Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
AvantaROffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-02-2005 - 16:45
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 12-07-2002



Status: Offline
Bylem, DDRa postawilem, dobrze sie bawilem Smile

Jak dla mnie jeden z lepszych konwentow ostatnio (przynajmniej jesli chodzi o poziom "mojej zabawy").

Pozdrawiam Smile

_________________
~ WiatroLap ~
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-02-2005 - 18:24
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Tobie wystarczy dac kompa i mate i bedziesz sie swietnie bawil Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
WilkukazeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-02-2005 - 18:37
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 11-02-2004



Status: Offline
No właśnie, mnie również interesują wrażenia wasze:]

_________________
You can not touch my Dreams, you can not take them away, because you can not touch what is invincible
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AvantaROffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-02-2005 - 19:59
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 12-07-2002



Status: Offline
Nie mowie akurat o DDRze Wink Po prostu byl jakis taki fajny klimat Smile No i prowadzacy rozne "rzeczy" na scenie potrafili porwac publicznosc Smile Chocby glupia fala robiona przez wszystkich ludzi na sali byla "tym czyms" czego sie predko nie zapomni Smile

Pozdrawiam Smile

_________________
~ WiatroLap ~
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-02-2005 - 20:25
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
Jesli chodzi o klimat to rzeczywiscie bylo fajnie (mimo tego ze mialo przyjechac kilku moich znajomych a nie zrobili tego z powodu grypy ==").
Ale niestety reszta kulala. Informacje zawarte na informatorze dotyczyly tylko i wylacznie kinowki (main) i sali panelowej, a co do wyswietlanych rzeczy na informatorze pisalo tylko "Anime", "Anime", "Anime". A lecialo kilka naprawde fajnych rzeczy o ktorych dowiedzialem sie dopiero kiedy wszedlem na kinowke (zwykle byla to koncowka lub moment kiedy i tak bym nic nie wiedzial), lub ktos mi powiedzial (po fakcie) - wiec nad tym boleje. Co do reszty - zadnego opisu co do konkursow na "konsolowce" - kiedy zapytalem sie jakiegos org'a czy beda jakies konkursy powiedzial, cytuje "nie wiem, ale jakbyscie chcieli to powiedzcie to zrobimy sobie turniej" - nie tak wyobrazam sobie organizacje...
Tak wiec zeby czegokolwiek sie dowiedziec trzebabylo latac za orgami ktorzy nie wyrozniali sie zbytnio z tlumu (jesli ktos ich nie zna). Jeden z pozytywnych fragmentow to na pewno LARP "Alien'a" Smile Ktory jakims cudem przezylem Very Happy - niestety znowu trzeba bylo biegac po terenie calego konwentu i pytac sie ludzi o ktorej wogole ten LARP bedzie.
Tak wiec ten konwent wypadl niemal najgorzej z tych wszystkich na ktorych bylem...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
WilkukazeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-02-2005 - 21:55
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 11-02-2004



Status: Offline
Mój drogi D. Co do informatorów. Wszystko było adekawtanie zrobione. Wszystkie konkursy były zaznaczone, opisane. Co do filmów na sali kinowej. Muszę przyznać, że trochę awaryjnie z tym cwaniakowałem, bo większość tego co miało lecieć dostałem dzień przed konem. Więc na sali kinowej zrobiłem wywieszke tego co miało lecieć i zawiesiłem na drzwiach. Poza tym później leciało to co sala sobie życzyła:] Wybacz drogi D, iż nie potrafisz korzystać z informatora lub zapytać się mnie:]. Jeszcze jedno dotyczące opisów na sali. Nam niestety MDK nawalił. Jedną z głównych sal nam odebrali tydzień przed konwentem, a to miała być orygnialnie sala panelowa i w nocy sleeping. Kolejną salę nam mdk odebrał rano w dzień konwentu. Przychodze pod jedną z sal którą mieliśmy mieć (orygnialny RPG room), no i jest zamknięta. Idę się spytać szefostwa o co chodzi, a oni mi mówią "Ale wy tej sali nie mieliście mieć". Więc dwie sale poszły się walić. Gdyby nie to były by duże sleepingi, duży GO room, duży RPG room i by działo się o wiele więcej rzeczy. Kolejna sprawa. Dwa dni przed konwentem dowiedzieliśmy, że bufet nie przyjedzie, bo uważa, że im się nie opłaca. No i na szczęście ja i Coach z pomocą(wielkie dzięki Baloo i reszta ekipy:]) ZORGANIZOWALIŚMY bufet, no i jakoś wyszło. Poza tym tydzień przed konwentem MDK nam zrobił duże kłopoty z pieniędzmi, które mieli nam dać, no i powiem, że wyłożyłem całkiem pokaźną sumkę z mojej kieszenie, która mi się nie zwróci za ten konwent. Nie mówiąc już o zrzucie pieniędzy między organizatorami. Co do LARPa to ja ustanowiłem by nie pisać nic o nim w informatorze poza tym u kogo można zdobyć na jego temat informacje. Chciałem by godziny LARPa były przesuwalne i zależne od konwentowiczów oraz organizatorów, którzy na prawdę się starali z jego organizacją. Więc jeżeli konwent Ci się nie podobał D to wszystko to moja wina. Możesz mnie zbrechtać. Powiem tylko, iż warto było zorganizować ten konwent, bo wielu innym ludzią się na prawdę podobało. Dzięki.

_________________
You can not touch my Dreams, you can not take them away, because you can not touch what is invincible
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-02-2005 - 23:52
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
Oj, Wilku przeciez nie powiedzialem ze to byla Twoja wina Smile Nie zawsze sie wszystko udaje. Ja tez organizowalem - co prawda nie caly konwent ale tylko manga room ale tez pomagalem ogolnei przy konwencie i wiem jak to jest jak sie wszystko zaczyna psuc Smile
Na konwencie jak mowilem fajnie bylo. Niestety nie tak fajnie jak na innych ale to nie oznacza ze byl totalnie do bani Smile

Konkursy byly opisane owszem ale nie wszystkie i nie wszystkie dane co do wszystkich... Takze informator wcale nie byl taki "cudny"...

p.s.
moglbym znalezc takze wielu ktorym sie nie podobal. szczegolnie z tym "wyswietlalismy co sie ludziom podobalo" - po prostu genialnie napisales Razz - siedzialem na sali kinowej i cala widownia krzyczala ze chce obejrzec 4 odcinek Elfen Lead a orgowie na to ze teraz bedzie cos innego bo to sie znudzilo i tylko bylo widac shift+delete... czy to uwazasz za "puszczeni tego co ludzie chca" ?? czy po prostu glupawe zagrywki i puszczanie tego co orgowie chca ogladac ??
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
WilkukazeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-03-2005 - 15:59
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 11-02-2004



Status: Offline
ejjjj. Tofu Najt się nie liczy. Przedział od 23 do 8.00 rano się nie liczy, bo to była nocka Tofu i on puszczał co on chciał. A w pozostałych godzinach. Np. ludzie chcieli zobaczyć Golden Boya więcej niż 1-3 no i pusczona została cała seria:]

_________________
You can not touch my Dreams, you can not take them away, because you can not touch what is invincible
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Amelia[Kami_team]Offline
Temat postu:   PostWysłany: 01-03-2005 - 17:02
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 01-03-2005



Status: Offline
Ja to powiem tak....

Widać Ĺźe pan „D” nie robił fali...i ona go pokonała. Zapraszam na kolejny konwent, moĹźesz wtedy pokazać nam jak zrobić cały konwent tak Ĺźeby się wszystkim podobało! Więc zrzekam się bycia main Orgiem Kami 4 na Twoją rzecz o wszechwiedzący „D”.

(Oczywiście nie omieszkam odebrać Tobie kilku sal kilka dni przed konwentem i kilku set złotych...wiesz nie czuj do mnie urazy...ja po prostu nie chcem żebyś miał za łatwo)


Wilku RULEZ!!!!!! JESTEŚ WIELKI!!!!

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 01-03-2005 - 17:54
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

rozumiem, że się napracowaliście itd., ale chyba nie ma co się obrażać o słowa krytyki tylko wziąść je sobie do serca i za rok zrobic to lepiej np. będziecie juz wiedzieć, że z taką a taką firmą nie ma co się umawiać odnośnie robienia bufetu - na waszym miejscu zrobiłabym im teraz niezłą "reklamę". nie byłam nigdy orgiem konu, ale organizowałam dwie debaty i wiem, że to paskudna robota. niestety konwent robicie dla ludzi, nie dla samych siebie, dlatego też powinniście postawić się w ich sytuacji i spróbować spojrzeć na całość ich oczami. a jak nie będziecie chcieli to ludzie więcej na kon nie przyjadą np. ja na Aicon więcej się nie wybieram - może jak będę mieć dużo zbędnej forsy po to, żeby spotkać kilkoro znajomych

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Amelia[Kami_team]Offline
Temat postu:   PostWysłany: 01-03-2005 - 18:09
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 01-03-2005



Status: Offline
Cytat:

rozumiem, że się napracowaliście itd., ale chyba nie ma co się obrażać o słowa krytyki tylko wziąść je sobie do serca i za rok zrobic to lepiej



To powyzej to byl sarkazm. A wszystkie niedogodnosci nie byly spowodowane przez nas...

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
WilkukazeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-03-2005 - 18:11
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 11-02-2004



Status: Offline
Debaty to nie to samo co konwent uwierz mi, bo w debatach biore udział od dość dawna:]

_________________
You can not touch my Dreams, you can not take them away, because you can not touch what is invincible
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-03-2005 - 19:33
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
LOL - Amelia nie robilem "fali" bo stlem na scenie xP - swoja droga fala niezla rzecz Razz Widze ze mnie troche nie zrozumiales i wyskakujesz tu z takimi tekstami... Obrazasz sie jak male dziecko... Czy ja powiedzialem ze to WY byliscie do bani i ze to przez WAS pewne rzeczy nie wyszly ?? A na kolejny konwent na pewno przyjade... Naprawde nie zycze Wam zle - tylko mowilem co bylo nie tak, w koncu to forum jest od tego zeby wyrazac swoja opinie, ne ??
Wlasnie mialem mowic ze fajnie z Kauachem poprowadziles Main ale z tego co widze watpie zebys przyjal cos do siebie...

A co do Tofu night nie wiedzialem "ze sie nie liczy" bo bralem caly konwent jako calosc i nie wiedzialem ze Tofu wtedy mial w wylacznym wladaniu kinowke (co nie znaczy ze nie mogl puscic tmatego odcinka Elfen Lead Razz )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
WilkukazeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-03-2005 - 20:09
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 11-02-2004



Status: Offline
Tofu jest dziwny i Tofu Najt było wyłącznie na jego odpowiedzialność.

A poza tym nie martw się D, nie obraziliśmy się:]

_________________
You can not touch my Dreams, you can not take them away, because you can not touch what is invincible
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-03-2005 - 20:14
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
wobec tego co do Tofu Night wszystko juz wszyscy rozumieja ^^

A co do martwienia to niczym sie nie martwie Razz - po prostu Amelia nadinterpretowal to co powiedzialem... Very Happy

W kazdym razie zajrzyjcie sobie do tematu konwenty -> CZEKON 2005 Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits