, żeby Kasen został przy koreańskim rynku, bo jako jedyny wydaje komiksy z tego kraju.
Tutaj jest małe info o tytule

_________________
LOVE & PEACE

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-11-2004 - 12:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
no to robi sie jush tłok- ciekawe czy Kasen wyrobi z tymi wszystkimi tytułami ?

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-05-2005 - 15:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Wydaje mi się, że Kasen ma gdzieś to, czy się wyrabia ze wszystkimi tytułami. Confused Wydaje je nieregulanie i nigdy nie wiadomo czego i kiedy się spodziewać.
Cieszycie się, że w wakacje wyjdzie 'Priest'? Smile Ja tak, bo przynajmniej oszczędzę kasę, którą musiałabym wydać, gdyby pojawił się jakiś inny, bardziej mnie interesujący tytuł. Twisted Evil

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-05-2005 - 13:44
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Mnie to irytuje tak szczerze mówiąc, licze tylko, że Wspomnienia jakoś w miarę regularnie będą się ukazywać naszym oczkom

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 26-05-2005 - 23:52
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Priest jest straszny z tego, co widziałam w Anime+. życzyłaby sobie tylko, żeby Wspomnienia nie były takie cholernie drogie. jak myślicie czy jest jakaś szansa, że zrobią promocję taką jak JPF czy Waneko?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-05-2005 - 09:18
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Szczerze- nie sądze... Chyba, że JPF w swojej jakiejś tam następnej promocji, zrobi promocje dla innych wydawnictw, i wtedy ewentualnie ceny mogą się trochę obnizyć.
WD... prawa w oczy kole z tą ceną...

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-06-2005 - 13:37
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Zgadzam się, 19 zł to stanowczo za dużo. #evil A może mają mały nakład i żeby wyjść na swoje musieli ustalić taką cenę? Think
'Bye now' miał wyjść 16.05, a tu jak zwykle ani widu ani słychu. Confused Obejrzałam galerię na stronie Kasenu, przykładowe plansze i mnie zainteresowało. Smile

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-06-2005 - 11:50
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
a mnie przeraziło...
ale jak mówią, warto zapoznać się ze wszystkim co jest inne ><

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-06-2005 - 00:08
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
hym... a ja nie trawię Kasen... po prostu nie trawię =.=
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 06-06-2005 - 02:06
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

czemu nie? Wspomnienia demona są rewelacyjne i Garou też sobie od nich kupiłam - może drogie, ale ładnie wydane bez rozmazującej się farby

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-06-2005 - 14:29
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
drogie- zdecydowanie
ładnie wydane- n/c

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits