Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
IggIOffline
Temat postu: togodnik OZON  PostWysłany: 16-08-2005 - 00:14
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Pytanie 1: Czy to pierwszy raz?
Pytanie 2: Po co się przejmować?
Ozon to nowe pismo i chce się popisać.
Jeśli Kyo-san i D mają zamiar wytoczyć jego redaktorom proces o zniesławienie to życzę im powodzenia i głebokich kieszeni.
Pozatym, olewam całośc ciepłym strumieniem moczu i polecam innym zrobic to samo.

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu: togodnik OZON  PostWysłany: 16-08-2005 - 00:29
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
jak juz mowilem IggI dopoki mowione bylo to w sferze zartu mozna bylo to zniesc...
OZON rzeczywiscie proboje sie popisac ale niezbyt dobrze na tym wyjdzie poniewaz robia to bez znajomosci tematu...
OZON z racji tego ze jest nowym pismem jest kupowane przez wiele osob chcacych sie przekonac o czym pisza... a wlasnie te osoby sa prawdopodobnie nie "uswiadomione" kim jestesmy i po przeczytaniu takiego artykulu opinia spoleczenstwa (i tak juz negatywna) wobec Fantastow i Mangowcow pogorszy sie...

Z jednej strony mozna tak jak ty "olewac całość moczem" co w koncu moze doprowadzic do niezbyt przyjemnych konsekwencji albo przynajmniej w takich okolicznosciach napisac swoje zdanie - bo nie powiesz mi ze jest Ci milo jak ktos nazywa Cie swirem (i to niezaleznie od tematu) a tym bardziej jesli chodzi o M&A
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: togodnik OZON  PostWysłany: 16-08-2005 - 01:27
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
ja tu nie widzę aż takiego ataku...

nie ma się czym aż tak przejmować...

pozatym kto "normalny" robi takie rzeczy?? ten artykuł mnie nie rusza... pozatym to wycinek artykułu chyba.. wiec nie wiem jak dalej pisza o nich... a jest w dziale psychologia więc przyznaje że to dobry temat do takiego działu...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: togodnik OZON  PostWysłany: 16-08-2005 - 01:38
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
http://wiadomosci.wp.pl/kat,35714,wid,7750504,wiadomosc.html?ticaid=1

Proponuje osobom "burzącym" się przeczytać cały artykuł a nie tylko wycinek... i dopiero komentować...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: tygodnik OZON  PostWysłany: 16-08-2005 - 07:31
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Jesli napisali o "Grzybku" to nie moze byc nic zlego Very Happy
Jak czytam ten artykul to wyglada jak darmowa reklama.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu: tygodnik OZON  PostWysłany: 16-08-2005 - 08:43
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

me akurat się zgadza z artykułem. po prostu wybaczcie, ale gdy widzę postawnego faceta, zachowaniem siłującego się na objaw bycia kawaii - to sorki, me wysiada. poza tym nawet na tym forku widzieliśmy bardzo dziwne zachowanko - 'czy ktoś z Was zakochał się w postaci z anime/mangi?' - ten temat mnie po prostu rozłożył. powodzenia wszystkim fanom mangi i anime.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: tygodnik OZON  PostWysłany: 16-08-2005 - 10:34
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Nie napisze, bo nie widze powodu, żeby się oburzać.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu: tygodnik OZON  PostWysłany: 16-08-2005 - 10:35
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Wiele razy już się pojawiły takie głupie artykuły, ale to jest jak walka z wiatrakami. Nie ważne co się napisze, takie głupoty cały czas będą się pojawiać i nie da się tego zwalczyć, bo są ludzie co myślą że animce to nic innego jak bajeczki dla dzieci pokroju Bolka i Lolka, albo Kaczora Donalda. Albo pojawia się jakiś geniusz i twierdzi że to jakaś sekta rodem z Japonii. Ale to jest nie uleczalna choroba. Można interweniować w tej sprawie, ale nie wiem czy to coś da. Jedyne co da się wywalczyć, to sprostowanie w artykule, ale nic więcej. Ci co mają już o tym utarte swoje myślenie, to nie ma szans aby zmienili myślenie, bo są to typy twardogłowych krów, co to nie zmieniają poglądów
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: tygodnik OZON  PostWysłany: 16-08-2005 - 10:58
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
D napisał/a:
Z jednej strony mozna tak jak ty "olewac całość moczem" co w koncu moze doprowadzic do niezbyt przyjemnych konsekwencji albo przynajmniej w takich okolicznosciach napisac swoje zdanie - bo nie powiesz mi ze jest Ci milo jak ktos nazywa Cie swirem (i to niezaleznie od tematu) a tym bardziej jesli chodzi o M&A

Niezbyt przyjemne konsekwencje czyli Confused ????
Wielokrotnie nzwyano mnie "świrem" w pozytywnym znaczeniu tego słowa - bo takowe też istnieje. Pozatym gdybym kierował się
Cytat:
opinia spoleczenstwa

będącą wg. ciebie
Cytat:
(i tak juz negatywna) wobec Fantastow i Mangowcow
to po prostu strzeliłbym sobie w łeb.
Wszak opinia o mnie (jako fana fantasy i m&a) u pani Zenobii Kowalskiej z Koziej Wólki (nie licząc ofkorz wszystkich jej przyjaciółek z Koła Przyjaciól Radia Maryja) decyduje o tym czy jutro sie obudzę... Laughing
Śmiesznym jest poleganie na opiniach tygodnika mającego... ile? ... Dwa miesiące historii... A ludzie tworzący sobie opinie o pojeciu tak szerokim jak m&a czy fantasy w oparciu o jeden artykuł są naprawdę godni pożałowania...
Pozatym wydaje mi się że spada im poczytnośc i dlatego szukają skandalu bo on może im zwiekszy liczbę klientów... Smile
Na sam koniec, D, jeśli masz przyjaciól to napewno znajomośc z nimi nie urwie się przez ten jeden artykuł, ani też, śmiem przypuszczać, nie stracisz szansy na poznanie nowych...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu


Ostatnio zmieniony przez IggI dnia 16-08-2005 - 11:29, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: tygodnik OZON  PostWysłany: 16-08-2005 - 11:25
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
pokażcie mi "skandal" w tym artykule?? (ale w całym a nie tamtym wyrywku)

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu: tygodnik OZON  PostWysłany: 16-08-2005 - 12:23
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

Jakaś taka gazetka pro katolicka. Artykuł niegodny nawet "Małego Gościa". Zwykły szmatławiec ot co.
Cytat:
Wszak opinia o mnie (jako fana fantasy i m&a) u pani Zenobii Kowalskiej z Koziej Wólki (nie licząc ofkorz wszystkich jej przyjaciółek z Koła Przyjaciół Radia Maryja) decyduje o tym czy jutro sie obudzę... Very Happy

hahaha dobre dobre, zgadzam się z tobą
Powiem Ci D że jechałem sobie pks do Zakopanego, to koło mnie siedzi jakaś starsza babka za mną 2 siostry, koło nich wielbicielki radia maryji (poznać ich na km) A ja się wygodnie usadawiam, obniżam oparcie i wyciągam ... Heata Very Happy Very Happy Very Happy Ciekawe co o mnie myslały. Pedofil, zboczeniec, psychopata, diabeł, szatan i cholera wie co jeszcze Very Happy Tak jak Iggi powiedziała
Cytat:
olewam całośc ciepłym strumieniem moczu
Do fanatykĂłw radia maryji stosuj zasade:
- niezbliżać się - jeśli to niemożliwe:
- nie gadać - jeśli to nie możliwe:
- broń boże nie kłucić się - dla nich czarne jest białe, a każdy argument uważają za atak na ich osobe - ślepo idą prze siebie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu: tygodnik OZON  PostWysłany: 16-08-2005 - 12:32
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
calos artukulu rzeczywiscie prezentuje sie inaczej - ale tak jakby "Pani Dominika" napisala tylko 1 jego czesc a reszta byla opisana przez wymienionego tam profesora...
Jednak jest to nadal (przynajmniej jak dla mnie) troche przesadzone...

Oczywiscie nie podetne sobie zyl z tego powodu ale jesli moge zabrac glos i powiedziec ze cos z tym jest nie tak i chcialbym sie dowiedziec czemu tak o mnie (tez) tak pisza to dlaczego mialbym tego nie robic ?? Smile
Od tego jest internet i wolnosc slowa podobno - i od razu uprzedzam - niby ze autorka tez myslala o wolnosci slowa i ze tez ma prawo sie wypowiedziec roznica jest taka ze ja/my wypowiadam sie jako osoba prywatna - natomiast ona robi to na lamach gazety
ktora jednak trafi do wiekszej liczby osob niz ja (i w wiekszosci beda to ludzie nie znajacy tematu)
- poza tym ciagle prowadze rozmowe z ludzmi ktorzy jednak znaja sie na temacie Smile

Magnus - nie "skandal" ale rzucanie obrazliwych epitetow na ludzi ktorych nie zna i nie wie wielu rzecz o nich a ten wycinek nie jest przeciez innym artykulem lecz jego integralna czescia... Wink

jesli cos zamotalem to sry (czasami mi sie zdarza Razz )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: tygodnik OZON  PostWysłany: 16-08-2005 - 12:59
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
skoro wymienia nazwiska to znaczy Ĺźe poznała dane osoby... poza tym Ĺźadnych Ĺźadnych obraĹşliwych epitetĂłw tam nie zauwaĹźyłem - chyba Ĺźe chodzi o słowo "dziwoląg" ale moim zdanie jest to powiedziane "pieszczotliwie"... nawet sobie wszedłem na słownink języka polskiego i co tam ujrzałem "Dziwoląg - «istota dziwaczna, osobliwa, niezwykła»" więc gdzie tu obraza??

albo zrób inaczej odwołaj się do tekstu i na podstwie cytatów wytłumacz czemu tak twierdzisz

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: tygodnik OZON  PostWysłany: 16-08-2005 - 14:12
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
"zostać rycerzem, najlepiej barbarzyńcą, napadać na wioski i walczyć z potworem o księżniczkę."

O, patrzcie, pisza o mnie! Wink

Ja sie nie oburzam, tekst jest tendencyjny, ale w granicach tolerancji. Wink Poza tym napadanie na wioski to naprawde fajna sprawa, sprobujcie kiedys...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: tygodnik OZON  PostWysłany: 16-08-2005 - 15:18
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Dziwoląg to wg. mnie polskie tłumaczenie angielskiego freak.

Cytat:
Oczywiscie nie podetne sobie zyl z tego powodu ale jesli moge zabrac glos i powiedziec ze cos z tym jest nie tak i chcialbym sie dowiedziec czemu tak o mnie (tez) tak pisza to dlaczego mialbym tego nie robic ??


Jasne że możesz. Jak niby mam ci zabronić (nawet gdybym chciał)?
Masz święte prawo by wyrazić własna opinię ale z pierwszego posta czuć było dumę smiertelnie urażonego fana.
WY-LU-ZUJ.

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits